Zobrazuji všech 13 výsledků

SiS GO Energy bar 40 g – čokoláda kokos

39.00 
SiS Go Energy Bar 40 g energetická sacharidová tyčinka 25 gramů sacharidů v každé tyčince vyrobeno z přírodních surovin SiS GO energetické tyčinky jsou výživné, lehce stravitelné, s vysokým obsahem sacharidů, vyrobeny ze skutečného ovoce a zdravých ingrediencí. Balení 40g umožňuje snadné použití při sportovním výkonu a je ideální velikostí i jako rychlá svačinka po sportovním výkonu. Nízký obsah tuku (2g), vysoký obsah sacharidů (25g) a střední obsah bílkovin (4,5g) jsou ideální kombinací.

SiS GO Energy bar 40 g

39.00 
SiS Go Energy Bar 40 g energetická sacharidová tyčinka 25 gramů sacharidů v každé tyčince vyrobeno z přírodních surovin SiS GO energetické tyčinky jsou výživné, lehce stravitelné, s vysokým obsahem sacharidů, vyrobeny ze skutečného ovoce a zdravých ingrediencí. Balení 40g umožňuje snadné použití při sportovním výkonu a je ideální velikostí i jako rychlá svačinka po sportovním výkonu. Nízký obsah tuku (2g), vysoký obsah sacharidů (25g) a střední obsah bílkovin (4,5g) jsou ideální kombinací. Sacharidová tyčinka od značky SiS pro doplnění sacharidů a energie v průběhu sportovní činnosti.

Nutrend Endurance bar 45 g – mix berry

38.00 
Nutrend Endurance bar 45 g Tyčinka je obohacena o vitamin C a vitamin E, které spolu přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Dále zde najdeme vitaminy řady B a větvené aminokyseliny BCAA v poměru 2:1:1 pro L-leucin. Jedná se o nutričně vyváženou energetickou tyčinku určenou pro vytrvalostní sporty, jako jsou vytrvalostní cyklistika, běhy na dlouhé tratě, běžecké lyžování, nebo několikahodinové aktivity typu ironman. Výhody: obohacena o BCAA, vitaminy a minerály přídavek vitaminů

Nutrend Endurance bar 45 g

38.00 
Nutrend Endurance bar 45 g Tyčinka je obohacena o vitamin C a vitamin E, které spolu přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Dále zde najdeme vitaminy řady B a větvené aminokyseliny BCAA v poměru 2:1:1 pro L-leucin. Jedná se o nutričně vyváženou energetickou tyčinku určenou pro vytrvalostní sporty, jako jsou vytrvalostní cyklistika, běhy na dlouhé tratě, běžecké lyžování, nebo několikahodinové aktivity typu ironman. Výhody: obohacena o BCAA, vitaminy a minerály přídavek vitaminů Energetická tyčinka s vysokým obsahem sacharidů a velikým podílem syrovátkového proteinu.

Chimpanzee Energy bar tmavá čokoláda a mořská sůl 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar tmavá čokoláda a mořská sůl 55 g Chimpanzee Energy Bar dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Složení: Rýžový sirup, ovesné vločky, rýžové křupinky (rýžová mouka, glukózový sirup, kakaový prášek 4 %, ječný sladový výtažek, sůl), čočková mouka, čokoláda* 9 % (kakaová hmota 46 %, cukr, kakaové máslo 10 %, emulgátor: sojový lecitin), rostlinný tuk (palmový, shea), zvlhčovadlo: glycerín, mandle, barvivo: karamel, aroma, sůl. *kakao: obsah min. 55 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Chimpanzee Energy bar tmavá čokoláda a mořská sůl je tyčinka plná energie s belgickou hořkou čokoládou a mořskou solí.

Chimpanzee Energy bar rozinka a vlašský ořech 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar rozinka a vlašský ořech 55 g Tyčinka dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Složení: Sójové boby 34 %, BIO rýžový sirup 15 %, BIO sójový tuk 10 %, rozinky 10 %, ovesné vločky 9 %, ječný slad 6 %, vlašské ořechy 6 %,  crispies rýžové 5 %, BIO třtinový cukr 4 %, glycerin 2 %, skořice 1 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Chimpanzee Energy bar rozinka a vlašský ořech je sacharidová tyčinka vyrobená z čistě z přírodních surovin bez konzervantů a barviv. 

