Zobrazen 1. – 18. z 165 výsledků

Živina Tahini BIO 530 g

173.00 
Živina Tahini BIO 530 g Lahodná sezamová BIO pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu. Pokrmům dodá krémovitost a pozvedne jejich chuť na úplně novou úroveň. Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, do zeleninových salátů i do dezertů. Složení: Drcená sezamová semínka* 100 %. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Tahini BIO je lahodná sezamová pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu.

Živina Tahini BIO 330 g

140.00 
Živina Tahini BIO 330 g Lahodná sezamová BIO pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu. Pokrmům dodá krémovitost a pozvedne jejich chuť na úplně novou úroveň. Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, do zeleninových salátů i do dezertů. Složení: Drcená sezamová semínka* 100 %. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tahini BIO je lahodná sezamová pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu.

Živina Tahini BIO 210 g

117.00 
Živina Tahini BIO 210 g Lahodná sezamová BIO pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu. Pokrmům dodá krémovitost a pozvedne jejich chuť na úplně novou úroveň. Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, do zeleninových salátů i do dezertů. Složení: Drcená sezamová semínka* 100 %. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Tahini BIO je lahodná sezamová pasta bohatá na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu. Dokáže nahradit máslo a hodí se téměř do každého receptu.

Živina Tahini 530 g

147.00 
Živina Tahini 530 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Tahini pasta je označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku.

Živina Tahini 330 g

120.00 
Živina Tahini 330 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Tahini má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů.

Živina Tahini 210 g

91.00 
Živina Tahini 210 g Tahini pasta má jemnou chuť pečeného sezamu. Dokáže nahradit třeba máslo, hodí se do pomazánek, jako sytý dresink do zeleninových salátů i do dezertů. Tahini září i svými výbornými nutričními vlastnostmi. Díky obsahu nenasycených tuků a hodnotných bílkovin je vhodná i při hubnutí. Je také označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku. Složení: Drcená sezamová semínka 100 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Tahini pasta je označována za jeden z nejlepších zdrojů vápníku.

Živina Tahináda melasa 330 g

194.00 
Živina Tahináda melasa 330 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Naše Tahináda vychází z tahini pasty, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), melasa, vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty, akorát je bez palmáče a přidaného cukru.

Živina Tahináda melasa 220 g

147.00 
Živina Tahináda melasa 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Naše Tahináda vychází z tahini pasty, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), melasa, vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty, akorát je bez palmáče a přidaného cukru.

Živina Tahináda kakao 330 g

194.00 
Živina Tahináda kakao 330 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémovou čokoládu, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), datlový sirup*, kakaový prášek*, vanilkový lusk. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémovou čokoládu, akorát bez palmáče a přidaného cukru.

Živina Tahináda kakao 220 g

147.00 
Živina Tahináda kakao 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémovou čokoládu, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), datlový sirup*, kakaový prášek*, vanilkový lusk. *produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémovou čokoládu, akorát bez palmáče a přidaného cukru.

Živina Tahináda datle 330 g

194.00 
Živina Tahináda datle 330 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Naše Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připomíná krémové datle, akorát je bez palmáče a přidaného cukru. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka), datlový sirup*, vanilkový lusk * produkt ekologického zemědělství. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. "Oříškové" máslo, jak ho neznáte. Tato Tahináda vychází z tahini pasty a chutí připom