Zobrazen 1. – 18. z 32 výsledků

Naturlabs Liposomální vitamín D3 + K2 30 tablet

699.00 
NaturLabs - Liposomální vitamín D3 + K2, 30 kapslí Vitamín D patří mezi důležité vitamíny rozpustné v tucích. Ve slunečných dnech si ho naše tělo dokáže vytvořit dostatečné množství samo, zatímco v zimním období může být saturace organismu vitamínem D problematická. A to se může stát zdrojem mnoha zdravotních komplikací. Proč zrovna vitamín D3? Existuje několik typů vitamínů D. Biologicky nejúčinnější jsou vitamíny D2 a vitamín D3. Vitamín D3 se nachází v potravinách živočišného původu, zatímco vitamín D2 se nachází v rostlinných zdrojích. Četné výzkumy ukázaly, že vitamin D3 je zhruba o třetinu účinnější než vitamin D2. Vitamin D3 si tělo dokáže samo syntetizovat v kůži za působení UVB záření. Tento proces si dokážeme regulovat sami. Tudíž nehrozí, že by se organismus předávkoval při delším pobytu na slunci. K vytvoření potřebné denní dávky vitaminu D v kůži se uvádí doporučovaný pobyt na slunci v rozmezí 15–30 minut. Vlivem soudobého životního stylu má však většina populace vitamínu D aktuálně nedostatek. Vitamín K také patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Vitamín K2 je zásadně důležitý například pro zdraví kostí a správnou funkci kardiovazkulárního systému. Působí jako ochranný a preventivní faktor pro dobrou kondici našeho těla až do pozdního věku. Vitamínu K2 máme ve stravě spíše nedostatek. Vitamin D zvyšuje ukládání vápníku do kostí. Nicméně je k tomu potřeba ještě jeden vitamin, a to právě K2. Budeme-li přijímat dostatek D3, ale málo K2, hrozí zvýšené ukládání vápníku v měkkých tkáních a cévách, kde jej ukládat nechceme a naopak hrozí nedostatečné ukládání vápníku v kostech, a tím i vyšší riziko vzniku osteoporózy. Proto říkáme, že oba vitamíny působí synergicky a společně vytváří ideální kombinaci. Schválená lékařská tvrzení vitaminu D: Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá k udržení normálního stavu kostí Přispívá k udržení normální činnosti svalů Přispívá k udržení normálního stavu zubů Podílí se na procesu dělení buněk  Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi Schválená lékařská tvrzení vitaminu K: přispívá k normální srážlivosti krve přispívá k udržení normálního stavu kostí Výhody liposomální formy: Lepší transport vitamínů na místo určení – skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk  Perfektní biologická dostupnost – využitelnost vitamínů pro organismus Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu  Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) – to vše díky sypké formě Perfektní zdroj synergicky působících vitamínů D3 a K2 v liposomální formě s vysokou biologickou dostupností. Vitamíny D3 a K2 jsou důležité zejména pro zdraví kostí, zubů a správně fungující imunitní systém.

Myprotein Vegan A-Z Multivitamin 180 kapslí

472.00 
Myprotein Vegan A-Z Multivitamin 180 kapslí Nikdy nebylo snazší dodržet denní příjem nezbytných živin - tyto funkční tablety Vám poskytnou směs 22 vitamínů a minerálů, včetně vitamínu B12. Tyto tablety je snadné zařadit do Vaší denní rutiny a mohou být skvělým doplňkem během dne, protože vitamin B12, kyselina pantotenová a riboflavin se podílí na snižování únavy — pomáhají Vám dát více Vašemu tréninku. Navíc, pomohou s podporou Vašeho progresu v posilovně, a udrží ve Vás dobrý pocit po tréninku, protože vitamin B12 podporuje metabolismus a imunitní systém. Vitamin B12 se podílí na normálním metabolismu. Vitamin B12 se podílí na normálním fungování nervového systému. Vitamin B12 se podílí na normálním fungování imunitního systému. Vitamin B12, kyselina pantotenová a riboflavin se podílí na snižování únavy a vyčerpání. Jde o skvělý doplněk, pokud chcete rychle dosáhnout denní dávky vitamínů. Pokud chcete přijmout také dostatek bílkovin pro podporu Vašich tréninkových cílů, zkuste také naši Veganskou proteinovou směs. Směs 22 vitamínů a minerálů Vitamin B12 podporuje metabolismus Podpora imunitního systému Pohodlný suplement na každý den Komplexní přípravek pro doplnění veškerých potřebných vitamínu a minerálů ve veganské kapsli.

