Zobrazen 1. – 18. z 25 výsledků

koš na listí 55x70cm PVCm 110g/m2

119.00 
Předností tohoto koše na listí je jeho skladnost a nízká hmotnost. Je vyrobený ze zesílené plachtoviny, takže se vám nepotrhá. Vhodné především na posekanou trávu, spadané listí nebo vytrhaný plevel.

HAPPY GREEN Koš zahradní skládací 120 l, zelený

129.00 
Tento koš je ideální na trávu, listí nebo drobné větve. Je vyroben z vysoce pevného materiálu, který je odolný proti protržení. Díky 4 popruhům se koš snadno přenáší i vysypává. Praktický je vestavěný pružinový rám, koš díky němu samostatně stojí. Po skončení používání ho snadno složíte.

Plastia Srážkoměr s nerezovým držákem

229.00 
Srážkoměr je určen k měření kvantity srážek. K upevnění (zapíchnutí) do země slouží nerezový držák, který je součástí balení.

Substral Naturen Multisect Postřik, 750 ml

229.00 
Tento účinný přípravek je určen k hubení škodlivého hmyzu u jádrového ovoce, bobulovin, zeleniny a okrasných rostlin. Hubí širokou škálu běžných savých a žravých škůdců, včetně mšic, molic, svilušek, červců aj. Jedná se o kontaktní insekticid, který zahubí hmyz tak, že ho pokryje vrstvou oleje, která mu zabrání dýchat. Obsahuje přírodní řepkový olej, je tedy vhodný I pro ekologické zemědělství. Může se používat okamžitě, není nutné ho ředit.

Plastia Popisovací plastová jmenovka béžová, 15 ks

119.00 
Také máte problémy u právě vysazených rostlinek poznat, která je která? S touto sadou jmenovek se vám to již nestane. Mají šikovný zápich, díky kterému nehrozí, že by se vámi napsané označení smazalo například při zálivce.

Fieldmann FZNR 1101

329.00 
Sadu zahradního nářadí značky Fieldmann vyrobenou z lehkého plastu se silnými polyamidovými vlákny s vysokou pevností a odolností vůči extrémním teplotním vlivům ocení nejeden zahradník či zahrádkář. Jistě vám pomůže upravit celou zahrádku nebo zkrášlit vaši skalku s květinami. V sadě naleznete hned 5 praktických pomocníků: 2x kopačku lopatku vyrývač plevele kypřící nástroj

KONTEX Textilie mulčovací netkaná 1x3m

89.00 
Netkaná textilie je vhodná k mulčování jahod, zeleninových a okrasných záhonů i jako podklad pod okrasný chodník, drcenou kůru, dlažbu apod. Zamezuje prorůstání plevele, udržuje půdní vláhu a podporuje růst kořenového systému a celých rostlin. Je propustná pro vodu a vzduch, zároveň omezuje odpařování vody. Umožňuje opakované použití. Je UV stabilizovaná.

Česáček na ovoce

179.00 
Česáček na ovoce je ideální nástroj pro rychlé a bezpečné sklízení ovoce. Dodáváno bez násady.

Past na slimáky PH, 2 ks

139.00 
Past je určená k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů, kteří ničí okrasné i hospodářské zahrady či políčka. Lapač se skládá z plastové nádobky a snadno odnímatelného víka. Aby nástraha účinkovala, stačí nádobku naplnit pivem nebo droždím s teplou vodou.Bezpečná pro domácí zvířata i divokou zvěř. Šetrná k životnímu prostředí. Snadná manipulace a jednoduchá aplikace.

HAPPY GREEN Koš zahradní skládací 270 l, zelený

199.00 
Tento koš je ideální na trávu, listí nebo drobné větve. Je vyroben z vysoce pevného materiálu, který je odolný proti protržení. Díky 4 popruhům se koš snadno přenáší i vysypává. Praktický je vestavěný pružinový rám, koš díky němu samostatně stojí. Po skončení používání ho snadno složíte.

Podložka jahodníku, 10 ks

149.00 
Tento košík pod jahody zabraňuje znečišťování a zahnívání plodů. Umožňuje snadný přístup k plevelu a tím i snazší okopávání rostlin. Průměr můžete upravit z 28 cm na 24 cm.

Sixtol Provzdušňovač trávníku na obuv Grass Air, 30 x 12 cm

269.00 
Praktické návleky na obuv provzdušní a revitalizují trávník i celou vaši zahradu. Návleky jsou opatřeny 26 pevnými ocelovými hroty, které propichováním zajistí provzdušnění podzemní části trávníku a napomáhají tak růstu kořenů a pronikání vlhkosti a hnojiv do jeho nejhlubších částí. Návleky ke každé botě snadno připevníte pomocí dvou nastavitelných pásků a poté jen chodíte po trávníku a pomáháte mu lépe a zdravěji růst.Hlavní výhody: snadné použití jednoduché nasazení revitalizuje trávník prodlouží životnost trávníku bez nutnosti elektrického napájeníObsah balení: 2x plastová platforma 4x nastavitelné upínací pásky 28x hroty se závitem + 2 náhradní 28x matice + 2 náhradní 1x očkoplochý klíč 1x návod k použitíTechnické parametry: počet hrotů: 26 + 2 náhradní délka hrotů: 5,3 cm délka pásků: 64 cm hmotnost: 780 g

Koš na listí, 50 x 60 cm

179.00 
Předností tohoto koše na listí je jeho skladnost a nízká hmotnost. Je vyrobený ze zesílené plachtoviny, takže se vám nepotrhá. Vhodné především na posekanou trávu, spadané listí nebo vytrhaný plevel.

PLASTKON Přepravka na drobné plody 38 cm

99.00 
Tato malá přepravka se vám bude hodit při sběru drobných plodů, ořechů aj. Má praktické ucho, můžete jí tedy bez problému přenášet. Dodáváme v různých barevných provedeních bez možnosti  výběru (zelená, hnědá).

Fiskars QuikFit Nůž na spáry 136521

319.00 
Tento nůž je ideálním nástrojem na čištění spár mezi dlaždicemi od mechu a plevelu. Čepel je z kalné bórové oceli. Systém QuikFit umožňuje spojení různého zahradního nářadí s jedinou násadou.  Násada není součástí balení.

koza stavební stavitelná 790-1300mm 150kg 556966

949.00 
Stavební koza vhodná pro údržbářské a zednické práce se skládací podpěrou. Nastavitelná výška od 79 cm do 130 cm. Šířka nosné části je 68,5 cm.