Spielehelden Odměna Párová hra 55 zpráv Hráči: 2 Věk: 16+

499.00 
Děkuji! Láska je prostě díkůvzdání. Nyní tak můžete učinit díky hře od Spielehelden Odměna hra pro páry. S 55 originálními přáníčky získáte spoustu nápadů, jak dát svému blízkému najevo, jak moc vás těší jeho pozornost. Pravidla hry jsou jako obvykle jednoduchá: kdykoli pro vás váš partner udělá něco hezkého, necháte ho vytáhnout jednu z karet a splnit úkol, který je na ní uveden. Karty můžete použít i v případě, že chcete udělit pouze malou odměnu mimo pořadí. Karty jsou určeny pro dospělý pár, který chce posílit a zvelebit svou lásku. Věnujte si navzájem pozornost, kterou si zasloužíte. S SpieleheldenOdměna kartami milostných vzkazů můžete svou lásku dokázat 55krát znovu.

Spielehelden Mapa pokladů párová hra 55 zpráv Hráči: 2 Věk: 16+

499.00 
Můj miláček mi napsal dopis! Milostné vzkazy v krabici, to je odvážná hra Mapa pokladů hra pro páry. S 55 originálními kartičkami můžete posílat milostné vzkazy svým blízkým. Každá karta je připravena tak, že ji stačí jen personalizovat pro svoji polovičku a poté ji schovat na sladká místa. Kdo se někdy nechtěl probudit a najít na polštáři milostný vzkaz? Nikdy to nebylo tak snadné jako s Mapou pokladů. Nejsou to jen malá milostná poselství, ale také podněcují k tomu, abyste na svého partnera mysleli a lépe se poznali. Karty jsou určeny pro dospělý pár, který chce posílit a zvelebit svou lásku. Věnujte si navzájem pozornost, kterou si zasloužíte. S SpieleheldenMapa pokladů karty milostných vzkazů můžete svou lásku dokázat 55krát znovu.

Spielehelden Pravda & odvaha Párová hra110 otázek a úkolů Hráči: 2 Věk: 16+

499.00 
Odpovězte pravdivě nebo přijměte výzvu, je to hra Spielehelden Pravda a odvaha Pro páry - pouze bez možnosti výběru. Seznamte se nebo se navzájem rozmazlujte s více než 100 originálními kartami. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, přečtěte si otázku nebo úkol a poté na ni odpovězte nebo úkol splňte. Ještě nikdy nebylo tak snadné se lépe poznat a zapůsobit na druhého drobnými projevy lásky. Karty jsou určeny pro dospělý pár, který chce posílit a prohloubit svou lásku. Hra pro páry Spielehelden Pravda a odvaha s mnoha různými otázkami a úkoly má vysokou hodnotu i při opakovaném hraní a je ideální jako úvod do každodenního rituálu: jednoduše si každý večer vylosujte kartu a dokažte si vzájemně svou lásku.

Spielehelden Čas srdce Nápady na rande pro páry 55 nápadů pro více společného času

499.00 
Chcete svůj vztah trochu zpestřit a pobavit? Přichází jednoduché, vtipné a romantické řešení: Spielehelden představuje Čas srdce Nápady na rande pro páry. Tato hravá romantická hra pro páry, plná více než 50 originálních nápadů na rande - pro malé i velké peněženky - vás znovu a znovu překvapí! Krásný nápad začlenit karetní hru jako rituál do života každého z nás. Pokud necháte karty jednou týdně rozhodovat o vaší pospolitosti, do vašeho vztahu vpluje spousta malých dobrodružství, rozmanitosti a lásky. Vtipné, jednoduché, účinné: představte si, že jdete na procházku. Střídavě, intuitivně a neplánovaně určujete směr a cestu a necháváte se překvapit, kam se dostanete. To je jen jeden z nápadů, protože Time of the Heart od Spielehelden je plný mimořádných podnětů. Ty vašemu vztahu poskytnou nesrovnatelně více pozornosti, klidu, času a zábavy. Oslaďte si rande novými nápady a zajistěte si opravdu dobrou zábavu: s karetní hrou Čas srdce od Spielehelden

Spielehelden Komunikační karetní hra pro zamilované páry 110 otázek Věk: 14+

599.00 
Hledáte všestranný a originální způsob, jak se ještě více sblížit se svým partnerem a lépe ho poznat a pochopit? Karetní hra s otázkami Kouzelný zamilovaný pár od Spielehelden je ideálním základem pro podporu komunikace ve vašem partnerství, budování větší důvěry a opětovné trávení společného času. Hravou formou se sblížíte a vytvoříte nový druh spojení. Rozhovory jsou stříbro, otázky jsou zlato: V kvízu Spielehelden Kouzelný zamilovaný pár , čeká na vaše odpovědi více než 100 hlubokých otázek.

Spielehelden Komunikační karetní hra pro zamilované páry 110 otázek Věk: 14+

599.00 
Hledáte všestranný a originální způsob, jak se ještě více sblížit se svým partnerem a lépe ho poznat a pochopit? Karetní hra s otázkami Kouzelný zamilovaný pár od Spielehelden je ideálním základem pro podporu komunikace ve vašem partnerství, budování větší důvěry a opětovné trávení společného času. Hravou formou se sblížíte a vytvoříte nový druh spojení. Rozhovory jsou stříbro, otázky jsou zlato: V kvízu Spielehelden Kouzelný zamilovaný pár , čeká na vaše odpovědi více než 100 hlubokých otázek.

Spielehelden Hra s kostkami Chicken Race Rodinná hra Počet hráčů: 2 – 4 Věk: 6+

499.00 
Zábavná hra s kostkami kolem kurníku: Slepičí závody od Spielehelden přináší spoustu zábavy pro malé i velké. Cílem hry je jako první zaplnit devět hnízd na kuřecí farmě. Ale pozor, není to jen liška, kdo se vám snaží ukrást vytoužený titul "Farmář roku". Vydejte se na lov slepic až se 4 hráči. S láskou navržená hra s kostkami pro celou rodinu: Slepičí dostihy od Spielehelden

Spielehelden Zážitkový box 1 Karetní hry pro páry 100 svatební dar

1,599.00 
Láska je jako křehká květina, kterou je třeba zalévat čerstvou vodou: barevný a vzrušující zážitkový box 1 pomůže vaší lásce neustále kvést a růst. Otázky typu – intimní, erotické, vzrušující a hluboké – vám pomohou objevit a vyjádřit tajné touhy Romantické Odměňovací karty jsou jedinečným projevem lásky a velmi zvláštním způsobem, jak poděkovat Všechny karetní hry inspirují ke skutečně důležitým rozhovorům o nejrůznějších tématech, která by ve zdravém vztahu neměla chybět. Vytvářejí prostor a čas pro sdílené zážitky a vzájemné ocenění. Společné dobrodružství nebo romantické hodiny ve dvojici můžete zažít také s akční hrou Time of the Heart. Hravé vyprávění erotických tajemství, tužeb a fantazií vytváří novou blízkost, silnější důvěru, vytváří erotické napětí a činí vás nerozlučnými. Totéž platí pro hlubokou výměnu názorů a intenzivní naslouchání během hlubokých diskusí. Touha po sobě navzájem: skvělým nápadem je začlenit Experience Box 1 by Spielehelden do svého každodenního života. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Sdílejte spolu čas, užívejte si výjimečné hodiny a pociťujte erotické chvění a novou důvěru, která mezi vámi roste! Vzrušující posílení vztahu a odhalení tajemství: Zážitkový box 1 se vzrušujícími karetními hrami je hravý kouzelnický recept pro šťastné páry.

Spielehelden Důvěrné rozhovory Karetní hra pro páry 110 otázek Magnet Box

1,099.00 
Vzájemná důvěra je pravděpodobně tím nejvýznamnějším a nejcennějším darem, který můžete svému blízkému dát. S láskou navržená karetní hra Důvěrné rozhovory od Spielehelden vám nabízí pestrou kytici různých témat a oblastí se svými 110 otázkami, díky nimž můžete lépe nebo nově poznat sebe i svého partnera. Karty s otázkami jsou rozděleny do dvou fází podle intenzity a hloubky. Při sdílené konverzační cestě , je nejlepší začít první fází a střídat se v kladení otázek. S odpovědí nespěchejte, protože v popředí je vždy důvěra, porozumění, něha a blízkost. Ať už na dovolené nebo po práci, u snídaně nebo před spaním: s karetní hrou Důvěrné rozhovory od Spielehelden objevíte jeden druhého zcela novým způsobem, zlepšíte svou komunikaci a posílíte své pouto.

Spielehelden Tell me.. for couples, seznamovací hra, 100+ otázek, počet hráčů: 2, věk hráčů: dospělí V angličtině

699.00 
Pravda nebo odvaha – jen bez odvahy, to je Spielehelden Sag mal... pro páry Hra s otázkami Díky více než 100 originálním kartám s otázkami se lépe poznáte a odhalíte stránky svého partnera, které jste dosud neznali. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší dozvědět se o sobě více, navázat zajímavou konverzaci nebo prostě strávit zábavný večer ve dvou. Vneste do svého vztahu závan čerstvého vzduchu a naučte se komunikovat hravou formou – nejenže to posílí váš vztah a sblíží vás to, ale je to také skvělá zábava. Díky mnoha různým dotazům, má Spielehelden Sag mal... pro páry seznamovací hra vysokou hodnotu znovuhratelnosti a je ideální pro všechny páry, které se chtějí konečně dozvědět více o sobě navzájem.

