VitaHarmony Spirulina 500 mg XXL economy 450 tablet

398.00 
Vitaharmony Spirulina 500 mg XXL economy 450 tablet Spirulina patří mezi sladkovodní sinice modrozelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. Obsahuje velké množství dalších biologicky aktivních látek např. vitaminy, minerální látky a důležité aminokyseliny. Pomáhá při únavě a posiluje imunitu. Hraje také významnou roli v procesu regulace krevního cukru a hmotnosti. Podporuje také činnost střev. Spirulina představuje čistě přírodní lisované tablety bez přídatných látek pro vitalitu, posílení imunity a celkovou energii. Je mimo jiné skvělým doplňkem pro vegetariány a celiaky. Tablety jsou certifikované britskou společností Soil Association se statusem organic.  Spirulina 500 mg XXL economy pomáhá při únavě a posiluje imunitu.

Nutrisslim Spirulina Tablets 125 g

175.00 
Nutrlisslim Spirulina Tablets 125 g Spirulina je superpotravina získaná ze sladkovodní řasy. Obsahuje více než 60% bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum živin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl. Spirulinu a chlorellu lze bez obav konzumovat i ve formě tablet - mají přirozenou schopnost držet tvar, proto při výrobě nemusí být použita žádná pojiva. Pro všechny orientované na: získání silného zdroje bílkovin posílení imunitního systému detoxifikaci organismu Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. Země původu: Čína. Složení 1 tablety: Spirulina (Arthrospira spp.) 250 mg. Spirulina v tabletách. Spirulina je superpotravina získaná ze sladkovodní řasy. Obsahuje více než 60% bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum živin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl.

Nupreme Spirulina BIO 750 tab

279.00 
Nupreme Spirulina BIO 750 tab Spirulina je sladkovodní sinice a ne řasa, za kterou bývá někdy chybně označována. Na rozdíl od chlorelly je spirulina snadno stravitelná a není nutné její buňky dezintegrovat. Spirulina obsahuje aminokyseliny - díky tomu optimalizuje chuť k jídlu, zejména pak na sladké. V každé denní dávce spiruliny se ukrývá 17 % železa. Podpoří vaší imunitu, nastartuje metabolismus, podpoří červené krvinky a tvorbu hemoglobinu. Spirulina obsahuje vysoký podíl vlákniny, takže pomůže organizmu zbavit se odpadních látek rychleji. Složení: Sladkovodní sinice Spirulina*, tablety 200 mg (může obsahovat až 1% sladkovodní řasy chlorella vulgaris, zpracování obou surovin probíhá na jedné lince) *BIO produkce Upozornění: Nepoužívejte sprulinu, pokud máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme spirulinu užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Superpotravina, která obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, také nám pomáhá při hubnutí a zvyšuje tělu obranyschopnost.

Nupreme Chlorella + spirulina BIO 750 tablet

299.00 
Nupreme Chlorella + spirulina BIO 750 tab Sladkovodní řasa chlorella se sladkovodní sinicí spirulinou se vzájemně doplňují. Chlorella - Využívá se zejména pro svůj detoxikační účinek. Spirulina  - Je sladkovnodní sinice, která se užívá při dietních kúrách a pro nastartování metabolismu. Obě suroviny jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a detoxikačním účinkem. Výhody: podpoří hubnutí snižuje únavu a vyčerpání upevní skomírající imunitu znovunastartuje trávení detoxikuje, pomůže zhubnout, posílí imunitu Složení: 50 % sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris*, 50 % sladkovodní sinice Spirulina*, lisované tablety 200 mg. *BIO produkce Jejich spojením vzniká jedinečná kombinace obsahující vitamíny, minerální látky, karotenoidy, chlorofyl, bílkoviny či vlákninu v jejich přirozené podobě.

