Zobrazen 1. – 18. z 67 výsledků

LELO Tiani Harmony

4,099.00 

Zamilujte se do LELO Tiani Harmony:

nejnovější model 2022 - vylepšená verze ikonického párového vibrátoru LELO Tiani 3

ovládání přes mobil - spárujte vibrátor přes bluetooth s LELO Aplikací a objevte nové levely uspokojení

extra vzrušení pro oba - partnerský vibrátor masíruje klitoris a vagínu, zároveň poskytuje muži těsnější pocit a chvění na penisu

společná vyvrcholení - pomůže ženě rychleji a silněji vyvrcholit během milování

 až 10 vibračních režimů - vibrátor stimuluje zvenčí i zevnitř pomocí 2 synchronizovaných motorů

handsfree masturbace - ovládejte pohodlně přes mobil a dvojitý vibrátor vám přivodí smíšené vyvrcholení

silikonový vibrátor - příjemný a hygienický materiál

 100% voděodolný - perfektní společník do vany i sprchy

- vyšší cena: luxusní vibrátor nabízí nejnovější technologie a je vyroben z prvotřídních materiálů s dlouhou životností. LELO hračky jsou dražší, ale kvalitou a funkcemi daleko předbíhají konkurenční značky.

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_harmony/lelo-tiani-harmony-luxusny-partnersky-dvojity-vibrator-funkcie-sk-2-oprava.jpg alt="lelo tiani harmony funkcie" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

*Garance spokojenosti s produktem 24/7 365 dní v roce během 10 let - tuto garanci poskytujeme pouze na produkty, kterým plně důvěřujeme, mají míru reklamací nižší než 0,01% a překračují nejpřísnější kritéria kvality, která Kondomshop produkty musí splnit. Pokud máte s tímto LELO produktem problém v rámci 10 leté prodloužené záruky, můžete nám jej do 10 let vrátit a my vám obratem odešleme nový zdarma nebo s 50% slevou (v zákonné 2 leté lhůtě v případě uznání reklamace obdržíte nový kus, po uplynutí 2 let až do 10. roku sleva na nový model 50%).

 

Jak se LELO TianiTM Harmony používá

Stimuluje klitoris i vagínu

Párový masážní přístroj nosí žena při sexu. Žena si zavede tenčí nožičku vibrátoru do vagíny a širší si přiloží na klitoris. Žena pociťuje intenzivnější pocit naplnění a zároveň ji vibrátor stimuluje klitoris a vagínu hlubokými vibracemi, díky čemuž jí pomůže rychleji vyvrcholit i během soulože. 2 stimulační motory jsou synchonizované. Dvojitá stimulace poskytuje zcela nový zážitek a přivede partnerku k hlubším a intenzivnějším vyvrcholením.

Při sexu v různých polohách

Vibrátor je drobný, neruší během styku a je flexibilní, díky čemuž se přizpůsobí tělesnému typu i sexuální poloze. Pomůcka přináší silnější vzrušení oběma partnerům. Vhodné milostné polohy jsou například. misionář nebo odzadu.

S lubrikantem na vodní bázi

Používejte silikonový vibrátor LELO Tiani Harmony s lubrikačním gelem na bázi vody. Nepoužívejte se silikonovým gelem, ten může poškodit jemný povrch silikonové pomůcky!

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_harmony/lelo-tiani-harmony-luxusny-partnersky-dvojity-vibrator--pouzitie-sk-oprava.jpg alt="ako sa používa partnerský vibrátor" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

Jak ovládat TianiTM Harmony přes aplikaci

Funkce můžete ovládat přímo na hračce nebo přes aplikaci v mobilu.

✓ Ovládání na pomůcce:

Režimy vibrací nastavujete středním tlačítkem () na vibrátoru.

✓ Ovládání přes aplikaci:

Vibrátor má 4 předvolené režimy vibrací, pomocí aplikace lze nakonfigurovat na 10.

LELO App je zdarma ke stažení v App Store a Google Play, je kompatibilní s iOS i Android.

Aplikace a inovativní technologie vám tak umožní intuitivně a rychle měnit požadovanou intenzitu a vzor stimulace během styku - zahrkáním mobilu, jeho nakloněním nebo pomocí tlačítek. Po stažení aplikace vás bude LELO App navigovat jak si spárovat pomůcku přes bluetooth s mobilem. Všechny možnosti ovládání a funkce objevíte v LELO App.

