Zobrazen 1. – 18. z 50 výsledků

GRIZLY Zdravá láhev 0,7 l – bílá

279.00 
GRIZLY Zdravá láhev 0,7 l - bílá Zdravou láhev využijí vaše děti i vy každý den, díky ní máte vždy po ruce svůj oblíbený nápoj. Snadno tak dodržíte pitný režim, ať už trávíte den ve škole, v zájmových kroužcích, sportem nebo v přírodě. Láhev zvládne studené i teplé nápoje, jak sycené, tak nesycené. Navíc ji pokaždé s radostí vytáhnete, atraktivní design vám vykouzlí úsměv na tváři. Vyberte si z dalších barevných variant v nabídce - modrozelená a růžová. Každý malý i velký člen rodiny tak může mít tu svoji. Výhody Zdravé láhve: unikátní český výrobek s moderním designem atestovaný materiál speciálně vyvinutý pro lékařské a farmaceutické účely lahve dobře těsní, netvoří se v ní plísně, je bez zápachu       snadno se udržují, lze je mýt v myčce i vyvařit podporuje zdravý životní styl, respektuje přírodu neobsahuje ftaláty, změkčovadla, BPA ani BPS jsou vhodné pro veškeré nápoje, včetně sycených materiál polypropylen :  až 100°C                díky náhradním dílům snadno prodloužíte životnost Láhev na pití s veselým potiskem medvěda Grizlíka pomůže nejen dětem s dodržováním pitného režimu během dne. 

SiS Shaker 400 ml – sky

239.00 
SiS Shaker 400 ml Skvělý shaker pro míchání Vašich sportovních nápojů. Na shakeru je stupnice pro odměření vody a ze spodu shakeru našroubované 2 odměrky pro 1.odměření a 2.uchování prášků s praktickým oddělovačem. Součástí balení praktická karabina pro zavěšení shakeru.  

SiS Shaker 400 ml

239.00 
SiS Shaker 400 ml Skvělý shaker pro míchání Vašich sportovních nápojů. Na shakeru je stupnice pro odměření vody a ze spodu shakeru našroubované 2 odměrky pro 1.odměření a 2.uchování prášků s praktickým oddělovačem. Součástí balení praktická karabina pro zavěšení shakeru.   Praktický shaker o objemu 400 ml, se zásobníkem a karabinou pro uchycení na batohu.

Prom-IN Šejkr 600 ml – černý

67.00 
Prom-IN Šejkr 600 ml Stylový shaker ve třech barevných variantách disponuje motivačním logem a sítkem pro dokonalé rozmíchání vašeho nápoje. 

Prom-IN Sportovní láhev Athletic 750 ml – stříbrná

62.00 
Prom-IN Sportovní láhev Athletic 750 ml Sportovní láhev v dynamickém designu s objemem 750 ml. vyrobeno z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů dobře těsnící uzávěr elegantní, moderní design transparentní měřící proužek objem: 750 ml

Nutrend shaker 600 ml – červený

83.00 
Nutrend shaker 600 ml Šikovný a praktický shaker v atraktivní barvě. S logem Nutrend, ryskou a praktickým sítkem pro dokonalé promíchání vašeho nápoje. Šejkr je vynikající pomůckou pro všechny sportovce. Jednoduše, a hlavně bez hrudek v něm rozmícháte proteinový nápoj či oblíbený výživový doplněk v prášku, který si bezproblémově přenesete kamkoliv s sebou. objem 600 ml šroubovací uzávěr s kvalitním těsněním se sítkem, které zajistí kvalitní promíchání koktejlu snadná údržba při jeho výrobě nebyly použity škodlivé látky BPA ani DEHP vyrobeno v EU

Nutrend shaker 600 ml

83.00 
Nutrend shaker 600 ml Šikovný a praktický shaker v atraktivní barvě. S logem Nutrend, ryskou a praktickým sítkem pro dokonalé promíchání vašeho nápoje. Šejkr je vynikající pomůckou pro všechny sportovce. Jednoduše, a hlavně bez hrudek v něm rozmícháte proteinový nápoj či oblíbený výživový doplněk v prášku, který si bezproblémově přenesete kamkoliv s sebou. objem 600 ml šroubovací uzávěr s kvalitním těsněním se sítkem, které zajistí kvalitní promíchání koktejlu snadná údržba při jeho výrobě nebyly použity škodlivé látky BPA ani DEHP vyrobeno v EU Šikovný a praktický shaker v atraktivní barvě. S logem Nutrend, ryskou a praktickým sítkem pro dokonalé promíchání vašeho nápoje.

