Zobrazuji všechny 4 výsledky

MedPharma Coenzym Q10 30 mg +vit E+selen 67 tablet

257.00 
MedPharma Coenzym Q10 30 mg +vit E+selen 67 tablet Koenzym Q10 má dobrý vliv na tělesnou kondici, na snížení hladiny cholesterolu v krvi a pozitivně působí na normální funkci srdce. Je to látka vyskytující se v buňkách lidského organizmu a její množství v průběhu života v lidském těle klesá a dochází k jeho úbytku až nedostatku. Proto je vhodné jej doplňovat.  Vitamín E, který je v tomto produktu obsažen, zajišťuje ochranu buněk před oxidativním stresem. Selen podporuje funkci imunitního systému a štítné žlázy a má příznivý vliv na kvalitu i růst vlasů a nehtů. Během těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Jde o doplněk stravy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určen dětem do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C. Látka vyskytující se v buňkách lidského organizmu, která má dobrý vliv na tělesnou kondici a snížení hladiny cholesterolu v krvi, ale také pozitivně působí na normální funkci srdce.

Aromatica Pupalkový olej s vitamínem E BIO 50 ml

165.00 
Aromatica Pupalkový olej s vitamínem E BIO 50 ml Přípravek obsahuje 100% pupalkový olej lisovaný za studena v bio kvalitě, olej si tak zachová maximum obsahových látek v přirozené formě. Pupalkový olej je významným zdrojem vícenenasycených mastných kyselin. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, pozitivně ovlivňuje hormonální hladinu u žen a pomáhá udržovat krásnou pokožku, vlasy a nehty. Pupalkový olej obsahuje min. 8% gama linolenové kyseliny. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pozitivně ovlivňuje hormonální rovnováhu, přispívá k (před)menstruačnímu komfortu žen Pro krásné vlasy, nehty a pokožku Složení: Pupalkový olej*, vitamín E. * - z ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Po otevření výrobek uzavřete a uchovejte v chladu. Dávkování: 3 kávové lžičky, tj. 6g denně. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Dodržujte doporučené dávkování. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Za studena lisovaný bio pupalkový olej si zachovává maximum obsahovaných látek v přirozené formě. Je významným zdrojem vícenenasycených mastných kyselin.

Viridian Grape Seed 90 kapslí

749.00 
Viridian Grape Seed 100 mg 90 kapslí Vysoce účinný extrakt z hroznových jader. Certifikováno jako vhodné pro Košer dietu. Produkt je vhodný pro: Obohacení stravy o silný antioxidant Stav cév, srdce Hladinu cholesterolu, krevní tlak Vysoce účinný extrakt z hroznových jader. Certifikováno jako vhodné pro Košer dietu.

Movit energy Omega 3 Rybí Olej FORTE 60 tobolek

209.00 
Movit energy Omega 3 Rybí Olej FORTE 60 tobolek Omega 3 Rybí Olej Forte je extra bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce. Nenasycené omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou složkou stravy. Při nevyváženém a málo pestrém stravování je postrádáme nebo jich máme relativní nedostatek v poměru k omega-6 nenasyceným mastným kyselinám. Benefity produktu: prémiová kvalita: extra vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin 700 mg v 1 tobolce – více než dvojnásobný ve srovnání s běžnými produkty vysoká čistota: minimální obsah balastních tuků, garance nulového obsahu těžkých kovů vhodný pro kardiaky, diabetiky, seniory, těhotné a kojící ženy, k podpoře paměti a mentálních funkcí mozku, k podpoře zraku a vyvážení stravy bez rybí pachutě Účinky hlavních složek: EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce DHA přispívá k normální funkci mozku, zraku a podporuje duševní vitalitu Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku, společně s EPA přispívají k udržení normální činnosti srdce, přičemž příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Složení: rybí olej s 80% obsahem nenasycených mastných omega 3 kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda. Doporučené dávkování: 1–3× denně 1 tobolka. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči a tedy i lepšímu strávení oleje. Užití rybího oleje spolu s jídlem zároveň pomůže vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích nacházejících se v přijaté potravě (vitaminy A, D, E, K). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Omega 3 Rybí Olej Forte je extra bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce.