Zobrazen 1. – 18. z 109 výsledků

VitaHarmony Borůvkový extrakt 40 mg 90 kapslí

173.00 
Vitaharmony Borůvkový extrakt 40 mg - 90 kapslí Přípravek s obsahem extraktu z kanadských borůvek. Borůvky jsou známé hlavně svým příznivým účinkem na kvalitu zraku. Mají blahodárný vliv na ostrost vidění, vidění za tmy a při šerosleposti. Prospěšné jsou i pro diabetiky díky nezanedbatelné podpoře při regulaci inzulinu a snižování hladiny krevních cukrů. Jsou také výborným přírodním antioxidantem. Borůvky jsou prospěšné také při problémech s močovými cestami a inkontinenci. V tomto ohledu mají podobné vlastnosti jako brusinky - působí močopudně a dezinfekčně. Extrakt z borůvek je zvláště vhodný pro ty, jejichž práce klade zvýšené nároky na zrak a jedince, kteří oči dlouhodobě přetěžují. Extrakt z kanadských borůvek ke zlepšení zraku.

Serafin Multiserafin 300 mg s vitamínem D 90 kapslí

499.00 
Serafin Multiserafin 300 mg 90 kapslí Vitamínový přípravek pro prevenci. Složení: Rakytník – podporuje imunitní systém. Plody jsou přirozeným zdrojem vitamínů C, A,D,F,K,B, rutinu a flavonoidů. Aloe pravá – podporuje přirozenou imunitu, trávení a napomáhá při únavě Camu camu – plody jsou přirozeným zdrojem vitamínu C Butyrát – mastná kyselina, která se přirozeně vyskytuje v těle v jeho střevním mikrobiomu Vitamín B6 (pyridoxin),B12 (kobalamin), kyselina listová – přispívají k normální syntéze homocysteinu Vitamín B1 (thiamin) – přispívá k normální činnosti nervové soustavy a srdce Vitamín B2 (riboflavin) – přispívá k normálnímu stavu zraku, pokožky, červených krvinek Vitamín D3 – přispívá k normální funkci imunitního systému a normálnímu stavu kostí Selen – přispívá k normálnímu stavu štítné žlázy, nehtů, vlasů a k normální spermatogenezi Měď (glukonan měďnatý) – přispívá k normálnímu stavu imunity, železa a nervové soustavy v těle Mangan (glukonan manganatý) – přispívá k normálnímu stavu kostí Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu. Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených vrostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká. Výrobek obsahuje byliny, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány. Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (3 kapsle) RHP v DDD Extrakt z rakytníku 104,4 mg 313,2 mg * Extrakt z aloe vera 49 mg 147 mg * Butyrát sodný 50 mg 150 mg * Extrakt z Camu camu   45 mg 135 mg * Vitamín B1 1 mg 3 mg 273% Vitamín B2 1 mg 3 mg 214% Vitamín B6 1,4 mg 4,2 mg 300% Vitamín B12 0,0002 mg 0,0006 mg 24% Kyselina listová 0,097 mg 0,291 mg 146% Vitamín E 7,65 mg 22,95 mg 191% Vitamín D 0,00175 mg 0,00525 mg 105% Zinek 4,8 mg 14,4 mg 144% Selen 0,00306 mg 0,00918 mg 17% Měď 0,137 mg 0,411 mg 41% Mangan 0,224 mg 0,672 mg 34%   Multiserafin 300 mg s vitamínem D.

Nobilis Tilia Čekanková tinktura 50 ml

199.00 
Nobilis Tilia Čekanková tinktura 50 ml Harmonizujte vaše zažívání a podpořte jeho správné fungování. Čekanka pomáhá trávicí soustavě vyrovnat se s důsledky nevyvážené životosprávy, čímž vás zbaví nejen pocitu těžkosti, ale i malátnosti a únavy. Prospívá také cévám a játrům. Kořen z čekanky je plný vitaminů, minerálních látek a těkavých olejů a obsahuje také inulin, který podporuje trávení a přirozenou hladinu cukru v krvi. Certifikace: Vegan Použití: Dopřejte si 2x denně 20 kapek. Denní dávka obsahuje 20 mg sušiny extraktu. Kapky můžete užívat i v nápoji. Tinktura není určena pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Není také vhodná pro osoby užívající léky a nenahrazuje pestrou stravu. Při používání nepřekračujte doporučené denní dávkování. Složení: Potravinářský alkohol (40%), Čekanka obecná. Přírodní podpora pro zažívání a játra.