 

Na partnerské i sólo hrátky

LELO Tiani Harmony může používat i žena při masturbaci jako dvojitý vibrátor na klitoris a do vagíny.

Napájení

Párový vibrátor je znovunabíjetelný přes USB kabel (součást balení).

Čištění a péče

LELO Tiani Harmony luxusní vibrátor je vyroben z hygienického silikonu. Po použití očistěte vibrátor teplou vodou a jemným mýdlem. Pro delší životnost pomůcky doporučujeme čistit vibrátor i čistícím sprejem na erotické pomůcky.

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_harmony/lelo-tiani-harmony-aqua-7350075028649--partnersky-vibrator-7.jpg alt="lelo tiani harmony balenie" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

V balení:

1x TIANI™ Harmony partnerský vibrátor

1x USB kabel

1x saténový černý neprůhledný sáček na odkládání

1x registrační karta

1x návod k použití


Materiál: PC+ ABS, Body-safe silikon

Rozměry vibrátor: 9 x 4,5 x 3 cm

Rozměry ovladač: 4,5 x 3 x 9 cm

Váha vibrátor: 48 g

Baterie vibrátor: Li-Ion 3,7v 200mAh

Výdrž vibrátor: do 2 hodin

Doba nabíjení vibrátor: 2 hodiny (5.0 V 70mA)

Frekvence 1 motor: 208 Hz

Frekvence 2 motor: 161Hz

Rozhraní vibrátor: 1 tlačítko

Režimy: 4 (výchozí), pomocí APP lze nakonfigurovat na 10

Barvy: Black, Aqua

Svakom Tyler Vibrating Ring

1,999.00 

Zamiluj se do Svakem Tyler:

dvojnásobná stimulace - intenzivní vibrace, měkké výstupy a tvé přirážení jí namíchají orgasmus s velkým OÓÓ :)

5 vibračních módů a 5 intenzit - nemáš rád dlouhé proklikávání mezi různými stimulacemi? Tyler má praktický výběr 5-ti módů.

ultra nízká hlasitost - tichý vibrátor pro maximálně diskrétní použití

flexibilní kroužek - průměr je 2,9 cm a dokáže se natáhnout na téměř každou velikost penisu

voděodolný - pro vlhké hrátky a super snadné čištění

body-safe silikon - kvalitní a hygienický materiál

nabíjecí - již žádné baterie. Jednoduše nabij kroužek přes USB kabel (součástí balení)

dárková krabička - párová pomůcka je balena v elegantní černé krabičce (stačí vyjmout z papírového obalu a máš v ruce erotický dárek :))

- nepoužívej s lubrikačním gelem na bázi silikonu, může poškodit jemný povrch silikonové pomůcky.

Luxusní vibrační kroužek Svakem Tyler se nasadí na kořen penisu a při souloži stimuluje partnerku na klitorisu a jeho citlivém okolí. Párový vibrátor vysílá intenzivní vibrace a zároveň masíruje měkkými výstupky, tato dvojnásobná stimulace zesílí partnerčinu rozkoš z milování a pomůže jí dosáhnout vyvrcholení i při souloži.

 

Čertovský tip pro použití:

/anal-blog-ziarovka-tip.jpg alt="Žiarovka" width="30" caption="false" />- Kroužek se nejlépe hodí pro polohu cowgirl (žena nahoře). Partnerka tak pohybem těla kontroluje tlak i úhel masáže klitorisu.

/anal-blog-ziarovka-tip.jpg alt="Žiarovka" width="30" caption="false" />- Pro hladké nasazení, nalubrikuj penis i kroužek vodním lubrikantem a opatrně natáhni až ke kořeni.

 

Materiál: body-safe silikon

Funkce: 5 vibračních módů a 5 intenzit

Napájení: nabíjecí přes USB kabel (je součástí balení)

Rozměry: 8 x 4,2 x 4,2 cm

Vnitřní průměr: 2,9 cm (flexibilní)

Voděodolný

Baterie: Polymer lithium Battery

Kapacita baterie: 100mAh

Váha: 31g

 

Používej s lubrikačním gelem na bázi vody. Nepoužívej se silikonovým gelem, může poškodit jemný povrch silikonové pomůcky.

Myj vodou a jemným mýdlem. Kroužek je voděodolný. Pro 100% hygienickou čistotu a delší životnost kroužku doporučujeme čistit také čistícím sprejem na erotické pomůcky.

 

LELO Tiani Duo

5,199.00 

Zamilujte si do LELO Tiani Duo

nejnovější model 2022 - vylepšená verze ikonického vibrátoru pro páry LELO Tiani 3

extra vzrušení pro oba - žena si nasadí vibrátor a během pohlavního styku stimuluje přístroj ženu i muže.

společné vyvrcholení - TianiTM Duo intenzivně masíruje klitoris a vagínu - pomůže ženě dosáhnout při sexu rychlejšího a silnějšího vyvrcholení.

8 vibračních nastavení - vibrátor stimuluje klitoris a vagínu pomocí 2 výkonných motorů.

na dálkové ovládání - SenseMotionTM intuitivní ovládání pohybem ruky

silikonový vibrátor - příjemný a hygienický materiál

voděodolný - vhodný na použití ve vodě

- vyšší cena: luxusní vibrátor nabízí nejnovější technologie a je vyroben z prvotřídních materiálů s dlouhou životností. Hračky LELO jsou sice dražší, ale kvalitou a funkcemi daleko předčí konkurenční značky.

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo-tiani-duo-partnersky-vibrator-na-dialkove-ovladanie-ocean-blue-popis.jpg alt="lelo tiani duo vlastnosti" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

Vibrátor LELO TianiTM Duo. Je vyroben z vysoce kvalitního silikonu, který pohladí vaše vnější i vnitřní intimní partie. Flexibilní tělo se přizpůsobí každé anatomii. Přístroj se nabíjí přes USB, dálkové ovládání je napájeno 2 bateriemi AAA. Vibrátor má 8 nastavení vibrací a 2 motory (1. motor stimuluje klitoris a 2. motor stimuluje vagínu).

*Garance spokojenosti s produktem 24/7 365 dní v roce během 10 let - tuto garanci poskytujeme pouze na produkty, kterým plně důvěřujeme, mají míru reklamací nižší než 0,01% a překračují nejpřísnější kritéria kvality, která Kondomshop produkty musí splnit. Pokud máte s tímto LELO produktem problém v rámci 10 leté prodloužené záruky, můžete nám jej do 10 let vrátit a my vám obratem odešleme nový zdarma nebo s 50% slevou (v zákonné 2 leté lhůtě v případě uznání reklamace obdržíte nový kus, po uplynutí 2 let až do 10. roku sleva na nový model 50%)

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo-tiani-duo-partnersky-vibrator-black-vodeodolny.jpg alt="lelo tiani duo vodeodolný vibrátor" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

Jak se LELO TianiTM Duo používá

Stimuluje klitoris i vagínu

Masážní přístroj pro páry, který žena nosí při sexu. Žena vloží tenčí nožičku vibrátoru do pochvy a širší si přiloží na klitoris. Žena cítí intenzivnější pocit naplnění a vibrátor zároveň stimuluje klitoris a vagínu hlubokými vibracemi, což jí pomáhá rychleji dosáhnout vyvrcholení i během pohlavního styku. 2 stimulační motory jsou synchronizované. Dvojitá stimulace poskytuje zcela nový zážitek a přivede vaši partnerku k hlubšímu a intenzivnějšímu vyvrcholení.

Při sexu v různych polohách

Vibrátor je malý, neruší při styku a je flexibilní, takže se přizpůsobí typu těla a sexuální poloze. Vibrátor pro páry je pohodlný v různých polohách. Tato pomůcka přináší oběma partnerům silnější vzrušení. Vhodné milostné polohy jsou např. misionářská nebo zezadu.

S lubrikantem na vodní bázi

Používejte silikonový vibrátor LELO Tiani Duo s lubrikačním gelem na vodní bázi. Nepoužívejte se silikonovým gelem, protože by mohlo dojít k poškození jemného povrchu silikonového zařízení.

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo-tiani-duo-partnersky-vibrator-na-dialkove-ovladanie-ocean-blue-ako-pouzivat-parovy-vibrator.jpg alt="ako sa používa partnerský vibrátor" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

SenseMotionTM funkce dálkového ovládání

Funkce a intenzitu můžete ovládat přímo na hračce nebo pomocí dálkového ovladače. Prostředním tlačítka na ovladači () lze nastavit 8 vibračních režimů. Intenzitu jednotlivých režimů lze nastavit tlačítky nebo pomocí technologie SenseMotionTM. Inovativní technologie umožňuje intuitivně a rychle měnit požadovanou intenzitu stimulace během styku pouhým rychlým pohybem nebo otočením ovladače se rychlost vibrací sníží nebo zvýší. Více informací najdete v podrobném návodu, který je součástí balení.

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo_tiani_duo_sensemotion_1.gif alt="lelo tiani duo sensemotion ovládanie 1" width="350" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo_tiani_duo_sensemotion_2.gif alt="lelo tiani duo sensemotion ovládanie 2" width="350" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

 

Na partnerské i sólo hrátky

LELO Tiani Duo může žena používat také při masturbaci jako dvojitý vibrátor pro klitoris a vagínu.

 

Napájení

Vibrátor lze dobíjet pomocí kabelu USB (je součástí balení) a dálkový ovladač je napájen 2 bateriemi AAA (jsou součástí balení).

Čištění a starostlivost

LELO Tiani Duo luxusný vibrátor je vyroben z hygienického silikonu. Po použití vibrátor vyčisti teplou vodou a jemným mýdlem. Pro delší životnost přístroje doporučujeme čistit vibrátor také čisticím sprejem na erotické pomůcky

 

fotogaleria/katalog_produktov/eroticke_pomocky/lelo_tiani_duo/lelo-tiani-duo-partnersky-vibrator-na-dialkove-ovladanie-ocean-blue-7.jpg alt="lelo tiani duo balenie" width="500" caption="false" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

 

V balení: 

1x TIANI™ DUO partnerský vibrátor

1x bezdrátový dálkový ovládač

1x USB kabel 

1x saténový černý sáček na odkládání

1x registrační karta

1x návod na použití

2x AAA batérie do dálkového ovládání
 

Materiál: silikon, ABS

Rozměry vibrátor: 9 x 4,5 x 3 cm

Rozměry ovládač: 6,4 x 6,4 x 2,6 cm

Váha vibrátor: 80 g

Váha ovládač: 30g

Baterie vibrátor: Li-Ion 3,7v 200mAh

Napájění ovládač: 2 AAA batérie (v balení)

Výdrž vibrátor: do 2 hodín

Doba nabíjení vibrátor: 2 hodiny (5.0 V 70mA)

Maximální hlučnost: 50dB

Frekvence: 60Hz

Rozhraní vibrátor: 1 tlačítko

Rozhraní ovládač: 3 tlačítko

Farby: Black, Ocean Blue

Guilty Pleasure XOXO Paddle BDSM plácačka

459.00 

Zamiluj se do XOXO erotické plácačky

pádlo na spanking - pevná plácačka pro intenzivní sadomaso hrátky

praktická velikost - tak akorát do ruky, celková délka 32 cm

Guilty Pleasure XOXO paddle BDSM plácačka je vyrobena z materiálu připomínajícího kůži. Pádlo má šňůrku na zápěstí.

Materiál: PVC, PU

Celková délka: 32 cm

Jak na BDSM hrátky? Přečtěte si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Guilty Pleasure Paddle With Metal Studs jezdecký bičík

539.00 

Zamiluj se do vybíjeného bičíku:

pro pokročilé - pevný bičík s kovovými ozdobami pořádně vyštípe zadeček

kovové ozdoby - z jedné strany ve tvaru X a z druhé O

Guilty Pleasure Paddle With Metal Studs jezdecký bičík s kovovými ozdobami.

Materiál: PU, plast

Celková délka: 54 cm

Jak na BDSM hrátky? Přečtěte si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Guilty Pleasure Metal Handcuffs erotická pouta

569.00 

Zamiluj se do dlouhých erotických pout:

vzrušující spoutání - kovová pouta jsou MUST HAVE pomůcka do každé ložnice

dlouhý řetízek - vhodný i na připoutání o nábytek

Guilty Pleasure Metal Handcuffs erotická pouta s dlouhým řetízkem. V balení také 2 klíče.

 

Jak na BDSM hrátky? Přečti si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Guilty Pleasure Silicone Ankle Cuffs pouta na nohy

279.00 

Zamiluj si silikonové pouta na nohy:

vzrušující spoutání - pouta drží nohy pevně u sebe

lékařský silikon - odolný a bezpečný materiál

pevná pouta - silikonová pouta jsou pružná a mírně roztažitelná

Silikonové pouta na kotníky Guilty Pleasure.

