Zobrazuji všech 14 výsledků

Komo Kešu smažené solené 150 g

79.00 
Komo Kešu smažené solené 150 g Kešu oříšky jsou bohaté na zdravé tuky, vlákninu i bílkoviny. Z minerálních látek v nich najdeme také množství mědi a hořčíku a jsou i zdrojem vitamínů skupiny B. Stejně jako mandle i kešu fungují jako antioxidant. Když se navíc osmaží v extra panenském olivovém oleji a jemně posolí, dostanete ideální pochoutku a zdravější alternativu klasickým slaným chipsům. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Kešu, olivový olej extra panenský, himalájská sůl. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, lepku a mléka. Kešu oříšky jsou lahodné samy o sobě, když je navíc osmažíte v olivovém oleji a jemně osolíte dostanete opravdovou delikatesu.

GRIZLY Kešu s chilli a BBQ 500 g

319.00 
GRIZLY Kešu s chilli a BBQ 500 g Nasucho pražené máslové kešu oříšky jsou chutné i zdravé. Oceníte jak jejich uzenou pikantní chuť, tak bohatý obsah živin. Nenajdete v nich žádné emulgátory, umělá barviva ani aromata. Co obsahují, jsou vitamíny (B1, B6 a vitamín K), minerální látky (zejména měď, hořčík a mangan), antioxidanty (polyfenoly a karotenoidy) a zdravé mononenasycené tuky.  Použití: Oříšky jsou výborné na pochutnávání jenom tak samotné, k vínu nebo i třeba jako rychlou svačinku. Můžete s nimi dochutit saláty, které naberou exotický nádech nebo přimíchat do omáček a příloh. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra kešu ořechů ww320 93,5 %, třtinový cukr, BBQ bylinky 2 % (sůl, uzená paprika, česnek, černý pepř mletý, mletá cibule, drcené oregano, drcené chilli), sůl, chilli 1 %, cizrnová mouka. Země původu: Holandsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kešu oříšky s chilli a barbecue koření jsou pikantní lahůdkou bez aromat, barviv a emulgátorů. Vychutnejte si je jen tak nebo jimi posypejte svůj oblíbený salát.

GRIZLY Kešu s příchutí chilli a limetka 500 g

229.00 
GRIZLY Kešu s příchutí chilli a limetka 500 g Vlastnosti a výhody: Delikátní kešu oříšky už nejsou oblíbené jen pro jejich máslovou nasládlou chuť, ale i kvůli tomu, že jsou plné vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Z vitamínů jsou bohaté na vitamíny E, K a B6, z minerálních a stopových látek zase na měď, fosfor, zinek, hořčík, železo a selen. Kešu oříšky, právě pro svoji jemnou chuť, přímo vybízejí k ochucení, pražení, obalování do různých polev. Příchuť chilli a limetka dodává kešu oříškům vyváženou svěží a zároveň lehce pálivou chuť. Použití: Oříšky jsou výborné na pochutnávání jenom tak samotné, k vínu nebo i třeba jako rychlou svačinku. Můžete s nimi dochutit saláty, které naberou exotický nádech nebo přimíchat do omáček a příloh.​ Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra kešu ořechů (ww320) 96,5 %, sůl, přírodní chilli aroma (maltodextrin, protihrudkující látka E341, aromatická složka), limeta (modifikovaný kukuřičný škrob, aromatické složky), bramborový škrob. Země původu suroviny: Vietnam Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Nutričně bohaté kešu s vyváženou chutí pálivého chilli a svěží limetky jsou skvělou volbou občerstvení na párty.

Mixit Oříšky z pece – uzená paprika 150 g

173.00 
Mixit Oříšky z pece – uzená paprika 150 g Oříšky z pece – uzená paprika je směs pečených ořechů a uzených ořechů se solí a kořením. Složení: jádra kešu ořechů 63,7 %, kešu z udírny 26 % (jádra uzených kešu ořechů, mořská sůl), vláknina z kořene čekanky 7 %, himálajská sůl 1,8 %, paprika sladká uzená 1 %, inaktivované sušené kvasnice 0,5 % Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka, sezamu, celeru, hořčice a sóji. Oříšky z pece – uzená paprika je směs pečených ořechů a uzených ořechů se solí a kořením.

Mixit Oříšky z pece – Habanero chilli a limetka 150 g

173.00 
Mixit Oříšky z pece – Habanero chilli a limetka 150 g Směs pečených ořechů se solí a chilli s příchutí limetky. Připraveno pro gurmány. Složení: jádra kešu ořechů 67 %, jádra pekanových ořechů 17,3 %, vláknina z kořene čekanky 6 %, ocet kvasný lihový 5,1 % (ocet kvasný lihový, zbytkový etanol max. 0,9 %), sůl himálajská 2,1 %, chilli 1,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová; chilli Habanero mleté 0,2 % Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka, sezamu a sóji. Oříšky z pece – Habanero chilli a limetka je směs pečených ořechů se solí a chilli s příchutí limetky.

Komo Kešu smažené solené 1000 g

319.00 
Komo Kešu smažené solené 1000 g Kešu oříšky jsou bohaté na zdravé tuky, vlákninu i bílkoviny. Z minerálních látek v nich najdeme také množství mědi a hořčíku a jsou i zdrojem vitamínů skupiny B. Stejně jako mandle i kešu fungují jako antioxidant. Když se navíc osmaží v extra panenském olivovém oleji a jemně posolí, dostanete ideální pochoutku a zdravější alternativu klasickým slaným chipsům. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Kešu, olivový olej extra panenský, himalájská sůl. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, lepku a mléka. Kešu oříšky jsou lahodné samy o sobě, když je navíc osmažíte v olivovém oleji a jemně osolíte dostanete opravdovou delikatesu.

GRIZLY Kešu pražené solené 500 g

209.00 
GRIZLY Kešu pražené solené 500 g Pražená solená varianta našich kešu ořechů, která je vhodná jako alternativa například ke klasickým bramborovým lupínkům na rodinné oslavy. Kešu jsou výborným zdrojem bílkovin. Rostou na až 12 m vysokých stromech jménem ledvinovník západní. Oříšek sám je zavěšený v tvrdém pouzdře na dužině, které se říká kešu jablko. Dostat semeno z tohoto plodu je velmi náročné. Kešu ořechy jsou skvělé samotné, ale také jako přísada do různých dezertů a jiných sladkých i slaných pokrmů, či se z nich dá vyrobit vynikající kešu krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Jádra kešu ořechů WW320 98,2 %, sůl 1,5 %, bramborový škrob 0,2 %. Země původu: Indie. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kešu v pražené variantě s jemnou vrstvou soli.

Mixit Oříšky z pece – medvědí česnek 150 g

162.00 
Mixit Oříšky z pece – medvědí česnek 150 g Je směs pečených ořechů se solí a kořením. Složení: jádra kešu ořechů 65,3 %, jádra pekanových ořechů 22 %, vláknina z kořene čekanky 8 %, himálajská sůl 2,3 %, česnek (přirozeně obsažen oxid siřičitý) 2 %, česnek medvědí 0,4 % Může obsahovat stopy lepku, jiných skořápkových plodů, arašídů, mléka, sezamu a sóji. Oříšky z pece – medvědí česnek je směs pečených ořechů se solí a kořením.

GRIZLY Kešu uzené 500 g

299.00 
GRIZLY Kešu uzené 500 g Nejoblíbenější ořech mezi ořechy, jak jinak než kešu, které se pěstuje ve Vietnamu. Než se dostane na váš stůl, do vaši oblíbené misky, ujede velký kus cesty, ale stojí to za to. Lehce slané a uzené kešu. Ochucování všech oříšků probíhá v ČR z produktů vysoké kvality na kontinuální horkovzdušné pražičce, kde dochází k postupnému zvyšování teploty (horkým vzduchem) bez použití oleje, to znamená, že se zachovává chuť oříšků a nezvyšuje se kalorická hodnota. Všechny aromata jsou bez alergenů a neobsahují GMO. Použitý škrob je bezlepkový. Vhodné pro vegany. Balení probíhá v ochranné atmosféře, což také zvyšuje trvanlivost výrobku a zachovává stávající chuť i kvalitu oříšků. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Kešu 97,3 %, sůl 1,6 %, kouřové aroma (maltodextrin, E341,aromatická složka) 0,6 %, pomocné látky ke zpracování, bramborový škrob 0,5 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů. Země původu: Vietnam Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Tento ořech ujede velký kus cesty, než se dostane do vaší oblíbené misky, ale stojí to za to. Lehce slané a uzené kešu.

GRIZLY Kešu s příchutí chilli 500 g

259.00 
GRIZLY Kešu s příchutí chilli 500 g Delikátní kešu oříšky už nejsou oblíbené jen pro jejich máslovou nasládlou chuť, ale i kvůli tomu, že jsou plné vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Z vitamínů jsou bohaté na vitamíny E, K a B6, z minerálních a stopových látek zase na měď, fosfor, zinek, hořčík, železo a selen. Kešu oříšky, právě pro svoji jemnou chuť, přímo vybízejí k ochucení, pražení, obalování do různých polev. Příchuť chilli dodává kešu oříškům vyváženou kořeněnou lehce pálivou chuť. Použití: Oříšky jsou výborné na pochutnávání jenom tak samotné, k vínu nebo i třeba jako rychlou svačinku. Můžete s nimi dochutit saláty, které naberou exotický nádech nebo přimíchat do omáček a příloh. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra kešu ořechů (ww320) 97,3 %, sůl, přírodní chilli aroma (maltodextrin, protihrudkující látka E341, aromatická složka), bramborový škrob. Země původu suroviny: Vietnam Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kešu v nadstandardní kvalitě a velikosti jsou nutričně bohaté. S přídavkem chilli je z nich rázem exotická delikatesa.

