VitaHarmony Chrom pikolinát 200 mcg 150 tablet

115.00 
VitaHarmony Chrom pikolinát 200 mcg 150 tablet Chrom přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin, sacharidů a tuků. Také přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a je organismem velmi dobře využitelný. Chrom je esenciální stopový prvek, jehož biologický účinek velmi závisí na formě, v jaké se do organismu dostane. Vyskytuje se jako trojmocný nebo šestimocný iont chromu. Pro naše tělo je vhodný chrom trojmocný, nejlépe jako organická sloučenina – pikolinát chromu.  Chrom zesiluje působení inzulínu, je tedy důležitou složkou při nastavování optimální hladiny krevního cukru.  

MedPharma Jablečný ocet+vit C+vláknina+chrom 67 tablet

161.00 
MedPharma Jablečný ocet+vit.C+vláknina+chrom 67 tablet Jablečný ocet příznivě působí na činnost střevního traktu Vitamin C má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti příznivě ovlivňuje imunitní systém napomáhá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg denně navíc k doporučenému dennímu množství) napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem snižuje míru únavy a vyčerpání Chrom přispívá k normální funkci metabolismu makroživin udržuje přirozenou hladinu glukózy v krvi Doporučené dávkování: 1–2 tablety 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C! Jablečný ocet obsahuje barviva, pektin, vitaminy a minerály. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPharma Chrom pikolinát 200 µg 107 tablet

170.00 
MedPharma Chrom pikolinát 200 µg 107 tablet Chrom je stopový prvek jehož dostatečný obsah v organizmu je velmi důležitý. Potlačuje chuť na sladké. Potravinový doplněk Chrom pikolinát 200 µg přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Chrom pikolinát 200 µg přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a normální hladině glukózy v krvi.