Spielehelden Honeymoon Questions, Karetní hra, Více než 100 otázek v angličtině, Dárková krabička

699.00 
Líbánky na celý život: ani romantická karetní hra Honeymoon Questions od Spielehelden vám toto přání nesplní – ale jedinečná hra pro páry dokáže znovu a znovu oživovat kouzelné pocity a vzpomínky. Společně můžete zavzpomínat na své začátky, svatbu a líbánky – znovu pocítíte kouzlo zamilovanosti a budete o své manželství pečovat jako o křehkou květinu. Vše, co potřebujete, je karetní hra s otázkami Honeymoon Questions od Spielehelden Správné otázky podnítí hluboké, spojující a upřímné rozhovory. Líbánky, flirtování, milování: Skvělým nápadem je zařadit karetní hru Honeymoon Questions od Spielehelden jako rituál do každodenního života. Položte si například každý den jednu otázku a žijte hravý manželský život!

Spielehelden Happy Anniversary Black Edition, karetní hra pro páry, 110 otázek v angličtině, dárková krabička

699.00 
Vzájemná důvěra je pravděpodobně tím nejvýznamnějším a nejcennějším darem, který můžete svému blízkému dát. S láskou navržená karetní hra Happy Anniversary Black Edition od Spielehelden vám nabízí pestrou kytici různých témat a oblastí se svými 110 otázkami, díky nimž můžete lépe nebo nově poznat sebe i svého partnera. Karty s otázkami vás naučí nejdůležitějším nástrojům upřímné komunikace, které výrazně obohatí váš společný život: správně komunikovat a především správně naslouchat svému partnerovi! Pro vaši společnou cestu rozhovorů, můžete jednoduše vytáhnout kartu, položit otázku, upřímně odpovědět a dozvědět se více o nejhlubších myšlenkách vašeho protějšku a také o sobě. S odpovědí nespěchejte, protože v popředí je vždy důvěra, porozumění, něha a blízkost. Ať už na dovolené nebo po práci, u snídaně nebo před spaním: s karetní hrou Důvěrné rozhovory od Spielehelden objevíte jeden druhého zcela novým způsobem, zlepšíte svou komunikaci a posílíte své pouto. Rozsáhlá výměna myšlenek prostřednictvím konverzační hry je také nádherným, romantickým nápadem pro výročí nebo svatební den.

Spielehelden 50 Date Adventures for You & Me, karetní hra pro páry, 50 karet v angličtině

699.00 
Chcete, aby váš vztah získal romantický náboj? Se vzrušující hrou pro páry 50 Date Adventures for You & Me od Spielehelden vstoupí do vašeho vztahu závan čerstvého vzduchu a můžete spolu zažít bezmeznou zábavu. Hra slouží k rozvoji vašeho vztahu a zajišťuje, abyste se prostřednictvím hry ještě více sblížili: celkem 50 karet obsahuje vzrušující nápady na společně strávený čas. Čistá romantika, dobrodružství v přírodě, vzrušující výlety - to vše můžete zažít. Kategorie rande zahrnují levné akce, rande za slunečného počasí, rande za deště nebo zcela romantické rande. Hra je velmi jednoduchá: otevřete si společně los a zažijte okamžiky, které vás navždy spojí. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru 50 Date Adventures for You & Me od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například jednou týdně losujte a vyhraďte si den pro romantické dobrodružství. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně utužte svůj vztah s hravou lehkostí: Karetní hra 50 Date Adventures for You & Me od Spielehelden se postará o nezapomenutelné chvíle ve dvou!

Spielehelden Láska a důvěra – konverzační cesta pro páry 100 vzrušujících otázek v angličtině

699.00 
Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění je klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých, intimních a zároveň zábavných otázek se Láska & Důvěra - dostává na kloub velkým i malým pravdám. Upevněte svůj vztah hravou formou a naučte se o sobě navzájem nové věci. Ale právě tyto drobné anekdoty nebo pravdy jsou vzrušující, spojují vás jako Bonny a Clyde. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Ať už jde o přání, vzpomínky nebo pocity – karetní hra umožňuje snadno o nich mluvit: ptát se, odpovídat, nechat se překvapit. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Indoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně a hravě posilujte svůj vztah: karetní hra od SpieleheldenLáska & Důvěra vnese do vašeho partnerství hlubokou důvěru!