GRIZLY Kešu pražené sůl a pepř 500 g

249.00 
GRIZLY Kešu pražené sůl a pepř 500 g Pražená kořeněná varianta kešu ořechů, která je vhodná jako alternativa například ke klasickým bramborovým lupínkům na rodinné oslavy. Kešu jsou výborným zdrojem bílkovin. Rostou na stromech s názvem ledvinovník západní, dorůstajících do výšky až 12 metrů. Oříšek sám je zavěšený v tvrdém pouzdře na dužině, které se říká kešu jablko. Dostat semeno z tohoto plodu je velmi náročné. Kešu jsou bohaté na živiny, obsahují také spoustu vitamínů a minerálních látek. Použití: Kešu GRIZLY se solí a pepřem si nejlépe vychutnáte samotné při posezení s přáteli nebo při večerním odpočinku. Můžete si jimi ale dochutit i zeleninový salát. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Kešu WW320 94 %, sůl a mix černého a bílého pepře 3,1 %, třtinový cukr 2,8 %, cizrnová mouka 0,1 %.  Země výroby: Nizozemí. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).   Oblíbené kešu oříšky GRIZLY v trochu pikantnější variantě se solí a pepřem. Dopřejte si zdravější mlsání při večerním relaxu nebo posezení s přáteli.

GRIZLY Kešu pražené solené červená paprika 250 g

109.00 
GRIZLY Kešu pražené solené červená paprika 250 g Výborné kešu oříšky v trochu jiné podobě a neodolatelně dobré díky červené paprice. Dejte si je jako výživnou svačinu kdykoliv během dne nebo zkuste použít při vaření. Kešu oříšky obsahují nejen vitamíny E, K a B6, ale navíc i minerální látky jako je vápník, hořčík a železo. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Kešu ořechy jádra 97,4 %, sůl 1,8 %, práškové aroma Red Pepper (látky zvýrazňující chuť: E621, E631, E627, protispékavá látka E 551) 0,8 %, arabská guma E414. Nevhodné pro děti do 4 let. Může obsahovat stopy lepku a celeru. Skladování: Skladujte na temné, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kešu oříšky tentokrát lehce solené se zajímavou kořeněnou chutí. Můžete s nimi posypat těstoviny či salát, nebo je jíst jen tak samotné.

GRIZLY Kešu pražené solené 1000 g

389.00 
GRIZLY Kešu pražené solené 1000 g Pražená solená varianta našich kešu ořechů, která je vhodná jako alternativa například ke klasickým bramborovým lupínkům na rodinné oslavy. Kešu jsou výborným zdrojem bílkovin. Rostou na až 12 m vysokých stromech jménem ledvinovník západní. Oříšek sám je zavěšený v tvrdém pouzdře na dužině, které se říká kešu jablko. Dostat semeno z tohoto plodu je velmi náročné. Kešu ořechy jsou skvělé samotné, ale také jako přísada do různých dezertů a jiných sladkých i slaných pokrmů, či se z nich dá vyrobit vynikající kešu krém. Administrativní zařazení:  Suché skořápkové plody. Složení: Jádra kešu ořechů WW320 98,2 %, sůl 1,5 %, bramborový škrob 0,2 %. Země původu: Indie. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kešu v pražené variantě s jemnou vrstvou soli.

Seeberger Kešu oříšky pražené a solené 150 g

139.00 
Seeberger Kešu oříšky pražené a solené 150 g Kešu oříšky zabalené do slané chuti jsou skvělým společníkem na cesty. Dodají potřebnou energii, zasytí a zároveň jsou v balení, které se na cesty skvěle hodí. Kešu oříšky jsou významným zdrojem antioxidantů, které mohou tělu pomoci v boji se  záněty, nebo předejít různým nemocem. Takže jejich konzumací rozhodně nešlápnete vedle. Vzhledem k jejich slané chuti mohou být také skvělou alternativou nezdravých chipsů, takže si na nich můžete bez výčitek pochutnat, když máte chuť na něco slaného.  Země původu: Německo Složení: Kešu ořechy 100%, sůl, řepkový olej Skladování: Skladujte mimo dosah tepla a vlhkosti. Balení: Baleno v ochrané atmosféře Kešu oříšky jsou poměrně zdravím a kvalitním zdrojem energie. Navíc jsou v balení, které uvítate hlavně na cestách.