Zobrazuji všechny 3 výsledky

Green Apotheke Mandle lupínky 75 g

38.00 
Green Apotheke Mandle lupínky 75 g Použijte jako lákavou ozdobu Vašich moučníků, dezertů, pečiva a ovocných i zeleninových salátů... Lupínky využijete nejen při přípravě moučníků, pečení dortů a cukroví. Můžete je přidat k rybám, do omáček, ovocných i zeleninových salátů. Výborné jsou lehce opražené. Složení: Blanšírovaná a krájená jádra sladkých mandlí. Lupínky využijete nejen při přípravě moučníků, pečení dortů a cukroví. Můžete je přidat k rybám, do omáček, ovocných i zeleninových salátů.

GRIZLY Mléčné čokohrudky s lískovými ořechy a mandlemi 250 g

199.00 
GRIZLY Mléčné čokohrudky s lískovými ořechy a mandlemi 250 g Voňavá čokoláda s vydatnou mléčnou sametovou chutí a výborné oříšky tvoří dokonalou kombinaci. Křupavé čokohrudky si dejte na svačinku kdykoliv během dne.  Lískové oříšky a mandle jsou skvělým zdrojem bílkovin a zdravých tuků, příjemně vás zasytí. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: mléčná čokoláda 60 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lískové ořechy 20 %, mandle 20 %. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 36%. Může obsahovat mléko, stopy lepku, jiných skořápkových plodů a siřičitanů. Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: potravinový sáček.       Vyladěné spojení lahodné mléčné čokolády, křupavých lískových ořechů a mandlí tvoří dokonalou kombinaci. Vychutnejte si každý kousek.

GRIZLY Hořké čokohrudky s lískovými ořechy a mandlemi 250 g

199.00 
GRIZLY Hořké čokohrudky s lískovými ořechy a mandlemi 250 g Když máte chuť na sladké, pochutnejte si na hrudkách z hořké čokolády a oříšků. Kvalitní hořká čokoláda je sametově hebká a méně sladká než čokoláda mléčná. Ucítíte výrazné tóny kakaa spojené s intenzivní chutí lískových ořechů a mandlí. Hrudky si dejte jako zákusek ke kávě, na svačinu nebo s nimi ozdobte domácí dezert či ranní kaši. Hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa obsahuje antioxidanty a minerální látky, oříšky zase bílkoviny a zdravé tuky. Vychutnejte si každý kousek. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: hořká čokoláda 60 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lískové ořechy 20 %, mandle 20 %. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 72%. Může obsahovat mléko, stopy lepku, jiných skořápkových plodů a siřičitanů. Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný sáček Každý kousek v sobě ukrývá křupavé lískové ořechy a mandle zalité kvalitní hořkou čokoládou.