GymBeam Šejkr olivově zelený 500 ml

79.00 
GymBeam Šejkr olivově zelený 500 ml Šejkr olivově zelený je zářivý šejkr o objemu 500 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky spirálce uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Po použití stačí řádně opláchnout teplou vodou a nechat vysušit. Praktický šejkr olivově zelené barvy vyrobený z netoxického plastu o objemu 500 ml.

GymBeam Šejkr ocelový 750 ml

159.00 
GymBeam Šejkr ocelový 750 ml Šejkr Steel je vyroben z nerezové oceli, přesto je lehký a praktický. Má objem 750 ml a je uzavíratelný na závit. Díky kvalitnímu materiálu je odolnější a hygieničtější než plastový šejkr. Výborně vám poslouží na precizní rozmíchání vašich oblíbených doplňků výživy. Navíc nezadržuje zápach, a proto má delší životnost. vyroben z nerezové oceli má objem 750 ml je lehký a odolný nezadržuje nepříjemný pach   Šejkr z nerezové oceli je oproti plastovému šejkru je proto odolnější a hygieničtější. Navíc nezadržuje nepříjemný pach a má lehkou hmotnost. Šejkr je uzavíratelný na závit a výborně slouží k rozmíchání vašich doplňků výživy.

GymBeam Šejkr modrý 700 ml

79.00 
GymBeam Šejkr modrý 700 ml Šejkr modrý je zářivý šejkr o objemu 700 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výrazně modrý šejkr vyrobený z netoxického plastu o objemu 700 ml. Jednoduchý a praktický.

GymBeam Šejkr korálový 500 ml

79.00 
GymBeam Shaker korálový 500 ml Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výhody: ideální na míchání všech sypaných výživových doplňků má objem 700 ml nekape, vršky jsou na závit sítko kuželovitého tvaru, aby se netvořily hrudky stupnice v mililitrech (ml) a uncích (oz) vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu PP odolný proti rozbití, bezpečně jej lze používat v myčce nádobí, mikrovlnné troubě a v chladničce neobsahuje BPA a DEHP, je z netoxického plastu odpovídá potravinářským předpisům Shaker o objemu 700 ml, který obsahuje klasický závit a sítko uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. 

GymBeam Shaker Sportmixer Black White 760 ml

95.00 
GymBeam Shaker Sportmixer Black White 760 ml Šejkr Sportmixer Black s objemem 760 ml je vyroben z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů. Díky drátěné kuličce v něm jednoduše rozmícháte proteinový nápoj či jakýkoliv jiný práškový výživový doplněk. Hodí se také na smoothies, ovocné šťávy nebo obyčejnou vodu, a proto nenajde využití jen u sportovců, ale i u nesportovců. Uzávěr je nepropustný. Láhev má dostatečně široký otvor, a tak se jednoduše umývá opláchnutím nebo kartáčkem. Šejkr Sportmixer byl navržen s dávkou stylu, inovace a všestrannosti. Proto vás bude velmi rád doprovázet při aktivním a náročném životním stylu. Rozlučte se s hrudkami v proteinových šejkrech a přivítejte úžasně hladkou konzistenci svých drinků. Náš systém používá drátěnou kuličku, která rozmíchá nahladko každý práškový nápoj. Uzávěr je překvapivě užitečný a budete se divit, jak jste dosud bez něj mohli existovat. Víko lahve pořádně zašroubujte, uzávěr zatlačte a můžete dělat i kotrmelce. Ani kapka nevyteče. Šejkr Sportmixer a jeho výhody praktický objem 760 ml bezpečný uzávěr perfektně rozmíchá jakékoliv práškové nápoje jednoduše se čistí má pogumovaný úchyt má široké hrdlo je vyroben z kvalitního plastu bez BPA a ftalátů Šejkr Sportmixer Black s objemem 760 ml je vyroben z kvalitního plastu bez BPA a ftalátů. Spojuje elegantní design, inovaci a všestrannost sportovní láhve a šejkru v jednom. Díky drátěné kuličce rozmíchá proteinový nápoj, výživové doplňky, ale hodí se i na ovocné šťávy a vodu.

