Zobrazen 1. – 18. z 43 výsledků

The Simpsons Multivitamín 20 tablet

24.00 
The Simpsons Multivitamín 20 tablet The Simpsons Multivitamin obsahuje kombinaci vitaminů volených podle potřeb dětského organizmu. Výrobek je obohacen o vápník, který s vitaminem D přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů. Vitaminy skupiny B, vitaminy C a E přispívají k: optimální funkci imunitního systému normální činnosti nervové soustavy ochraně před oxidativním stresem Vitamin D3 přispívá k: udržení optimálního stavu kostí a zubů normálnímu vstřebávání vápníku normální hladině vápníku v krvi Podpořte imunitu a vitalitu vašich dětí 11 vitaminy a vápníkem obsaženými v multivitaminových šumivých tabletách s příchutí maliny.

Myprotein Vegan A-Z Multivitamin 180 kapslí

472.00 
Myprotein Vegan A-Z Multivitamin 180 kapslí Nikdy nebylo snazší dodržet denní příjem nezbytných živin - tyto funkční tablety Vám poskytnou směs 22 vitamínů a minerálů, včetně vitamínu B12. Tyto tablety je snadné zařadit do Vaší denní rutiny a mohou být skvělým doplňkem během dne, protože vitamin B12, kyselina pantotenová a riboflavin se podílí na snižování únavy — pomáhají Vám dát více Vašemu tréninku. Navíc, pomohou s podporou Vašeho progresu v posilovně, a udrží ve Vás dobrý pocit po tréninku, protože vitamin B12 podporuje metabolismus a imunitní systém. Vitamin B12 se podílí na normálním metabolismu. Vitamin B12 se podílí na normálním fungování nervového systému. Vitamin B12 se podílí na normálním fungování imunitního systému. Vitamin B12, kyselina pantotenová a riboflavin se podílí na snižování únavy a vyčerpání. Jde o skvělý doplněk, pokud chcete rychle dosáhnout denní dávky vitamínů. Pokud chcete přijmout také dostatek bílkovin pro podporu Vašich tréninkových cílů, zkuste také naši Veganskou proteinovou směs. Směs 22 vitamínů a minerálů Vitamin B12 podporuje metabolismus Podpora imunitního systému Pohodlný suplement na každý den Komplexní přípravek pro doplnění veškerých potřebných vitamínu a minerálů ve veganské kapsli.

Myprotein Omega 3 90 kapslí

143.00 
Myprotein Omega 3 90 kapslí Omega 3 je esenciální mastná kyselina (EFA), která pochází z rybího tuku. Mastné kyseliny jsou základem pro tuky a oleje, a jsou nezbytné pro celkové zdraví a pohodu. Jsou důležité pro lidské tělo, protože jsou součástí každé živé buňky v těle. EFA jsou nezbytné pro přestavbu stávajících buněk a tvorbu nových buněk. Esenciální mastné kyseliny jsou tvořeny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které jsou obě mastné kyseliny, u kterých bylo prokázáno, že poskytují celou řadu zdravotních výhod. Řada studií ukázala, že rybí tuk může snížit riziko srdečních onemocnění, snížení výskytu mrtvice, a zlepšit některá deprese. Složení: Omega 3 rybí olej, antioxidant (směs tokoferolů), softgelová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda). Esenciální mastné kyseliny, které příznivě ovlivňují srdce.

Myprotein Daily Multivitamins 60 tablet

89.00 
Myprotein Daily Multivitamins 60 tablet Speciálně vyvinutá směs Riboflavin snižuje únavu a vyčerpání1 Vitamín C podporuje imunitní systém2 Pohodlný způsob, jak zvýšit denní příjem S celou řadou důležitých vitamínů je ideálním každodenním doplňkem, který pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost, takže jste fit a můžete zabrat v posilovně, jedno cvičení po druhém.2 Tyto vitamíny také hrají důležitou roli při podpoře řady životně důležitých funkcí Vašeho těla,1,2,3 včetně duševního zdraví4 – takže jsou cenným přírůstkem Vaší rutiny na zlepšení pocitu obecné pohody a pomáhají Vám při dosažení tréninkových cílů zůstat na trati. Riboflavin a vitamín C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci nervového systému a k udržení normální funkce červených krvinek. Vitamín C přispívá k normální psychické funkci. Součástí Vašeho režimu se stanou nesmírně jednoduše – stačí užívat jednu tabletu denně při jídle. Tablety Denních vitamínů zajistí, že doporučené denní dávky získáte bez nutnosti přípravy jakéhokoli jídla. Chcete-li získat praktický způsob, jak dostávat i další důležité živiny, zkuste naše Omega-3-6-9 se všemi esenciálními mastnými kyselinami. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Každá tableta obsahuje sedm důležitých vitamínů včetně vitamínu A, C, D3, E, thiaminu, riboflavinu a niacinu – které pomáhají podporovat pocit každodenní pohody a udržovat krok s hektickým tréninkovým plánem.

Myprotein Daily Multivitamins 180 tablet

165.00 
Myprotein Daily Multivitamins 180 tablet Speciálně vyvinutá směs Riboflavin snižuje únavu a vyčerpání1 Vitamín C podporuje imunitní systém2 Pohodlný způsob, jak zvýšit denní příjem S celou řadou důležitých vitamínů je ideálním každodenním doplňkem, který pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost, takže jste fit a můžete zabrat v posilovně, jedno cvičení po druhém.2 Tyto vitamíny také hrají důležitou roli při podpoře řady životně důležitých funkcí Vašeho těla,1,2,3 včetně duševního zdraví4 – takže jsou cenným přírůstkem Vaší rutiny na zlepšení pocitu obecné pohody a pomáhají Vám při dosažení tréninkových cílů zůstat na trati. Riboflavin a vitamín C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci nervového systému a k udržení normální funkce červených krvinek. Vitamín C přispívá k normální psychické funkci. Součástí Vašeho režimu se stanou nesmírně jednoduše – stačí užívat jednu tabletu denně při jídle. Tablety Denních vitamínů zajistí, že doporučené denní dávky získáte bez nutnosti přípravy jakéhokoli jídla. Chcete-li získat praktický způsob, jak dostávat i další důležité živiny, zkuste naše Omega-3-6-9 se všemi esenciálními mastnými kyselinami. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Každá tableta obsahuje sedm důležitých vitamínů včetně vitamínu A, C, D3, E, thiaminu, riboflavinu a niacinu – které pomáhají podporovat pocit každodenní pohody a udržovat krok s hektickým tréninkovým plánem.

Myprotein Active Women Multivitamin 120 tablet

281.00 
Myprotein Active Women Multivitamin 120 tablet Multivitamín od společnosti MyProtein je komplexní a pohodlnou každodenní vitamínovou tabletou, vyvinutou speciálně pro unikátní nutriční potřeby žen. Jedná se o skvělý způsob, jak zvýšit příjem vitamínů a minerálních látek a doplnit svou běžnou stravu. Ať už jsou vaše tréninkové cíle jakékoli, tato směs je ideální, pokud se chcete udržet na vrcholu a zůstat mentálně bystří 1 během rušného života. Výhody: Obsahuje vitamíny D, E, B5 a vápník Thiamin podporuje srdeční funkci2 Vitamín C má antioxidační vlastnosti3 Vápník přispívá k zachování normálního stavu kostí4 Nově také s trávicími enzymy, amylázu a lipázu, stejně jako mimořádně oblíbené rostlinné extrakty, které vám pomohou cítit se nabuzeni a plní energie 7 – což je důležité, ať jsou vaše tréninkové ambice jakékoli. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, ale také k normálnímu duševnímu výkonu. Thiamin přispívá k normální srdeční funkci. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vápník je potřebný pro zachování normálního stavu kostí. Vitamín D: přispívá k normální funkci imunitního systému. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Korejský ženšen pomáhá zachovat optimální výdrž, pocity energie a vitality, fyzické a duševní pohody. Multivitamín od společnosti MyProtein je komplexní a pohodlnou každodenní vitamínovou tabletou, vyvinutou speciálně pro unikátní nutriční potřeby žen.

