Zobrazen 1. – 18. z 19 výsledků

Solgar Gold Specifics Homocystein Modulátor 60 kapslí

479.00 
Solgar Gold Specifics Homocystein Modulátor 60 kapslí Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Výzkumy prokázaly, že v krvi je normální hladina homocysteinu, pokud člověk přijímá dostatečné množství vitamínů B jako kyseliny listové a vitamínu B6 a B12, které se zúčastňují biochemických reakcí na odbourávání homocysteinu. Kyselina listová je obsažena v tmavě zelených listech zeleniny, v mrkvi, kvasnicích, játrech, žloutku, meruňkách, avokádu, dýních, fazolích a celozrnných obilovinách. Vitamín B6 se nalézá v pivovarských kvasnicích, pšeničných klíčcích, otrubách, játrech, rybách, sójových bobech, neloupené rýži (Natural), vejcích, ořechách, ovesných vločkách, melase, zelí, kapustě, pohance a listové zelenině. Vitamín B 12 se vyskytuje v játrech, hovězím, vepřovém a rybím mase, vejcích, mléku, mléčných produktech, v misu a dalších kvašených potravinách. Gold Specifics Homocystein Modulátor od firmy Solgar je potravinový doplněk pro uchování normální hladiny homocysteinu. Tento přípravek je vhodný pro vegetariány i vegany.   Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu, který je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem.

Viridian B-Complex B12 High Twelwe® 90 kapslí

495.00 
Viridian B-Complex B12 High Twelwe® 90 kapslí Komplex vitamínů skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a kyanokobalaminu - dvou biologicky nejvyužitelnějších forem vitamínu B12. Tento komplex ocení především vegani, vegetariáni a lidé se zvýšeným fyzickým zatížením. Produkt lze doporučit všem jedincům zaměřeným na: potlačení únavy, úzkosti a deprese podporu spánku podporu metabolismu homocysteinu podporu obranyschopnosti organismu Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Komplex vitamínů skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a kyanokobalaminu - dvou biologicky nejvyužitelnějších forem vitamínu B12. Tento komplex ocení především vegani, vegetariáni a lidé se zvýšeným fyzickým zatížením.

VitaHarmony Vitamín B12 120 tablet

144.00 
Vitaharmony Vitamín B12 120 tablet Vitamin B12 neboli kobalamin je vitamin rozpustný ve vodě, který je důležitý pro schopnost buněčného dělení. Platí to především pro červené krvinky, které roznášejí po organismu kyslík. Kromě krvetvorby je tento vitamin důležitý pro správnou činnost nervové soustavy, psychickou činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání. Přispívá rovněž k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje imunitu. Vitamin B12 je důležitý pro správnou činnost nervové soustavy, psychickou činnost, snižuje míru únavy a vyčerpání. důležitý při zpracování bílkovin tuků a cukrů zajišťuje ochranu cévního řečiště podporuje imunitu  Je určen pro správnou krvetvorbu a činnost nervové soustavy.

Naturlabs Liposomální Vitamin B12 30 tablet

299.00 
Naturlabs Liposomální Vitamin B12 30 tablet Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buňek. Souvisí tedy přímo i nepřímo s naší životní energií. Nepodceňujte tento důležitý vitamín a myslete na jeho dostatečný příjem! Obzvláště pokud jste převážně na rostlinné stravě. V tomto případě se doporučuje B12 suplementovat, aby vašemu organismu nechyběl. Volte však nejvyšší kvalitu! Liposomální veganská forma zajišťuje maximální možnou vstřebatelnost a využitelnost účinné látky. B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Člověk si jej však nedokáže syntetizovat ve svém vlastním organismu zcela sám. Proto je nutné přijímat B12 denně z potravy, nebo z doplňků stravy. Vitamín B12 je velmi důležitý pro udržení širokého spektra životních pochodů - od růstu a dělení buněk přes tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii. Je také nezbytný pro zdravé fungování nervového systému (odtud "béčka na nervy"), může pomoci během stresového období či podpořit při potížích se spaním. Vitamín B12 také pomáhá regulovat správnou funkci buněčných procesů, souvisejících s tvorbou energie, čímž hladina B12 může souviset dokonce i s naším pocitem vitality. K čemu všemu vitamín B12 pozitivně přispívá? K normální funkci imunitního systému K normální činnosti nervové soustavy K normální psychické činnosti Ke snížení míry únavy a vyčerpání K normální tvorbě červených krvinek K normálnímu metabolismu homocysteinu K normálnímu energetickému metabolismu Podílí se na procesu dělení buněk Výhody liposomální formy vitamínů: Lepší transport vitamínů na místo určení - skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk Perfektní biologická dostupnost - využitelnost vitamínů pro organismus Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) - to vše díky sypké formě Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buňek. Souvisí tedy přímo i nepřímo s naší životní energií.

GRIZLY Kyselina listová 800 µg 100 tablet

69.00 
GRIZLY Kyselina listová 800 µg 100 tablet  Administrativní zařazení: Doplněk stravy Obsah: 100 tablet Složení v 1 tabletě: plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), kyselina listová, stabilizátor (kroskarmelóza sodná), protispékavá látka (stearan hořečnatý), stabilizátor (hypromelóza), leštící látka (polyvinylalkohol). Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Balení: Pet Dóza Vlastnosti a výhody: Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitamínů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu.   Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitamínů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy.

GRIZLY B-komplex Forte 100 tablet

109.00 
GRIZLY B-komplex Forte 100 tablet Administrativní zařazení: Doplněk stravy Obsah: 100 tobolek Složení v 1 tobolce: Plnidla (fosforečnan divápenatý, mikrokrystalická celulóza), D-biotin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin, hydrochlorid, protispékavé látky (dioxid křemičitý, kroskarmelóza sodná, stearan hořečnatý), stabilizátor (hypromelóza), barviva (dioxid titaničitý, riboflavin), leštící látky (polyvinylalkohol, talek) kyselina listová, zvlhčovadlo (polyethylenglykol), polydextróza, kyanokobalamin Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Balení: Pet dóza Vlastnosti a výhody: B-komplex je skupina vitamínů B nezbytných pro fungování základních funkcí celého organismu včetně nervové soustavy. Jsou, mimo jiné, zdrojem niacinu a kyseliny pantothenové, která se zase podílí na metabolismu všech živin v těle. Nedostatek vitamínu B v těle se projevuje hlavně zvýšenou únavou a vyčerpáním, problémy s pokožkou a sníženou schopností koncentrace.  B-komplex je skupina vitamínů B nezbytných pro fungování základních funkcí celého organismu včetně nervové soustavy. 

VitaHarmony KOMPLEX VITAMINŮ B-REPELENT 60 kapslí

93.00 
VitaHarmony KOMPLEX VITAMINŮ B-REPELENT 60 kapslí Repelent v tabletové formě se zvýšeným množstvím vitaminu B1. Přípravek pokrývá potřebu i ostatních vitaminů skupiny B a je tradičně využívaný proti hmyzu, zejména pak proti komárům a klíšťatům. Jedná se o vitaminy rozpustné ve vodě, proto se bezpečně vylučují močí nebo potem, a tím je následně hmyz odpuzován. Spotřeba těchto vitaminů nadměrně stoupá při jakémkoliv stresu. Užívá se nejvhodněji v období od května do konce září. B komplex Komplex vitaminů B Repelent - proti komárům a klíšťatům.

Viridian High Five B Complex with Magnesium Ascorbate 90 kapslí

439.00 
Viridian High Five B Complex with Magnesium Ascorbate 90 kapslí Viridian B komplex s vitamínem C. Obsahuje kompletní, využitelné spektrum vitamínů skupiny B, se zvýšeným zastoupení vitamínu B5 (kyselina pantothenová). Vitamín C je zastoupen v exkluzivní formě L-askorbanu hořečnatého, pH stabilizované formy vitamínu C (nekyselá forma, vázaná na molekulu hořčíku ). Množství, kvalita a poměr jednotlivých vitamínů garantuje maximální využitelnost. Produkt neobsahuje žádná syntetická aditiva, umělá barviva a složky živočišného původu, produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky. Kolagenové kapsle jsou rostlinného původu. Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou B komplex s vitamínem C. Obsahuje kompletní, využitelné spektrum vitamínů skupiny B, se zvýšeným zastoupení vitamínu B5

Strunecká Trio B směs vitmínů ve spreji (B6, B9, B12) 30 ml

371.00 
Strunecká Trio B směs vitmínů ve spreji (B6, B9, B12) 30 ml Trio B - kombinace vitaminů B6, B9, B12 podle receptury profesorky Anny Strunecké nabízí uniktání spojení vitamínů skupiny B. Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Lékařská tvrzení: Pokud je v jedné dávce alespoň 0,3 mg vitaminu B6, tak lze tvrdit: Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Přispívá k normální činnosti nervové soustavy Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu Přispívá k normální psychické činnost Přispívá k normální tvorbě červených krvinek Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Přispívá k regulaci hormonální aktivity Přispívá k normální syntéze cysteinu Pokud je v jedné dávce alespoň 0,8 mg vitaminu B9, tak lze tvrdit: Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství Přispívá k normální syntéze aminokyselin Přispívá k normální krvetvorbě Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normální psychické činnosti Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Podílí se na procesu dělení buněk Doplňkový příjem kyseliny listové (min 400 μg v denní dávce) zvyšuje u těhotných žen reprodukčním věku hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Pokud je v jedné dávce alespoň 0,15 μg vitaminu B12, tak lze tvrdit: Přispívá k normální činnosti nervové soustavy Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normální psychické činnosti Přispívá k normální tvorbě červených krvinek Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Podílí se na procesu dělení buněk Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Trio B - kombinace vitaminů B6, B9, B12 podle receptury profesorky Anny Strunecké nabízí uniktání spojení vitamínů skupiny B.

Solgar tekutý Vitamin B12 s B-komplexem 59 ml

509.00 
Solgar tekutý Vitamin B12 s B-komplexem 59 ml Snadno použitelný vitamín B12 s B komplexem pro ty, kteří mají potíže s užíváním tablet nebo tobolek. Vitamin B12 hraje v těle řadu různých funkcí, jako je snížení únavy, pomoc při uvolňování energie z potravin a podpora vaší vitality. Je zvláště důležitý pro osoby s dietou (jako je vegan). Snadno použitelný vitamín B12 s B komplexem pro ty, kteří mají potíže s užíváním tablet nebo tobolek.

Nutrisslim B-complex 150 g pomeranč

170.00 
Nutrisslim B-complex 150 g pomeranč Rozpustný nápoj - komplex vitamínu skupiny B. Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12. V jedné dávce (5 g = 1 odměrka) poskytne B-Complex Drink Mix 100% referenční hodnoty příjmu všech obsažených vitamínů. Účinky vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem, nervovými funkcemi a psychickou kondicí.   B-Complex je dochucen steviol-glykosidy a erythritolem, neobsahuje žádná umělá sladidla ani chemické přísady. Jako protispékavá látka je užitá bambusová vláknina.   Určeno pro: Podporu energetického metabolismu Podporu nervového systému Podporu psychické kondice Složení: maltodextrin, látka zvýrazňující chuť (erythritol), pomerančové aroma (5 %), směs B-komplex (maltodextrin, thiamin-mononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), nikotinamid (niacin)), protispékavá látka (bambusová vláknina), sladidlo (steviol-glykosidy)   Účinný komplex B vitamínů v rozpustné variantě. Účinky vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem, nervovými funkcemi a psychickou kondicí.