MycoMedica MycoHair 90 tablet

690.00 
MycoMedica MycoHair 90 tablet Podle čínské medicíny je kvalita vlasů ovlivněna silou jater a ledvin. Nedostatečnost krve jater a esence či Yin ledvin může způsobovat jejich padání či předčasné šedivění. Směs MycoHair obsahuje byliny, které ledviny i játra vyživují. Císařskou bylinou produktu MycoHair, postaveném na tradičním bylinném receptu Nu Huang Bian Zi Tang, je kořen rdesna mnohokvětého (He Shou Wu). Kořen rdesna podporuje sílu a kvalitu vlasů, v překladu znamená bylinu načerňující vlasy pana Wu. K jejím hlavním účinkům patří posílení Shen Jing (esence ledvin) a Gan Xue (krve jater). Čehož se využívá hlavně pro podporu a výživu vlasů. Zároveň He Show Wu zvlhčuje suché. Další bylina ve směsi Shu Di Huang posiluje účinek He Shou Wu ve při vyživování vlasů. Ostatní byliny ve spolupráci s rdesnem také vyživují Gan (játra) a Shen (ledviny). Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum) Přirozená obranyschopnost - imunitní systém Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen) Normální činnost kardiovaskulárního systému Normální hladina cholesterolu v krvi Rehmánie lepkavá (čínský kořen, Rehmania glutinosa)  Normální činnost cévní soustavy a krevní tlak Normální hladina glukózy v krvi Složení v 1 kapsli: He Shou Wu (Rad. Polygoni multiflori), rdesno mnohokvěté, extrakt z kořenové hlízy 5:1 – 120 mg; Di Huang (Rad. rehmaniae), rehmánie lepkavá – extrakt z neupraveného kořene 5:1 – 100 mg; Nu Zhe Zi (Sem. ligustri), ptačí zob lesklý – extrakt ze semene 5:1 – 100 mg; Reishi (Ganoderma lucidum), lesklokorka lesklá – extrakt ze plodnice 5:1 – 50 mg; Sang Ji Sheng (Loranthi ramulus), ochmet čínský – extrakt z větvičky 5:1 – 50 mg; Gou Qi Zi (Fruc. lycii), kustovnice čínská – extrakt z plodu 5:1 – 50 mg; Polyporus (Polyporus umbellatus), choroš oříš – extrakt z plodnice 5:1 – 30 mg. Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Směs vitálních hub reishi a polyporus a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny.

GRIZLY MSM 1000 g

399.00 
GRIZLY MSM 1000 g Vlastnosti a výhody: MSM neboli methylsulfonylmethan je sloučenina obsahující síru, která podporuje regeneraci a výživu kloubů a kloubních chrupavek. MSM pochází z oceánů, kde mikroskopický plankton uvolňuje sloučeniny síry do mořské vody. Síra hraje důležitou roli při produkci glutathionu – jednoho z nejdůležitějších antioxidantů, které naše těla produkují. Ten je důležitý při detoxikaci a bez síry nemůže fungovat. Použití: MSM pomáhá při bolestech kloubů, má příznivé účinky na střevní výstelku, posiluje imunitní systém a chrání svaly před poškozením. Dávkování: Doporučená denní dávka 1 - 6 g (ideálně 0,5 - 1 g  3 x denně). Prášek rozmíchejte ve studené vodě a vypijte. Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a osoby užívající léky na ředění krve. Administrativní zařazení: Doplněk stravy. Složení: Methylsulfonylmethane 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Fotografie je pouze ilustrační, v nejbližší době ji nahradíme reálnou. MSM neboli methylsulfonylmethan je organická sloučenina síry, sloužící jako zdroj síry pro kolagenní vlákna v chrupavkách.

GRIZLY Echinacea s vitaminem C a zinkem 100 tablet

99.00 
GRIZLY Echinacea s vitaminem C a zinkem  Administrativní zařazení: Doplněk stravy Obsah: 100 tablet Složení v 1 tabletě: Kyselina L- askorbová, plnidlo (fosforečnan divápenatý), třapatka nachová (Echinacea purpurea) extrakt z celé rostliny v poměru 4:1 100 mg, emulgátor: mikrokrystalická celulóza, síran zinečnatý, stabilizátor: kroskarmelóza sodná, protispékavá látka: stearan hořečnatý, stabilizátor: hypromelóza, lešticí látka: polyvinylalkohol. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Může snižovat srážlivost krve. Ukládejte mimo dosah dětí!  Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Balení: Pet Dóza Vlastnosti a výhody: Echinacea přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a dolních cest močových. Ovlivňuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Schválená zdravotní tvrzení: Pokud je v jedné dávce alespoň 1,5 mg zinku, tak lze tvrdit, že zinek přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, sacharidů, mastných kyselin, vitaminu A, kyselin a zásad, k normální syntéze bílkovin a DNA. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dále přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci, k normální funkci imunitního systému. Pokud je v jedné dávce alespoň 9 mg vitaminu C, tak lze tvrdit, že přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév a pro normální funkci kůže, kostí, chrupavek, zubů a dásní. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Zvyšuje vstřebávání železa, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a  k regeneraci redukované formy vitaminu E. Echinacea s vitaminem C a zinkem je doplněk stravy, který přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Golden Nature Ženšen pravý 100 tablet

369.00 
Golden Nature Ženšen pravý 100 tablet VYSOKÝ OBSAH ŽENŠENU PRAVÉHO V JEDNÉ KAPSLI 400 MG S DEKLAROVANÝM POMĚREM GINSENOSIDŮ 4 %. Ženšen pravý nebo-li Panax Ginseng patří mezi nejznámější a hojně uživané byliny po celém světe. Do podvědomí se Ženšen dostal již před stovkami let a kde jinde než ve starověké Asii. Složení v jedné kapsli: Ženšen pravý - 400 mg ( 4 % Ginsenosidů), plnidlo - rýžová mouka, transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina) Ženšen pravý pomáhá zvyšovat vitalitu a posilňuje výdrž a celkovou fyzickou kondici, imunitu, příznivě ovlivňuje stres a únavu.

Dr. Popov Vláknina Psyllium 100 g

104.00 
Dr. Popov Vláknina Psyllium 100 g Psyllium je rozpustná vláknina, která vzniká vyčištěním obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata husk). Dr. Popov pro vás psyllium dováží v nejvyšší možné kvalitě z Indie, kde se tato surovina vyskytuje v nejkvalitnější podobě. Jak působí: Psyllium Dr. Popova zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40krát. Gel, který takto vzniká, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny. Základem čistého organismu a nedílným kritériem pevného zdraví je totiž každodenní zdravá stolice. Jak pomáhá: Psyllium Dr. Popova změkčuje stolici a zároveň zvětšuje její objem – tím napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování (to je důležité při zácpách, hemoroidech, v těhotenství, apod.). A nejen to. Psyllium Dr. Popova zvyšuje denní spotřebu vlákniny, podporuje správný metabolismus tuků a pomůže vám také udržovat správnou hladinu cholesterolu. Při konzumaci nalačno navozuje Psyllium Dr. Popova pocit nasycení, čehož vyžijete při hubnutí. NELZE UŽÍVAT při náhlých (akutních) břišních příhodách – střevní neprůchodnosti, zánětu slepého střeva, zánětu pobřišnice, uskřinutí kýly, zánětu slinivky břišní Složení: psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického) v té nejvyšší možné kvalitě – čistota 98 %. Neobsahuje lepek. Další informace: Vláknina psyllium je doplňkem stravy. Psyllium Dr. Popova není návykové. Je bez cukrů, chemických látek a barviv. Nepřekračujte doporučenou denní dávku vlákniny psyllium. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Psyllium napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.