Zobrazen 1. – 18. z 19 výsledků

Viridian Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml

249.00 
Viridian Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml Vitamín D Viridian pochází z extraktu lišejníku, je na bázi slunečnicového oleje a je obohacený o přírodní pomerančový olej, díky kterému má pro děti příjemnou a lahodnou chuť. Důležitá je čistota produktu! Všechny složky v kapkách jsou 100% aktivní. Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu, takže jsou vhodné i pro vegany. Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.   Složení v 0,5 ml: vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 400 IU, 10 µg (200 % DDD*), na bázi slunečnicového oleje a přírodního pomerančového oleje. *% DDD - % doporučené denní dávky.   Jedná se o doplněk stravy. Kapky pro děti s vitamínem D, který je pro dětský vývoj velice důležitý.

Naturlabs Liposomální vitamín D3 + K2 Lite 60 tablet

699.00 
Naturlabs Liposomální vitamín D3 + K2 Lite 60 tablet Vitamín D patří mezi důležité vitamíny rozpustné v tucích. Ve slunečných dnech si ho naše tělo dokáže vytvořit dostatečné množství samo, zatímco v zimním období může být saturace organismu vitamínem D problematická. Existuje několik typů vitamínů D. Biologicky nejúčinnější jsou vitamíny D2 a vitamín D3. Vitamín D3 se nachází v potravinách živočišného původu, zatímco vitamín D2 se nachází v rostlinných zdrojích. Četné výzkumy ukázaly, že vitamin D3 je zhruba o třetinu účinnější než vitamin D2. Vitamin D3 si tělo dokáže samo syntetizovat v kůži za působení UVB záření. K vytvoření potřebné denní dávky vitaminu D v kůži se uvádí doporučovaný pobyt na slunci v rozmezí 15–30 minut.  Vitamín K také patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Vitamín K2 je zásadně důležitý například pro zdraví kostí a správnou funkci kardiovaskulárního systému. Působí jako ochranný a preventivní faktor pro dobrou kondici našeho těla až do pozdního věku.  Proč kombinovat vitamín D3 s vitamínem K2? Vitamin D zvyšuje ukládání vápníku do kostí. Nicméně je k tomu potřeba ještě jeden vitamin, a to právě K2. Oba vitamíny působí synergicky a společně vytváří ideální kombinaci D3 + K2 LITE je vhodný pro lidi, kteří již užívají v jiném doplňku menší dávku vitamínu D (např. multivitamín) a chtějí ji zvýšit na dávku, která dostatečně zásobuje tělo tímto vitamínem. Pro osoby, které pracují v letních měsících v kancelářských prostorách a vystavují tak se méně často slunečnímu záření. Jako preventivní dávka i pro děti, není třeba ji již dále upravovat.  Složení: LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), magnézium citrát, vitamin K2 (MK-7), vitamín D3 (cholekalciferol), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Skladování: Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě. Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.       Vitamíny D3 a K2 v liposomální formě s vysokou biologickou dostupností. Jsou důležité zejména pro zdraví kostí a zubů, vitamín D podporuje správně fungující imunitní systém.

MedPharma Vitamin K2 + D3 1000 IU 107 tab

226.00 
MedPharma Vitamin K2 + D3 1000 IU 107 tab Doplněk stravy, který přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálnímu stavu kostí, udržení normální činnosti svalů, stavu zubů. Výhody: Vitamin K2 a vitamin D3 přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitamin K2 podporuje normální srážlivost krve. Vitamin D3 přispívá k udržení normální činnosti svalů, stavu zubů a podporuje správnou funkci imunitního systému. Doplněk stravy, který přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálnímu stavu kostí, udržení normální činnosti svalů, stavu zubů.