Nupreme Liposomal Vitamín B12 30 kapslí

299.00 
Nupreme Liposomal Vitamín B12 30 kapslí Vitamín B12 je matadorem všech vitamínů. Byť nenápadný, dokáže s naším tělem zázraky – podílí se na tvorbě červených krvinek, je nezbytný pro funkci nervového systému. Bez této látky by byly červené krvinky příliš velké a nedokázaly by správně plnit svou funkci, tedy předávat buňkám kyslík. B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Náš organismus si jej nedokáže syntetizovat sám, proto je nutné přijímat vitamín B12 z potravy nebo z doplňků stravy.  Účinky vitamínu B12 Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy Vitamin B12 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Vitamin B12 přispívá k normální psychické činnosti Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek Vitamin B12 přispívá k normální funkci imunitního systému Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Revoluci ve světě doplňků stravy představují liposomální vitamíny. Liposomy jsou složené z fosfolipidů chránících funkční obsah před působením trávicího traktu. Fosfolipidy jsou pak součástí všech buněčných membrán, tělu jsou proto přirozené a mohou svůj jedinečný obsah doručit přímo až do buňky, se kterou se dokáží spojit. Díky tomu dosahují maximální využitelnosti, tak zvané biologické dostupnosti a nezatěžují jednotlivé orgány. Mohou být tekuté nebo sušené. Na první pohled zjistíme, že v tekuté formě jsou obvykle také konzervanty, zlepšovače chuti, barviva a po otevření musí být skladovány v lednici. K jejich výrobě je obvykle zapotřebí vysokých teplot a tlaku, což poškozuje aktivní látky. Tyto nevýhody odpadají v případě praktických sušených produktů v kapslích a z uvedených možností se jeví jako top volba, jelikož nemají žádné potenciální vedlejší účinky a jejich stravitelnost, resp. využitelnost přímo pro buňky našeho těla je více než 95 %. I zde je však dbát pozornosti na výrobní postup, mnohdy se může jednat pouze o usušenou tekutou formu.  Vitamín B12 v liposomální formě: špičková biologická dostupnost (stravitelnost) více než 95% patentovaná technologie LIPOCELLTECH™ dopraví vitamín přímo do buněk organismu nedráždí zažívací ústrojí, nezatěžuje játra ani ledviny vyrobeno bez použití vysokých teplot a tlaku lze jej uchovávat při pokojové teplotě neobsahuje nežádoucí aditiva jednoduché užívání a mobilita želatinová kapsle je veganská žádná pachuť či hořkost Vlastnosti vitamínu B12 pokrývají široké spektrum funkcí. Jeho nedostatek tak může způsobit i vážné zdravotní problémy, mezi které patří například anémie, jejímiž projevy mohou být únava, bledost, slabost a při vážných projevech až neurologické potíže.  Mezi další symptomy se řadí deprese, poruchy paměti, ztráta psychické výkonnosti, poruchy zraku či mravenčení končetin.  Doporučená denní dávka vitamínu B12 je 0,1 - 1 mikrogram na den. Přičemž 0,1 mikrogramu je minimální množství chránící organismus před projevy jeho nedostatku a 1 mikrogram zajistí normální tvorbu červených krvinek. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje: u dospělých 2 μg/den v těhotenství 3 μg/den u kojících žen 2,5 μg /den. LIPOSOMAL VIT. B12 NUPREME, doplněk stravy, zajišťuje s každou kapslí 20 000 % denní dávky vitaminu B12. A to už je pořádná porce energie – pro náročné dny plné stresu, pro boj s dotěrnými viry a bakteriemi a v neposlední řadě pro pohodové zvládání každodenních výzev v práci i doma. Jedná se o aktivní formu vitaminu, tzv. methylkobalamin. Náš vitamín B12 se získává laboratorní cestou za pomoci mikroorganismů. Výrobek je zcela veganský a bez nežádoucích aditiv. Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.

MedPharma Vitamin B2 (riboflavin) 10 mg 107 tablet

89.00 
MedPharma Vitamin B2 (riboflavin) 10 mg 107 tablet Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení normálních červených krvinek. Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k normálnímu stavu zraku a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu metabolismu železa. Vitamin B2 přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPharma Vitamin B12 (kyanokobalamin) 500 µg 107 tablet

157.00 
MedPharma Vitamin B12 (kyanokobalamin) 500 µg 107 tablet Vitamín B12 je nezbytný při dělení buněk, pro metabolismus při přeměně potravy na energii, pomáhá udržovat normální hladinu krevního homocysteinu. Dávka: 1 tableta Balení: 107 tablet Dávek v balení: 107   1 tableta % RHP* Vitamín B12 (kyanokobalamin) 500 μg 2000 % *RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal). Ingredience: Emulgátor (celulóza), hydrolyzovaný kolagen, barvivo (ponceau 4R), zvlhčovadlo (stearan hořečnatý), kyanokobalamin (vitamin B12). Vitamín B12 je nezbytný při dělení buněk, pro metabolismus při přeměně potravy na energii, pomáhá udržovat normální hladinu krevního homocysteinu.

MedPharma Thiamin 50 mg + vit B1 67 tablet

55.00 
MedPharma Thiamin 50 mg + vit B1 37 tablet Vitamin B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Doporučené dávkování: Dospělí 1 tableta 1× denně, dospívající 1/2 tablety 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 15 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C! Vitamin B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu.

MedPharma Pyridoxin 20 mg+vit B6 67 tablet

52.00 
MedPharma Pyridoxin 20 mg+vit. B6 37 tablet Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a  vyčerpání. Doporučené dávkování: 1 tableta 1x denně.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let.  Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí!  Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C!  Doplněk stravy s obsahem vitaminu B6, který podporuje normální funkci obranyschopnosti orgamismu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Golden Nature B-komplex Lalmin® 100 tablet

369.00 
Golden Nature B-komplex Lalmin® 100 tablet Golden Nature B-komplex obsahuje vitamíny skupiny B konkrétně Vitamin B1 (thiamin), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B3 (niacin), Vitamin B5 (kyselina pantothenová), Vitamin B6 (pyridoxin), Vitamin B7 (biotin), Vitamin B9 (kyselina listová), Vitamin B12 (kobalamin) vázané na neaktivní kvasnicový komplex Lalmin®. To vše v jedné rostlinné kapsli vhodné i pro vegany. Během speciálního fermentačního procesu jsou kvasnice doplňovány jednotlivými vitamíny skupiny B, což umožňuje vzájemné působení a sloučení vitaminů skupiny B se složkami kvasinkových buněk. Šetrné podmínky zpracování zachovávají kvasinkám prospěšné aktivní látky jako jsou minerály, ß-glukany, peptidy, nukleotidy a další. Díky interakci kvasinkových buněk s komplexem vitamínů B, patentovaná forma Lalmin® zajištuje vysokou vstřebatelnost a využitelnost organismem. B-komplex (neaktivní kvasnice, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, Ca-D-pantothenát, kyselina nikotinová, hydrochlorid pyridoxinu, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin) protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, rostlinná tobolka z hypromelozy Golden Nature B-komplex obsahuje vitamíny skupiny B konkrétně Vitamin B1 (thiamin), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B3 (niacin), Vitamin B5 (kyselina pantothenová), Vitamin B6 (pyridoxin), Vitamin B7 (biotin), Vitamin B9 (kyselina listová), Vitamin B12 (kobalamin) a to vše vázané na neaktivní kvasnicový komplex Lalmin®. To vše v jedné rostlinné kapsli vhodné i pro vegany.

Galmed B-komplex Forte 100+10 tablet

143.00 
Galmed B-komplex Forte 100+10 tablet B-komplex forte Galmed obsahuje kompletní spektrum vitamínů B v jedné kapsli ve Forte provedení. Bojuje proti únavě. Podporuje správnou funkci nervové soustavy, metavolismu a stav pokožky. Posiluje imunitu. Dávkování: 1 kapsle 1x denně. Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Složení: Nikotinamid, D-pantethonát vápenatý, protispékavá látka - stearan hořečnatý, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, maltodextrin, želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý). Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Komplex všech vitamínů B v jediné kapsli. Skvělé na podporu nervové soustavy, stavu pokožky i imunity.