Applied Nutrition Metal shaker modrý 750 ml

389.00 
Applied Nutrition Metal shaker modrý 750 ml Shaker z nerezové oceli s odklápěcím víčkem, které dobře utěsní Váš připravený nápoj. Obsah: 750 ml Shaker je vhodný pouze pro studené nápoje. Nepoužívejte na horké nápoje. Shaker z nerezové oceli s odklápěcím víčkem, které dobře utěsní Váš připravený nápoj.

Matcha Tea Šejkr T500 500 ml

70.00 
Matcha Tea Šejkr T500 500 ml Stylový šejkr je šikovný a skladný. Perfektní věcička pro přípravu Matcha Tea, s nástavcem na pár sáčků! Ale samozřejmě vhodný i na přípravu jiných nápojů. Můžete jej dát do myčky i mikrovlnné trouby. A jistě oceníte jeho jednoduchost ve dne a stylovost za tmy. Postup přípravy matcha tea: Obsah 2 g sáčku vysypte do šejkru, zalijte 3 dl studené, nebo teplé vody do 70 °C, a pořádně prošejkujte! Čaj můžete dochutit např. medem, sirupem nebo ovocnou šťávou. Stylový šejkr, který vypadá ve dne decentně a za tmy velmi designově.

Mana Starter Kit

529.00 
Mana Starter Kit Kombinuje originální lahev o objemu 1L, která pojme až 1000 kcal Many. Je lehká, odolná nárazům a bez BPA / BPS. Starter Kit také obsahuje vysoce kvalitní nerezovou odměrku pro přesné měření porcí o velikosti 200 kcal. Tato sada byla speciálně navržena pro první uživatele Práškové Many. 

GymBeam Šejkr Sportmixer zeleno-bílá 760 ml

95.00 
GymBeam Šejkr Sportmixer zeleno-bílá 760 ml Vyroben z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů. Díky drátěné kuličce v něm jednoduše rozmícháte proteinový nápoj či jakýkoliv jiný práškový výživový doplněk. Hodí se také na smoothies, ovocné šťávy nebo obyčejnou vodu, a proto nenajde využití jen u sportovců, ale i u nesportovců. Uzávěr je nepropustný. Láhev má dostatečně široký otvor, a tak se jednoduše umývá opláchnutím nebo kartáčkem. Šejkr Sportmixer byl navržen s dávkou stylu, inovace a všestrannosti. Proto vás bude velmi rád doprovázet při aktivním a náročném životním stylu. Rozlučte se s hrudkami v proteinových šejkrech a přivítejte úžasně hladkou konzistenci svých drinků. Náš systém používá drátěnou kuličku, která rozmíchá nahladko každý práškový nápoj. Uzávěr je překvapivě užitečný a budete se divit, jak jste dosud bez něj mohli existovat. Víko lahve pořádně zašroubujte, uzávěr zatlačte a můžete dělat i kotrmelce. Ani kapka nevyteče. praktický objem 760 ml bezpečný uzávěr perfektně rozmíchá jakékoliv práškové nápoje jednoduše se čistí má pogumovaný úchyt má široké hrdlo je vyroben z kvalitního plastu bez BPA a ftalátů Spojuje elegantní design, inovaci, všestrannost sportovní láhve a šejkru v jednom. Navíc díky drátěné kuličce dokonale rozmíchá proteinový nápoj a další výživové doplňky.

GymBeam Šejkr červený 500 ml

79.00 
GymBeam Šejkr červený 500 ml Šejkr červený je zářivý šejkr o objemu 500 ml a klasickým závitem a sítkem uvnitř na perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Obsahuje stupnici v mililitrech a uncích . Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu , neobsahuje BPA a DEHP. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Výrazný červený šejkr o objemu 500 ml vyrobený z netoxického plastu.

GymBeam Šejkr bílý z nerezové oceli 750 ml

181.00 
GymBeam Šejkr bílý z nerezové oceli 750 ml  Šejkr Steel White je vyroben z nerezové oceli, přesto je lehký a praktický. Má objem 750 ml a je uzavíratelný na závit. Díky kvalitnímu materiálu je odolnější a hygieničtější než plastový šejkr. Výborně vám poslouží na precizní rozmíchání vašich oblíbených doplňků výživy. Navíc nezadržuje zápach, a proto má delší životnost. Použití: Jednoduše do něj nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku uvnitř se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Používat pouze na nápoje od 20 do 90 °C. Tento šejkr je vyroben z nerezové oceli. Oproti plastovému šejkru je proto odolnější a hygieničtější. Navíc nezadržuje nepříjemný pach.