GRIZLY Chlorella tablety BIO 250 g

339.00 
GRIZLY Chlorella tablety BIO 250 g Chlorella je sladkovodní řasa, která je bohatá především na chlorofyl, ale také na vitamíny, minerály a je také zdrojem bílkovin. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, hořčík, vápník a železo. Balení obsahuje zhruba 500 ks tablet. Použití: 10 - 20 tablet denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, ideálně vodou. Doporučujeme ze začátku začít menším množstvím 3-10 tablet a postupně dávku navyšovat, podle toho jak tělo na dané množství reaguje. Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Chlorella* 100 % *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Chlorella je sladkovodní řasa, která má vysoky obsah chlorofylu. Je plná vitamínů a pomáha s detoxikací. Balení obsahuje zhruba 500 ks tablet.

GRIZLY Chlorella prášek BIO 250 g

319.00 
GRIZLY Chlorella prášek BIO 250 g Vlastnosti a výhody: Chlorella je sladkovodní řasa, bohatá především na chlorofyl, ale také na vitamíny, minerály a bílkoviny. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, hořčík, vápník a železo. Je spojována především s detoxikací našeho organismu, který s její pomocí můžeme očišťovat od těžkých kovů a toxinů. Použití: Dospělý člověk: 1 čajovou lžičku (2g - 4g) rozmíchejte 2-3x denně ve 150 ml studené vody nebo šťávy. Děti od 3 let: půl čajové lžičky (1g - 2g) 1x denně ve 150 ml studené vody nebo šťávy. Jedná se pouze o doporučenou dávku, je to individuální.  Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Doporučujeme ze začátku začít menším množstvím a postupně dávku navyšovat podle toho, jak tělo na dané množství zareaguje.  Vyzkoušejte také GRIZLY Chlorellu tablety BIO, které oceníte především na cestách, nebo když Vám forma prášku k užívání nevyhovuje. Administrativní zařazení: Superpotravina. Složení: Chlorella* 100 %. *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Fotografie je pouze ilustrační, v nejbližší době ji nahradíme reálnou. Vysoce účinná detoxikační řasa chlorella je zásobárnou zdraví prospěšných látek. Má vysoký obsah chlorofylu a minerálních látek.

Nupreme Chlorella BIO 750 tab

333.00 
Nupreme Chlorella BIO 750 tab Dodává tělu minerály, vitamíny, enzymy, chlorofyl, vlákninu, aminokyseliny a celou řadu dalších účinných látek. Vláknina, kterou Chlorella obsahuje, na sebe váže toxické látky i těžké kovy, které tělo následně vyloučí, místo toho, aby se vstřebaly do krve, a přispívá tak k detoxikaci těla. Chlorellu si dejte kdykoliv, když na sobě spozorujete tyto příznaky: dlouhodobá malátnost a únava špatné trávení slabá imunita bledá a šupinatá pokožka vracející se akné nebo ekzém chudokrevnost problémy s nehty a vlasy opakující se záněty Složení: Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris, lisované tablety 200 mg (může obsahovat až 1 % spiruliny, zpracování obou surovin probíhá na jedné lince) Upozornění: jste citliví na obsah jódu. Dalším problémem by mohl být vitamin K, který chlorella obsahuje sice v menším množstvím, přesto, pokud užíváte léky na snížení srážlivosti (např. Warfarin), měli byste se užívání chlorelly vyhnout.  Chlorella je vhodným prostředkem k pročištění organismu. Je přírodním zdrojem, jež obsahuje celou řadu účinných látek, které mají pozitivní vliv na lidský organismus.

Viridian 100% Organic Chlorella 90 kapslí

749.00 
Viridian 100% Organic Chlorella 90 kapslí Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi.   Produkt je vhodný pro všechny orientované na:   - intenzivní detoxifikaci organismu - přírodní zdroj vitamínů, minerálů a bílkovin - zdroj chlorofylu   Balení: 90 kapslí (45 g)   Dávkování: Berte 1-3 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.   Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud lékař neurčí jinak. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu, suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.     Složení v 1 vegetariánské kapsli: Bio Chlorella (s narušenou buněčnou stěnou) 400 mg, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi.

Solgar Chlorella 520MG 100 kapslí

509.00 
Solgar CHLORELLA 520 mg 100 kapslí Chlorella slouží jako zdroj všech základních živin, vlákniny, minerálů, vitamínů a je bohatým zdrojem chlorofylu. Chlorella firmy Solgar má rozbité buněčné stěny, aby byla maximálně stravitelná Výhody: Přirozená obranyschopnost Pročištění Normální trávení a funkce jater, pročištění Chlorella slouží jako zdroj všech základních živin, vlákniny, minerálů, vitamínů a je bohatým zdrojem chlorofylu.

Purasana Chlorella BIO 200 g

452.00 
Purasana Chlorella BIO 200 g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů. Má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. S minimálním příjmem 3g denně posiluje vitalitu a pomáhá odstranit těžké kovy z těla. Má netradiční a silnou chuť, nejlépe se hodí v kombinaci se zeleninou, lze ji snadno rozmíchat v libovolném nápoji. Složení: 100% Chlorella vulgaris Beijerinck v prášku z Mongolska nebo Číny (Chaj-nan). Doplněk stravy. Purasana Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě.

MedPharma Chlorella Bio 900 tablet

455.00 
MedPharma Chlorella Bio 900 tablet Doplněk stravy BIO Chlorella je drobná sladkovodní řasa, která podporuje pročištění organizmu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k zachování energie a vitality, pomáhá udržovat mikrobiální rovnováhu, přispívá k normální činnosti jater a normální funkci střevního traktu. Je vyráběna ze surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. 100% Chlorella vulgaris. Zelená sladkovodní řasa.

Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

386.00 
Iswari Chlorella prášek BIO 125 g Chlorella je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má téměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu. Složení: 100% BIO chlorella (prášek). Použití: Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku! Upozornění: Pravidelná konzumace chlorelly není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka! Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla.