Zobrazen 1. – 18. z 22 výsledků

VitaHarmony Vitamín B12 120 tablet

144.00 
Vitaharmony Vitamín B12 120 tablet Vitamin B12 neboli kobalamin je vitamin rozpustný ve vodě, který je důležitý pro schopnost buněčného dělení. Platí to především pro červené krvinky, které roznášejí po organismu kyslík. Kromě krvetvorby je tento vitamin důležitý pro správnou činnost nervové soustavy, psychickou činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání. Přispívá rovněž k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje imunitu. Vitamin B12 je důležitý pro správnou činnost nervové soustavy, psychickou činnost, snižuje míru únavy a vyčerpání. důležitý při zpracování bílkovin tuků a cukrů zajišťuje ochranu cévního řečiště podporuje imunitu  Je určen pro správnou krvetvorbu a činnost nervové soustavy.

VitaHarmony KOMPLEX VITAMINŮ B-REPELENT 60 kapslí

93.00 
VitaHarmony KOMPLEX VITAMINŮ B-REPELENT 60 kapslí Repelent v tabletové formě se zvýšeným množstvím vitaminu B1. Přípravek pokrývá potřebu i ostatních vitaminů skupiny B a je tradičně využívaný proti hmyzu, zejména pak proti komárům a klíšťatům. Jedná se o vitaminy rozpustné ve vodě, proto se bezpečně vylučují močí nebo potem, a tím je následně hmyz odpuzován. Spotřeba těchto vitaminů nadměrně stoupá při jakémkoliv stresu. Užívá se nejvhodněji v období od května do konce září. B komplex Komplex vitaminů B Repelent - proti komárům a klíšťatům.

VitaHarmony 3Balance 90 tablet

206.00 
VitaHarmony 3Balance 90 tablet Přípravek 3Balance je moderní komplex vitaminů B6, B9 a B12 v aktivních formách. Obsažené vitaminy přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, který vzniká v organismu jako přirozený produkt metabolismu aminokyselin. Pro její odbourávání a regulaci v krvi je nezbytný dostatečný příjem vitaminů B6, B9 a B12. Zvýšená hladina homocysteinu v organismu může být považována za ukazatel nedostatku zmíněných vitaminů, který nepříznivě ovlivňuje správnou funkci organismu. Vitaminy B6, B9 a B12 jsou dále nezbytné pro správnou funkci imunitního systému, normální psychickou činnost a procesy krvetvorby. Mimo jiné také snižují míru únavy a vyčerpání. Vitamin B12 a folát se podílejí na procesu dělení buněk. 3Balance obsahuje vitamin B9 ve formě kyseliny listové, která je doplněna také o bioaktivní formu - folát. Pro maximální účinek přípravku a využití aktivních látek v oganismu je i vitamin B12 zastoupen ve 2 formách – kyano- a methylkobalaminu. Optimálních účinků je dosaženo především při dlouhodobém užívání. Tablety přípravku neobsahují lepek, laktózu ani živočišné produkty, je proto vhodný pro celiaky, osoby trpící laktózovou intolerancí, vegetariány i vegany. Dávkování: 1 tableta 1x denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možno i po částech spolknout a zapít tekutinou. Složení: Pyridoxinhydrochlorid, kyanokobalamin, methylkobalamin, folát, kyselina pteroylmonoglutamová, Plnidla: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, potah: hydroxypropylmethylcelulóza, triethylcitrát. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve. Přípravek 3Balance je moderní komplex vitaminů B6, B9 a B12 v aktivních formách. Obsažené vitaminy přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu.

Viridian High Five B Complex with Magnesium Ascorbate 90 kapslí

439.00 
Viridian High Five B Complex with Magnesium Ascorbate 90 kapslí Viridian B komplex s vitamínem C. Obsahuje kompletní, využitelné spektrum vitamínů skupiny B, se zvýšeným zastoupení vitamínu B5 (kyselina pantothenová). Vitamín C je zastoupen v exkluzivní formě L-askorbanu hořečnatého, pH stabilizované formy vitamínu C (nekyselá forma, vázaná na molekulu hořčíku ). Množství, kvalita a poměr jednotlivých vitamínů garantuje maximální využitelnost. Produkt neobsahuje žádná syntetická aditiva, umělá barviva a složky živočišného původu, produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky. Kolagenové kapsle jsou rostlinného původu. Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou B komplex s vitamínem C. Obsahuje kompletní, využitelné spektrum vitamínů skupiny B, se zvýšeným zastoupení vitamínu B5

Viridian B-Complex B12 High Twelwe® 90 kapslí

495.00 
Viridian B-Complex B12 High Twelwe® 90 kapslí Komplex vitamínů skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a kyanokobalaminu - dvou biologicky nejvyužitelnějších forem vitamínu B12. Tento komplex ocení především vegani, vegetariáni a lidé se zvýšeným fyzickým zatížením. Produkt lze doporučit všem jedincům zaměřeným na: potlačení únavy, úzkosti a deprese podporu spánku podporu metabolismu homocysteinu podporu obranyschopnosti organismu Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Komplex vitamínů skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a kyanokobalaminu - dvou biologicky nejvyužitelnějších forem vitamínu B12. Tento komplex ocení především vegani, vegetariáni a lidé se zvýšeným fyzickým zatížením.

Strunecká Trio B směs vitmínů ve spreji (B6, B9, B12) 30 ml

371.00 
Strunecká Trio B směs vitmínů ve spreji (B6, B9, B12) 30 ml Trio B - kombinace vitaminů B6, B9, B12 podle receptury profesorky Anny Strunecké nabízí uniktání spojení vitamínů skupiny B. Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Lékařská tvrzení: Pokud je v jedné dávce alespoň 0,3 mg vitaminu B6, tak lze tvrdit: Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Přispívá k normální činnosti nervové soustavy Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu Přispívá k normální psychické činnost Přispívá k normální tvorbě červených krvinek Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Přispívá k regulaci hormonální aktivity Přispívá k normální syntéze cysteinu Pokud je v jedné dávce alespoň 0,8 mg vitaminu B9, tak lze tvrdit: Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství Přispívá k normální syntéze aminokyselin Přispívá k normální krvetvorbě Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normální psychické činnosti Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Podílí se na procesu dělení buněk Doplňkový příjem kyseliny listové (min 400 μg v denní dávce) zvyšuje u těhotných žen reprodukčním věku hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Pokud je v jedné dávce alespoň 0,15 μg vitaminu B12, tak lze tvrdit: Přispívá k normální činnosti nervové soustavy Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Přispívá k normální psychické činnosti Přispívá k normální tvorbě červených krvinek Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Podílí se na procesu dělení buněk Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Trio B - kombinace vitaminů B6, B9, B12 podle receptury profesorky Anny Strunecké nabízí uniktání spojení vitamínů skupiny B.

Solgar tekutý Vitamin B12 s B-komplexem 59 ml

509.00 
Solgar tekutý Vitamin B12 s B-komplexem 59 ml Snadno použitelný vitamín B12 s B komplexem pro ty, kteří mají potíže s užíváním tablet nebo tobolek. Vitamin B12 hraje v těle řadu různých funkcí, jako je snížení únavy, pomoc při uvolňování energie z potravin a podpora vaší vitality. Je zvláště důležitý pro osoby s dietou (jako je vegan). Snadno použitelný vitamín B12 s B komplexem pro ty, kteří mají potíže s užíváním tablet nebo tobolek.

Solgar Gold Specifics Homocystein Modulátor 60 kapslí

479.00 
Solgar Gold Specifics Homocystein Modulátor 60 kapslí Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Výzkumy prokázaly, že v krvi je normální hladina homocysteinu, pokud člověk přijímá dostatečné množství vitamínů B jako kyseliny listové a vitamínu B6 a B12, které se zúčastňují biochemických reakcí na odbourávání homocysteinu. Kyselina listová je obsažena v tmavě zelených listech zeleniny, v mrkvi, kvasnicích, játrech, žloutku, meruňkách, avokádu, dýních, fazolích a celozrnných obilovinách. Vitamín B6 se nalézá v pivovarských kvasnicích, pšeničných klíčcích, otrubách, játrech, rybách, sójových bobech, neloupené rýži (Natural), vejcích, ořechách, ovesných vločkách, melase, zelí, kapustě, pohance a listové zelenině. Vitamín B 12 se vyskytuje v játrech, hovězím, vepřovém a rybím mase, vejcích, mléku, mléčných produktech, v misu a dalších kvašených potravinách. Gold Specifics Homocystein Modulátor od firmy Solgar je potravinový doplněk pro uchování normální hladiny homocysteinu. Tento přípravek je vhodný pro vegetariány i vegany.   Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu, který je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem.

Nutrisslim B-complex 150 g pomeranč

170.00 
Nutrisslim B-complex 150 g pomeranč Rozpustný nápoj - komplex vitamínu skupiny B. Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12. V jedné dávce (5 g = 1 odměrka) poskytne B-Complex Drink Mix 100% referenční hodnoty příjmu všech obsažených vitamínů. Účinky vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem, nervovými funkcemi a psychickou kondicí.   B-Complex je dochucen steviol-glykosidy a erythritolem, neobsahuje žádná umělá sladidla ani chemické přísady. Jako protispékavá látka je užitá bambusová vláknina.   Určeno pro: Podporu energetického metabolismu Podporu nervového systému Podporu psychické kondice Složení: maltodextrin, látka zvýrazňující chuť (erythritol), pomerančové aroma (5 %), směs B-komplex (maltodextrin, thiamin-mononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), nikotinamid (niacin)), protispékavá látka (bambusová vláknina), sladidlo (steviol-glykosidy)   Účinný komplex B vitamínů v rozpustné variantě. Účinky vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem, nervovými funkcemi a psychickou kondicí.

Nupreme Liposomal Vitamín B12 30 kapslí

299.00 
Nupreme Liposomal Vitamín B12 30 kapslí Vitamín B12 je matadorem všech vitamínů. Byť nenápadný, dokáže s naším tělem zázraky – podílí se na tvorbě červených krvinek, je nezbytný pro funkci nervového systému. Bez této látky by byly červené krvinky příliš velké a nedokázaly by správně plnit svou funkci, tedy předávat buňkám kyslík. B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Náš organismus si jej nedokáže syntetizovat sám, proto je nutné přijímat vitamín B12 z potravy nebo z doplňků stravy.  Účinky vitamínu B12 Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy Vitamin B12 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu Vitamin B12 přispívá k normální psychické činnosti Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek Vitamin B12 přispívá k normální funkci imunitního systému Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Revoluci ve světě doplňků stravy představují liposomální vitamíny. Liposomy jsou složené z fosfolipidů chránících funkční obsah před působením trávicího traktu. Fosfolipidy jsou pak součástí všech buněčných membrán, tělu jsou proto přirozené a mohou svůj jedinečný obsah doručit přímo až do buňky, se kterou se dokáží spojit. Díky tomu dosahují maximální využitelnosti, tak zvané biologické dostupnosti a nezatěžují jednotlivé orgány. Mohou být tekuté nebo sušené. Na první pohled zjistíme, že v tekuté formě jsou obvykle také konzervanty, zlepšovače chuti, barviva a po otevření musí být skladovány v lednici. K jejich výrobě je obvykle zapotřebí vysokých teplot a tlaku, což poškozuje aktivní látky. Tyto nevýhody odpadají v případě praktických sušených produktů v kapslích a z uvedených možností se jeví jako top volba, jelikož nemají žádné potenciální vedlejší účinky a jejich stravitelnost, resp. využitelnost přímo pro buňky našeho těla je více než 95 %. I zde je však dbát pozornosti na výrobní postup, mnohdy se může jednat pouze o usušenou tekutou formu.  Vitamín B12 v liposomální formě: špičková biologická dostupnost (stravitelnost) více než 95% patentovaná technologie LIPOCELLTECH™ dopraví vitamín přímo do buněk organismu nedráždí zažívací ústrojí, nezatěžuje játra ani ledviny vyrobeno bez použití vysokých teplot a tlaku lze jej uchovávat při pokojové teplotě neobsahuje nežádoucí aditiva jednoduché užívání a mobilita želatinová kapsle je veganská žádná pachuť či hořkost Vlastnosti vitamínu B12 pokrývají široké spektrum funkcí. Jeho nedostatek tak může způsobit i vážné zdravotní problémy, mezi které patří například anémie, jejímiž projevy mohou být únava, bledost, slabost a při vážných projevech až neurologické potíže.  Mezi další symptomy se řadí deprese, poruchy paměti, ztráta psychické výkonnosti, poruchy zraku či mravenčení končetin.  Doporučená denní dávka vitamínu B12 je 0,1 - 1 mikrogram na den. Přičemž 0,1 mikrogramu je minimální množství chránící organismus před projevy jeho nedostatku a 1 mikrogram zajistí normální tvorbu červených krvinek. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje: u dospělých 2 μg/den v těhotenství 3 μg/den u kojících žen 2,5 μg /den. LIPOSOMAL VIT. B12 NUPREME, doplněk stravy, zajišťuje s každou kapslí 20 000 % denní dávky vitaminu B12. A to už je pořádná porce energie – pro náročné dny plné stresu, pro boj s dotěrnými viry a bakteriemi a v neposlední řadě pro pohodové zvládání každodenních výzev v práci i doma. Jedná se o aktivní formu vitaminu, tzv. methylkobalamin. Náš vitamín B12 se získává laboratorní cestou za pomoci mikroorganismů. Výrobek je zcela veganský a bez nežádoucích aditiv. Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.

Naturlabs Liposomální Vitamin B12 30 tablet

299.00 
Naturlabs Liposomální Vitamin B12 30 tablet Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buňek. Souvisí tedy přímo i nepřímo s naší životní energií. Nepodceňujte tento důležitý vitamín a myslete na jeho dostatečný příjem! Obzvláště pokud jste převážně na rostlinné stravě. V tomto případě se doporučuje B12 suplementovat, aby vašemu organismu nechyběl. Volte však nejvyšší kvalitu! Liposomální veganská forma zajišťuje maximální možnou vstřebatelnost a využitelnost účinné látky. B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Člověk si jej však nedokáže syntetizovat ve svém vlastním organismu zcela sám. Proto je nutné přijímat B12 denně z potravy, nebo z doplňků stravy. Vitamín B12 je velmi důležitý pro udržení širokého spektra životních pochodů - od růstu a dělení buněk přes tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii. Je také nezbytný pro zdravé fungování nervového systému (odtud "béčka na nervy"), může pomoci během stresového období či podpořit při potížích se spaním. Vitamín B12 také pomáhá regulovat správnou funkci buněčných procesů, souvisejících s tvorbou energie, čímž hladina B12 může souviset dokonce i s naším pocitem vitality. K čemu všemu vitamín B12 pozitivně přispívá? K normální funkci imunitního systému K normální činnosti nervové soustavy K normální psychické činnosti Ke snížení míry únavy a vyčerpání K normální tvorbě červených krvinek K normálnímu metabolismu homocysteinu K normálnímu energetickému metabolismu Podílí se na procesu dělení buněk Výhody liposomální formy vitamínů: Lepší transport vitamínů na místo určení - skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk Perfektní biologická dostupnost - využitelnost vitamínů pro organismus Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) - to vše díky sypké formě Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buňek.