VitaHarmony Železo 20 mg s kys. listovou 60 tablet

134.00 
VitaHarmony Železo 20 mg s kys. listovou 60 tbl. Železo s kyselinou listovou je unikátní moderní doplněk stravy ve formě dvouvrstvé tablety. Použitá kyselina listová má lepší vstřebatelnost díky použití moderní technologie mikronizace. Elementární mikročásticové železo má vyšší biologickou dostupnost v organismu člověka. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, čímž pozitivně ovlivňuje přenos kyslíku v těle. Železo, spolu s kyselinou listovou, přispívají k normální funkci imunitního systému, snižují míru únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podporuje normální krvetvorbu.    Železo s kyselinou listovou je unikátní moderní doplněk stravy ve formě dvouvrstvé tablety. Použitá kyselina listová má lepší vstřebatelnost

Golden Nature Železo+Vitamin C+Kys. listová 100 tablet

259.00 
Golden Nature Železo+Vitamin C+Kys. listová 100 tablet Je organické železo ve dvojmocné formě (Ferrous gluconate), které vyniká svojí vstřebatelností a je obohaceno o kyselinu listovou a vitamin C. Železo jako prvek patří mezi minerální látky, přesněji řečeno stopové prvky. I když jsou stopové prvky v organismu obsaženy v malém množství na jejich důležitosti to v žádném případě neubírá. Železo se účastní několika procesů v našem těle, mezi ty nejdůležitější řadíme tvorbu červených krvinek a transport kyslíku po celém těle.  Železo je jedním z dalších esenciálních vitaminů, a tak jsme odkázáni na jeho přísun formou potravy či doplňků stravy, jelikož si ho tělo samo vyrobit neumí. Potraviny, které obsahují vyšší množství železa jsou zejména: Železo jako takové se nevyskytuje pouze v jedné formě, a proto je potřeba být obezřetný a vybírat pouze jeho organické formy, které tělo dokáže mnohem lépe využit. Ze živočišných zdrojů ho nalezneme: ve vnitřnostech a červeném mase Z rostlinných zdrojů ho nalezneme: v obilovinách, luštěninách jako (sója, fazole, červená čočka), špenátu či sušeném ovoci mezi které patří meruňky či rozinky. Složení v jedné kapsli: Železo (Ferrous gluconate) – 14 mg (100% RHP - Referenční hodnota příjmu) Kyselina listová – 400 μg (200% RHP - Referenční hodnota příjmu) Vitamin C - 50 mg (62,5% RHP - Referenční hodnota příjmu) Plnidlo: rýžová mouka Transparentní rostlinná (HPMC) tobolka Železo+Vitamin C+Kys. listová je organické železo ve dvojmocné formě (Ferrous gluconate), které vyniká svojí vstřebatelností a je obohaceno o kyselinu listovou a vitamin C.

Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí

450.00 
Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí Železo je důležité pro správnou tvorbu krvinek. Je jedním z nezbytných prvků nejen pro každého, kdo podstupuje zvýšenou fyzickou zátěž. Jeho vlastnosti souvisí s krvetvorbou, produkcí energie a okysličováním organismu, imunitním systémem a kognitivními funkcemi. Vhodné pro: Krvetvorbu Podporu fyzického i psychického výkonu Redukci únavy a vyčerpání Podporu imunitního systému Složení: L-askorbát hořečnatý 107 mg, z toho: Vitamín C (L-askorbová kyselina) 100 mg (125 %*), Hořčík 7 mg (1,9 %*), obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) na bázi vojtěšky (123 mg), spiruliny (41 mg) a borůvky (41 mg), železo (bisglycinát železnatý) 15 mg (107 %*), kyselina listová (kyselina pteroylglutamová) 100 µg (50 %*), Vitamín B12 (kyanokobalamin) 50 µg (2000 %*). * % doporučené denní dávky Balanced Iron Complex obsahuje železo ve formě bisglycinátu železnatého – ten je nejen šetrný k zažívacímu systému, ale navíc je pro tělo nejlépe využitelný.