Spielehelden Frage des Tages Hra pro páry Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek

499.00 
Pro všechny páry, kterým nestačí pouhá otázka „Jak ses dneska měl?“: různé otázky hry pro páryFrage des Tages přinášejí podnětnou výměnu názorů na konci dne nebo u snídaně. Žádná otázka o světě, životě, lásce nebo minulosti a budoucnosti zde nepřijde zkrátka. Otázky jsou drzé, nekonvenční, neobvyklé. Hravou a povzbudivou formou může vyjít najevo jedno nebo dvě tajemství, která byste se o sobě jinak nikdy nedozvěděli. Najdete zde vše od zdánlivě banálních otázek přes hluboké individuální úvahy až po vztahové problémy. Přináší spoustu zábavy a také trochu informací o druhém, což má pro váš vztah cenu zlata. Karetní hra podporuje vtipné rozhovory i hluboké diskuse – je to hravá práce se vztahy s lehkostí. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Fragen für Paare od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte svůj vztah s hravou lehkostí: Karetní hra Frage des Tages od Spielehelden vás prostřednictvím živé výměny názorů sbližuje jako Bonny & Clyde.

Spielehelden Odměna Párová hra 55 zpráv Hráči: 2 Věk: 16+

499.00 
Děkuji! Láska je prostě díkůvzdání. Nyní tak můžete učinit díky hře od Spielehelden Odměna hra pro páry. S 55 originálními přáníčky získáte spoustu nápadů, jak dát svému blízkému najevo, jak moc vás těší jeho pozornost. Pravidla hry jsou jako obvykle jednoduchá: kdykoli pro vás váš partner udělá něco hezkého, necháte ho vytáhnout jednu z karet a splnit úkol, který je na ní uveden. Karty můžete použít i v případě, že chcete udělit pouze malou odměnu mimo pořadí. Karty jsou určeny pro dospělý pár, který chce posílit a zvelebit svou lásku. Věnujte si navzájem pozornost, kterou si zasloužíte. S SpieleheldenOdměna kartami milostných vzkazů můžete svou lásku dokázat 55krát znovu.

Spielehelden Honeymoon Questions, Karetní hra, Více než 100 otázek v angličtině, Dárková krabička

599.00 
Líbánky na celý život: ani romantická karetní hra Honeymoon Questions od Spielehelden vám toto přání nesplní – ale jedinečná hra pro páry dokáže znovu a znovu oživovat kouzelné pocity a vzpomínky. Společně můžete zavzpomínat na své začátky, svatbu a líbánky – znovu pocítíte kouzlo zamilovanosti a budete o své manželství pečovat jako o křehkou květinu. Vše, co potřebujete, je karetní hra s otázkami Honeymoon Questions od Spielehelden Správné otázky podnítí hluboké, spojující a upřímné rozhovory. Líbánky, flirtování, milování: Skvělým nápadem je zařadit karetní hru Honeymoon Questions od Spielehelden jako rituál do každodenního života. Položte si například každý den jednu otázku a žijte hravý manželský život!

Spielehelden Happy Anniversary Black Edition, karetní hra pro páry, 110 otázek v angličtině, dárková krabička

599.00 
Vzájemná důvěra je pravděpodobně tím nejvýznamnějším a nejcennějším darem, který můžete svému blízkému dát. S láskou navržená karetní hra Happy Anniversary Black Edition od Spielehelden vám nabízí pestrou kytici různých témat a oblastí se svými 110 otázkami, díky nimž můžete lépe nebo nově poznat sebe i svého partnera. Karty s otázkami vás naučí nejdůležitějším nástrojům upřímné komunikace, které výrazně obohatí váš společný život: správně komunikovat a především správně naslouchat svému partnerovi! Pro vaši společnou cestu rozhovorů, můžete jednoduše vytáhnout kartu, položit otázku, upřímně odpovědět a dozvědět se více o nejhlubších myšlenkách vašeho protějšku a také o sobě. S odpovědí nespěchejte, protože v popředí je vždy důvěra, porozumění, něha a blízkost. Ať už na dovolené nebo po práci, u snídaně nebo před spaním: s karetní hrou Důvěrné rozhovory od Spielehelden objevíte jeden druhého zcela novým způsobem, zlepšíte svou komunikaci a posílíte své pouto. Rozsáhlá výměna myšlenek prostřednictvím konverzační hry je také nádherným, romantickým nápadem pro výročí nebo svatební den.

