Zobrazen 1. – 18. z 47 výsledků

Prom-IN Šejkr 600 ml – zelený

67.00 
Prom-IN Šejkr 600 ml Stylový shaker ve třech barevných variantách disponuje motivačním logem a sítkem pro dokonalé rozmíchání vašeho nápoje. 

GymBeam Šejkr ocelový 750 ml

159.00 
GymBeam Šejkr ocelový 750 ml Šejkr Steel je vyroben z nerezové oceli, přesto je lehký a praktický. Má objem 750 ml a je uzavíratelný na závit. Díky kvalitnímu materiálu je odolnější a hygieničtější než plastový šejkr. Výborně vám poslouží na precizní rozmíchání vašich oblíbených doplňků výživy. Navíc nezadržuje zápach, a proto má delší životnost. vyroben z nerezové oceli má objem 750 ml je lehký a odolný nezadržuje nepříjemný pach   Šejkr z nerezové oceli je oproti plastovému šejkru je proto odolnější a hygieničtější. Navíc nezadržuje nepříjemný pach a má lehkou hmotnost. Šejkr je uzavíratelný na závit a výborně slouží k rozmíchání vašich doplňků výživy.

GRIZLY Láhev Nalgene průhledná 1000 ml

329.00 
GRIZLY Láhev Nalgene průhledná 1000 ml Průhledná láhev GRIZLY Nalgene je skvělý doplněk na cesty, do práce i na sport. Je opatřena praktickým uzávěrem s páskem, díky němuž uzávěr nikdy neztratíte. Za pásek můžete láhev také jednoduše přenášet nebo ji připevnit k batohu. Láhev lze mýt v myčce nádobí. Výhody: Odolná proti nárazům. Vhodná pro studené i teplé nápoje. Elegantní design. Dobře viditelná ryska na odměření tekutin. Objem: 1000 ml. BPA Free. Fotografie je ilustrační. Limitovaná edice vysoce odolné láhve Nalgene GRIZLY. Snadno se otevírá i doplňuje, má nadčasový design a dá se mýt v myčce.

Myprotein Blender Bottle 600 ml

89.00 
Myprotein Blender Bottle 600 ml Velice praktický šejkr se spirálkou pro dokonalé promíchání vašeho koktejlu! Poslouží k přípravě sportovního nápoje s vynaložením minimálního úsilí a nejlepším výsledkem. Unikátní spirála (drátovaný míček) funguje stejně jako metla nebo mixér - rozšlehá proteinový prášek či jiný práškový suplement s tekutinou. Proteinové nápoje díky němu získají lahodnou našlehanou a krémovou konzistenci bez hrudek. Jednoduše protřepejte lahvičku a míček se o zbytek postará za vás! Víko se šroubovacím uzávěrem je zcela bezpečné. Nemusíte se obávat, že by vám v tašce koktejl vytekl. Víčko hubice je zacvakávací, což je praktičtější než u jiných šroubovacích víček, která můžete snadno ztratit. Můžete ho mýt také v myčce. Blender bottle má jednoduchý tvar a díky rukojeti se příjemně drží. Jednoduše ergonomicky navržený shaker, který je funkční a stylový zároveň! Luxusní šejkr ve velmi pevném provedení. Zaručí tu nejlepší přípravu Vašeho koktejlu, díky dokonale těsnícímu, pevnému uzávěru. O perfektní rozmíchání koktejlu se postará pružinový míček vyrobený z nerezového drátu. Odklápěcí víčko, které už neztratíte Obsah: 600 ml Velice praktický šejkr se spirálkou pro dokonalé promíchání vašeho koktejlu, dokonale těsnící, šroubovací uzávěr a odklápěcí víčko

GymBeam Šejkr červený 500 ml

79.00 
GymBeam Šejkr červený 500 ml Šejkr červený je zářivý šejkr o objemu 500 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výrazný červený šejkr o objemu 500 ml vyrobený z netoxického plastu.