Materiál: lékařský silikon

Celková délka: 28 cm

Vnitřní průměr: 7,4 cm

 

Jak na BDSM hrátky? Přečti si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Guilty Pleasure Braided Bull Whip pletený bič

809.00 

Zamilujte se do Bull Whip erotického biče:

silný pletený bič - vyšlehahá zadeček pěkně do růžova

pro pokročilé v BDSM - dlouhý bič slastně bolí

pohodlné mučení - bič má pevnou rukojeť a ouško na zápěstí

- nic pro začátečníky: objevujete kouzlo bondage a sadomaso hrátek? Začněte raději menším erotickým bičíkem.

Kulity Pleasure Braided Bull Whip pletený erotický bič.

Délka: 150 cm

Materiál: PU

Jak na BDSM hrátky? Přečtěte si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Blaze Bondage Tape 18m

329.00 

Zamiluj se do bondage pásky Blaze:

fantazii se meze nekladou - použij ji jako pouta na ruce, nohy nebo s ní spoutej celé tělo

opakovaně použitelná páska

nelepí se na vlasy - páska se lepí pouze na sebe, nelepí se na vlasy ani na pokožku.

délka 18 metrů

Páska Blaze Bondage Tape pro opakované použití. BDSM páska se přilepí sama na sebe, ale nelepí se na vlasy ani na kůži. Páska je lehká.

Materiál: vinyl

Délka: 18 metrů

 

Jak na BDSM hrátky? Přečti si návod pro začátečníky v bondage a sadomaso praktikách.

Fetish Fantasy Extreme Hog-Tie Kit pouta na ruce a nohy

1,099.00 

Zamiluj si pouta Hogtie Kit:

spoutání „do kozelce” - pouta spojují ruce a nohy k sobě, vhodná pro polohu vleže a vleže na zádech

pohodlné svazování - žádné složité uzly, pouta jsou spojena odnímatelnými kovovými sponami

nastavitelná velikost - pouta se zapínají na suchý zip, velikost sedí většině

Pipedream Extreme Hogtie Kit erotická pouta na ruce a nohy.

Materiál: neopren, nylon, kov

Součástí balení jsou: pouta na kotníky, pouta na zápěstí a kroužek pro připojení pout.

Sinful Black Soft Spreader Bar pouta na ruce a nohy

1,299.00 

Zamilujte si pouta:

široce roztažené nohy - pouta udrží ruce a nohy roztažené

pohodlné svazování - užijte si BDSM hrátky bez složitých uzlů a vázacích technik

nastavitelná velikost - pouta se zapínají na suchý zip, velikost je vhodná pro většinu lidí

Sinful Black Soft Spreader Bar Pouta na ruce a nohy s měkkým roztahovacím pásem. Pouta se zapínají na suchý zip.

Materiál: neopren, vinyl

Rozměry:

Pouta na kotníky 35,6 x 0,6 x 5,1 cm

Pouta na zápěstí 28 x 0,6 x 5,1 cm

Měkká spojovací tyč 43 x 0,6 x 5,1 cm

 

Po použití omyjte čisticím sprejem na erotické pomůcky. Otřete měkkým bavlněným hadříkem. Nechte je uschnout na vzduchu. 

Doc Johnson Kink The Stinger Electro Play Wand

1,299.00 

Zamilujte si elektrostimulační přístroj The Stinger:

sadomaso pomůcka - podle části těla, kde přiložíš stimulační hůlku, elektrický impuls může vyvolat pocit lechtání, mravenčení či bolesti

erotické mučení - rukojeť hlavice je potažena nevodivou gumou, elektrický výboj ucítí pouze tvůj "otrok" :)

stimuluje smysly - elektrická hůlka vzrušuje smysly během předehry nebo může sloužit jako trest během SM hry

nezanechává stopy

autentický zvuk praskání a viditelné jiskry

pro začátečníky i zkušené milovníky erotiky BDSM

- baterie nejsou součástí balení: 2 baterie AA si objednejte samostatně zde.

Kink Doc Johnson Stinger Electro Play Wand je stimulační hůlka, která dráždí pokožku elektrickými impulsy. Hůlka je napájena 2 bateriemi AA (nejsou součástí balení).

Největší výhodou baterií je jejich snadná a diskrétní výměna.

 

Kink by Doc Johnson je značka, jejímž cílem je vytvořit kolekci vysoce kvalitních autentických fetišistických předmětů vhodných jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nadšence do BDSM.

 

Materiály: elektrický stimulátor, ABS plast

 

Rozměry: 

Celková délka 38,1 cm.

Šířka/průměr: 3,8 cm

 

Při nesprávném použití může elektrostimulace způsobit zranení. Používejte je uvážlivě a pouze se souhlasem zúčastněné osoby (osob).

CalExotics Boundless Bar Gag roubík do úst

879.00 

Zamiluj si Bar Gag:

pro milovníky BDSM - roubík v ústech zabrání submisivnímu partnerovi mluvit

silný skus - silikonový roubík chrání zuby a nezanechává v ústech pachuť

nastavitelný obvod - vhodný pro muže i ženy

pohodlný pro delší nošení - popruh je polstrovaný měkkým materiálem

CalExotics Boundless Bar Gag roubík do úst. Funkční a odolný silikonový roubík je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nadšence do BDSM her.

 

Rozměry popruhu: max. 63,5 cm

Rozměry silikonové „kosti” v ústech: 7,5 x 2 cm

Materiál: silikon (tyč), PU, polyester, bezniklové železo, bezniklová slitina zinku

Umyj před i po použití. Doporučujeme čistit čisticím sprejem na erotické pomůcky.

Scandal BDSM Rope 50m bondážní lano

1,399.00 

Zamiluj se do BDSM lana:

nekonečné možnosti použití - lano dlouhé až 50 metrů umožňuje vyzkoušet téměř všechny techniky erotického svazování

hladké a tenké lano - materiál příjemný na dotek

CalExotics Scandal BDSM Rope erotické lano.

Celková délka: 50 metrů

Materiály: 60% bavlna, 40% polyester, kov

Taboom Butterfly Clamps with Rings svorky na bradavky

309.00 

Zamiluj si svorky na bradavky Butterfly:

hořkosladká stimulace - motýlí svorky intenzivně svírají bradavky

pro pokročilé v BDSM - silné svorky mohou být pro začátečníky příliš těsné

s kroužky - ochutnej extrémní stimulaci a k pocitu sevření přidej i tahání za bradavky

kovové svorky - bezpečný a odolný kov bez obsahu niklu

- nic pro začátečníky: intenzitu sevření bradavek nelze nastavit

Taboom Butterfly Clamps with Rings kovové svorky na bradavky s kroužkem. Svorky na bradavky nemají nastavitelnou intenzitu sevření, proto nejsou vhodné pro úplné začátečníky v BDSM aktivitách a tzv. „mučení bradavek”.

Materiál: kov bezpečný pro tělo (neobsahuje nikl)

Celková délka: 14 cm

CalExotics Entice Crop erotický bičík

669.00 

Entice Crop je pevný jezdecký bičík zakončený plácačkou. Erotický bič je vhodný pro začátečníky i pokročilé v bondage a bdsm praktikách.

Materiál: PVC (bez ftalátů), slitina (bez obsahu niklu)

Celková délka: 40,75cm

NS Novelties Renegade Bondage Paddle vinylová plácačka

599.00 

Zamiluj se do Renegade Plácačky:

must-have bdsm doplněk - pevná plácačka pořádně vyštípe zadeček

odolný materiál - vyrobena z černého vinylu, který se snadno čistí

NS Novelties Renegade Paddle plácačka je vyrobena z hladkého vinylu. Plácečka je oplachuodolná.

Myj vodou a jemným mýdlem.

Rozměry: 32 x 6,5 x 0,6 cm

Materiál: Vinyl

Fetish Fantasy Vibrating Nipple Clamps vibrační svorky na bradavky

909.00 

Zamiluj se do vibračních svorek:

okořeňí sex - svorky ozvláštní předehru nebo bdsm sexuální hry

extra vzrušení při masturbaci - připni svorky na bradavky a pozvedni intimní chvíle na vyšší úroveň

3 vibranční módy - jednoduché ovládání

nastav si testnost - sílu stisku si přizpůsobíš podle chuti

- baterie nejsou v balení: 3 AA baterie doobjenej samostatně zde.

Pipedream Fetish Fantasy vibrating nipple Clamps vibrační svorky na bradavky jsou napájeny 3 AA bateriemi. Vibrátor má 3 silné módy.

V balení: 2 vibranční svorky a 1 ovladač připojený ke svorkám kabelem

Materiál: ABS plast, kov