Spielehelden Sweethearts and Cards, Pro páry, více než 100 milostných otázek v angličtině pro milence

699.00 
Potřeby, touhy, sny a mnoho dalšího: to vše by v manželství nemělo zůstat nevyjádřeno a nevyslyšeno! Důmyslná karetní hra Sweethearts and Cards od Spielehelden dává prostor a čas pro správné myšlenkové impulsy, aby se spolu mohli pustit do hlubokého rozhovoru. S romantikou, vtipem a hravostí srdce milenců poskočí ještě výš. Je nejen vážná, ale také hravá, romantická a osvěžující hra. Začíná něžná cesta, která vás bude stále více sbližovat prostřednictvím upřímného sdílení a naslouchání. Poznávejte se znovu a znovu, zamilovávejte se znovu a znovu a z počátečního chvění udělejte každodenní jiskření. Díky této speciální hře pro manželské páry můžete společně prožít nezapomenutelné chvíle, posílit svou důvěru, intimitu a nerozlučné pouto lásky – prostřednictvím intenzivních kol konverzace ve dvou. Hra obsahuje 110 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje hlubokou, ale zábavnou a hravou otázku. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Sweethearts and Cards od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý týden vytáhnete jednu nebo dvě karty. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, přitom se smějte, upřímně sdílejte své pocity a trpělivě naslouchejte. Užijte si zamilovanost a hravost: S karetní hrou Spielehelden Sweethearts and Cards budou vaše srdce tančit jedním krokem.

Spielehelden Time for Card Game, Pro páry, 55 nápadů na rande, Svatební dar, v angličtině

699.00 
Pro nekonečný tlukot srdce: S karetní hrou Time for Romance od Spielehelden, můžete svému vztahu nebo manželství vždy dodat nový impuls. Společně můžete zažít nezapomenutelné chvíle s touto speciální partnerskou hrou, která z vás udělá nerozlučný pár snů. Vzrušující společné zážitky posílí váš vztah a umožní vám se ještě lépe poznat. Hra obsahuje 55 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje nápad na neobvyklé rande. Společné nakupování, sbírání nápadů do budoucna nebo velký filmový večer – nechte se překvapit mnoha návrhy na nevšední zážitky pro páry. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Time for Romance od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si jednou za měsíc vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, užívejte si intimní chvíle a budujte svůj vztah, zatímco budete prožívat jeden romantický okamžik za druhým. Upevněte svůj vztah láskou a hravostí: s karetní hrou SpieleheldenTime for Romance pronikne do vašeho každodenního života s partnerem vždy svěží vánek lásky.

Spielehelden Pár srdcí pro páry 110 láskyplných otázek v angličtině pro manželské páry

699.00 
Potřeby, touhy, sny a mnoho dalšího: to vše by v manželství nemělo zůstat nevyjádřeno a nevyslyšeno! Důmyslná karetní hra Couple of Hearts od Spielehelden dává prostor a čas pro správné myšlenkové impulsy, aby se spolu mohli pustit do hlubokého rozhovoru. Je nejen vážná, ale také hravá, romantická a osvěžující hra. Začíná něžná cesta, která vás bude stále více sbližovat prostřednictvím upřímného sdílení a naslouchání. Poznávejte se znovu a znovu, zamilovávejte se znovu a znovu a z počátečního chvění udělejte každodenní jiskření. Díky této speciální hře pro manželské páry můžete společně prožít nezapomenutelné chvíle, posílit svou důvěru, intimitu a nerozlučné pouto lásky - prostřednictvím intenzivních kol konverzace ve dvou. Hra obsahuje 110 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje hlubokou, ale zábavnou a hravou otázku. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru A Couple of Hearts od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, přitom se smějte, upřímně sdílejte své pocity a trpělivě naslouchejte. Užijte si manželství hravě a s láskou: S karetní hrou od Spielehelden A Couple of Hearts můžete prožívat květnovou lásku znovu a znovu.

Spielehelden Párová hra s otázkami …o společné budoucnosti 100 vzrušujících otázek v angličtině

699.00 
Podívejte se společně do křišťálové koule: Hra s otázkami pro páry ...o vaší společné budoucnosti se prostřednictvím hlubokých, intimních a zároveň zábavných otázek humornou formou dostane k jádru vašich velkých i malých přání do budoucna. Upevněte svůj vztah hravě, ale jemně a opatrně položte základy pro dlouhou společnou budoucnost. Protože znalost hlubokých tužeb, snů a myšlenek toho druhého vám umožní vytvořit společnou vizi – spojí vás to jako Bonnyho a Clyda. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Velké sny nebo zdánlivě malá přání - karetní hra umožňuje snadno o nich mluvit: ptát se, odpovídat a nechat se překvapit. Čas ve dvou: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru z Spielehelden Couples Question Game . Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte vztah a dívejte se společně do budoucnosti: Hra s otázkami pro páry ... o vaší společné budoucnosti karetní hra je jako sci-fi pro romantiky.