GymBeam Šejkr bílý z nerezové oceli 750 ml

181.00 
GymBeam Šejkr bílý z nerezové oceli 750 ml  Šejkr Steel White je vyroben z nerezové oceli, přesto je lehký a praktický. Má objem 750 ml a je uzavíratelný na závit. Díky kvalitnímu materiálu je odolnější a hygieničtější než plastový šejkr. Výborně vám poslouží na precizní rozmíchání vašich oblíbených doplňků výživy. Navíc nezadržuje zápach, a proto má delší životnost. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Používat pouze na nápoje od 20 do 90 °C. Tento šejkr je vyroben z nerezové oceli. Oproti plastovému šejkru je proto odolnější a hygieničtější. Navíc nezadržuje nepříjemný pach.

GRIZLY Zdravá láhev 0,7 l – růžová

279.00 
GRIZLY Zdravá láhev 0,7 l - růžová Zdravou láhev využijí vaše děti i vy každý den, díky ní máte vždy po ruce svůj oblíbený nápoj. Snadno tak dodržíte pitný režim, ať už trávíte den ve škole, v zájmových kroužcích, sportem nebo v přírodě. Láhev zvládne studené i teplé nápoje, jak sycené, tak nesycené. Navíc ji pokaždé s radostí vytáhnete, atraktivní design vám vykouzlí úsměv na tváři. Vyberte si z dalších barevných variant v nabídce - bílá a modrozelená. Každý malý i velký člen rodiny tak může mít tu svoji. Výhody Zdravé láhve: unikátní český výrobek s moderním designem atestovaný materiál speciálně vyvinutý pro lékařské a farmaceutické účely lahve dobře těsní, netvoří se v ní plísně, je bez zápachu       snadno se udržují, lze je mýt v myčce i vyvařit podporuje zdravý životní styl, respektuje přírodu neobsahuje ftaláty, změkčovadla, BPA ani BPS jsou vhodné pro veškeré nápoje, včetně sycených materiál polypropylen :  až 100°C                díky náhradním dílům snadno prodloužíte životnost Láhev na pití s veselým potiskem medvěda Grizlíka pomůže nejen dětem s dodržováním pitného režimu během dne. 

GymBeam Šejkr 400 ml – růžový

69.00 
GymBeam Shaker 400 ml Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výhody: ideální na míchání všech sypaných výživových doplňků má objem 400 ml nekape, vršky jsou na závit sítko kuželovitého tvaru, aby se netvořily hrudky stupnice v mililitrech (ml) a uncích (oz) vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu PP odolný proti rozbití, bezpečně jej lze používat v myčce nádobí, mikrovlnné troubě a v chladničce neobsahuje BPA a DEHP, je z netoxického plastu odpovídá potravinářským předpisům

GymBeam Šejkr 400 ml – černý průhledný

69.00 
GymBeam Shaker 400 ml Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výhody: ideální na míchání všech sypaných výživových doplňků má objem 400 ml nekape, vršky jsou na závit sítko kuželovitého tvaru, aby se netvořily hrudky stupnice v mililitrech (ml) a uncích (oz) vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu PP odolný proti rozbití, bezpečně jej lze používat v myčce nádobí, mikrovlnné troubě a v chladničce neobsahuje BPA a DEHP, je z netoxického plastu odpovídá potravinářským předpisům

GymBeam Šejkr olivově zelený 500 ml

99.00 
GymBeam Šejkr olivově zelený 500 ml Šejkr olivově zelený je zářivý šejkr o objemu 500 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky spirálce uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Po použití stačí řádně opláchnout teplou vodou a nechat vysušit. Praktický šejkr olivově zelené barvy vyrobený z netoxického plastu o objemu 500 ml.

GymBeam Šejkr modrý 700 ml

79.00 
GymBeam Šejkr modrý 700 ml Šejkr modrý je zářivý šejkr o objemu 700 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výrazně modrý šejkr vyrobený z netoxického plastu o objemu 700 ml. Jednoduchý a praktický.