Mutant Multi 60 tablet

228.00 
Mutant Multi 60 tablet Speciálně vyvinutý prémiový multivitaminový a minerální komplex pro silové sportovce, který obsahuje 80 účinných látek podporujících zdraví a imunitu. V Multi najdete vysoce dávkované vitamíny, minerály, elektrolyty, živiny a extrakty z rostlin, antioxidanty, enzymy, extrakty z bobulí a zeleniny, látky vázající tuky, a to vše ve snadno polykatelné tabletách. Nastartuj svůj den kvalitním jídlem a Multi vitamínovou bombou. speciálně vyvinutý pro silové sportovce široké spektrum vitamínů, minerálů a důležitých živin snadno polykatelné tablety Speciálně vyvinutý prémiový multivitaminový a minerální komplex pro silové sportovce, který obsahuje 80 účinných látek podporujících zdraví a imunitu.

MuscleTech Platinum Multivitamin 90 kapslí

271.00 
MuscleTech Platinum Multivitamin 90 kapslí Platinum Multivitamin obsahuje vysoce účinné vitamíny a minerály v každé dávce! Jedno balení obsahuje kompletní 30-ti denní dávkování. Produkt byl speciálně navržen, aby dodával komplexní spektrum vitamínů a minerálů. Pokročilý vzorec kromě vitamínů a minerálů obsahuje 865 mg aminokyselin!   Platinum Multivitamin obsahuje vysoce účinné vitamíny a minerály v každé dávce! 

Maxi Vita Kids Multivitamín želé 40 ks

115.00 
Maxi Vita Kids Multivitamín želé 40 ks Nedostatečný přísun prospěšných látek může naše tělo zaznamenávat po celý rok, bez ohledu na roční období či počasí. Záleží spíše na denním programu, intenzitě aktivity, skladbě jídelníčku a aktuální kondici. Cítíte, že potřebujete povzbudit? Vyzkoušejte multivitamin ve formě želé. Vitamíny skupiny B, vitamín C a E přispívají k: normální funkci imunitního systému normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti snížení míry únavy a vyčerpání ochraně před volnými radikály Vitamín D3 a zinek přispívají k: normálnímu růstu a vývinu kostí u dětí udržení normálního stavu kostí a zubů normálnímu vstřebávání vápníku normální funkci imunitního systému Pět ovocných příchutí grep jahoda + malina pomeranč citron jablko   Podporujte obranyschopnost dětí doplňováním důležitých vitaminů a minerálních látek doplňkem stravy ve formě želé 5 skvělých příchutí.

GymBeam Magnesium citrate 250 g

198.00 
GymBeam Magnesium citrate 250 g Magnesium citrate je minerál rozpustný ve vodě a nejsnáze vstřebatelná forma hořčíku. Je důležitý při tvorbě energie, při vzniku svalových kontrakcí a při mineralizaci kostí. Přispívá ke správnému fungování metabolismu, pomáhá při zmírňování únavy a podporuje správné fungování endokrinního systému. nejsnáze vstřebatelná forma hořčíku přispívá k normální psychologické funkci a ke správnému fungování nervového systému přispívá kesprávnému fungování svalů a k normální syntéze bílkovin má příznivý vliv na zdravé a pevné zuby i kosti přispívá k optimální rovnováze elektrolytů pomáhá při rektálních problémech nebo při problémech s tlustým střevem má klíčovou roli při přeměně tuků na energii Složení: magnézium citrát (100 %). Magnesium citrate je minerál rozpustný ve vodě a nejsnáze vstřebatelná forma hořčíku. Je důležitý při tvorbě energie, při vzniku svalových kontrakcí a při mineralizaci kostí.