VitaHarmony Vitamin D3 1000 m.j. 25 µg 150 tobolek

182.00 
Vitaharmony Vitamin D3 1000 m.j. 25 µg 150 tobolek Klíčovým účinkem vitaminu D je podpora vstřebávání vápníku a fosforu v organismu a tím přispívání k normální hladině vápníku v krvi. Je proto důležitý pro stavbu kostí, zubů a pro podporu činnosti svalů. Velmi důležitá je také interakce mezi vitaminem D a imunitním systémem. Podávání vitaminu D se doporučuje při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků, převážně během zimních měsíců. Je vhodný pro děti v období růstu, seniory, ženy v celém období klimakteria nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. ÚČINKY: podporuje vstřebávání vápníku a fosforu v organismu -přispívá k normální hladině vápníku v krvi -je důležitý pro stavbu kostí, zubů a pro podporu činnosti svalů -užívá se také při dlouhodobém nedostatku slunečního svitu např. v zimních měsících ÚČINNÉ LÁTKY: vitamin D - je látkou velmi dlouho známou a v osteologii považovanou za zásadní pro správný vývoj i následný metabolismus kostní tkáně. Podporuje vstřebávání vápníku a fosforu v organismu, je důležitý pro stavbu kostí, zubů a činnost svalů. Podávání vitaminu D se též doporučuje přes zimu při nedostatku slunečních paprsků.

SizeAndSymmetry Vitamín D3 90 tab

219.00 
SizeAndSymmetry Vitamín D3 90 tab Vitamín D3 chrání před viry a posiluje protiinfekční bariéru a zmírňuje příznaky nemocí. Ovlivňuje přes 200 procesů v našem těle a jeho důležitost je potvrzena několika studiemi a výzkumy. Přirozeně vyskytující Vitamín D je strukturou podobný steroidům (kortizol nebo testosteron). Vliv D3 (Cholecalciferol) na imunitu je poměrně rozsáhlý, přičemž jde zejména o přímé ovlivnění aktivity buněk imunitního systému  Ve střevě například zvyšuje produkci proteinu, který zajišťuje vstřebávání vápníku do krevního řečiště. Výhody: Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu Přispívá k udržení normálního stavu kostí Přispívá k normální funkci imunitního systému Přispívá k udržení normální činnosti svalů Podporuje regeneraci Podporuje vitalitu Složení: Vitamin D3 (Cholecalciferol), pomocné tabletovací látky (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek). Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů, přispívá k podpoře imunitního systému a k udržení normální hladiny vápníku v krvi.

MedPharma Vápník 400 mg + hořčík + zinek + vit.D, 20 šum. tablety

63.00 
MedPharma Vápník 400 mg + hořčík + zinek + vit.D, 20 šum. tablety Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální srážlivosti krve a činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Zinek podporuje normální funkci imunitného systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů.   Produkt Vápník 400 mg obsahuje navíc hořčík, zinek a vitamin D3. Vápník přispívá k normální srážlivosti krve podporuje energetický metabolismus příznivě působí na činnost svalů, funkci nervových přenosů podporuje funkci trávicích enzymů podílí se na normálním stavu kostí a zubů Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání podporuje energetický metabolismus příznivě působí na činnost nervové soustavy a činnost svalů přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů Zinek příznivě působí na metabolismus sacharidů a syntézu bílkovin má pozitivní vliv na syntézu DNA, plodnost a reprodukci podporuje metabolismus makroživin, mastných kyselin a vitaminu A přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky podporuje normální funkci imunitního systému Vitamin D3 podporuje využití vápníku a fosforu příznivě působí na udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů přispívá k normální hladině vápníku v krvi Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Příprava: 1 tabletu rozpustit ve 2 dl vody. Příchuť: Citron. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené a v suchu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální srážlivosti krve a činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Zinek podporuje normální funkci imunitného systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů.  

WoldoHealth Vitamín D3 kapky 50 ml

359.00 
WoldoHealth Vitamín D3 kapky 50 ml Kapky jsou vegetariánsky přívětivéa jsou vyrobeny z laolínu extrahovaného vosku z ovčí vlny v Německu. Bez přísad.Náš sluneční vitamin>bez GMO bez želatiny bez laktózy, bezlepku, bez příchutě, bez barviv a stabilizátorů.Vysoce kvalitní mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT olej z kokosového ořechu), jako nosný olej, vyznačující se tím optimální absorpci tuku rozpustný vitamin D3. Laboratornětestované kapky jsou vyrobeny v Německu.Díky výrobě a jakosti v Hamburku máme naši produkci plně pod kontrolou, je to pro nás velice důležité, protože tímto způsobem lze pravidelně kontrolovat konstantní kvalitu. Vysoká biologická dostupnost.Vitamin D s velmi vysokou biologickou dostupností(Vit D-3), také v kombinaci s vysoce kvalitním MCT olejemz kokosových ořechů (vitamin D - cholekalciferol je vitamin rozpustný v tucích - v MCT kokosovém oleji, vyrobené v Německu, testovaný a certifikovaný, vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Snadné dávkování kvalitní pipetou, flexibilní aplikace, přímo do úst či do nápojů nebo studených jídel. Kapky WoldoHealth Vitamin D3 jsou vyrobeny z lanolinu a jsou proto ideální i pro vegetariány. Navíc jsou bez želatiny, bez laktózy, bez lepku a bez vůní, barviv a stabilizátorů. Základem kapiček WoldoHealth Vitamin D3 je kokosový olej MCT. Kombinace s olejem zvyšuje biologickou dostupnost a vitamín D3 je dobře absorbován tělem. Nedostatek vitaminu D se může objevit zejména v zimních měsících z důvodu nedostatečného slunečního záření. Vitamín D3 je jediný vitamin, který může naše tělo produkovat. Přímé sluneční světlo na pokožce generuje vitamín skrze vlastní syntézu těla. Přísady: MCT olej (na bázi kokosového oleje), vitamin D3 (cholekalciferol) Země původu: Německo   Vitamín D3 kapky mají vysokou biologickou dostupnost a přispívají k udržení normálních kostí, zubů, svalových funkcí a imunitního systému.

WoldoHealth Vitamin D3 + K2 Kapky ( 1000 I.U. ) 50 ml

990.00 
WoldoHealth Vitamin D3 + K2 Kapky ( 1000 I.U. ) 50 ml Velmi kvalitní vitamíny rozpuštěné v MCT oleji bez přísad a neutrální chutí. 3 Vysoké kvality přírodní a vegetariánské suroviny: žádné přísady pro optimální vstřebávání vitamínů v těle. Kombinace vitaminu D3 a K2 rozpuštěného v MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché, kontrolované, individuální a osobní dávkování. Vitamin D3 cholecalciferol a K2 MK7 menachinon. Naše kapky jsou vysoce dávkované, neutrální vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu. Velmi kvalitní vitamíny rozpuštěné v MCT oleji bez přísad a neutrální chutí. Vysoce kvalitní ochranná láhev pro zajištění optimální trvanlivosti vitaminů. Lékařská pipeta pro jednoduché, kontrolované, individuální a osobní dávkování. Jednoduchá aplikace. Při smíchání D3 a K2 obsahuje každá dávka optimální poměr pro individuální a osobní dávkování. Pokud je vitamín D3 užíván pravidelně po delší dobu, měli byste užívat také vitamín K2. Užíváním vitamínu D produkuje tělo více proteinů závislých na vitamínu K2. Ty mají mnoho zdravotních přínosů, ale pouze s dostatečným množstvím vitamínu K2 mohou být aktivovány. Vitamín D3 Naše vysoká dávka vitaminu D3 (cholekalciferol) přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Kapky přispívají k normálnímu fungování imunitního systému a zabraňují deficitu vitaminu D. Navíc vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubu a svalové funkce Vitamin K2 Vitamín K2 ve formě MK-7 (all-trans menachinon-7 rostlinného původu) má molekulovou strukturu, která může byt rychleji vstřebávána, a proto je okamžitě dostupná organizmu Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve. Vitamin K2 aktivuje osteokalcin, díky vápníku je vázán a uložen v kostní hmotě. Navíc Vitamin K2 MK-7 pomáhá rozpouštět vápník z měkké tkáně. Stejně jako vitamín D3, K2 přispívá k udržení normálnímu stavu kostí a zubů. Přirozeně silné vitaminové duo Dva vitamíny D3 Plus K2 jsou vitamínové látky určené k transportu a potřebují tuk nebo olej jako transportní médium, které tělo používá. Proto je základem našeho vitamínu D3 Plus K2 kokosový olej MCT. Kombinací s olejem se biologická dostupnost zvyšuje a tyto dva vitamíny organismus dobře vstřebává. Vitamin D3 Plus K2 neobsahuje žádné zbytečné přísady, jako jsou aroma, barviva a stabilizátory. Kromě toho je bez želatiny, bez lepku, neobsahuje laktózu. Kapky jsou vhodné pro vegetariány. Přísady: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) Obsah účinných látek: v 1 kapce Vitamín D: 25 μg 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E) Vitamín K: 20 μg 26,7% denní referenční hodnoty příjmu Vitamin D3 + K2 Kapky ( 1000 I.U. ) přispívají k normální hladině vápníku, normálního stavu kostí, zubu a svalové funkce.

Viridian Vitamin D3 2000IU 60 kapslí

379.00 
Viridian Vitamin D3 2000IU 60 kapslí Vitamín D3 s hodnotou 2000 IU obsahuje 1000 % doporučené denní dávky vitamínu, proto postačí brát jednu kapsli obden. Tento vitamín si tělo vyrábí samo transformací po vystavení slunečnímu svitu. Lze jej také nalézt v živočišných produktech, vitamín D3 v tomto doplňku je však získaný z veganského zdroje – lišejníku. Nedostatkem vitamínu D obvykle trpíme v zimě, případně jsou ohroženi všichni nosící celoročně oblečení zakrývající většinu těla, nebo také senioři. Vitamín D lze doporučit všem jedincům zaměřeným na: Stav kostí a kloubního aparátu Fungování svalstva Stav imunitního systému Spánek a psychickou kondici Složení: Vitamin D3 2000 IU 50 ug - 1000 % RHP* (vegan forma extrahovaná z lišejníku), obal kapsle 40 mg (hydroxypropylmethyl celulóza) na bázi vojtěšky.  Vitamín D3 (cholekarciferol) ve formě extraktu z lišejníku.

Viridian Organic Vitamin D 60 kapslí

385.00 
Viridian Organic Vitamin D 60 kapslí Certifikovaná, 100% organická forma bioaktivního vitamínu D. Zdroj: Organický extrakt z žampionu dvouvýtrusého ( Agaricus bisporus )   Certifikovaná, 100% organická forma bioaktivního vitamínu D

Viridian Liquid Vitamin D 50 ml

329.00 
Viridian Liquid Vitamin D 50 ml Výhody: Rychlé a snadné doplnění vitamínu D Imunitu, stav kostí a zubů, činnost svalů Čistota produktu Všechny složky jsou 100% aktivní Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt. Složení v 0,25 ml: Vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 1000 IU, 25 µg (500 % DDD), na bázi oleje z rýžových otrub a přírodního pomerančového oleje. % DDD - % doporučené denní dávky. Doporučení:  Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vhodné pro vegany. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu kostí, zubů a k normální činnosti svalů.

Strunecká Vitamín D3 1000 IU + K2 ve spreji 30 ml

371.00 
Strunecká Vitamín D3 1000 IU + K2 ve spreji 30 ml Receptura dle Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. Doplněk stravy. Obsah v 1 dávce (3 vstřiky): vit. D3 – 25 μg/1000 IU (500 % RHP*), vit. K2 – 75 μg (100 % RHP*). *RHP – referenční hodnota příjmu Složení: Čištěná demineralizovaná voda, vit. D3 z ovčího lanolinu (cholekalciferol 100 000 IU/g na dextróze), inositol, emulgátory: glycerol, polysorbát 80, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, menachinon (vit. K2). Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na etiketě. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte v suchu na tmavém místě při teplotě 25 °C. Balení: Sprej 30 ml, 76 dávek. Vitamín D3 1000 IU + K2 ve spreji.  

Solgar Vitamín D3 1000 IU 90 kapslí

349.00 
Solgar Vitamín D3 1000 IU 90 kapslí Vitamín D3 v tabletách od firmy SOLGAR. Výhody: Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu zubů Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk Vitamín D3 1000IU v tabletách od firmy SOLGAR.

