Zobrazuji všech 10 výsledků

GRIZLY Pistácie loupané 500 g

399.00 
GRIZLY Pistácie loupané 500 g  Pistácie jsou dobře stravitelné oříšky s jemnou konzistencí. Mají svou typickou chuť, která skvěle doplní téměř každé jídlo. Jsou vhodné také při redukčních dietách, protože zasytí již v malém množství. Obsahují také mnoho důležitých látek pro lidský organismus. Z těch nejvýznamnějších jsou to železo a měď, které se dobře vstřebávají spolu s vitamínem C, takže je dobré jíst pistácie společně s ovocem. Pistácie se také pyšní vysokým obsahem vlákniny, omega-9 nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, provitaminu A, vitaminů skupiny B (B1, B2, B3), vitaminu E, hořčíku, zinku a selenu. Oživte pistáciemi svůj oblíbený salát nebo rizoto. Můžete s nimi dochutit mnoho lahodných pokrmů nebo si je dát na svačinku spolu s Vaším oblíbeným ovocem. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Jádra pistácií 100% Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA, Irán Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal   Mluvíme tu o železném favoritovi. A to nejen u našich zákazníků, ale i obsahově - je v nich nejvíce železa ze všech ořechů!

GRIZLY Pistácie pražené solené s příchutí limetky 500 g

249.00 
GRIZLY Pistácie ve skořápce pražené solené limetka 500 g Pistáciová jádra pražená a solená se smíchají se solným roztokem v pražící komoře a potom se chladí vzduchem. Než se dostanou na váš stůl, urazí velký kus cesty. Ochucování všech oříšků probíhá v ČR z produktů vysoké kvality na kontinuální horkovzdušné pražičce, kde dochází k postupnému zvyšování teploty (horkým vzduchem) bez použití oleje, to znamená, že se zachovává chuť oříšků a nezvyšuje se kalorická hodnota. Všechny aromata jsou bez alergenů a neobsahují GMO. Při výrobě nebyly použity výrobky živočišného původu, ani nebyly do výrobku přidány. Výrobek nebyl vystaven ionizujícímu záření. Použitý škrob je bezlepkový. Vhodné pro vegany. Balení probíhá v ochranné atmosféře, to taky zvyšuje trvanlivost výrobku a zachovává stávající chuť i kvalitu oříšků. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie ve skořápce 96,5 %, sůl 2%, limetové aroma (modifikovaný škrob kukuřičný, aromatické složky) 1 %. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA Vyrobeno v ČR Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).       Můžeme říci, že pistácie s příchutí limetky, jemně solené a pražené, se staly něčím famózním. Kombinace chutí limetky a pražené pistácie ve skořápce uspokojí vaše chuťové pohárky.  

GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 1000 g

329.00 
GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 1000 g Jemně solené pistácie si zamilujete hned po prvním ochutnání. Příjemně křupou, výjimečně dobře chutnají a louskání je zábava a relaxace v jednom. Načněte pytlík pistácií třeba se svými blízkými a užijte si tuhle mimořádnou dobrotu společně. Nabízíme odrůdu Kalleh Ghouchi, známou též pod názvem Jumbo. Pěstuje se v USA, jejím typickým znakem jsou větší jádra oblého tvaru.  Pistácie jsou bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, proteinů, sacharidů, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Doporučujeme je konzumovat v kombinaci s ovocem a zeleninou bohatou na vitamín C, který zvyšuje absorpci železa ve střevech. Použití: Pistácie použijte dle vlastní fantazie. Nejlepší jsou samotné jako výživná svačina. Vyloupané a nasekané pistácie se výborně hodí do teplé i studené kuchyně. Posypejte s nimi zeleninový nebo ovocný salát, italské rizoto nebo těstoviny. Pokud patří pistácie mezi vaše nejoblíbenější oříšky, vyzkoušejte také ty loupané, pistáciovou mouku nebo jemný krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie pražené neloupané 98,4 %, sůl 1,6 %. Specifika: No. 1, 21/25, Jumbo (Kalleh Ghouchi) Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Pistácie oblého tvaru, jemně solené a s přirozeně otevřenou skořápkou. Překvapí vás intenzivní chutí a křupavostí. My navíc zaručujeme minimálně 48% podíl jader.

GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 500 g

219.00 
GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 500 g Jemně solené pistácie si zamilujete hned po prvním ochutnání. Příjemně křupou, výjimečně dobře chutnají a louskání je zábava a relaxace v jednom. Načněte pytlík pistácií třeba se svými blízkými a užijte si tuhle mimořádnou dobrotu společně. Nabízíme odrůdu Kalleh Ghouchi, známou též pod názvem Jumbo. Pěstuje se v USA, jejím typickým znakem jsou větší jádra oblého tvaru.  Pistácie jsou bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, proteinů, sacharidů, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Doporučujeme je konzumovat v kombinaci s ovocem a zeleninou bohatou na vitamín C, který zvyšuje absorpci železa ve střevech. Použití: Pistácie použijte dle vlastní fantazie. Nejlepší jsou samotné jako výživná svačina. Vyloupané a nasekané pistácie se výborně hodí do teplé i studené kuchyně. Posypejte s nimi zeleninový nebo ovocný salát, italské rizoto nebo těstoviny. Pokud patří pistácie mezi vaše nejoblíbenější oříšky, vyzkoušejte také ty loupané, pistáciovou mouku nebo jemný krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie pražené neloupané 98,4 %, sůl 1,6 %. Specifika: No. 1, 21/25, Jumbo (Kalleh Ghouchi) Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: USA Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Pistácie oblého tvaru, jemně solené a s přirozeně otevřenou skořápkou. Překvapí vás intenzivní chutí a křupavostí. My navíc zaručujeme minimálně 48% podíl jader.

Seeberger Pistácie solené 150g

149.00 
Seeberger Pistácie solené 150 g Oblíbená jemně slaná ořechová pochoutka je skvělou volbou při večerním odpočinku po náročném dni. Velikostí balení je i dobrou volbou na cesty, kde ale bezstarostnému zobání může trochu překážet vylupování ze skořápek, které je pro pistácie typické. To však nic nemění na jejich jedinečné chuti. Země původu: Německo Složení: Pistácie 100%, sůl. Může obsahovat jiné ořechy a arašídy.  Skladování: Skladujte mimo dosah tepla a vlhkosti. Balení: Baleno v ochrané atmosféře Kalirfornské lehce solené pistácie jsou oblíbenou pochoutkou na večerní relaxaci. Mají svou typickou chuť, kterou každý miluje.

Komo Pistácie pražené solené 150 g

99.00 
Komo Pistácie pražené solené 150 g Pistácie jsou jako většina skořápkových plodů bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, zdravých tuků, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Patří také mezi antioxidanty. Jsou jedny z nejoblíbenějších oršíků na slané mlsání u nás. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Pistácie ve skořápce, voda, sůl. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, lepku a mléka. Kdo by nemiloval oblíbené pistácie, ideální pochoutka ke skleničce vína, večernímu posezení s přáteli nebo jen jako zdravější alternativa klasickým chipsům.

Komo Pistácie pražené solené 1000 g

339.00 
Komo Pistácie pražené solené 1000 g Pistácie jsou jako většina skořápkových plodů bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, zdravých tuků, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Patří také mezi antioxidanty. Jsou jedny z nejoblíbenějších oršíků na slané mlsání u nás. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody. Složení: Pistácie ve skořápce, voda, sůl. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, lepku a mléka. Kdo by nemiloval oblíbené pistácie, ideální pochoutka ke skleničce vína, večernímu posezení s přáteli nebo jen jako zdravější alternativa klasickým chipsům.

GRIZLY Pistácie pražené solené Řecké 500 g

249.00 
GRIZLY Pistácie pražené solené Řecké 500 g Jemně solené pistácie si velmi rychle oblíbíte. Nejenže jsou příjemně křupavé, zároveň i výjimečně dobře chutnají. Pytlík pistácií načněte se svými blízkými a pochutnejte si  na téhle mimořádné dobrotě společně. Pistácie poslouží třeba jako výživná svačinka, můžete je také zkusit přidat do salátů, těstovin nebo domácí granoly. Jsou výborným zdrojem bílkovin a sacharidů, vyznačují se vysokým obsahem vlákniny, železa a dalších minerálních látek. Pistácie jezte společně s ovocem a zeleninou, díky obsaženému vitaminu C dojde k lepšímu vstřebávání železa.  V naší nabídce máme více druhů pistácií. Vyzkoušejte odrůdy Jumbo nebo Exclusive, pistácie loupané, pistáciovou mouku a jemný krém. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie pražené neloupané 97,4 %, sůl 2,6 % Specifika: N.O, AA 26/28  Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu. Země původu: Řecko Skladování: Skladujte v  temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Pražené a jemně solené pistácie z Řecka. Jedná se o velmi rozšířenou odrůdu Pontikis, s vysokým podílem kulatých jader.

GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 500 g

259.00 
GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 500 g Vynikající slaná pochoutka, která potěší každou návštěvu či přímo Vás při večerní pohodičce. Pistácie se vyznačují vysokým obsahem vlákniny, omega-9 nenasycených mastných kyselin. Pistáciové oříšky jsou plodem řečíku pistáciového (též pistácie pravá, latinsky Pistacia vera), malého stromu, který se především pěstuje právě pro své plody. Největším producentem pistácií je Írán, následovaný Spojenými státy a Tureckem. Plody pistáciových keřů rostou v hroznech, kdy po dozrání plodu skořápky podélně pukají a tím nám usnadňují vylousknutí jader. Pistácie jsou výborným zdrojem bílkovin, proteinů, sacharidů, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Doporučuje se konzumace v kombinaci s ovocem a zeleninou bohatou na vitamín C, který zvyšuje absorpci železa ve střevech. Pistácie se tak stávají velmi významnými pomocníky pro ty, kdo trpí anémií způsobenou nedostatkem železa, ale také pomáhají k úpravě krevního tlaku, redukují nadměrné množství LDL cholesterolu v krvi, a chrání před vysokým krevním tlakem. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie 98,6 %, sůl 1,2 %, bramborový škrob 0,2 % Specifika: No. 1, 22/24, Akbari Země původu: Írán Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Pistácie Exclusive, odrůdy Akbari, jsou přirozeně otevírané, to znamená, že ořech roste tak dlouho než skořápka pukne.

GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g

439.00 
GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g Vynikající slaná pochoutka, která potěší každou návštěvu či přímo Vás při večerní pohodičce. Pistácie se vyznačují vysokým obsahem vlákniny, omega-9 nenasycených mastných kyselin. Pistáciové oříšky jsou plodem řečíku pistáciového (též pistácie pravá, latinsky Pistacia vera), malého stromu, který se především pěstuje právě pro své plody. Největším producentem pistácií je Írán, následovaný Spojenými státy a Tureckem. Plody pistáciových keřů rostou v hroznech, kdy po dozrání plodu skořápky podélně pukají a tím nám usnadňují vylousknutí jader. Pistácie jsou výborným zdrojem bílkovin, proteinů, sacharidů, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Doporučuje se konzumace v kombinaci s ovocem a zeleninou bohatou na vitamín C, který zvyšuje absorpci železa ve střevech. Pistácie se tak stávají velmi významnými pomocníky pro ty, kdo trpí anémií způsobenou nedostatkem železa, ale také pomáhají k úpravě krevního tlaku, redukují nadměrné množství LDL cholesterolu v krvi, a chrání před vysokým krevním tlakem. Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody Složení: Pistácie 98,6 %, sůl 1,2 %, bramborový škrob 0,2 % Specifika: No. 1, 22/24, Akbari Země původu: Írán Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)   Pistácie Exclusive, odrůdy Akbari jsou přirozeně otevírané, to znamená, že ořech roste tak dlouho než skořápka pukne.