Zobrazen 1. – 18. z 20 výsledků

Sensillo Polštářek z Minky Motýlek, šedá

249.00 
Tento polštářek využijete nejen doma, ale hlavně na cestách. Jeho speciální tvar zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu dítěte sedícího v kočárku nebo v autosedačce. Poskytuje dodatečnou ochranu hlavy proti nárazům. Polštářek je z jedné strany z měkké tkaniny Minky a z druhé strany z jemné bavlny. Složení: 100 % bavlna, 100 % polyester, 100 % silikonová netkaná textilie.

Rappa Deštník Krtek, pr. 70 cm

139.00 
S tímto deštníkem bude i v deštivém počasí důvod k radosti. Má na sobě obrázky oblíbeného krtečka na krásně barevném podkladu. Velmi praktické je automatické otevírání.

Rappa Dřevěná pokladnička Krtek, 9 x 12,5 x 6 cm

139.00 
Pořiďte svým dětem tuto nádhernou pokladničku s motivem oblíbeného krtečka, ať si mají kam schovávat peníze, které dostanou k narozeninám nebo za pěkné vysvědčení. Má ve spodní části gumovou zátku, snadno tak peníze vyndáte ven.

Wiky Pokladnička se zámkem Krtek, 9 x 11 cm

119.00 
Za penízky se dá koupit tolik věcí, to ví přece každé malé dítě. Ale kam s nimi, aby se rychle nerozkutálely a hlavně, aby byly v bezpečí? Plechová pokladnička s Krtečkem je bude střežit jako poklad. Zamknou se na zámek a klíčky se musí dobře schovat. Hlavně hodně daleko od zvědavých ručiček, které by pokladničku vybraly dřív, než bude úplně plná.

Dětský polštářek za krk Králíček, 30 x 30 cm

249.00 
Dětský cestovní polštářek Králíček za krk - i do postele, ve tvaru podkovy.

Teddies Školní papírový kufřík Truck, 35 x 23 x 10 cm

259.00 
Tento školní kufřík zajisté potěší každého malého milovníka velkých aut. Skvěle se může hodit na pomůcky pro výtvarnou výchovu nebo pro úschovu nejrůznějších pokladů. Děti tak budou mít své věci bezpečně uloženy na jednom místě.

Babymatex Podložka do autosedačky červená

869.00 
Podložka do autosedačky díky použité termoplastické pěně vytváří pocit pohodlí a bezpečí dítěte během cestování. Přizpůsobeno tří a pětibodovým pásům, má status zdravotnického výrobku. Vnější vrstva: 100% bavlna, Výplň: termoplastická pěna MEMORY FOAM.

Sencor SXP 020 WH dětský digitální LCD tablet a zápisník

299.00 
Digitální LCD tablet a zápisník je určen především pro děti, které se na něm mohou učit kreslit a psát. S pomocí tohoto tabletu můžete šetřit přírodu - výborně poslouží k zapisování poznámek a upomínek, aniž byste museli plýtvat papírem. Je vysoce kvalitní a mimořádně odolný. Displej má 8,5 palců (velikost displeje: 175 x 125 mm). Povrch obrazovky je citlivý na tlak pro kreslení tahů s různou tloušťkou. Obrazovku vymažete pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Na zadní straně má tablet 4 magnety pro možnost připevnění na kovovou plochu, například na lednici. Použitá baterie je CR2016 s výdrží až 10 000 stisknutí, kterou lze snadno vyměnit. Součástí balení je též stylus.

Dětský polštářek za krk Medvídek, 30 x 30 cm

249.00 
Dětský cestovní polštářek Medvídek za krk - i do postele, ve tvaru podkovy.

Dětský polštářek za krk Kočička, 30 x 30 cm

249.00 
Dětský cestovní polštářek Kočička za krk - i do postele, ve tvaru podkovy.

Dětská příruční taštička Panda, 21 x 8 x 16 cm

169.00 
Potěšte své dítko příruční taštičkou, kam si bude moct uložit svoje drobnosti. Taštička je tak akorát velká, aby se do ní vešlo všechno, co potřebuje, ať už na cestách, nebo doma v koupelně.

Petit Collage Krabička vzpomínek Baby

710.00 
Krabička vzpomínek je ideální krabičkou na všechny dárky, které vaše dítko dostane jako novorozeně od svých nejbližších. Tato ekologicky šetrná krabička vzpomínek od Petit Collage uchová všechny drahocenné dárky od prvního kusu oblečení až po první ostříhání.Hlavní vlastnosti: obsahuje 7 šuplíčků a kapsu k uložení dárků baleno bez použití plastů

Teddies Školní papírový kufřík Crazy Animals, 35 x 23 x 10 cm

259.00 
Tento školní kufřík zajisté potěší každého malého milovníka zvířátek. Skvěle se může hodit na pomůcky pro výtvarnou výchovu nebo pro úschovu nejrůznějších pokladů. Děti tak budou mít své věci bezpečně uloženy na jednom místě.

Dětský termo batůžek Jednorožec, oranžová

269.00 
Dětský termo batůžek využijí vaše děti při jakémkoliv výletu, ať už to bude na cestě do přírody, k vodě nebo jen tak po městě.

Dětská příruční taštička Lev, 21 x 8 x 16 cm

169.00 
Potěšte své dítko příruční taštičkou, kam si bude moct uložit svoje drobnosti. Taštička je tak akorát velká, aby se do ní vešlo všechno, co potřebuje, ať už na cestách, nebo doma v koupelně.

Bino Krabička na zoubky

249.00 
Krabička na zoubky je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva, je odolná proti korozi a je trvanlivá. Chrání a uspořádává zoubkyy vašeho dítěte. Každý zub má své místo a také zvláštní význam. Uchovávejte je v krabičce na zoubky, abyste si mohli zaznamenat nezapomenutelné okamžiky svého dítěte.  Je to nejlepší dárek na památku z dětství. Každá krabička je pro děti a miminka jedinečná, protože si v ní mohou uchovat nezapomenutelné okamžiky svého růstu. Dodává se s jedinečným rámečkem na fotografie. Spojujeme sbírku zubů a úložiště fotografií do jednoho celku, aby vaše krabička byla ještě pamětihodnější. Pro dlouhodobé skladování mléčných zubů. Počet dílů: 6 ks.

Dětský termo batůžek Vesmír, modrá

269.00 
Dětský termo batůžek využijí vaše děti při jakémkoliv výletu, ať už to bude na cestě do přírody, k vodě nebo jen tak po městě. 

Teddies Školní papírový kufřík Wild Horses, 35 x 23 x 10 cm

289.00 
Tento školní kufřík zajisté potěší každého malého milovníka koní. Skvěle se může hodit na pomůcky pro výtvarnou výchovu nebo pro úschovu nejrůznějších pokladů. Děti tak budou mít své věci bezpečně uloženy na jednom místě.