Iswari Spirulina tablety BIO 125 g

223.00 
Iswari Spirulina tablety BIO 125 g Tablety jsou vyrobeny pouze tlakem, neobsahují žádné pojivové látky. Jedná se o 100 % čistou spirulinu. Spirulina má velmi vysokou nutriční hodnotu díky mimořádně vysokému podílu bílkovin a absenci celulózy v bunečné stěně. Proto je vhodná jako potravinový doplněk pro osoby se sníženou schopností příjmu potravin. Ze všech živých organismů je podíl bílkoviny u spiruliny nejvyšší - mezi 65 % až 71 %. Kromě toho protein spiruliny obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Proteiny se nejen podílejí na tvorbě svaloviny, ale jsou důležité i pro celkový metabolismus. Pokud si uvědomíme, že při tepelné úpravě masa a vajec je zhruba 50 % bílkoviny zničeno, stává se spirulina výborným doplněkem naší potravy.Produkt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami. Spirulina je jednou z nejstarších forem života na zemi. Jako součást jídelníčku byla známa již některými prastarými kulturami Skvělý detoxikant Mimořádně vysoký obsah kvalitní bílkoviny Bohatý zdroj antioxidantů, beta-karotenů a vitamínů Zvyšuje imunitu Složení: 100% bio spirulina v 500 mg tabletách Upozornění: Pravidelná konzumace spiruliny není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka! Zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích.

Iswari Spirulina prášek BIO 125 g

205.00 
Iswari Spirulina prášek BIO 125 g Spirulina je skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. Spirulina od Iswari je v práškové lehce stravitelné formě a chutná podobně jako ostatní řasy. Lze ji tedy použít do salátů, polévek, kuskusu, rizota, guacamole, rýže (sushi), apod. Skvělý detoxikant Mimořádně vysoký obsah kvalitní bílkoviny Bohatý zdroj antioxidantů, beta-karotenů a vitamínů Zvyšuje imunitu Proukt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami. Spirulina je jednou z nejstarších forem života na zemi. Jako součást jídelníčku byla známa již některými prastarými kulturami. Např. pro obyvatele dnešní oblasti Mexico City byla po několik tisíciletí hlavním zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny. Je známo, že Aztékové ji konzumovali před příchodem Španělů společně s kakaem. Složení: 100% bio spirulina (prášek) Upozornění: Pravidelná konzumace spiruliny není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka. Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích.

Herbalus BIO Spirulina 120 g expirace

110.00 
Herbalus BIO Spirulina 120 g Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu. 100% spirulina (Arthrospira platensi) v prášku v bio kvalitě Obsahuje 60 g proteinu na 100 g produktu Odměrka k pohodlnému dávkování součástí balení Vhodné pro vegetariány a vegany Bezlepkové 100% přírodní Bohatá na železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík a další minerály Obsahuje  vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamín C, D, A, E a karoteny Obsahuje nenasycené mastné kyseliny Posiluje imunitní systém Herbalus BIO Spirulina  Expirace: 31.01.2023

GRIZLY Spirulina tablety BIO 250 g

149.00 
GRIZLY Spirulina tablety  BIO 250 g Administrativní zařazení: Superpotravina Složení: Spirulina* 100 %  *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Počet tablet v balení: cca 500  Vlastnosti a výhody: Spirulina je sladkovodní řasa, která je bohatá na vitamíny, minerály a je také zdrojem bílkovin. Ve větší míře jsou zde zastoupeny vitamíny A a B12. Je to skvělý doplněk stravy bohatý na spoustu prospěšných látek. Použití: 1 - 2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, ideálně vodou. Fotografie je pouze ilustrační, v nejbližší době ji nahradíme reálnou. Spirulina je zelenomodrá sladkovodní řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na vitamíny a minerály.

GRIZLY Spirulina prášek BIO 250 g

169.00 
GRIZLY Spirulina prášek BIO 250 g  Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu. Spirulina je skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. Skvělý detoxikant Mimořádně vysoký obsah kvalitní bílkoviny Bohatý zdroj antioxidantů, beta-karotenů a vitamínů Zvyšuje imunitu Proukt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami. Spirulina je jednou z nejstarších forem života na zemi. Jako součást jídelníčku byla známa již některými prastarými kulturami. Např. pro obyvatele dnešní oblasti Mexico City byla po několik tisíciletí hlavním zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny. Je známo, že Aztékové ji konzumovali před příchodem Španělů společně s kakaem. Složení: 100% bio spirulina (prášek)  Upozornění: Pravidelná konzumace spiruliny není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka! Země půvudu: Čína. Spirulina prášek BIO je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu.