Spielehelden Photo Safari Foto hra rozloučit se se svobodou 55 fotografických výzev pro dívky

299.00 
Vzrušující, zábavné, nezapomenutelné: s foto hrou Spielehelden Photo Safari bude každá rozlučka se svobodou stejně jedinečná jako nadcházející svatba. Myšlenka je jednoduchá, ale neobvyklá: Strávit noc ve skupině dívek a vyfotit se v nejvtipnějších momentech nebo pózách. Vzniknou tak nejen jedinečné fotografie, které vám budou připomínat svatební album, ale také nezapomenutelná společná dobrodružství. S odvahou, šarmem a humorem můžete nevěstu vhodným způsobem vyprovodit do manželského štěstí - předtím však musí sama splnit několik zábavných fotografických úkolů. A protože nevěsta bude mít pravděpodobně jen jednu rozlučku se svobodou, může se stát cokoli: pokud vytáhne správnou kartu, může požádat neznámého pána, aby se kvůli fotografii svlékl. Zde jedno překvapení střídá druhé! Dívky se chtějí jen bavit: S Photo Safari by Spielehelden, se stanete drzými party girls na tuto zvláštní noc a vytvoříte jedinečné snímky, které vám zůstanou na celý život!

Spielehelden Sag mal… Basisedition Poznávací hra 100+ otázek Počet hráčů: 1+ Věk: Dospělí

799.00 
Pravda nebo odvaha – pouze bez odvahy, to je Spielehelden Sag mal... pro páry Hra s otázkami Kids Edition z Spielehelden. S více než 100 originálními kartami s otázkami bude váš příští rodinný večer nebo večer s přáteli zaručeně vzdělávací zábava. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší dozvědět se o sobě více, navázat zajímavou konverzaci nebo jednoduše prolomit ledy s novými i starými přáteli. Karty s otázkami jsou určeny pro dospělé a lze je použít pro libovolný počet hráčů. Díky mnoha různým dotazům, má poznávací hra Sag mal... Basisedition odSpielehelden má vysokou hodnotu pro opakované hraní a je ideální pro každou příležitost, ať už jde o narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, rodinné setkání, další herní večer nebo prostě jako překvapivý dárek.

Spielehelden Odznaky Vintage stylu pro rozlučku se svobodou 12 odznaků 5,6 cm extra velký dárek pro rozlučku se svobodou

379.00 
Před velkým svatebním dnem přichází řada na rozloučení se svobodou. Ať už se jedná o krátký výlet do Reeperbahn, sportovní víkend s klukama nebo prostě jen divokou párty noc – s odznaky z Spielehelden bude tato jedinečná akce nezapomenutelná. V této sadě je celkem 12 odznáčků na rozlučku se svobodou: jeden odznáček jen pro budoucího ženicha s nápisem „Bräutigam“. Zbývajících 11 odznaků jsou s potiskem „Team Bräutigam" Kvalita odznaků je také působivá a odznak je velmi pevný – rozhodně se neztratí ani na divoké párty! Krásné odznaky jsou větší než běžné odznaky , a proto jsou snadno rozpoznatelné. Stačí je připnout na oblečení nebo kabelku a jako skupina budete nepřehlédnutelní! Podporuje pocit sounáležitosti v tento výjimečný den a má tu výhodu, že se z pestré skupiny chlapů se rychle stane nerozlučná parta, i když se vaši kamarádi předtím neznali. Extra velké odznaky Vintage stylu od Spielehelden jsou perfektním doplňkem na pánskou rozlučku se svobodou – probudí týmového ducha a zároveň jsou roztomilým suvenýrem.

Spielehelden Sag mal… Mama – Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 2+ Věk: od 8 let

699.00 
Každá rodina je jiná. Je čas zjistit, jak moc se liší! S otázka hra Sag mal... Familien Edition by Spielehelden se vydáte na hravou cestu za poznáním. S více než 100 originálními kartami s otázkami se pobavíte a strávíte spolu zajímavé chvíle. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší podpořit komunikaci mezi dětmi a rodiči, zahájit zajímavé rozhovory nebo jednoduše strávit zábavný večer s rodinou. Vneste do svého vztahu závan čerstvého vzduchu a naučte se komunikovat hravou formou – nejenže to posílí váš vztah a sblíží vás to, ale je to také skvělá zábava. Díky mnoha různým dotazům, má poznávací hra Sag mal... Familien Edition by Spielehelden vysokou hodnotu pro opakované hraní. Díky speciálním otázkám dětí na rodiče a naopak rodičů k dítěti je neuvěřitelně všestranná – a lze ji snadno kombinovat s dalšími sadami karet z edice Sag mal...

Spielehelden Sag mal… Freunde Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 1+ Věk: od 14 let

699.00 
To, co jste vždy chtěli vědět o svých přátelích, můžete nyní zjistit společně. S hrou s otázkami Sag mal... Freunde Edition z Spielehelden. S více než 100 originálními kartami s otázkami bude váš příští rodinný večer nebo večer s přáteli zaručeně vzdělávací zábava. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší dozvědět se o sobě více, navázat zajímavou konverzaci nebo jednoduše prolomit ledy s novými i starými přáteli. Karty s otázkami jsou určeny pro dospělé a lze je použít pro libovolný počet hráčů. Díky mnoha různým dotazům, má poznávací hra Sag mal... Freunde Edition Spielehelden má vysokou hodnotu opakování a je ideální pro příští pyžamovou párty, herní večer nebo přestávku na školním hřišti.

Spielehelden Selfie’s Bride Photo Game 55 fotografických výzev pro dívky

599.00 
Vzrušující, zábavné, nezapomenutelné: s foto hrou od Spielehelden Selfie bude každá rozlučka se svobodou stejně jedinečná jako nadcházející svatba. Myšlenka je jednoduchá, ale neobvyklá: Strávit noc ve skupině dívek a vyfotit se v nejvtipnějších momentech nebo pózách. Vzniknou tak nejen jedinečné fotografie, které vám budou připomínat svatební album, ale také nezapomenutelná společná dobrodružství. S odvahou, šarmem a humorem můžete nevěstu vhodným způsobem vyprovodit do manželského štěstí - předtím však musí sama splnit několik zábavných fotografických úkolů. A protože nevěsta bude mít pravděpodobně jen jednu rozlučku se svobodou, může se stát cokoli: pokud vytáhne správnou kartu, může požádat neznámého pána, aby se kvůli fotografii svlékl. Zde jedno překvapení střídá druhé! Dívky se chtějí jen bavit: S hrou Selfie by Spielehelden, se stanete drzými party girls na tuto zvláštní noc a vytvoříte jedinečné snímky, které vám zůstanou na celý život!

Spielehelden Otázky pro páry… Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek

599.00 
Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých, intimních, ale i zábavných otázek hra pro páry Fragen für Paare..., které se chtějí o sobě dozvědět více, proniknout k jádru malých pravd. Váš vztah se hravou formou upevňuje a vy se o sobě navzájem dozvídáte nové věci. Ale právě tyto drobné anekdoty nebo pravdy jsou vzrušující, spojují vás jako Bonny a Clyde. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Ať už jde o přání, vzpomínky nebo pocity – karetní hra umožňuje snadno o nich mluvit: ptát se, odpovídat, nechat se překvapit. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Fragen für Paare od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně a hravě posilujte svůj vztah: Spielehelden Fragen für Paare... chtít se o sobě dozvědět více Karetní hra vnáší do vašeho partnerství hlubokou důvěru!

Spielehelden Odznaky Instagram Hen Party 12 odznaků 5,6 cm Extra velký dárek na rozlučku se svobodou

412.00 
Před velkým svatebním dnem přichází řada na rozloučení se svobodou. Ať už se jedná o krátký výlet do Paříže s kamarádkami, „holčičí“ wellness víkend nebo prostě jen divokou párty noc – s odznaky od Spielehelden bude tato jedinečná akce nezapomenutelná. V této sadě je celkem 12 dívčích odznáčků na rozlučku se svobodou: jeden odznáček jen pro budoucí nevěstu s nápisem „Bride“. Dalších 11 odznaků je potištěno slovy "not the bride". Kvalita odznaků je také působivá a odznak je velmi pevný – rozhodně se neztratí ani na divoké párty! Krásné odznaky jsou větší než běžné odznaky, a proto jsou snadno rozpoznatelné. Stačí je připnout na oblečení nebo kabelku a jako skupina budete nepřehlédnutelní! Podporuje pocit sounáležitosti v tento výjimečný den a má tu výhodu, že se z pestré dívčí skupiny rychle stane nerozlučná parta, i když se vaše přítelkyně předtím neznaly. Extra velké odznaky od Spielehelden jsou perfektním doplňkem na dívčí rozlučku se svobodou – probudí v dívčí skupině týmového ducha a zároveň jsou roztomilým suvenýrem.

Spielehelden Bride’n’Selfies foto hra pro dívky, 55 fotografických úkolů, pro dívky, v angličtině

569.00 
Vzrušující, zábavné, nezapomenutelné: s foto hrou od Spielehelden Selfie bude každá rozlučka se svobodou stejně jedinečná jako nadcházející svatba. Neobvyklá myšlenka je jednoduchá, ale nevšední: se skupinou dívek vyjděte v noci ven a vyfoťte se v nejzajímavějších momentech nebo pózách. Vzniknou tak nejen jedinečné fotografie, které vám budou připomínat svatební album, ale také zažijete nezapomenutelná společná dobrodružství. S odvahou, šarmem a humorem můžete doprovodit nevěstu do manželství – předtím však musí sama splnit vtipné fotografické úkoly. A protože rozlučka se svobodou je jen jedna v životě nevěsty, je možné cokoli: Pokud vytáhne tu správnou kartu, možná bude muset požádat cizího člověka, aby se svlékl kvůli fotce. Jedno překvapení za druhým!Dívky se chtějí jen bavit: S hrou Bride'n'Selfies od Spielehelden, se na tuto zvláštní noc stanete drzými party girls a vytvoříte jedinečné snímky, které vám zůstanou na celý život!

Spielehelden Karetní hra Brilliant Bride Zábavné akce na rozloučenou se svobodou Kapesní formát V angličtině

569.00 
Očekávání je největší radost – a vy ji můžete naplno oslavit s karetní hrou během rozlučky se svobodou Brilliant Bride od Spielehelden! Protože která budoucí nevěsta nechce být nevěstou snů? Tady je test: funguje to! S notnou dávkou humoru, odvahy a samozřejmě i štěstí. Na 55 zábavných hracích kartách čekají na budoucí nevěstu nejrůznější výzvy. Můžete sbírat body a stoupat po žebříčku, abyste se stali nevěstou svých snů, nebo se možná ukáže, že byste přece jen neměli jít k oltáři... Ať už se ocitnete kdekoli, dobrodružná párty plná zábavy je pro všechny účastníky zaručena. Pravidla hry jsou velmi jednoduchá: nevěsta musí plnit úkoly a sbírat body! Možná budete muset bez komentáře vzít cizího člověka za ruku nebo si od něj nechat ukázat spoďáry. Nebo se můžete stát nevěstou svých snů tím, že napíšete krásnou báseň. Nejenže si tak vytvoříte jedinečné vzpomínky na rozlučku se svobodou, kterým se budete moci smát i po letech, ale také okamžitě prolomíte ledy na večírku. Všechny kamarádky na vaší párty se stanou nerozlučným týmem, protože dobrodružná hra podporuje přátelské a důvěrné pouto, které jistě dlouho vydrží. Nápadité a zábavné lezení po svatebním žebříku: Akční hra Brilliant Bride od Spielehelden z vás na jednu noc udělá výjimečnou nevěstu!