Myprotein Omega 3 90 kapslí

165.00 
Myprotein Omega 3 90 kapslí Omega 3 je esenciální mastná kyselina (EFA), která pochází z rybího tuku. Mastné kyseliny jsou základem pro tuky a oleje, a jsou nezbytné pro celkové zdraví a pohodu. Jsou důležité pro lidské tělo, protože jsou součástí každé živé buňky v těle. EFA jsou nezbytné pro přestavbu stávajících buněk a tvorbu nových buněk. Esenciální mastné kyseliny jsou tvořeny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které jsou obě mastné kyseliny, u kterých bylo prokázáno, že poskytují celou řadu zdravotních výhod. Řada studií ukázala, že rybí tuk může snížit riziko srdečních onemocnění, snížení výskytu mrtvice, a zlepšit některá deprese. Složení: Omega 3 rybí olej, antioxidant (směs tokoferolů), softgelová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda). Esenciální mastné kyseliny, které příznivě ovlivňují srdce.

Myprotein Daily Multivitamins 180 tablet

165.00 
Myprotein Daily Multivitamins 180 tablet Speciálně vyvinutá směs Riboflavin snižuje únavu a vyčerpání1 Vitamín C podporuje imunitní systém2 Pohodlný způsob, jak zvýšit denní příjem S celou řadou důležitých vitamínů je ideálním každodenním doplňkem, který pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost, takže jste fit a můžete zabrat v posilovně, jedno cvičení po druhém.2 Tyto vitamíny také hrají důležitou roli při podpoře řady životně důležitých funkcí Vašeho těla,1,2,3 včetně duševního zdraví4 – takže jsou cenným přírůstkem Vaší rutiny na zlepšení pocitu obecné pohody a pomáhají Vám při dosažení tréninkových cílů zůstat na trati. Riboflavin a vitamín C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci nervového systému a k udržení normální funkce červených krvinek. Vitamín C přispívá k normální psychické funkci. Součástí Vašeho režimu se stanou nesmírně jednoduše – stačí užívat jednu tabletu denně při jídle. Tablety Denních vitamínů zajistí, že doporučené denní dávky získáte bez nutnosti přípravy jakéhokoli jídla. Chcete-li získat praktický způsob, jak dostávat i další důležité živiny, zkuste naše Omega-3-6-9 se všemi esenciálními mastnými kyselinami. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Každá tableta obsahuje sedm důležitých vitamínů včetně vitamínu A, C, D3, E, thiaminu, riboflavinu a niacinu – které pomáhají podporovat pocit každodenní pohody a udržovat krok s hektickým tréninkovým plánem.

Myprotein Alpha Men 240 tablet

449.00 
Myprotein Alpha Men 240 tablet Silný multivitamin obsahuje i řadu silných antioxidačních složek Alpha Men je multivitamin, který spojuje unikátní a vysoce účinnou kombinaci vysoké účinnosti vitamínů a minerálů nezbytných pro zdraví a pohodu aktivního člověka. Tentomultivitamin kombinuje nejkvalitnější zdroje jednotlivých vitamínů a minerálůtvořících komplexní, silný multivitaminové přípravky. Spolu se silnou směsí vitamínů a minerálů Alpha Men - Super Multivitamín obsahuje řadu silných antioxidačních složek, včetně extraktu z hroznových jader, alfa-lipoová, citrusových bioflavonoidů a beta karoten. Tyto složky jsou důležité pro odstranění toxinů produkované v důsledku cvičení a hektického životního stylu. Každá porce obsahuje také řadu složek, které podporují zdravý oběhový systém (kyselina listová a Ginkgo biloba), zvýšená produkce energie (Korejský ženšen a koenzym Q10) a zlepšený růst buněk (Riboflavin). Vynikající směs těch nejkvalitnějších vitamínů a minerálních látek Obsahuje výkonné antioxidanty k odstranění toxinů Životně důležité pro zdravý imunitní systém Multivitamin, který spojuje unikátní a vysoce účinnou kombinaci vysoké účinnosti vitamínů a minerálů nezbytných pro zdraví a pohodu aktivního člověka.

MyProtein MyVitamins Omega 3-6-9 120 kapslí

264.00 
MyProtein  MyVitamins Omega 3-6-9 120 kapslí Kombinace rybího, lněného a slunečnicového oleje s vysokým obsahem zdravých mastných kyselin MyVitamins Omega 3-6-9 je kombinace rybího, lněného a slunečnicového oleje v kapslích s vysokým obsahem zdravých nenasycených mastných kyselin obohacených o vitamin E. Přispívá ke správné funkcí srdce, působí protizánětlivě a snižuje vysoký krevní tlak a cholesterol. Obsahuje vyváženou kombinaci omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselin, která v sobě spojuje množství pro tělo prospěšných vlastností. Omega 3-6-9 je obohacen o vitamin E, který má silné antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. omega-3 se nachází zejména v rybím oleji. Bojuje proti srdečním onemocněním, vysokému krevnímu tlaku a cholesterolu. omega-6 najdeme v rostlinných olejích (sójový, slunečnicový nebo kukuřičný), ale také v semínkách a ořechách. Obsahuje kyselinu linoleovou (LA) a kyselinu gama-linoleovou (GLA). Podporuje imunitní systém, vývoj kostí a snižuje krevní tlak. omega-9 je zastoupena v olivovém a řepkovém oleji. Obsahuje kyselinu listovou, která působí protizánětlivě, podporuje srdeční činnost a zabraňuje arterioskleróze. Výhody vyvážená kombinace omega 3, 6 a 9 až 990 mg mastných kyselin na jednu kapsli obohacený o vitamín E podporuje kardiovaskulární zdraví pozitivně ovlivňuje kůži, vlasy a nehty snižuje vysoký krevní tlak může snížit hladinu cholesterolu přirozeně posiluje imunitní systém Kombinace rybího, lněného a slunečnicového oleje s vysokým obsahem zdravých nenasycených mastných kyselin obohacených o vitamin E. Omega 3-6-9 přispívá ke správné funkcí srdce, působí protizánětlivě a snižuje vysoký krevní tlak a cholesterol.

Mutant Multi 60 tablet

228.00 
Mutant Multi 60 tablet Speciálně vyvinutý prémiový multivitaminový a minerální komplex pro silové sportovce, který obsahuje 80 účinných látek podporujících zdraví a imunitu. V Multi najdete vysoce dávkované vitamíny, minerály, elektrolyty, živiny a extrakty z rostlin, antioxidanty, enzymy, extrakty z bobulí a zeleniny, látky vázající tuky, a to vše ve snadno polykatelné tabletách. Nastartuj svůj den kvalitním jídlem a Multi vitamínovou bombou. speciálně vyvinutý pro silové sportovce široké spektrum vitamínů, minerálů a důležitých živin snadno polykatelné tablety Speciálně vyvinutý prémiový multivitaminový a minerální komplex pro silové sportovce, který obsahuje 80 účinných látek podporujících zdraví a imunitu.

MuscleTech Platinum Multivitamin 90 kapslí

271.00 
MuscleTech Platinum Multivitamin 90 kapslí Platinum Multivitamin obsahuje vysoce účinné vitamíny a minerály v každé dávce! Jedno balení obsahuje kompletní 30-ti denní dávkování. Produkt byl speciálně navržen, aby dodával komplexní spektrum vitamínů a minerálů. Pokročilý vzorec kromě vitamínů a minerálů obsahuje 865 mg aminokyselin!   Platinum Multivitamin obsahuje vysoce účinné vitamíny a minerály v každé dávce! 

Viridian Sports Multi 60 tablet

554.00 
Viridian Sports Multi 60 tablet Kvalitní směs vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů sestavená speciálně pro podporu organizmu při nadměrné fyzické aktivitě. Sports Multi obsahuje vysoké množství kyseliny pantothenové známé pod názvem vitamín B5. Sports Multi obsahuje kompletní spektrum všech důležitých vitamínů a to v těch nejúčinnějších formách a poměrech. Směs je doplněna o silné antioxidanty jako je Beta Karoten, Kryptoxanthin, Alpha Karoten, Zeaxanthin a Lutein. Vybrané minerály jsou v exkluzivních formách chelátu. Celá dávka je rozdělena do dvou kapslí, aby došlo k rovnoměrnému pokrytí celodenní potřeby. Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře. Balení obsahuje 30 dávek. Složení: Hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle), vitamín B5 (pantothenát vápenatý) 200 mg (3333 %*), větvené vitamín E (Dalfa tokoferol) 67 mg (558 %*), minerální směs askorbátů [vitamín C (kyselina askorbová) 65 mg (81 %*), vápník (askorbát vápenatý) 12 mg (1,5 %*), zinek (askorbát zinečnatý) 3 mg (30 %*)], vitamín B3 (nikotin amid) 50 mg (312 %*), zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt 50 mg (50 % polyfenolů), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem 50 mg, hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové) 25 mg (7 %*), draslík (citrát draselný) 25 mg (1 %*), vitamín B1 (thiamin-hydro chlorid) 20 mg (1818 %*), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 20 mg (1428 %*), vitamín B2 (riboflavin) 20 mg (1428 %*), inositol 20 mg, alfa lipoová kyselina 20 mg, železo (bisglycinát železnatý) 10 mg (71 %*), koenzym Q10 10 mg, cholin (bitartrát) 8 mg, směs karotenoidů D. Salina (beta karoten 4,5 mg, kryptoxantin 39 µg, alfa karoten 158 µg, zeaxantin 32 µg, lutein 25 µg), mangan (bisglycinát manganatý) 1 mg (50 %*), měď (citrát měďnatý) 1 mg (100 %*), bór (boritan sodný) 500 µg, chrom (pikolinát chromitý) 400 µg (1000 %*), selen (L-seleno-methionin) 200 µg (364 %*), biotin 200 µg, folacin (kyselina listová) 200 µg (100 %*), jód (jodid draselný a kelp) 150 µg (100 %*), vitamín B12 (methylkobalamin, adenohobalamin) 100 µg (4000 %*), molybden (molybdenan amonný) 50 µg (100 %), vitamín D3 (cholekalciferol) 400IU 10 µg (200 %*), vitamín K 5 µg (7 %). *% referenční hodnoty příjmu. Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladnu a suchu, mimo dosah dětí. Komplexní podpora při sportu nebo náročné fyzické aktivitě. Směs více než třiceti vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů.

Nutrend Magneslife 10 x 25 ml

270.00 
Nutrend Magneslife 10 x 25 ml Dokonalý pomocník pro všechny maratonisty a půmaratonisty v boji při akutních případech dysbalance hořčíku v organismu. Vysoce účinný roztok hořečnatých iontů (magnesia) obsahuje 250 mg hořčíku v kombinaci s vitaminem B6 a je připravený okamžitě zasáhnout. Tekutá forma zajišťuje lepší vstřebatelnost a díky praktickému balení jej můžete mít vždy s sebou. Magneslife je určen pro akutní podán