Nupreme Liposomal Vitamín D3 + K2 30 kapslí

699.00 
Nupreme Liposomal Vitamín D3 + K2 30 kapslí Vitamíny K2 a D3 jsou první volbou, když chcete komplexně posílit obranyschopnost a zároveň se udržet v dobré kondici. Obě látky patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Také vlivem současného životního stylu má populace obou těchto vitamínů nedostatek. Ze skupiny vitamínů D je právě D3 považován za nejúčinnější. Naše tělo si jej dokáže syntetizovat samo v kůži za působení UVB záření. Uvádí se, že stačí denní pobyt na slunci v rozsahu 15-30 min. Přesto dnešní populace často trpí jeho nedostatkem, a to zejména v zimních měsících. Účinky vitamínu D: přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu přispívá k normální hladině vápníku v krvi přispívá k udržení normálního stavu kostí přispívá k udržení normální činnosti svalů přispívá k udržení normálního stavu zubů přispívá k normální funkci imunitního systému podílí se na procesu dělení buněk  Vitamín K: přispívá k normální srážlivosti krve přispívá k udržení normálního stavu kostí Oba vitamíny se často kombinují, protože působí synergicky. Vitamín D zvyšuje ukládání vápníku do kostí a vitamín K2 tento proces významně podporuje. Pokud bude naše tělo trpět nedostatkem vitamínu K2 a zároveň dostatkem D3,  hrozí zvýšené ukládání vápníku v měkkých tkáních a cévách a zároveň nedostatečné v kostech. Tím se zvyšuje riziko vzniku osteoporózy. Z tohoto pohledu je tedy ideální právě kombinace obou těchto vitamínů. Revoluci ve světě doplňků stravy představují liposomální vitamíny. Liposomy jsou složené z fosfolipidů chránících funkční obsah před působením trávicího traktu. Fosfolipidy jsou pak součástí všech buněčných membrán, tělu jsou proto přirozené a mohou svůj jedinečný obsah doručit přímo až do buňky, se kterou se dokáží spojit. Díky tomu dosahují maximální využitelnosti, tak zvané biologické dostupnosti a nezatěžují jednotlivé orgány. Mohou být tekuté nebo sušené. Na první pohled zjistíme, že v tekuté formě jsou obvykle také konzervanty, zlepšovače chuti, barviva a po otevření musí být skladovány v lednici. K jejich výrobě je obvykle zapotřebí vysokých teplot a tlaku, což poškozuje aktivní látky. Tyto nevýhody odpadají v případě praktických sušených produktů v kapslích a z uvedených možností se jeví jako top volba, jelikož nemají žádné potenciální vedlejší účinky a jejich stravitelnost, resp. využitelnost přímo pro buňky našeho těla je více než 95 %. I zde je však dbát pozornosti na výrobní postup, mnohdy se může jednat pouze o usušenou tekutou formu.  Výhody liposomálního vitamínu: špičková biologická dostupnost (stravitelnost) více než 95% patentovaná technologie LIPOCELLTECH™ dopraví vitamín přímo do buněk organismu nedráždí zažívací ústrojí, nezatěžuje játra ani ledviny vyrobeno bez použití vysokých teplot a tlaku lze jej uchovávat při pokojové teplotě neobsahuje nežádoucí aditiva jednoduché užívání a mobilita želatinová kapsle je veganská žádná pachuť či hořkost   D3, K2 + Magnesium se postará o vaši imunitu a zároveň o správnou funkci pohybového aparátu – od kloubů, až po svaly a šlachy.

Ladylab Vitamin D 90 tablet

249.00 
Ladylab Vitamin D 90 tablet Většina z nás trpí nedostatkem vitamínu D, který je důležitý pro budování silného imunitního systému. To z něj dělá velmi účinného pomocníka v prevenci proti nejrůznějším virovým a dalším onemocněním. Jako hlavní zdroj využíváme sluneční paprsky a proto je jeho užívání v podobě tobolek důležité především v zimních měsících.  Přirozené účinky Vitaminu D: •        Podporuje funkci imunitního systému •        Podporuje funkci nervového systému •        Podporuje vstřebávání vápníku a fosforu v těle •        Pomáhá snižovat únavu a vyčerpání •        Posiluje zdraví kostí •       Jako antioxidant chrání buňky před stresem – tím pádem může být součástí prevence proti vzniku rakoviny, demence, sklerózy multiplex, cukrovky, atd.) Vitamín D podporuje činnost imunitního systému a svalové funkce. Přispívá ke vstřebávání a normálnímu využití vápníku a fosforu. Pomáhá udržovat fyziologickou hladinu vápníku v krvi, podporuje udržování normálního stavu kostí a zubů. Vitamin D pro podporu funkce imunitního systému.

Jamieson Vitamín D3 1000 IU 180 kapslí

302.00 
JAMIESON Vitamín D3 1000 IU 180 kapslí Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k činnosti svalů a k normální funkci imunitního systému. Upozornění: Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Každá kapsle obsahuje: Vitamín D3 (Cholekalciferol).......1 000 IU/25 μg (500 % referenční hodnoty příjmu) Složení: nosič (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), glycerol, želatina, cholekalciferol. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k činnosti svalů a k normální funkci imunitního systému.  

Golden Nature Vitamin D3 Softgel 2000 I.U. 100 tablet

239.00 
Golden Nature Vitamin D3 Softgel 2000 I.U. 100 tablet Vitamin D řadíme mezi vitaminy rozpustné v tucích. Pro náš organismus je vitamin D nepostradatelný, jelikož hraje klíčovou roli ve vstřebávání a transportu vápníku do kostí a zubů. Vitamin D3 je jednou z forem vitaminu D, která je živočišného původu a mnohem lépe využitelná pro organismus. Vitamin D3 umí organismu získávat z ultrafialového UVB slunečního záření, což nám zajišťuje dostatečná přísun vitaminu D v letních měsících. Zbytek roku jsme odkázání na jeho přísun potravou, případně doplňků stravy s obsahem vitaminu D3. Vitamín D nalezneme v tučných mořských rybách, vejcích, mléčných výrobcích, celozrnných potravinách a mnoho dalších. Složení v jedné kapsli: Vitamin D3 (Cholekalciferol) - 50 μg (2000 I.U.) (1000 % RHP-Referenční hodnota příjmu) Složení v kapsli: slunečnicový olej, vitamín D3 Složení obalu kapsle: želatina Vitamin D3 Softgel 2000 I.U. je jednou z forem vitaminu D, která je živočišného původu a mnohem lépe využitelná pro organismus.

Golden Nature Vitamín D3 100 tablet

239.00 
Golden Nature Vitamín D3 100 tablet Naše tělo je schopno čerpat vitamín D3 ze slunečního záření, takže v letních měsích míváme tohoto vitamínu dostatek. Problém nastává v zimním období, kdy je vhodné doplňovat tento vitamín formou doplňků stravy případně vhodnýmu potravinami. Vitamín D3 nalezneme v mléčných výrobcích, rybím oleji, mořských rybách (losos, tuňák), vejcích, játrech a mnoho dalších potravinách.   Golden Nature Vitamin D3 přispívá k: přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, přispívá k normální hladině vápníku v krvi, přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normální činnosti svalů, přispívá k udržení normálního stavu zubů, přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk.   Golden Nature Vitamin D3 obsahuje 2000 I.U. neboli 50 μg což odpovídá (1000 % RHP-Referenční hodnota příjmu)   Složení v jedné kapsli: Vitamin D3 (Cholekalciferol) - 50 μg (2000 I.U.) (1000 % RHP-Referenční hodnota příjmu) Rýžová mouka, Oxid Křemičitý, Transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina)        Obsah balení: 100 cps    Vitamín D  podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Rovněž přispívá k normální hladině vápníku v kostech a udržení normálního stavu zubů a kostí. Podporuje normální činnosti svalů, při jeho nedostatku nám tedy hrozí větší nebezpečí zranění, ať už jde o zlomeniny či svalová zranění.