Chimpanzee Energy bar křupavé arašídy 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar křupavé arašídy 55 g Tyčinka, která obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin. Složení: Bramborová vláknina,BIO melasa, BIO arašídy, crispies rýžové, sójový protein, sójové boby, ovesné vločky, řepkový olej, BIO rýžový sirup. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Chimpanzee Energy bar je tyčinka, která obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

Chimpanzee Energy bar kešu a karamel 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar kešu a karamel 55 g Vyrobená čistě z přírodních surovin bez konzervantů a barviv – čistě přírodní. Chimpanzee Energy Bar dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Složení: Sójové boby 28%, BIO rýřový sirup 20 %, bezlepkové ovesné vločky 14 %, jáhlovo-rýžové crispies 10 %, BIO kešu ořechy 8 %, BIO třtinový cukr 7 %, řepkový olej 7 %, karamel 4 %, kakaové boby 2 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Chimpanzee Energy bar kešu a karamel obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin, a proto zajišťuje tak dostatek energie.

Chimpanzee Energy bar jablko a zázvor 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar jablko a zázvor 55 g Tyčinka, která obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin. Dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Složení: Sójové boby 23 %, BIO rýžový sirup 23 %, jablka 12 %, bezlepkové ovesné vločky 11 %,  jáhlovo-rýžový crispies 8 %, BIO mrkev 7 %, řepkový olej 5 %, BIO mandle 4 %, BIO třtinový cukr 4 %, citron 1 %, zázvor 1 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Energy bar jablko a zázvor je tyčinka, která obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

Chimpanzee Energy bar čokoláda a espresso 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar čokoláda a espresso 55 g Tyčinka dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně. Složení: Pasta ledový kaštan, BIO třtinový cukr, BIO kakao, BIO melasa, crispies rýžové, sójový protein, sójové boby 18 %, čokoláda, glycerin, ovesné vločky, BIO sojový tuk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Chimpanzee Energy bar čokoláda a espresso je sacharidová tyčinka zajištující dostatek energie. 

Chimpanzee Energy bar citron 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar citron 55 g Chimpanzee Energy Bar dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Složení: Sójová mouka, rýžový sirup, ovesné vločky bezlepkové, jáhlovo-rýžový extrudát (jáhly 29 %, kukuřice, rýže, třtinový cukr, sůl), pražené sójové boby, řepkový olej, citronová pasta 7 % (kostičky citronátu, cukr, glukózový sirup, koncentrovaná citrónová šťáva, okyselovadlo: kyselina citrónová, aroma, zahušťovadlo: pektin), kešu 7 %, sušená třtinová šťáva, maltodextrin. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Chimpanzee Energy bar citron obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin, a proto zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony.

Chimpanzee Energy bar banán a čokoláda 55 g

39.00 
Chimpanzee Energy bar banán a čokoláda 55 g Tyčinka dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně. Složení: BIO rýžový sirup 28 %, bezlepkové ovesné vločky 19 %, jáhlovo - rýžové crispies 14 %, BIO sušené banány 10 %, čočka 7 %, čokoláda 7 %, rýže 7 %, řepkový olej 7 %, glycerin 2 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Chimpanzee Energy bar banán a čokoláda obsahuje mix komplexních sacharidů, vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

Gold Nutrition Raaaw bar čokoláda a pomeranč BIO 35 g

40.00 
Gold Nutrition Raaaw bar čokoláda a pomeranč BIO 35 g  Inspirací pro novou tyčinku Raaaw Bar byla pravěká doba, kdy dinosauři obývali naši planetu a vše na Zemi, zejména jídlo, bylo původní a nezpracované. Svým unikátním složením je Raaaw Bar ideální pro různé typy stravování a diet. Raaaw Bar jsou 100% přírodní, základní složkou je datlová pasta a pouze přírodní, biologické ingredience bez zpracovaných složek, přidaných látek nebo konzervantů. Neobsahují lepek, laktózu, vejce nebo produkty živočišného původu, a proto jsou vhodné pro vegetariány a vegany. Bez hydrogenovaných (trans) tuků; bez přidaného cukru. Složení: Datle*, mandle*, slunečnicová semínka*, kakaový prášek*, mleté lněné semínko*, slaný květ*, přírodní pomerančová příchuť. *produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy lepku, vajec, arašídů, ořechy, skořápky z ořechů, siřičitany, sezamová semínka a deriváty. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Nová Raaaw Bar je složena ze 100% přírodních, bio ingrediencí rostlinného původu. Bio, vegan, bez zpracovaných složek, přidaných látek a konzervantů.