Zobrazen 1. – 18. z 33 výsledků

Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí

499.00 
Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí Multivitamín, multiminerál a superantioxidant pro děti od 3 do 14-ti let bez jakýchkoli chemických aditiv. Viridikid neobsahuje cukr, aspartam nebo jiná sladidla, barviva, dochucovadla, pojiva (lepidla) nebo jakékoli jiné skryté nežádoucí složky. Malé kapsličky usnadňují dětem spolknutí. Výhody: Čistota produktu   - Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.     Multivitamíny od značky Viridian Virikid, které jsou vhodné pro všechny děti ve věku 3-14 let. Neobsahuje cukr, barviva ani žádné jiné nežádoucí látky.

Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapslí

649.00 
Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapslí Superantioxidant, multivitamín a multiminerál v jednom balení, obsahuje komplex kvalitních rostlinných extraktů, vitamínů a minerálních látek v nejúčinnějších chelátových formách. Součástí tohoto jedinečného produktu je i superantioxidant glutathion. Glutathion (GSH) je tripeptid složený z aminokyselin kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu.   Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Superantioxidant, multivitamín a multiminerál v jednom balení.

Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí

349.00 
Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké míře se vyskytuje v zelenině, hodně se jí však ztrácí při tepelné úpravě, proto se doporučuje ve formě doplňků stravy, které mají oproti potravinám mnohem vyšší biologickou využitelnost. Kyselina listová je v lidském organismu spojená s mnoha zásadními procesy – její účinky a vliv byly mnohokrát popsány a jsou velmi dobře známé. Za zkratkou DHA se skrývá Kyselina dokosahexaenová patřící mezi omega-3 mastné kyseliny. Běžně se vyskytuje na příklad v rybím tuku, DHA od Viridianu je však rostlinného zdroje a proto vhodná i pro vegany.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:   - Podporu plodu při těhotenství - Potlačí únavy a deprese - Detoxikaci   Čistota produktu   - Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher - Všechny složky jsou 100% aktivní - Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku   (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu   balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety) - Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky - Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany - Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu,   přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké míře se vyskytuje v zelenině, hodně se jí však ztrácí při tepelné úpravě, proto se doporučuje ve formě doplňků stravy, které mají oproti potravinám mnohem vyšší biologickou využitelnost.

Viridian Fertility for Women 60 kapslí

399.00 
Viridian Fertility for Women 60 kapslí Vitamín je určený pro všechny orientované na okmplexní podporu organismu a na komplexní prevenci všech obtíží, které během tohoto období mohou nastat. Vhodné pro: posílení vitality a imunity hormonální rovnováhu potlačení únavy a deprese vzhled pokožky, vlasů a nehtů Složení: Vitamín C (L-askorbát vápenatý a hořečnatý) 65 mg, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza na bázi vojtěšky (15 mg), spiruliny (5 mg) a borůvky (5 mg), květ Ibišku (Hibiscus Rosa sinensis) 50 mg, plod borůvky (Oxycoccus spp) 50 mg, vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 50 mg, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 25 mg, sibiřský ženšen (E. senticosus) extrakt (25:1) (odpovídá 500 mg sibiřského ženšenu v prášku) 20 mg, vitamín E (D-?-tokoferyl-sukcinát) (25 IU) (odpovídá 16,78 mg tokoferolu), vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 12,5 mg, Vitamín B2 (riboflavin) 12,5 mg, Vitamín B3 (nikotinamid) 12,5 mg, extrakt šafránu (Crocus sativus) (obs. 0,3 % safranalu) 10 mg, Hořčík (jako L-askorbát hořečnatý a hořečnaté soli kyseliny citronové) 10 mg, Přeslička rolní (Equisetum arvense) extrakt (4:1) (obs. 2 % oxidu křemičitého) 3,75 mg, Železo (bisglycinát železnatý) 2,5 mg, Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg, Draslík (citrát draselný) 5 mg, koenzym Q10 10 mgm,vápník (L-askorbát vápenatý a vápenaté soli kyseliny citronové) 5 mg, beta karoten (z Dunaliella Salina algae) 2,5 mg (ekvivalent k 416,5 µg vitamínu A), Cholin (bitartrát) 2,5 mg, Inositol 2,5 mg, mangan (citrát manganatý) 0,5 mg, měď (citrát měďnatý) 0,5 mg, Bór (boritan sodný) 0,25 mg, Kyselina listová 200 µg, jód [Kelp (Seagreens®) a jodid draselný] 75 µg, Chrom (pikolinát chromitý) 50 µg, Selen (L-seleno-methionin) 27,5 µg, molybden (molybdenan amonný) 25 µg, Biotin 25 µg, vitamín K1 10 µg, vitamín B12 (methylcobalamin) 10 µg, Vitamin D3 (400 IU) 5 µg.   Vitamínový a minerálový komplex s přidanými rostlinnými extrakty zaměřeny na ženy ve věku 18-39.

Viridian Fertility for Men 60 kapslí

399.00 
Viridian Fertility for Men 60 kapslí Obsahuje široký komplex látek (vitamínů, minerálů, koenzym Q10, borovou kůru, atd.) které díky synergnímu působení poskytují nejlepší možnou přírodní podporu. Vhodné pro: podporu mužské plodnosti celkovou revitalizaci organismu posílení kondice mužů Složení: 2 kapsle: kapsle hydroxypropylmethylcelulóza na bázi vojtěšky (200,2 mg, spiruliny (12,5 mg) a borůvky (12,5 mg), L-karnitin (L-tartrát) 100 mg, L-arginin hydrochlorid 100 mg, vitamín E (D-?-tokoferyl-acetát) (100 IU) 67 mg (557 %*), vitamín C (L-askorbová kyselina) 50 mg (63 %*), borová kůra extrakt (95% proanthokyanidinů) 50 mg, koenzym Q10 30 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 25 mg (250 %*), citrusové bioflavonoidy 10 mg, mix karotenoidů 5 mg, měď (citrát měďnatý) 1 mg (100 %*), kyselina listová 200 µg (100 %*), selen (L-seleno-methionin) 100 µg (182 %*), Vitamín B12 (kyanocobalamin) 50 µg (2000 %*), L-glutathion 50 µg. *RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal). Vitamíny pro muže za účelem zvýšení plodnosti.

VINCENTKA Nosní sprej JUNIOR 25 ml

92.00 
VINCENTKA  Nosní sprej JUNIOR 25 ml Pro novorozence a malé děti. Prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu, který pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Oproti standardnímu provedení se liší: poloviční dávkou nižším tlakem rozprašovače užším koncem aplikátoru 100% přírodní produkt - naplněno minerální vodou Vincentka z přírodního léčivého zdroje. Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu), umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi. Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy; u dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy. Složení: minerální voda z přírodního léčivého zdroje VINCENTKA Pro novorozence a malé děti. Prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu, který pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Solgar Prenatal – Multivitamín pro těhotné a kojící ženy 60 veganských tablet

349.00 
Solgar Prenatal - Multivitamín pro těhotné a kojící ženy 60 veganských tablet Doplněk stravy s vitamíny a minerály Vyvážené složení pro matku i dítě. K čemu slouží? Pomáhá chránit mateřský organismus Dodává energii, působí proti únavě Příznivě ovlivňuje vývoj a růst plodu Podporuje kvalitu zubů a vlasů Připravuje ženský organismus na mateřství Obsah kyseliny listové pomáhá snižovat riziko deformit plodu Vhodný i v době kojení DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR Multivitamín a multiminerál pro těhotné a kojící ženy. Vyvážené složení pro matku i dítě.

MedPharma Prostata formula 67 tablet

211.00 
MedPharma Prostata formula 67 tablet Obsahuje zejména látky rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Kopřiva dvoudomá, saw palmetto apygeum africanum přispívají k normální funkci močového ústrojí. Selen přispívá k normální spermatogenezi, zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Saw palmetto přispívá normální funkci prostaty a močové soustavy příznivý vliv na reprodukční systém Kopřiva příznivě působí na činnost cévní soustavy Sibiřský ženšen příznivě působí na fyzické a duševní zdraví zvyšuje přirozenou obranyschopnost stabilizuje normální hladinu cukru v krvi příznivě působí na činnost krevního oběhu Pygeum africanum přispívá k normální činnosti ledvin a močového měchýře Zinek příznivě působí na metabolismus sacharidů a syntézu bílkovin má pozitivní vliv na syntézu DNA, plodnost a reprodukci podporuje metabolismus makroživin, mastných kyselin a vitaminu A přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky podporuje normální funkci imunitního systému  Květní pyl chrání buňky před oxidativním stresem podporuje chuť k jídlu pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost příznivě působí na kardiovaskulární systém - krevní lipidy Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem Vitamin B6 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu podporuje tvorbu červených krvinek příznivě ovlivňuje imunitní systém snižuje míru únavy a vyčerpání Selen příznivě ovlivňuje spermatogenezi přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů podporuje činnost štítné žlázy a funkci imunitního systému Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C! Obsahuje zejména látky rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Výtažky ze saw palmetto a pygeum africanum podporují normální funkci prostaty. Selen přispívá ke správné spermatogenezi, zinek podporuje normální plodnost a reprodukci.

Ladylab Omega woman 60 tablet

399.00 
Ladylab Omega woman 60 tablet Díky užívání Omega dochází ke zkvalitnění metabolických procesů a následně k efektivnímu odbourávání tělesného tuku. Tyto nenasycené mastné kyseliny ovlivňují celkový chod Vašeho organismu a jsou velmi důležité v oblasti prevence před velmi rozšířenými civilizačními chorobami jako je infarkt myokardu, ateroskleróza nebo diabetes mellitus. Velmi cenněnými složkami v odborné veřejnosti jsou EPA a DHA, které pomáhají vyrovnávat hladiny LDL a HDL cholesterolu v krvi. Navíc positivně ovlivňují činnost mozku, celé nervové soustavy a působí protizánětlivě. Díky užívání Omega dochází ke zkvalitnění metabolických procesů a následně k efektivnímu odbourávání tělesného tuku.

Jamieson Multi Kids multivitamín tablety na cucání pro děti 60 tablet

295.00 
Jamieson Multi Kids multivitamín tablety na cucání pro děti 60 tablet Multivitamín s obsahem 17 výživných látek včetně železa pro dětský organizmus ve vývoji. Bez umělých barviv, příchutí a aspartamu se základem v přírodní směsi ovoce a zeleniny. Tablety na cucání ve tvaru veselých kamarádských zvířátek (lev, slon, hroch a opice) ve 4 příchutích (pomerančová, hroznová, malinová a morello třešeň). Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětského organizmu – vývoj kostí. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Každá tableta obsahuje: Vitamíny: Vitamín C (kyselina askorbová) ... 60 mg (75 % RHP*) Vitamín E (d-alfa-tokoferyl-acetát) ... 10 mg AT/15 IU (83,33 % RHP*) Vitamín B3 (niacinamid) ... 10 mg (62,5 % RHP*) Kyselina pantothenová (d-pantothenát vápenatý) ... 5 mg (83,3 % RHP*) Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) ...1,7 mg (124,4 % RHP*) Vitamín B2 (riboflavin) ... 1,4 mg (100 % RHP*) Vitamín B1 (thiamin-mononitrát) ... 1,2 mg (109 % RHP*) Vitamín A (retinyl-acetát) ... 480 μg RAE/1 600 IU (60 % RHP*) Kyselina listová ... 300 μg (150 % RHP*) Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 10 μg/400 IU (200 % RHP*) Beta-karoten ...... 150 μg/250 IU Biotin ...... 20 μg (40 % RHP*) Vitamín B12 (kyanokobalamin) ... 5 μg (200 % RHP*) Minerály: Vápník (citrát vápenatý) ... 162 mg (20,25 % RHP*) Železo (fumaran železnatý) ... 4 mg (28,5 % RHP*) Jód (jodid draselný) ... 133 μg (88,6 % RHP*) Měď (citrát měďnatý) ... 35 μg (3,5 % RHP*) *RHP – Referenční hodnota příjmu Složení: citrát vápenatý, sladidlo (sorbitol), dextróza, kyselina askorbová, niacinamid, d-alfa-tokoferyl-acetát, příchuť (pomeranč, hrozny, třešeň, malina, višeň, brusinkový, citrusový extrakt), leštící látka (rostlinná kyselina stearová), fumaran železnatý, jodid draselný, antioxidant (kyselina citrónová), kyselina listová, pyridoxin-hydrochlorid, D-pantotenát vápenatý, thiamin-mononitrát, cholekalciferol, riboflavin, rostlinný stearan hořečnatý, leštící látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), barvivo (karmín, mrkvový prášek, rajčatový prášek), biotin, beta-karoten, kyanokobalamin, citrát měďnatý. Omezení Upozornění a bezpečnostní opatření: Doplněk stravy obsahuje železo, kterého nadměrná dávka představuje vážné riziko poškození zdraví dítěte. Drobné skvrny/tečky na tabletách v důsledku použití přírodních barviv nejsou známkou snížení kvality. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Multivitamín s obsahem 17 výživných látek včetně železa pro dětský organizmus ve vývoji. Bez umělých barviv, příchutí a aspartamu se základem v přírodní směsi ovoce a zeleniny. Tablety na cucání ve tvaru veselých kamarádských zvířátek (lev, slon, hroch a opice) ve 4 příchutích (pomerančová, hroznová, malinová a morello třešeň).