Zobrazuji všech 16 výsledků

GRIZLY Mandle v javorovém sirupu 500 g

219.00 
GRIZLY Mandle v javorovém sirupu 500 g Už jste zkusili mandle po Kanadsku? Mandle jsou jemně namáčené v javorovém sirupu, takže vám krásně osladí život. Mandle jsou navíc vyhledávané nejen pro svou skvělou chuť, ale také pro množství živin, které obsahují. Jsou bohaté na hořčík, nenasycené mastné kyseliny, vlákninu a bílkoviny. Také obsahují řadu antioxidantů. Ty naše, s javorovým sirupem, vám krásně osladí snídaňovou kaši, jogurt, nebo dozdobí zmrzlinu či jiný dezert. Výborné jsou ale i jen tak samotné, když máte prostě chuť na něco sladkého. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Mandle (druh: Carmel s23/25) 76 %, cukr 20,5 %, javorový sirup 3,5 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země výroby: Česká republika. Skladování: Skladujte na temném chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Vyzkoušejte výborné GRIZLY mandle, které jsme pro originální chuť obalili v javorovém sirupu. Jsou skvělé jen tak samotné, ale i v jogurtu, kaši nebo dezertech.

GRIZLY Mandle ve slaném karamelu s medem 500 g

219.00 
GRIZLY Mandle ve slaném karamelu s medem 500 g Pochoutka z mandlí a medu se špetkou mořské soli vykouzlí zajímavou sladko slanou chuť, kterou si zamilujete. Navíc mandle i med jsou známé bohatým obsahem živin. Mandle především hořčíkem, vlákninou a bílkovinami, med pak obsahem železa a flavonoidů. V kombinaci těchto dvou surovin se slaným karamelem vznikne pochoutka s velmi originální chutí. Mandle s karamelem a medem jsou nejlepší samozřejmě jen tak samotné, kde nejvíc oceníte jejich jedinečnou chuť. Klidně si je však můžete přidat do jogurtu, kaší nebo chia pudinku. Administrativnízařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Jádra pražených mandlí (druh: Mandle Carmel S 23/25) 76 % , cukr, včelí med 3,5 %, mořská sůl 2 %. Země původu: Holandsko Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandle s oblíbenou příchutí slaný karamel a ještě obohacené a chuť medu? To jsou naše GRIZLY mandle se sladko slanou příchutí.

GRIZLY Mandle Zabaione v bílé čokoládě 250 g

99.00 
GRIZLY Mandle Zabaione v bílé čokoládě 250 g Vlastnosti a výhody: Zdroj bílkovin, zdravých tuků a také řady minerálních látek, jako je hořčík, vápník a zinek, to jsou mandle. Ty naše jsou navíc lehce opražené a zabalené do bílé čokolády s vaječným likérem. Vyzkoušejte tuto jedinečnou a originální kombinaci chutí. Použití: Nejlépe si je vychutnáte samotné, ale zkuste jimi také ozdobit svůj oblíbený dezert, přidat si je do müsli nebo na zmrzlinový pohár, i tam budou skvělým chuťovým zpestřením. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Bílá čokoláda 76 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), jádra mandlí pražená 22 %, lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: šelak), aroma. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek, sóji a sezamu. Může obsahovat úlomky skořápek. Země výroby: ČR Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Pražená jádra mandlí v bílé čokoládě s příchutí vaječného koňaku, to je skvělý chuťový zážitek a výborné mlsání.

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě s kakaem 250 g

109.00 
GRIZLY Mandle v hořké čokoládě s kakaem 250 g Vlastnosti a výhody: Mandle patří k jedněm z nejzdravějších skořápkových plodů. Mají vysokou výživovou hodnotu, obsahují velký podíl zdravých tuků a také bílkovin. Jsou zdrojem vápníku, zinku, hořčíku a dalších minerálních látek. Tyto jsou navíc obalené v kvalitní hořké čokoládě a posypané kakaem. Můžeme je tak směle označit za zdravé mlsání. Použití: Mandle v hořké čokoládě nejlépe chutnají jen tak samotné, ale výborně se hodí na doplnění chutí do müsli nebo jako ozdoba dezertů. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Hořká čokoláda 68 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový olej, olej z máslovníku), mléčný tuk, emulgátory: lecitiny a polyglycerylpolyricinoleát; přírodní vanilkové aroma, sušené mléko], jádra mandlí pražená 30 %, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 2 %. V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 38 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek, sóji a sezamu. Může obsahovat úlomky skořápek. Země výroby: ČR Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Mandle jsou zdrojem zdravých tuků, minerálních látek a vitamínů. Ve spojení s hořkou čokoládou a kakaem se stanou luxusní pochoutkou pro vaše chuťové buňky.

GRIZLY Mandle ve slaném karamelu 250 g

139.00 
GRIZLY Mandle ve slaném karamelu 250 g Vlastnosti a výhody: Mandle jsou bohatým zdrojem bílkovin i zdravých tuků (mononenasycených a polynenasycených), také obsahují řadu minerálních látek jako draslík, hořčík a vápník. Zabalením do bílé čokolády se slaným karamelem navíc získají na lahodné a neodolatelné chuti. Použití: Mandle s příchutí slaného karamelu chutnají skvěle samotné, ale zkuste je použít i na zdobení dezertů nebo na vylepšení müsli či jiných ovocno-oříškových mixů. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Bílá čokoláda s karamelem 71 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, karamelový prášek s mléčným tukem 10,5 % [sušené mléko, sušená syrovátka, cukr, mléčný tuk, přírodní vanilkové aroma], karamelizovaný cukr 1,5 %, emulgátor: lecitiny; kakaová hmota, jedlá sůl), jádra mandlí pražená 27 %, lešticí směs (lešticí látka: arabská guma; cukr, med), jedlá sůl. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek, sóji a sezamu. Může obsahovat úlomky skořápek. Země výroby: ČR Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).   Pražená jádra mandlí v bílé čokoládě s oblíbenou příchutí slaného karamelu. Skvělé na chuť nebo na zdobení dezertů.

GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě se skořicí 500 g

199.00 
GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě obalené skořicí 500 g Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Mléčná čokoláda 76 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky: palmový olej, olej z máslovníku, sal, olej z jader manga, sušená syrovátka, mléčný tuk, laktóza, emulgátory: lecitiny, polyglycerolpolyricinoleát, vanilkové aroma), jádra mandlí pražená 20 %, skořice 4 %. Obsah kakaové sušiny minimálně 25 %. Vyrobeno na Slovensku. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Mandle jsou skvělým zdrojem vitamínu E, hořčíku, vlákniny a bílkovin. Jsou jednou z nejzdravějších potravin na světě vůbec. Pokud milujete mandle a zároveň si rádi dopřejete kousek čokolády, tyto čokoládou poctivě polévané mandličky jsou vyváženou volbou pro váš gurmánský jazýček. Použití: Dražované mandličky jsou vhodné k mlsání jen tak samotné nebo je možné s nimi dozdobovat moučníky. Náš tip je přidat pár kousků do snídaňové kaše ještě za tepla, čokoládová poleva se v ní lahodně rozteče.​ Pro zakoupení tohoto produktu je důležité mít pevnou vůli, jakmile totiž jednou sáček otevřete, je velmi těžké přestat mlsat.

GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě 500 g

209.00 
GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě 500 g Bezkonkurenční výhodou mandlí zalitých v mléčné čokoládě je bezpochyby jejich lahodná chuť. Není to však zdaleka všechno, mandle jsou obecně nutričně velmi bohaté, jsou bohaté na zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě. Kombinace polevy z mléčné čokolády s mandlemi je jako stvořená na mlsání ke kávě. Použití: Mandle v mléčné čokoládě si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Mléčná čokoláda 79 % [cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový olej, olej z máslovníku), mléčný tuk, sušená syrovátka, emulgátory: lecitiny a polyglycerylpolyricinoleát; přírodní vanilkové aroma], jádra mandlí pražená 20 %, lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: šelak). V mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 25 %. Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek, sóji a sezamu. Může obsahovat úlomky skořápek. Země původu: Česká Republika Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Nutričně bohaté mandle vysoké kvality zalité v mléčné čokoládě jsou senzační sladkou odměnou. Pochutnejte si na nich ke kávě nebo k čaji.

GRIZLY Mandle v medu a perníčku 500 g

219.00 
GRIZLY Mandle v medu a perníčku 500 g Připomeňte si Vánoce třeba v létě. Vůně těchto mandlí Vás přenese do světa vánoční nálady - a to bez námahy při pečení. Nutriční hodnoty jsou zachované díky kvalitním mandlím Carmel S25 a obalené v medu, cukru a perníčku Vás zaručeně dostanou. Exkluzivně v ČR pouze u nás! Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Mandle (druh: Carmel S25), cukr, med, perníkové koření Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země výroby: Česká Republika Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Připomeňte si Vánoce třeba v létě. Vůně těchto mandlí Vás přenese do světa vánoční nálady - a to bez námahy při pečení.

GRIZLY Mandle v jogurtové polevě 500 g

169.00 
GRIZLY Mandle v jogurtové polevě 500 g Administrativní zařazení: Dražované skořápkové plody Složení: Poleva s jogurtovou příchutí min. 79 % (cukr, plně ztužený rostlinný tuk, plně ztužený palmojádrový tuk, sušená syrovátka, sušený jogurt 2% (mléko, jogurtová kultura), regulátor kyselosti: kys. citronová, emulgátor: lecitiny, aroma), jádra mandlí pražená 20 %, leštící směs (tapiokový škrob, cukr, leštící látka: šelak). Země původu: Velká Británie Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Nevíte co si dát ke kávě? Co takhle tyto vynikající mandličky zalité v jemné jogurtové polevě místo zákusku.

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g

219.00 
GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Hořká čokoláda* 58 % (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, odtučněný kakaový prášek*, emulgátor: sójový lecitin*), mandle* 39 %, lešticí látka: arabská guma*,cukr*, dextróza*. Obsah kakaa v hořké čokoládě je minimálně 62 %. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Zemědělská produkce EU/mimo EU Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Bezkonkurenční výhodou mandlí zalitých ve vysokoprocentní hořké čokoládě je bezpochyby jejich lahodná chuť a certifikovaná bio kvalita plodů i čokolády. To ale není zdaleka všechno, co můžou mandle v čokoládě nabídnout, hořká čokoláda i mandle jsou bohatým zdrojem atioxidantů. Mandle jsou navíc obecně nutričně velmi bohaté. Obsahují zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.  Použití: Bio mandle v bio hořké čokoládě si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu. Bio mandle v kvalitní vysokoprocentní hořké bio čokoládě ocení obzvláště mlsouni a vyznavači zdravého životního stylu a zároveň ti, pro které je kvalita potravin prioritou.

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě 500 g

169.00 
GRIZLY Mandle v hořké čokoládě 500 g Dražované výrobky patří mezi top produkty, které dodáváme na trh v té nejvyšší kvalitě. Administrativní zařazení: Dražované skořápkové plody Složení: Hořká čokoláda 79% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky [palmový olej, olej z máslovníku], mléčný tuk, emulgátory: lecitiny a polyglycerylpolyricinoleát, přírodní vanilkové aroma, sušené mléko), jádra mandlí pražená 20%, leštící směs (tapiokový škrob, cukr, leštící látka: šelak). Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 38 %.  Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země výroby: Česká Republika Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Honí vás mlsná, ale nechcete si dávat nic nezdravého? Zkuste třeba tyto mandle v hořké čokoládě, které jistě uspokojí Váš jazýček.

GRIZLY Mandle v bílé čokoládě s citronem a růží BIO 250 g

219.00 
GRIZLY Mandle v bílé čokoládě s citronem a růží BIO 250 g Vlastnosti a výhody: Bezkonkurenční výhodou mandlí zalitých v bílé čokoládě smíchané se sušenými květy růží a olejem z citronové kůry je bezpochyby jejich nevšední lahodná chuť a certifikovaná bio kvalita plodů i čokolády. To ale není zdaleka všechno, co můžou mandle v čokoládě nabídnout. Kakaové máslo obsažené ve velké míře v bílé čokoládě i mandle jsou bohatým zdrojem atioxidantů. Mandle jsou navíc obecně nutričně velmi bohaté. Obsahují zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě. Poleva z bílé čokolády obsahuje vysoké procento kakaového másla, zcela výjimečného rostlinného tuku vylisovaného z kakaových bobů, který narozdíl od ostatních rostlinných tuků nežlukne a zároveň obsahuje velké množství antioxidantů, minerálních látek a zdravých tuků, které představují kvalitní zdroj rychlé energie. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.  Použití: Mandle v bio bílé čokoládě si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Bílá čokoláda* 75 % (třtinový cukr*, kakaové máslo*, plnotučné sušené mléko*, emulgátor: sójový lecitin*), mandle* 24 %, lešticí látka: arabská guma*, cukr*, dextróza*, květy růží* 0,2%, olej z citronové kůry* 0,1 %. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Zemědělská produkce EU/mimo EU Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) BIO mandle v BIO bílé čokoládě s BIO olejem z citronu a s BIO okvětními plátky růží jsou rozhodně jedním z nejexkluzivnějších produktů, na které u nás narazíte. Ocení je obzvláště gurmáni, pro které je kvalita potravin prioritou.

GRIZLY Mandle tříbarevné 500 g

159.00 
GRIZLY Mandle tříbarevné 500 g Vlastnosti a výhody: Bezkonkurenční výhodou mandlí je bezpochyby jejich lahodná chuť. Není to však zdaleka všechno, mandle jsou obecně nutričně velmi bohaté, jsou bohaté na zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě. Použití: Mandle si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu. Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky Složení: Hořká čokoláda 26 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky [palmový olej, olej z máslovníku, Sal, olej z jader manga], mléčný tuk, emulgátory: E322 a E476; přírodní vanilkové aroma, sušené mléko), poleva s jogurtovou příchutí 26 % (cukr, plně ztužený palmojádrový tuk, sušená syrovátka, sušený jogurt 2 % (mléko, jogurtová kultura), regulátor kyselosti: E330, emulgátory: E322 a E476; přírodní vanilkové aroma), poleva s karamelovou příchutí 26 %(cukr, částečně ztužený rostlinný tuk [palmový, sójový (plně rafinovaný)], sušená syrovátka, kakaový prášek, sušené odstředěné mléko, emulgátor: E322; aroma, přírodní vanilkové aroma), jádra mandlí pražená 20 %, leštící směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: E904). V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 38 %. Země původu: Velká Británie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Mandle v hořké čokoládě, v jogurtové a karamelové polevě jsou výborným mlsáním pro celou rodinu.

GRIZLY Mandle se skořicí 500 g

259.00 
GRIZLY Mandle se skořicí 500 g Kvalitní křupavé mandle s jemným podtónem skořice vykouzlí pocit Vánoc i v létě. Exkluzivně v ČR pouze u nás!  Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Mandle (druh: Carmel-S 23/25), cukr, skořice Výrobek může obsahovat stopy arašídů a jiných skořápkových plodů. Země původu: Holandsko Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Dali byste si kvalitní mandle s jemným podtónem skořice? V tom případě - BINGO!

GRIZLY Mandle s vanilkou 500 g

229.00 
GRIZLY Mandle s vanilkou 500 g Vlastnosti a výhody: Mandle jsou bohatým zdrojem zdravých tuků a bílkovin. Mimo to jsou i bohatým zdrojem hořčíku a vitamínů jako je B2 a E. Pochoutka z mandlí a vanilky je plná živin a především je neodolatelná. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Mandle (Carmel S23/25) 76 %, cukr 20,5 %, vanilkový cukr 3,5 %. Druh: Mandle Carmel S 23/25. Vyrobeno: Nizozemí. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). GRIZLY Mandle s vanilkou – pochoutka z mandlí dochucená lahodnou vanilkou, skvělé na mlsání, do kaší nebo dezertů.

GRIZLY Kokosové mandle v bílé čokoládě 250 g

99.00 
GRIZLY Kokosové mandle v bílé čokoládě 250 g ​Mandle v polevě z kokosu a bílé čokolády jsou opravdovou lahůdkou. Ve zdravém jádru se zakousnete do mandle bohaté na hořčík a vápník, prospěšným pro pevnost kostí, nehtů, vlasů a správnost srdeční činnosti. Jemná poleva z bílé čokolády založená na kakaovém másle, mléce a cukru dodá mlsnému jazýčku přesně to, co si žádá a sypaný kokos se rázem stane třešničkou na dortu této pochutiny. Administrativní zařazení: Dražované suché skořápkové plody. Složení: Bílá čokoláda 78 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, emulgátor: lecitiny,  přírodní vanilkové aroma), jádra mandlí pražená 18 %, kokos strouhaný 3 %, maltodextrin, cukr. Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Může obsahovat stopy lepku,sezamu, arašídů a jiných skořápkových plodů. Křupavá mandle je zalitá v jemné vrstvě bílé čokolády a posypaná bohatou vrstvou kokosu. Radost mlsat.