Spielehelden Láska a důvěra – konverzační cesta pro páry 100 vzrušujících otázek v angličtině

599.00 
Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění je klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých, intimních a zároveň zábavných otázek se Láska & Důvěra - dostává na kloub velkým i malým pravdám. Upevněte svůj vztah hravou formou a naučte se o sobě navzájem nové věci. Ale právě tyto drobné anekdoty nebo pravdy jsou vzrušující, spojují vás jako Bonny a Clyde. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Ať už jde o přání, vzpomínky nebo pocity – karetní hra umožňuje snadno o nich mluvit: ptát se, odpovídat, nechat se překvapit. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Indoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně a hravě posilujte svůj vztah: karetní hra od SpieleheldenLáska & Důvěra vnese do vašeho partnerství hlubokou důvěru!

Spielehelden Pár srdcí pro páry 110 láskyplných otázek v angličtině pro manželské páry

599.00 
Potřeby, touhy, sny a mnoho dalšího: to vše by v manželství nemělo zůstat nevyjádřeno a nevyslyšeno! Důmyslná karetní hra Couple of Hearts od Spielehelden dává prostor a čas pro správné myšlenkové impulsy, aby se spolu mohli pustit do hlubokého rozhovoru. Je nejen vážná, ale také hravá, romantická a osvěžující hra. Začíná něžná cesta, která vás bude stále více sbližovat prostřednictvím upřímného sdílení a naslouchání. Poznávejte se znovu a znovu, zamilovávejte se znovu a znovu a z počátečního chvění udělejte každodenní jiskření. Díky této speciální hře pro manželské páry můžete společně prožít nezapomenutelné chvíle, posílit svou důvěru, intimitu a nerozlučné pouto lásky - prostřednictvím intenzivních kol konverzace ve dvou. Hra obsahuje 110 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje hlubokou, ale zábavnou a hravou otázku. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru A Couple of Hearts od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, přitom se smějte, upřímně sdílejte své pocity a trpělivě naslouchejte. Užijte si manželství hravě a s láskou: S karetní hrou od Spielehelden A Couple of Hearts můžete prožívat květnovou lásku znovu a znovu.

Spielehelden Párová hra s otázkami …o společné budoucnosti 100 vzrušujících otázek v angličtině

599.00 
Podívejte se společně do křišťálové koule: Hra s otázkami pro páry ...o vaší společné budoucnosti se prostřednictvím hlubokých, intimních a zároveň zábavných otázek humornou formou dostane k jádru vašich velkých i malých přání do budoucna. Upevněte svůj vztah hravě, ale jemně a opatrně položte základy pro dlouhou společnou budoucnost. Protože znalost hlubokých tužeb, snů a myšlenek toho druhého vám umožní vytvořit společnou vizi – spojí vás to jako Bonnyho a Clyda. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Velké sny nebo zdánlivě malá přání - karetní hra umožňuje snadno o nich mluvit: ptát se, odpovídat a nechat se překvapit. Čas ve dvou: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru z Spielehelden Couples Question Game . Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte vztah a dívejte se společně do budoucnosti: Hra s otázkami pro páry ... o vaší společné budoucnosti karetní hra je jako sci-fi pro romantiky.

