Zobrazen 1. – 18. z 490 výsledků

Živina Tahini BIO 530 g

173.00 
Živina Tahini BIO 530 g Lahodná sezamová BIO pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu. Pokrmům dodá krémovitost a pozvedne jejich chuť na úplně novou úroveň. Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, do zeleninových salátů i do dezertů. Složení: Drcená sezamová semínka* 100 %. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Tahini BIO je lahodná sezamová pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu.

Živina Tahini BIO 330 g

140.00 
Živina Tahini BIO 330 g Lahodná sezamová BIO pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu. Pokrmům dodá krémovitost a pozvedne jejich chuť na úplně novou úroveň. Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, do zeleninových salátů i do dezertů. Složení: Drcená sezamová semínka* 100 %. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tahini BIO je lahodná sezamová pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu.

Živina Tahini 530 g

147.00 
Živina Tahini 530 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Tahini pasta je označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku.

Živina Tahini 330 g

120.00 
Živina Tahini 330 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Tahini má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů.

Živina Tahini 210 g

91.00 
Živina Tahini 210 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Tahini pasta je označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku.

Živina Tahináda datle 330 g

194.00 
Živina Tahináda datle 330 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Naše Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémové datle, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), datlový sirup*, vanilkový lusk * produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémové datle, akorát bez palmáče a přidaného cukru.

Pure Nuts Mandle + kokos 330 g

244.00 
Pure Nuts Mandle + kokos 330 g Milovníci oříškových másel, jste tu správně! Lahodný mandlový krém plný zdravých tuků, sacharidů, bílkovin a jako bonus i kokos! Kokos promění mandlový krém ve vynikající lahůdku. Ve složení nenajdete nic jiného, než mandle a kokosovou dužinu - žádná barviva ani chemie. Máslo si můžete dát do kaše, na palačinky či lívance nebo k ovoci. Je vhodné i na pečení nebo jen tak na lžičku (často to nezůstane jen u jedné lžičky). Krém je vhodný i pro vegany. Po otevření skladujte nejlépe v lednici nebo tmavé místnosti. Složení: jemně pražené mandle z Kalifornie (65%), kokosová dužina (35%) Vynikající mandlové máslo s kokosem, který dodá krému exotickou chuť.

Pure Nuts 100% mandle z Kalifornie 330 g

249.00 
Pure Nuts 100% Mandle z Kalifornie 330 g Milovníci oříškových másel, jste tu správně! Lahodný mandlový krém plný zdravých tuků, sacharidů a bílkovin. Ve složení nenajdete nic jiného, než 100 % mandlí z Kalifornie - žádná barviva ani chemie. Mandle jsou vysokým zdrojem energie, hořčíku a vitamínů. Máslo si můžete dát do kaše, na palačinky či lívance nebo k ovoci. Je vhodné i na pečení nebo jen tak na lžičku (často to nezůstane jen u jedné lžičky). Krém je vhodný i pro vegany. Po otevření skladujte nejlépe v lednici nebo tmavé místnosti. Složení: Pražené mandle z Kalifornie, USA (100 %). Mandlový krém je velice bohatý na bílkoviny a řadí se mezi nejzdravější oříškové krémy.  

PROBIO Kokos strouhaný BIO 200 g

56.00 
PROBIO Kokos strouhaný BIO 200 g Kokos strouhaný BIO se použivá při vaření a pečení. Složení: 100 % kokos BIO Skladujte při teplotě do 20 ° C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 70 %. Kokos strouhaný BIO se použivá při vaření a pečení.

My Raw Joy Rawnella BIO 200 g

282.00 
My Raw Joy Rawnella BIO 200 g Raw vegan verze jedné z nejoblíbenějších pochoutekzákladem jsou raw, bio lískové ořechy a nepražené kakaotato zaručená kombinace ingrediencí zaručí nevšední chuťový zážitek. Varování: Pozor silně návykové. Použití: Vhodné na přidání do kaší nebo jogurtů, můžeme namazat na palačinky či lívance nebo jen tak mlsat na lžičce. Složení: Lískové ořechy* 54 %, kokosový cukr*, nepražený kakaový prášek* 10 %, kešu ořechy* 8,6 %, sůl, vanilka Bourbon*, mandle*. *produkt ekologického zemědělství Jemná pomazánka z lískových oříšku, bez přidaného oleje a cukru.