Zobrazuji všech 8 výsledků

Viridian Milk Thistle 90 kapslí

499.00 
Viridian Milk Thistle 90 kapslí Milk Thistle - Ostropestřec Mariánský s vysokým obsahem aktivní složky silymarin.   jako součást očistné kůry Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje syntetické, geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Ostropestřec Mariánský s vysokým obsahem aktivní složky silymarin.

Serafin Ostropestřec – tinktura z pupenů 50 ml

164.00 
Serafin Ostropestřec - tinktura z pupenů 50 ml Bylinný výtažek vyrobený z poupat rostliny pěstované na poli v režimu BIO kvality. Podporuje správné funkce jater a žlučníku, trávení, hladinu cukru a tuku v krvi Složení: výtažek z pupenů Ostropestřce mariánského pěstovaného na poli v BIO kvalitě, 48 % lihoglycerin Ostropestřec - tinktura z pupenů je vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z poupat rostliny pěstované na poli v režimu BIO kvality.

MedPharma Ostropestřec, silymarin 200 mg 67 tablet

210.00 
MedPharma Ostropestřec, silymarin 200 mg 67 tablet Ostropestřec příznivě podporuje pročištění organizmu. Ostropestřec (Silybum marianum) přispívá k normální funkci trávení a jater a k jejich pročištění udržuje normální hladinu cukru v krvi podporuje přirozenou obranyschopnost Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) udržuje hladinu cholesterolu v krvi podporuje pročištění těla přispívá k normální funkci jater Tolice vojtěška (Medicago sativa) příznivě působí na močové cesty povzbuzující účinky udržuje hladinu cholesterolu v krvi Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů příznivě působí na činnost jater Doporučené dávkování: 1 tableta 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Složení: plnidla (uhličitan vápenatý, fosforečnan divápenatý, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza), ostropestřec mariánský (Silybum marianum) mléčný extrakt 20:1 s 80% obsahem silymarinu, cholin bitartrát, inositol, extrakt 2:1 ze 100 mg celé byliny tolice vojtěšky (Medicago sativa), extrakt 4:1 ze 100 mg kořene smetanky lékařské (Taraxacum officinale), protispékavé látky (kroskarmelóza sodná, dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, kyselina stearová, talek), extrakt 5:1 ze 100 mg kořene černé ředkve (Raphanus sativus niger), extrakt 4:1 ze 75 mg kořene červené řepy (Beta vulgaris), lešticí látka (polyvinylalkohol), barviva (dioxid titaničitý, karamel), zvlhčovadlo (polyethylenglykol), polydextróza, povidon K30.

GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g

109.00 
GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Semena ostropestřce mariánského 100 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Ostropestřec mariánský je statný bodlák známý svými regeneračními účinky na játra. V současnosti využíváme pouze plody - semena. Dříve se využívaly i listy a kořeny. Ostropestřec je v současnosti spojován s výraznými pozitivními účinky na náš organismus. Kromě toho, že podporuje detoxikační schopnosti jater, také napomáhá zachovávat jejich normální činnost a podporuje očistu nejen jater, ale celého těla. Aby toho nebylo málo, podporuje správné trávení, napomáhá udržovat správnou činnost srdce a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Použití: Mletá semena ostropestřce jsou vhodná pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu, tvarohu. Postup přípravy: Na přípravu nálevu zalejte 1 lžičku ostropestřce 1/4 l vroucí vody a nechejte louhovat pod pokličkou po dobu 20 minut. Užívejte 2 - 3x denně. Ostropestřec je bylinka s antioxidačními schopnostmi. Podporuje detoxikaci jater a napomáhá zachovávat jejich normální činnost.

GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g

89.00 
GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Semena ostropestřce mariánského* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Ostropestřec mariánský je známý svými regeneračními účinky na játra. V současnosti využíváme pouze plody - semena. Dříve se využívaly i listy a kořeny. Ostropestřec je v současnosti spojován s výraznými pozitivními účinky na náš organismus. Přispívá k normálnímu trávení a funkci jater, má pročišťovací účinky. Je antioxidantem a tím pádem přispívá k přirozené ochraně těla proti vnějším vlivům. Udržuje zdravou hladinu cukru v krvi a může chránit buňky a tkáně proti oxidativnímu poškození. Podporuje normální činnost srdce a přirozenou obranyschopnost. Produkty z něj je možné užívat jako prevenci i jako podpůrný přípravek v boji proti celé řadě nemocí. Použití: Drcená semena ostropestřce jsou vhodná pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu, tvarohu. Drcené plody ostropestřce jsou vhodné pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu či tvarohu. Mají unikátní regenerační účinky na játra.

GRIZLY Ostropestřcová mouka 500 g

69.00 
GRIZLY Ostropestřcová mouka 500 g Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Částečně odtučněné semeno ostropestřce mariánského 100 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Mouka z ostropestřce mariánského jsou vlastně najemno namletá odtučněná semena ostropestřce. Ostropestřec je bylinkou oblíbenou především pro její regenerační účinky na játra. Podporuje jejich detoxikaci a napomáhá zachovávat jejich normální činnost. Také podporuje správné trávení, napomáhá udržovat správnou činnost srdce a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Použití: Ostropestřcovou mouku můžeme použít při bezlepkovém pečení i vaření. Pro zachování správné konzistence těsta je možné nahradit 5 % klasické mouky právě ostropestřcovou. Pokud chcete vytvořit pokrm zcela bezlepkový, je nutné konopnou mouku ještě nakombinovat s dalšími typy bezlepkových muk (například mandlovou nebo kukuřičnou). Přidávat ji můžeme do chleba, palačinek, vaflí, koláčů a jiných těst. Používáme ji také do jogurtů, müsli a desertů, ke zjemnění omáček a zahuštění polévek a zeleninových pokrmů. Zajímavé recepty a nápady na pečení také naleznete v našem magazínu. Mouka z ostropestřce mariánského se skládá pouze z odtučněných, jemně mletých semen ostropestřce. Ostropestřec je známý svými regeneračními účinky na játra. Mouku využijete při pečení nebo ji můžete přidat například do jogurtu.

Golden Nature Ostropestřec mariánský 80 % silymarinu 100 tablet

369.00 
Golden Nature Ostropestřec mariánský 80 % silymarinu 100 tablet Složení v jedné kapsli: Ostropestřec mariánský (standardizovaný extrakt 80 % silymarinu) 300 mg Ostropestřec mariánský (mletý) 200 mg transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina) Vyrobeno v ČR. Ostropestřec mariánský 80 % silymarinu je nejčastěji využíván pro správnou funkci jater a trávicí soustavy.

Apotheke Zdravá Játra Ostropestřec mletý 180 g

72.00 
Apotheke Zdravá Játra Ostropestřec mletý 180 g Administrativní zařazení: Doplněk stravy Složení: Ostropestřec mariánský – plod (Fructus cardui Mariae). Balení: Dóza Vlastnosti a výhody: Ostropestřec podporuje funkci jater a pročištění, přispívá k dobrému trávení, k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu. Použití: Drcené plody ostropestřce jsou vhodné pro přímou konzumaci. Můžeme je konzumovat samostatně, nebo je přidávat do jogurtu či tvarohu. Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml horké vody a nechte 15 min vyluhovat. Pijte 2-3 šálky za den. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladování: Drcený ostropestřec mariánský poměrně rychle oxiduje, proto je nutné jej uchovávat v uzavřeném obalu a omezit přístupu vzduchu k jeho obsahu. Skladujte na suchém tmavém místě, pečlivě uzavřené. Zdravá Játra Ostropestřec mletý podporuje funkci jater a pročištění, přispívá k dobrému trávení, k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu.