Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

386.00 
Iswari Chlorella prášek BIO 125 g Chlorella je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má téměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu. Složení: 100% BIO chlorella (prášek). Použití: Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku! Upozornění: Pravidelná konzumace chlorelly není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka! Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla.

Viridian 100% Organic Chlorella 90 kapslí

755.00 
Viridian 100% Organic Chlorella 90 kapslí Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi.   Produkt je vhodný pro všechny orientované na:   - intenzivní detoxifikaci organismu - přírodní zdroj vitamínů, minerálů a bílkovin - zdroj chlorofylu   Balení: 90 kapslí (45 g)   Dávkování: Berte 1-3 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.   Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud lékař neurčí jinak. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu, suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.     Složení v 1 vegetariánské kapsli: Bio Chlorella (s narušenou buněčnou stěnou) 400 mg, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi.

SizeAndSymmetry Green Jungle 300 g

649.00 
SizeAndSymmetry Green Jungle 300 g Základem produktu jsou osvědčené zelené superpotraviny - mladé výhonky zelených travin - vojtěška a mladý ječmen v kombinaci s řasami Chlorella a Spirulina. Tyto složky jsou ve světě zdravé výživy brány jako základ většiny detoxikačních programů a jsou nabité chlorofylem. Pro navýšení mikronutrientů o rozmanité fytonutrienty, antioxidanty, vitamíny a minerály jsou do produktu přidané směsi v čele s africkým "zeleným zlatem" - moringou a výtažků z těch nejvýživnějších druhů zeleniny jako je špenát, brokolice, kapusta, celer, kopřiva, cibule ad. Celá směs je nabitá antioxidanty což ještě umocňuje extrakt z Aceroly, který dokonce poskytuje 100% DDD vitaminu C v každé dávce! Zelené potraviny obecně blahodárně působí na střevní mikrobiom a podporují zdravé trávení díky kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny. Ta je navíc v produktu zastoupena i přídavkem jablečné vlákniny, Vaše trávení tedy s každou další dávkou jásá. Díky tomu je pak vstřebávání všech dalších živin ze stravy či doplňků mnohem efektivnější. Užíváním produktu podpoříte všechny očistné procesy, kterých je náš organismus schopen a vy se tak můžete prožívat každý den s tou maximální energie ať už pro další trénink nebo cokoliv co si zamanete! Dávkování: 1x nebo 2x denně, vždy ráno před jídlem a v případě druhé dávky odpoledne mezi jídly. Počet dávek v balení je 25. Složení: Jablečná vláknina, bio chlorella, bio spirulina, bio vojtěška, bio Veggie blend® (bio řasa kelp, bio špenát, bio kopřiva, bio brokolice, bio mrkev, bio červená řepa, bio kapusta, bio rajče, bio, celer, bio cibule, bio česnek), bio mladý ječmen, bio moringa, bio acerola, steviol glykosid (sladidlo; ze stevie rebaudiana), aroma. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Upozornění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte zdravý životní styl. Green Jungle je vyvážený drink zelených potravin určený pro každého.

Nupreme Chlorella BIO 750 tab

333.00 
Nupreme Chlorella BIO 750 tab Dodává tělu minerály, vitamíny, enzymy, chlorofyl, vlákninu, aminokyseliny a celou řadu dalších účinných látek. Vláknina, kterou Chlorella obsahuje, na sebe váže toxické látky i těžké kovy, které tělo následně vyloučí, místo toho, aby se vstřebaly do krve, a přispívá tak k detoxikaci těla. Chlorellu si dejte kdykoliv, když na sobě spozorujete tyto příznaky: dlouhodobá malátnost a únava špatné trávení slabá imunita bledá a šupinatá pokožka vracející se akné nebo ekzém chudokrevnost problémy s nehty a vlasy opakující se záněty Složení: Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris, lisované tablety 200 mg (může obsahovat až 1 % spiruliny, zpracování obou surovin probíhá na jedné lince) Upozornění: jste citliví na obsah jódu. Dalším problémem by mohl být vitamin K, který chlorella obsahuje sice v menším množstvím, přesto, pokud užíváte léky na snížení srážlivosti (např. Warfarin), měli byste se užívání chlorelly vyhnout.  Chlorella je vhodným prostředkem k pročištění organismu. Je přírodním zdrojem, jež obsahuje celou řadu účinných látek, které mají pozitivní vliv na lidský organismus.

GRIZLY Chlorella prášek BIO 250 g

229.00 
GRIZLY Chlorella prášek BIO 250 g Vlastnosti a výhody: Chlorella je sladkovodní řasa, bohatá především na chlorofyl, ale také na vitamíny, minerály a bílkoviny. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, hořčík, vápník a železo. Je spojována především s detoxikací našeho organismu, který s její pomocí můžeme očišťovat od těžkých kovů a toxinů. Použití: Dospělý člověk: 1 čajovou lžičku (2g - 4g) rozmíchejte 2-3x denně ve 150 ml studené vody nebo šťávy. Děti od 3 let: půl čajové lžičky (1g - 2g) 1x denně ve 150 ml studené vody nebo šťávy. Jedná se pouze o doporučenou dávku, je to individuální.  Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Doporučujeme ze začátku začít menším množstvím a postupně dávku navyšovat podle toho, jak tělo na dané množství zareaguje.  Vyzkoušejte také GRIZLY Chlorellu tablety BIO, které oceníte především na cestách, nebo když Vám forma prášku k užívání nevyhovuje. Administrativní zařazení: Superpotravina. Složení: Chlorella* 100 %. *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Fotografie je pouze ilustrační, v nejbližší době ji nahradíme reálnou. Vysoce účinná detoxikační řasa chlorella je zásobárnou zdraví prospěšných látek. Má vysoký obsah chlorofylu a minerálních látek.

Purasana Chlorella BIO 200 g

452.00 
Purasana Chlorella BIO 200 g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů. Má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. S minimálním příjmem 3g denně posiluje vitalitu a pomáhá odstranit těžké kovy z těla. Má netradiční a silnou chuť, nejlépe se hodí v kombinaci se zeleninou, lze ji snadno rozmíchat v libovolném nápoji. Složení: 100% Chlorella vulgaris Beijerinck v prášku z Mongolska nebo Číny (Chaj-nan). Doplněk stravy. Purasana Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě.

MedPharma Chlorella Bio 900 tablet

455.00 
MedPharma Chlorella Bio 900 tablet Doplněk stravy BIO Chlorella je drobná sladkovodní řasa, která podporuje pročištění organizmu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k zachování energie a vitality, pomáhá udržovat mikrobiální rovnováhu, přispívá k normální činnosti jater a normální funkci střevního traktu. Je vyráběna ze surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. 100% Chlorella vulgaris. Zelená sladkovodní řasa.

GRIZLY Chlorella tablety BIO 250 g

339.00 
GRIZLY Chlorella tablety BIO 250 g Chlorella je sladkovodní řasa, která je bohatá především na chlorofyl, ale také na vitamíny, minerály a je také zdrojem bílkovin. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, hořčík, vápník a železo. Balení obsahuje zhruba 500 ks tablet. Použití: 10 - 20 tablet denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, ideálně vodou. Doporučujeme ze začátku začít menším množstvím 3-10 tablet a postupně dávku navyšovat, podle toho jak tělo na dané množství reaguje. Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Chlorella* 100 % *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Chlorella je sladkovodní řasa, která má vysoky obsah chlorofylu. Je plná vitamínů a pomáha s detoxikací. Balení obsahuje zhruba 500 ks tablet.