Zobrazen 1. – 18. z 49 výsledků

Rappa Dětský kostým Princezna Fialka, vel. S

399.00 
Úchvatný dívčí kostým pro princezny! Kostým princezny ve velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (110-116 cm). Kostýmek je ušitý v růžovo-fialkové barvě a zdoben zlatým lemováním.

Rappa Dětský kostým Policie, vel. S

349.00 
Obleč si kostým a záchranná akce může začít! Kostým policisty obsahuje černý overal, zásahovou maskáčovou vestu s nápisem POLICIE a čepici. Kostým ve velikosti S je určen pro děti ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm).

Rappa Dětský kostým Policista, vel. S

269.00 
Staň se policistou! Obleč si košili, kalhoty, pásek a pořádnou policejní čepici. Kostým ve velikosti S je určen pro chlapce ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (110 - 116 cm).

Rappa Dětský kostým Víla, vel. S

429.00 
Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (105-116 cm). Balení obsahuje křídla a nadýchané šaty v pase zdobeny barevnými květy.

Rappa Dětský kostým Průvodčí, vel. M

449.00 
Jízdenky, prosím! Obleč si kostým a jako průvodčí ve vlaku budeš dokonalý! Souprava obsahuje tričko s vestou, kalhoty, sako, kravatu a pořádnou čepici s nápisem PRŮVODČÍ. Kostým ve velikosti M je určen pro děti ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128cm)

Rappa Dětský kostým Hasič s českým potiskem, vel. M

449.00 
Který z chlapců by se nechtěl v dětství stát hasičem? S tímto exkluzivním dětským kostýmem se v něj proměníte během chvilky! Sada obsahuje blůzu s nápisem HASIČI, kalhoty a čepici. Kostým velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm).

Rappa Hasičská sada s příslušenstvím

549.00 
Mega skvělá hasičská sada, kterou využijete při zásahové akci s kamarády! Sada obsahuje hasičský zásobník na vodu a k tomu super stříkací pistoli, sekeru a ochrannou přilbu na hlavu. Přilba je s ochranným krytem, je vyrobena z plastu a zdobena odznakem na přední straně. Navíc při stisknutí tlačítka bliká a hraje. Velikost přilby si můžeš nastavit podle vlastní hlavy.Součástí balení jsou 3 ks baterií typu AG13.

Rappa Dětský kostým Tutu sukně s křídly

379.00 
Roztomilá sukýnka TUTU a k tomu perfektně sladěná křídla! Sukénka je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3 - 10 let (104 - 146 cm), obvod pasu 48 - 72 cm. Součástí kostýmu je růžová tylová sukně v pase zdobena květem, oslnivá křídla se zlatým potiskem a růžová hůlka. Délka sukně cca 35 cm.

Rappa Ninja set zbraně

179.00 
Tato senzační sada nesmí žádnému ninjovi chybět! Set obsahuje 4 různé druhy zbraní, které jsou naprosto nepostradatelné pro bojovníky tohoto druhu! Vše je vyrobeno z plastu. Paráda!

Rappa Dětský kostým Princezna zimní království Anička, vel. S

449.00 
Krásný dívčí kostým pro malé zimní princezny! Kostým princezny Aničky ve velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (105 - 116 cm). Kostýmek je ušit v černo-modrých barvách, je zdoben zlatým lemováním a součástí je růžový saténový plášť s modrým krystalem. Tento stylový kousek ti nesmí v šatníku chybět!

Rappa Střevíčky princezna zimní království

149.00 
Exkluzivní střevíčky přece nesmí chybět žádné zimní princezně! Střevíčky o délce 19 cm jsou vyrobeny z PVC a zdobeny peřím a úchvatným motýlkem. Navíc se celé třpytí! Staň se na okamžik zimní princeznou díky těmto překrásným střevíčkům!

Rappa Dětský kostým Kočka, vel. S

399.00 
Roztomilý karnevalový kostým s motivem kočky! Kostýmek v černo-šedé barvě s růžovými kamínky ve velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (110 - 116 cm). Balení obsahuje šaty a čelenku s oušky.

Rappa Dětský klobouk Čarodějnice – Halloween

99.00 
Čarodějnický klobouk nesmí chybět ve tvé karnevalové sbírce! Klobouk je vyroben z černé šusťákoviny a dekorován zeleným lemem.

Rappa Dětský kostým Pirát, vel. S

269.00 
Karnevalový kostým, který tě promění v malého piráta! Kostým ve velikosti S je určen pro chlapce ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (110 - 116 cm). Balení obsahuje horní díl, kalhoty, pásek, klapku na oko a stylovou pirátskou klobouk.

Rappa Dětský kostým Princezna žlutá, vel. M

429.00 
Půvabný karnevalový kostým žluté princezny nesmí ve tvé karnevalové sbírce chybět! Senzační šaty ve žluto-zlaté barvě jsou zdobeny kvítky, ve velikosti M jsou určeny pro holčičky ve věkovém rozmezí 6 - 8 let (116 - 128 cm). Balení obsahuje šaty a žlutou čelenku ve stejném stylu.

Rappa Dětský kostým oranžová Čarodějnice

399.00 
Senzační karnevalový kostým s motivem čarodějnice v černo-oranžové barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4 - 6 let (105 - 116 cm). Balení obsahuje šaty a klobouk. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom všechny své kamarády!

Rappa Dětský kostým Mořská panna, vel. S

519.00 
Úchvatný karnevalový kostým s motivem mořské panny! Kostým modré barvy ve velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Balení obsahuje exkluzivní šaty, které jsou zdobeny flitry, které vypadají jako šupiny, součástí kostýmu je hůlka.

Rappa Dětský kostým Zimní královna, vel. M

499.00 
Úchvatný dívčí kostým pro všechny zimní princezny! Dlouhé šaty v bílé barvě jsou v horní části zdobené flitry, od pasu dolů je bílo-fialová tylová sukně zdobena potiskem. Součástí šatů je také vlečka dekorována flitry. Kostým ve velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6 - 8 let (116 - 128 cm). Tento stylový kousek ti nesmí chybět v šatníku!