Enervit Magnesium Sport citrón 10 x 15 g

215.00 
Enervit Magnesium Sport citrón 10 x 15 g Rozpustná směs s vysokým obsahem hořčíku, vitaminu C a dalších minerálních látek v každém sáčku. Nápoj vhodný ve dnech před závodem či těžkým tréninkem i během sportovního výkonu. Sáček (15 g) obsahuje 600 mg draslíku, 160 mg hořčíku, 90 mg sodíku a 80 mg vitaminu C. Výhody: Doplňuje potřebné, potem ztrácené minerální látky (sodík, draslík, hořčík, chlór). Draslík a hořčík přispívají ke správné činnosti svalů a správné činnosti nervové soustavy během výkonu. Hořčík přispívá ke správné elektrolytické rovnováze. Vitamin C přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, ke správnému energetickému metabolismu, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení správné funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, kdy je organizmus kvůli vyčerpání výrazně oslaben. Rozpustná směs s vysokým obsahem hořčíku, vitaminu C a dalších minerálních látek v každém sáčku. Nápoj vhodný ve dnech před závodem či těžkým tréninkem i během sportovního výkonu. Sáček (15 g) obsahuje 600 mg draslíku, 160 mg hořčíku, 90 mg sodíku a 80 mg vitaminu C

Amix Daily One 60 tablet

259.00 
Amix Daily One 60 tablet Kompletní multivitamín a multiminerál. Unikátní přípravek, jehož složky přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (biotin, vit.B2, B1, B6, C, hořčík, jód), psychické činnosti (kyselina listová, vit. B12, B6, B1, C) a k ochraně buněk před oxidativním stresem (vit.C, E, selen, zinek, měď, mangan). Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Barvivo žluť SY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Doplněk stravy. Balení: 60 tablet Kompletní multivitamín a multiminerál. Unikátní přípravek, jehož složky přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (biotin, vit.B2, B1, B6, C, hořčík, jód), psychické činnosti (kyselina listová, vit. B12, B6, B1, C) a k ochraně buněk před oxidativním stresem (vit.C, E, selen, zinek, měď, mangan)

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

241.00 
Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet Calcium-Magnesium-Zinc – směs základních minerálů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů. Zinek přisp ívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Tablety s obsahem základních minerálů (vápník, hořčík a zinek).

SizeAndSymmetry Vitamín C 100 tab

239.00 
SizeAndSymmetry Vitamín C 100 tab S vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z nejsilnějších vitamínů C na trhu. Vitamín C navíc napomáhá vstřebání a novotvorbě kolagenu v kloubních chrupavkách. Šípek obsažený v produktu Vitamínu C Sizeandsymmetry je zdrojem bioflavonoidů, které zesilují účinek Vitamínu C, urychluje nápravné procesy v organismu. Výhody: Zlepšuje funkci nervové soustavy. Chrání buňky proti působením volných radikálů. Zlepšuje obranyschopnost organismu. Pozitivně ovlivňuje fyzickou kondici. Složení: Kyselina askorbová, extrakt ze šípku, protispékavé látky. Vitamín C posilňuje naší imunitu, je silným antioxidantem.

Prom-IN ZM-Core 120 kapslí

259.00 
Prom-IN ZM-Core 120 kapslí Zinek kombinovaný s hořčíkem pro regeneraci a hormonální podporu těla. Benefity: jedna dávka obsahuje: 188 mg magnesia 15 mg zinku 150 mg l-tryptofanu 5 mg b6 Dávkování: 2 kapsle denně, 30 minut před spaním, ideálně 2 hodiny po jídle. Balení obsahuje 30 dávek (120 kapslí). Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Složení: Bisglycinát hořečnatý, transparentní želatinové kapsle, l-tryptofan, bisglycinát zinečnatý, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, vitamin b6 (pyridoxin-hydrochlorid). Zinek kombinovaný s hořčíkem pro regeneraci a hormonální podporu těla.

Naturlabs Liposomální vitamín D3 + K2 30 tablet

699.00 
NaturLabs - Liposomální vitamín D3 + K2, 30 kapslí Vitamín D patří mezi důležité vitamíny rozpustné v tucích. Ve slunečných dnech si ho naše tělo dokáže vytvořit dostatečné množství samo, zatímco v zimním období může být saturace organismu vitamínem D problematická. A to se může stát zdrojem mnoha zdravotních komplikací. Proč zrovna vitamín D3? Existuje několik typů vitamínů D. Biologicky nejúčinnější jsou vitamíny D2 a vitamín D3. Vitamín D3 se nachází v potravinách živočišného původu, zatímco vitamín D2 se nachází v rostlinných zdrojích. Četné výzkumy ukázaly, že vitamin D3 je zhruba o třetinu účinnější než vitamin D2. Vitamin D3 si tělo dokáže samo syntetizovat v kůži za působení UVB záření. Tento proces si dokážeme regulovat sami. Tudíž nehrozí, že by se organismus předávkoval při delším pobytu na slunci. K vytvoření potřebné denní dávky vitaminu D v kůži se uvádí doporučovaný pobyt na slunci v rozmezí 15–30 minut. Vlivem soudobého životního stylu má však většina populace vitamínu D aktuálně nedostatek. Vitamín K také patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Vitamín K2 je zásadně důležitý například pro zdraví kostí a správnou funkci kardiovazkulárního systému. Působí jako ochranný a preventivní faktor pro dobrou kondici našeho těla až do pozdního věku. Vitamínu K2 máme ve stravě spíše nedostatek. Vitamin D zvyšuje ukládání vápníku do kostí. Nicméně je k tomu potřeba ještě jeden vitamin, a to právě K2. Budeme-li přijímat dostatek D3, ale málo K2, hrozí zvýšené ukládání vápníku v měkkých tkáních a cévách, kde jej ukládat nechceme a naopak hrozí nedostatečné ukládání vápníku v kostech, a tím i vyšší riziko vzniku osteoporózy. Proto říkáme, že oba vitamíny působí synergicky a společně vytváří ideální kombinaci. Schválená lékařská tvrzení vitaminu D: Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá k udržení normálního stavu kostí Přispívá k udržení normální činnosti svalů Přispívá k udržení normálního stavu zubů Podílí se na procesu dělení buněk  Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi Schválená lékařská tvrzení vitaminu K: přispívá k normální srážlivosti krve přispívá k udržení normálního stavu kostí Výhody liposomální formy: Lepší transport vitamínů na místo určení – skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk  Perfektní biologická dostupnost – využitelnost vitamínů pro organismus Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu  Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) – to vše díky sypké formě Perfektní zdroj synergicky působících vitamínů D3 a K2 v liposomální formě s vysokou biologickou dostupností. Vitamíny D3 a K2 jsou důležité zejména pro zdraví kostí, zubů a správně fungující imunitní systém.

SizeAndSymmetry Zinek Bysglycinát 90 kapslí

209.00 
SizeAndSymmetry Zinek Bysglycinát 90 kapslí Obsahuje vysoce kvalitní zinek bisglycinát, a díky chelátové formě má velmi vysokou biologickou hodnotu. Je esenciální stopový prvek, který tělo neumí vyrobit samo. Zinek je nezbytný pro mnoho metabolických procesů v těle, jako je výroba a odbourávání sacharidů a bílkovin. Má pozitivní vliv na stav pokožky, správný chod imunitního systému a účinek různých hormonů.  Výhody: přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů přispívá k normální syntéze DNA přispívá k normální plodnosti a reprodukci přispívá k normálnímu metabolismu makroživin přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A přispívá k normální syntéze bílkovin přispívá k udržení normálního stavu kostí. vlasů. nehtů a pokožky přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi přispívá k udržení normálního stavu zraku přispívá a podporuje funkci imunitního systému přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem se podílí na procesu dělení buněk Zinek je základní stopový minerál, který podporuje imunitní systém a metabolismus.

Reflex Nutrition Vitamin D3 100 kapslí

500.00 
Reflex Nutrition Vitamin D3 100 kapslí Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety. Složení: v 1 želatinové* kapsli: Plnidlo (maltodextrin, mikrokrystalická celulóza), obal kapsle (hovězí želatina), cholekalciferol (vitamín D3), protispékavá látka (křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid křemičitý). * nevhodné pro vegetariány Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému.