Zobrazuji všech 16 výsledků

GRIZLY Mandle Natural neloupané 1000 g

219.00 
GRIZLY Mandle Natural neloupané 1000 g Neloupané mandle dovážíme přímo ze Španělska, zaručeně vás zaujmou svou prvotřídní kvalitou. Typická velká jádra mandlí mají jemnou sladkou chuť a tenkou slupku. Vynikají také svou měkkostí, s klidem je tedy můžete jíst i pokud jsou pro vás jiné ořechy příliš tvrdé.  Neloupané mandle oceníte samotné i v kombinaci se sušeným ovocem a čokoládou. Jsou přímo ideální do domácí granoly, na posypání snídaňové kaše nebo přípravu sušenek, moučníků a dortů. Snadno z nich připravíte také domácí mandlový krém nebo nápoj. V mandlích najdete množství nenasycených mastných kyselin, bílkovin i vlákniny, jsou tedy hodnotnou surovinou v rámci vyvážené stravy.  Grizly tip: Dáváte přednost spíše mandlím loupaným? Pak máte dvě možnosti, jak se zbavit snadno zbavit slupky. Rychlejší postup spočívá v zalití mandlí horkou vodou. Po vychladnutí slupku snadno odstraníte. Druhou možností je namočit mandle do vody přes noc. Nejen, že se ráno snadno zbavíte slupek, ale mandle se stanou lépe stravitelnějšími. Máte rádi mandle ve všech podobách? Doporučujeme důkladně prozkoumat naši nabídku. Vybírat můžete z mandlí v slané i sladké podobě. Také u nás nakoupíte mandle loupané, sekané nebo plátky skvělé na posypání dezertu nebo vánočky. Za vyzkoušení stojí i naše jemné mandlové krémy. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Jádra mandlí neloupaná 100 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA a Španělsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal Mandle Natural s velkými jádry a jemnou chutí pochází ze Španělska. Vhodné jen tak samotné, ale i na pečení, vaření nebo k přípravě mandlového mléka.

GRIZLY Mandlová mouka extra jemná 500 g

189.00 
GRIZLY Mandlová mouka extra jemná 500 g Mandlová mouka je jedna z nejoblíbenějších surovin bezlepkového pečení. Vyrábí se z loupaných (blanšírovaných) sladkých mandlí.  Mandle jsou bohaté na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, a hlavně zdravé tuky, které by měly tvořit 2/3 celkového příjmu tuků. Navíc jsou zdrojem spousty vitaminů a minerálních látek, hlavně hořčíku, fosforu, zinku, vápníku a vitaminu E. Díky svým nutričním vlastnostem se skvěle hodí i pro low carb dietu. Použití: Mandlovou mouku používáme hlavně při pečení, do dortů, cukroví, krémů a dezertů. Můžeme z ní vyrábět i mandlové mléko, domácí marcipán nebo oblíbené makronky. Mouka je vhodná pro sladké pečení a cukrářskou výrobu, stejně tak s ní lze částečně nahradit běžnou mouku. Zajímavé recepty a nápady na pečení také naleznete v našem magazínu. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra loupaných mandlí najemno mletá 100% Země původu: USA, Španělsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandlová mouka je vyrobena z loupaných mandlí, které jsou namlety do velmi jemné konzistence. Je jednou z nejoblíbenějších ingrediencí zdravého či zcela bezlepkového pečení. Kromě toho si z ní můžete vyrobit i výborné domácí makronky.

GRIZLY Mandlová mouka extra jemná 1000 g

229.00 
GRIZLY Mandlová mouka extra jemná 1000 g Mandlová mouka je jedna z nejoblíbenějších surovin bezlepkového pečení. Vyrábí se z loupaných (blanšírovaných) sladkých mandlí. Mandle jsou bohaté na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, a hlavně zdravé tuky, které by měly tvořit 2/3 celkového příjmu tuků. Navíc jsou zdrojem spousty vitaminů a minerálních látek, hlavně hořčíku, fosforu, zinku, vápníku a vitaminu E. Díky svým nutričním vlastnostem se skvěle hodí i pro low carb dietu. Použití: Mandlovou mouku používáme hlavně při pečení, do dortů, cukroví, krémů a dezertů. Můžeme z ní vyrábět i mandlové mléko, domácí marcipán nebo oblíbené makronky. Mouka je vhodná pro sladké pečení a cukrářskou výrobu, stejně tak s ní lze částečně nahradit běžnou mouku. Zajímavé recepty a nápady na pečení také naleznete v našem magazínu. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra loupaných mandlí najemno mletá 100% Země původu: USA, Španělsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandlová mouka je vyrobena z loupaných mandlí, které jsou namlety do velmi jemné konzistence. Je jednou z nejoblíbenějších ingrediencí zdravého či zcela bezlepkového pečení. Kromě toho si z ní můžete vyrobit i výborné domácí makronky.

GRIZLY Mandle Natural neloupané 500 g

129.00 
GRIZLY Mandle Natural neloupané 500 g Neloupané mandle dovážíme přímo ze Španělska, zaručeně vás zaujmou svou prvotřídní kvalitou. Typická velká jádra mandlí mají jemnou sladkou chuť a tenkou slupku. Vynikají také svou měkkostí, s klidem je tedy můžete jíst i pokud jsou pro vás jiné ořechy příliš tvrdé.  Neloupané mandle oceníte samotné i v kombinaci se sušeným ovocem a čokoládou. Jsou přímo ideální do domácí granoly, na posypání snídaňové kaše nebo přípravu sušenek, moučníků a dortů. Snadno z nich připravíte také domácí mandlový krém nebo nápoj. V mandlích najdete množství nenasycených mastných kyselin, bílkovin i vlákniny, jsou tedy hodnotnou surovinou v rámci vyvážené stravy.  Grizly tip: Dáváte přednost spíše mandlím loupaným? Pak máte dvě možnosti, jak se zbavit snadno zbavit slupky. Rychlejší postup spočívá v zalití mandlí horkou vodou. Po vychladnutí slupku snadno odstraníte. Druhou možností je namočit mandle do vody přes noc. Nejen, že se ráno snadno zbavíte slupek, ale mandle se stanou lépe stravitelnějšími.  Máte rádi mandle ve všech podobách? Doporučujeme důkladně prozkoumat naši nabídku. Vybírat můžete z mandlí v slané i sladké podobě. Také u nás nakoupíte mandle loupané, sekané nebo plátky skvělé na posypání dezertu nebo vánočky. Za vyzkoušení stojí i naše jemné mandlové krémy. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Jádra mandlí neloupaná 100 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: Španělsko. Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal  Mandle se díky zdravým tukům, vysokému obsahu bílkovin, vitamínům a minerálům považují za jednu z nejzdravějších potravin vůbec. Hrstka mandlí doplněná o sušené ovoce vytvoří vyváženou zdravou svačinku.

GRIZLY Mandle Natural loupané 1000 g

249.00 
GRIZLY Mandle Natural loupané 1000 g Mandle představují součást lidské stravy už od nepaměti. Pro svůj vysoký obsah bílkovin, vlákniny, vápníku, zinku, antioxidantů a díky lahodné nasládlé chuti se staly jedinečnou potravinou se širokým uplatněním. V mandlích najdeme více než 50 % tuků. Skládají se především ze zdraví prospěšných mononenasycených (34 %) a polynenasycených (11 %) mastných kyselin. Mezi potravinami rostlinného původu patří mandle k nejbohatším na proteiny - najdeme v nich téměř 20 % bílkovin! Obsahují jen asi 18 % sacharidů, proto je vhodné je doplňovat sušeným ovocem. Mandle se dají využít na nespočet způsobů. Obvykle je všichni rádi mlsáme jen tak samotné nebo v kombinaci s dalšími ořechy a sušeným nebo čerstvým ovocem. Mají ale obrovské využití v teplé i studené kuchyni. Často se používají při pečení cukroví a obzvláště dobře chutnají v závinech. Také je můžeme přidat do smoothie, udělat si z nich domácí ořechové máslo nebo je přihodit na pánev k masu. Grizly TIP: Z mandlové mouky můžeme upéct zdravější varianty dezertů a mandlové lupínky krásně a zdravě ozdobí zeleninový salát. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí loupaná 100% Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA, Španělsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo PP obal. Je-li Vám zdravý životní styl blízký, tak určitě víte, že mandličky to jistí! Tyto jsou bez slupky a chutnají famózně.

GRIZLY Mandle No.1 Supreme 1000 g

269.00 
GRIZLY Mandle No.1 Supreme 1000 g Neloupané mandle odrůdy Nonpareil nesou označení Supreme No. 1, které poukazuje na jejich extra kvalitu. Zaujmou vás především svou křupavostí a příjemně sladkou chutí bez sebemenšího náznaku hořkosti, snadno je rozkoušete. Pokud se rozhodnete mandle loupat, díky tenké slupce to bude hračka. Odrůda Nonpareil se pěstuje v USA a tyto mandle si díky svým jedinečným vlastnostem vysloužily přízvisko „královské“. Jádra jsou drobná, mají oblý tvar a světlou až zlatavou slupku.  Mandle si dejte na svačinku jen tak samotné anebo si zpestřete den i oblíbeným sušeným ovocem. Jádra se hodí také k dalšímu zpracování - můžete je loupat, pražit, ochutit. Celé mandle užijete, pokud rádi pečete, tvoříte domácí dezerty a zkoušíte výrobu domácí čokolády, granoly nebo energetických tyčinek. Jistě vymyslíte ještě spoustu dalších způsobů využití.  Pokud si pravidelně pochutnáváte na mandlích, děláte pro sebe skvělou věc. Dopřejte si oříšek plný živin, vitamínů a minerálů. V každé mandli najdete téměř 20 % bílkovin a více než 50 % tuků, jmenovitě mononenasycených (34 %) a polynenasycených (11 %) mastných kyselin. V ideálním případě mandle konzumujte i se slupkou. A pokud máte čas, zkuste je před konzumací na pár hodin namočit. Dochází pak k lepšímu vstřebávání všech obsažených živin a snadnějšímu trávení. Rádi si pochutnáváte na mandlích ve sladké i slané podobě? Nemáte čas na loupaní, sekání či mletí mandlí? V tom případě doporučujeme důkladně prozkoumat naší nabídku. Vyberte si například loupané, jemně mleté, ve formě plátků nebo třísek, čerstvý mandlový krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí neloupaná druh Nonpareil 100 % Specifikace kvality: Mandle No.1 Supreme, odrůda Nonpareil,velikost jader 23/25 Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA Balení: PP obal   Příjemně křupavé mandle s lehce nasládlou chutí. Nadstandartní kvalita s označením Supreme No. 1 zaručuje extra jakost jader a skvělý chuťový zážitek.  

GRIZLY Mandle No.1 Supreme 500 g

189.00 
GRIZLY Mandle No.1 Supreme 500 g Neloupané mandle odrůdy Nonpareil nesou označení Supreme No. 1, které poukazuje na jejich extra kvalitu. Zaujmou vás především svou křupavostí a příjemně sladkou chutí bez sebemenšího náznaku hořkosti, snadno je rozkoušete. Pokud se rozhodnete mandle loupat, díky tenké slupce to bude hračka. Odrůda Nonpareil se pěstuje v USA a tyto mandle si díky svým jedinečným vlastnostem vysloužily přízvisko „královské“. Jádra jsou drobná, mají oblý tvar a světlou až zlatavou slupku.  Mandle si dejte na svačinku jen tak samotné anebo si zpestřete den i oblíbeným sušeným ovocem. Jádra se hodí také k dalšímu zpracování - můžete je loupat, pražit, ochutit. Celé mandle užijete, pokud rádi pečete, tvoříte domácí dezerty a zkoušíte výrobu domácí čokolády, granoly nebo energetických tyčinek. Jistě vymyslíte ještě spoustu dalších způsobů využití.  Pokud si pravidelně pochutnáváte na mandlích, děláte pro sebe skvělou věc. Dopřejte si oříšek plný živin, vitamínů a minerálů. V každé mandli najdete téměř 20 % bílkovin a více než 50 % tuků, jmenovitě mononenasycených (34 %) a polynenasycených (11 %) mastných kyselin. V ideálním případě mandle konzumujte i se slupkou. A pokud máte čas, zkuste je před konzumací na pár hodin namočit. Dochází pak k lepšímu vstřebávání všech obsažených živin a snadnějšímu trávení. Rádi si pochutnáváte na mandlích ve sladké i slané podobě? Nemáte čas na loupaní, sekání či mletí mandlí? V tom případě doporučujeme důkladně prozkoumat naší nabídku. Vyberte si například loupané, jemně mleté, ve formě plátků nebo třísek, čerstvý mandlový krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí neloupaná druh Nonpareil 100 % Specifikace kvality: Mandle No.1 Supreme, odrůda Nonpareil,velikost jader 23/25 Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA Balení: PP obal Příjemně křupavé mandle s lehce nasládlou chutí. Nadstandartní kvalita s označením Supreme No. 1 zaručuje extra jakost jader a skvělý chuťový zážitek.  

GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 500 g

229.00 
GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 500 g Pokud usilujete o redukci váhy a zároveň o budování svalové hmoty, mandle by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět! Mandle jsou jak velmi chuťově oblíbené, tak plné zdraví prospěšných tuků. Kromě tuků, bílkovin a minerálů obsahují také významné množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.  Využití mandlí je skoro nekonečné. Uvedeme alespoň pár těch nejčastějších. Mandle můžou zaprvé sloužit jako pochutinka jen tak samotné nebo v kombinaci s čerstvým nebo sušeným ovocem. Často se používají při pečení cukroví nebo jsou vynikající například v závinech. Také je můžete přidat do oblíbeného smoothie nebo si z nich udělat domácí ořechové máslo.                                   Vyzkoušejte i loupané mandle nebo mandlový krém, obojí v kvalitě bio. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí natural* 100%  *BIO - CZ-BIO-003 | Zemědělská produkce mimo EU Výrobek může obsahovat stopy bio arašídů, jiných bio skořápkových plodů a bio sezamu. Země původu: USA, Španělsko, Itálie Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandle potěší nejen náš mlsný jazýček, ale zároveň prospějí našemu zdraví. Obzvláště právě tyto neloupané a v BIO kvalitě!

GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g

479.00 
GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g Pokud usilujete o redukci váhy a zároveň o budování svalové hmoty, mandle by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět! Mandle jsou jak velmi chuťově oblíbené, tak plné zdraví prospěšných tuků. Kromě tuků, bílkovin a minerálů obsahují také významné množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.  Využití mandlí je skoro nekonečné. Uvedeme alespoň pár těch nejčastějších. Mandle můžou zaprvé sloužit jako pochutinka jen tak samotné nebo v kombinaci s čerstvým nebo sušeným ovocem. Často se používají při pečení cukroví nebo jsou vynikající například v závinech. Také je můžete přidat do Vašeho oblíbeného smoothie nebo si z nich udělat domácí ořechové máslo. Vyzkoušejte i loupané mandle nebo mandlový krém, obojí v kvalitě bio. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí natural* 100%  Výrobek může obsahovat stopy bio arašídů, jiných bio skořápkových plodů a bio sezamu. *BIO - CZ-BIO-003 | Zemědělská produkce mimo EU Země původu: USA, Španělsko, Itálie Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandle potěší nejen náš mlsný jazýček, ale zároveň prospějí našemu zdraví. Obzvláště právě tyto neloupané a v BIO kvalitě!

GRIZLY Mandle Natural loupané plátky 1000 g

269.00 
GRIZLY Mandle Natural loupané plátky 1000 g Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandlí loupaná plátky 100% Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu Země původu: USA Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandle jsou jak velmi chuťově oblíbené, tak plné zdraví prospěšných tuků. Kromě tuků, bílkovin a minerálů obsahují také významné množství antioxidantů. Veškeré výzkumy zahrnující mandle poukazují na velmi příznivý vliv těchto plodů na náš organizmus. Obsahují mononenasycené tuky a řadu vitaminů a minerálů, které tělu prospívají. Mandle plátky jsou především vhodné na pečení a domácí musli či kašičky. Vytvořte si svoje musli doma a za super ceny. Mandle nakrájené na tenoučké plátky se skvěle hodí nejen na pečení, ale také jako posypka na dozdobení rozličných pokrmů.

GRIZLY Mandle Natural loupané 500 g

189.00 
GRIZLY Mandle Natural loupané 500 g Mandle představují součást lidské stravy už od nepaměti. Pro svůj vysoký obsah bílkovin, vlákniny, vápníku, zinku, antioxidantů a díky lahodné nasládlé chuti se staly jedinečnou potravinou se širokým uplatněním. V mandlích najdeme více než 50 % tuků. Skládají se především ze zdraví prospěšných mononenasycených (34 %) a polynenasycených (11 %) mastných kyselin. Mezi potravinami rostlinného původu patří mandle k nejbohatším na proteiny - najdeme v nich téměř 20 % bílkovin! Obsahují jen asi 18 % sacharidů, proto je vhodné je doplňovat sušeným ovocem. Mandle se dají využít na nespočet způsobů. Obvykle je všichni rádi mlsáme jen tak samotné nebo v kombinaci s dalšími ořechy a sušeným nebo čerstvým ovocem. Mají ale obrovské využití v teplé i studené kuchyni. Často se používají při pečení cukroví a obzvláště dobře chutnají v závinech. Také je můžeme přidat do smoothie, udělat si z nich domácí ořechové máslo nebo je přihodit na pánev k masu. Grizly TIP: Z mandlové mouky můžeme upéct zdravější varianty dezertů a mandlové lupínky krásně a zdravě ozdobí zeleninový salát. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra mandl