Spielehelden Couples Question Game Karetní hra pro páry – Pro více lásky a sounáležitosti Karetní hra v angličtině

599.00 
Láska je jako křehký květ, který je třeba zalévat čerstvou vodou: pestrý a vzrušující hra Couple Question Card Game - pro více lásky a sounáležitosti vám pomůže, aby vaše láska neustále kvetla a rostla. Otázky typu – intimní, erotické, vzrušující a hluboké – vám pomohou objevit a vyjádřit tajné touhy Vzniká tak důvěrný vztah, jaký měli Bonnie a Clyde. Hravé povídání o vašich nejniternějších myšlenkách vytváří novou blízkost a soudržnost, která vás učiní nerozlučnými. Více společného času, více sounáležitosti: Skvělým nápadem je začlenit do svého každodenního života karetní hru Couple Question Game - for more love and togetherness od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Vzrušujícím způsobem posilujte svůj vztah a odhalujte tajemství: Spielehelden Karetní hra s otázkami pro páry - pro více lásky a sounáležitosti karetní hra posiluje pouto vaší lásky!

Spielehelden Couples Question Game …abyste se společně pobavili a zasmáli Karetní hra v angličtině

599.00 
Nic vás nesblíží víc než společný smích od srdce: Zvědavé otázky z Hra otázek pro páry ...bavit se a společně se smát mají velký potenciál vykreslit na vašich tvářích sladké vrásky smíchu. Otázky jsou drzé, nekonvenční, neobvyklé. Hravou a povzbudivou formou může vyjít najevo jedno nebo dvě tajemství, která byste se o sobě jinak nikdy nedozvěděli. Od triviálních otázek, jako například jaký výrobek je nejzbytečnější, jaké zaklínadlo byste se chtěli naučit, až po otázky týkající se vztahů – to vše zde najdete. Přináší spoustu zábavy a také trochu informací o druhém, což má pro váš vztah cenu zlata. Karetní hra podporuje vtipné rozhovory a hluboké argumenty. Smějte se spolu a společně se rozvíjejte – prostřednictvím hravé práce na vztazích s lehkostí. Čas ve dvou: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru z Spielehelden Couples Question Game . Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně utužte svůj vztah s hravou lehkostí: Párová hra s otázkami ...se společně bavit a smátkaretní hra přinese vaší lásce spoustu srdečného smíchu.

Spielehelden Oudoor Dates karetní hra v angličtině pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar

599.00 
Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Indoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový impuls. Společně můžete zažít nezapomenutelné chvíle s touto speciální partnerskou hrou, která z vás udělá nerozlučný tým snů. Vzrušující společné zážitky posílí váš vztah a můžete se ještě lépe poznat. Hra obsahuje 55 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje nápad na neobvyklé rande. Společné nakupování, sbírání nápadů do budoucna nebo velký filmový večer – nechte se překvapit mnoha návrhy na nevšední zážitky pro páry. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Indoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si jednou za měsíc vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, zatímco budete zažívat jednen krásný žážitek za druhým. Upevněte svůj vztah láskou a hravostí: s karetní hrou SpieleheldenIndoor Dates pronikne do vašeho každodenního života s partnerem vždy svěží vánek lásky.

Spielehelden Oudoor Dates karetní hra v angličtině pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar

599.00 
Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Outdoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový impuls. Společně se svou drahou polovičkou se vydáte na čerstvý vzduch a za dobrodružstvím. Společně můžete zažít nezapomenutelné chvíle s touto speciální partnerskou hrou, která z vás udělá nerozlučný tým snů. Vzrušující společné zážitky posílí váš vztah a můžete se ještě lépe poznat. Hra obsahuje 55 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje nápad na neobvyklé rande. Co takhle romantická dobrodružná procházka při západu slunce? Nechte se překvapit mnoha návrhy na nevšední zážitky ve dvojici. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Outdoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si jednou za měsíc vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, zatímco budete zažívat jednen krásný žážitek za druhým. Láskyplně a hravě utužte svůj vztah: S karetní hrou Spielehelden Outdoor Dates můžete prožívat jedno jaro za druhým.