• Elegantní Židle Suri Šedá

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato elegantní šedá židle je skvělým poutačem pozornosti a útulným sedadlem v mnoha obytných prostorech. Díky svému jednoduchému vzhledu lze velkou židli o rozměrech přibližně 46 x 87 x 59 cm (Š x V x H) kombinovat do mnoha stylů. Příjemně měkký sametový potah ze 100% polyesteru dostane obzvlášť výrazný nádech díky dekorativnímu prošívání a nápadnému kontrastnímu prošívání na vnější straně opěradla. Kónické kruhové trubkové nohy z černého kovu dodávají židli stabilitu, zatímco pěnové čalounění zajišťuje optimální komfort sezení. Na židli s hloubkou sedadla cca 42 cm je možné zatížit nejvíce 130 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

  1,499.00 
 • Třímístná Pohovka Manchester

  Třímístná Pohovka Manchester

  20,999.00 
 • Dvoumístná Pohovka Manchester

  Dvoumístná Pohovka Manchester

  16,499.00 
 • Křeslo Manchester

  Křeslo Manchester

  9,999.00 

  Křeslo Manchester

  9,999.00 
 • Televizní Křeslo Leon

  Televizní Křeslo Leon

  8,499.00 
 • Tlumič Dovírání Skříně S Posuvnými Dveřmi

  Tyto matné šedé tlumiče dveří pro šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou vhodné pro instalaci ve skříních ze série GRAZ, Feldkirch a QUADRA a jsou dodávány v dvoudílné kompletní sadě. S tímto praktickým doplňkem se dají posuvné dveře zavírat obzvlášť jemně a tiše.

  1,499.00 
 • Vnitřní Zásuvky 2 Zásuvky

  Tato zásuvková vložka s 2 zásuvkami vytváří dodatečný úložný prostor ve vašem šatníku. S rozměry cca 88 x 39 x 45 cm (Š / V / H) je vhodná do všech skříní s šířkou přibližně 90 cm. Tímto způsobem můžete vytvořit více prostoru pro spodní prádlo, ponožky a ještě mnohem více. Perfektní příslušenství pro menší ložnici!

  2,599.00 
 • Sedací Pytel Cortona Samt

  Sedací Pytel Cortona Samt

  1,599.00 
 • Jídelní Židle Ricky Šedá

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.

  899.00 
 • Pohovka Kalle

  Pohovka Kalle

  24,499.00 

  Pohovka Kalle

  24,499.00 
 • Rohová Sedací Souprava Bern, Šedá

  Rohová Sedací Souprava Bern, Šedá

  12,990.00 
 • Roztahovací Postel Marianne 90×200 Cm Šedá

  Postel neutrá lní ho vzhledu vhodná jak do dětské ho pokoje, tak i do pokoje pro mlá dež či pokoje. Je vyrobena z masivní ho dřeva ve vysoké kvalitě. K dispozici jsou různá provedení a barevné kombinace. Je jen na Vá s, které si vyberete. Rozmanitost provedení a barevný ch variací ocení každý chlapec či dí vka. Kvůli své mu neutrá lní mu vzhledu je snadno kombinovatelná s jiný m typem ná bytku. Ú tulná postel zajiš ťuje maximá lní komfort pro Vaš e dí tě. Toto zboží je k dispozici IBA ONLINE, a zá roveň je to zboží s doručení m formou DROPSHIPPING. Co to pro Vá s znamená ? (Dropshipping) – rychlejš í doručení – zboží jde pří mo od dodavatele k Vá m a ne z naš ich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vá m toto zboží mohli nabí dnout levnějš í Nicmé ně pokud si budete přá t zboží vrá tit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vá s pří mo k dodavateli, nakolik se zboží v naš ich prodejná ch nenachá zí . Upozornění o doručení : Zboží bude doručeno pří mo od vý robce spedité rské firmou. Kurý r zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit své pomocné odnesení zboží , a také vlastní vý nos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictví m spediční firmy. O termí nu doručení

  9,699.00 
 • Nástavec Na Skříň Aalen-Extra

  Skříňka z programu AALEN-EXTRA vytváří další prostor ve vaší ložnici nebo předsíni a řeší problémy s úložným prostorem. Nástavcová skříňka v replice světlého dubu San Remo je vybavena 3 dveřmi a disponuje rozměry 136 x 39 x 54 cm (Š/V/H). Využijte toto praktické řešení s prostorem a doplňte si vaši šatní skříň o tento nástavec!Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.

  2,899.00 
 • Šatní Skříň Aalen-Extra

  Tento šatník v moderní barevné kombinaci dekorů dub San Remo světlý a lávová šedá vytváří nadčasové prostředí ve vašem pokoji. Velká šatní skříň s rozměry 136 x 197 x 54 cm (Š/V/H) také skóruje s výbornou výbavou: 3 dveře a 6 zásuvek ve dvou rozměrech nabízejí mnoho možností skladování oblečení, prádla či ložního prádla. Standardním vybavením skříně jsou i dvě vkládací police a jedna šatní tyč. Tento velmi pěkný šatník přináší jasné barvy do ložnice a vytváří harmonický celkový obraz. Přesvědčte se! Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná

  7,799.00 
 • Šatní Skříň Aalen-Extra

  Tato šatní skříň v moderní barevné kombinaci dekoru dub San Remo a lávově šedé vytváří přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Ideální do místnosti, ve které chcete relaxovat a cítit se dobře. Velká skříň s rozměry 91 x 197 x 54 cm (Š/V/H) je vybavena dvěma otočnými dveřmi, za kterými se nachází jedna šatní tyč a jedna police. Čtyři zásuvky slouží pro uskladnění velkého množství oblečení nebo ložního prádla. Tato velmi pěkná skříň přináší jasné barvy do ložnice a dodává jí celkový harmonický obraz. Přesvědčte se! Pro ještě větší prostor je k dispozici pod artiklovými čísly 038800316 a 03800321 více skříní a doplňků ze série AALEN. Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.

  5,499.00 
 • Rozkládací Pohovka Genua

  Rozkládací Pohovka Genua

  9,999.00