EXS Variety Pack 2 mix kondomů 42ks

395.00 

Mix balení EXS Variety Pack 2 obsahuje 42 kondomů:

6 x EXS Regular - standardní typ kondomu. S ExS je dobrý každý sex! (Nominální šířka 54mm)

6 x EXS Nano Thin - ultra tenký kondom, který ani nevíš, že používáš. Tenká stěna prezervativu intenzivně přenáší tření mezi milenci (nominální šířka 53mm, tloušťka stěny 0,045mm).

6 x EXS Ribbed, Dotted & Flared - kondom s výstupky, vroubky a rozšířenou špičkou pro ještě větší vzrušení partnerky a komfort pro oba partnery (nominální šířka 56mm).

6 x EXS Black Latex - černý latexový kondom vhodný nejen na bdsm hrátky a latex párty :) (nominální šířka 54mm).

6 x EXS Glow In The Dark - nasaď si svítící prezervativ a rozjasni tak klidné vody vašeho milování. Stačí fluorescenční kondom nechat na silném světle po dobu 30 sekund a tvá trubice zazáří jako neonky :) (nominální šířka 53mm).

6 x EXS Warming - nažhav partnerku speciálním kondomem! EXS prezervativy jsou lubrikované stimulačním gelem s hřejivým efektem (nominální šířka 54mm).

6 x EXS Cooling - vzrušuj partnerku sexy mrazením! Speciální kondomy s chladivým lubrikačním gelem (nominální šířka 54mm).

Všechny kondomy v EXS Variety Pack 2 jsou vyrobeny z latexu, lubrikované silikonovým gelem a zakončené rezervoárem. Používejte s lubrikantem na báze vody nebo se silikonovým lubrikantem vhodným na latexové kondomy. Nepoužívejte s olejovým lubrikantem.