Zobrazuji všechny 3 výsledky

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu levandule náhradní náplň BIO 500 ml

253.00 
Tierra Verde Osvěžovač vzduchu levandule náhradní náplň BIO 500 ml Tento osvěžovač má přírodní složení, bez přidaných chemických aditiv. Základní složkou je silice získaná destilací z květů levandule. Neobsahuje aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky. Toto balení je náhradní náplň pro skleněnou lahvičku s rozprašovačem o objemu 100 ml. Důkladně protřepejte, doplňte do lahvičky, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Certifikace: Ecogarantie. Složení: Líh denat., voda, levandulová silice v biokvalitě (Lavandula hybrida sp. Grosso), linalool, d-limonen. Upozornění:  Levandule má sedativní účinky. Měli by se jí vyhnout lidé s nízkým tlakem. Zvažte také, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat. Levandule navozuje pocit relaxace, je skvělá k rozpouštění vnitřního napětí. Můžete si ji vzít na pomoc pro příjemné usínání. Krásně provoní domov.

Tierra verde Osvěžovač vzduchu pomeranč náhradní náplň BIO 500 ml

253.00 
Tierra verde Osvěžovač vzduchu pomeranč náhradní náplň BIO 500 ml  Tento osvěžovač má přírodní složení, bez přidaných chemických aditiv. Základní složkou je silice získaná lisováním kůry plodů pomerančovníků. Neobsahuje aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky. Toto balení je náhradní náplň pro skleněnou lahvičku s rozprašovačem o objemu 100 ml. Důkladně protřepejte, doplňte do lahvičky, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Certifikace: Ecogarantie. Složení: Líh denat., voda, pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonen. Upozornění:  Zvažte také, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat. Sladká vůně zralých pomerančů se hodí vždy, když potřebujete osvěžit, povzbudit, relaxovat, prostě si do života vnést slunce. Navíc neutralizuje nežádoucí pachy.

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO 500 ml

253.00 
Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO 500 ml  Osvěžovač vzduchu s eukalyptovou silicí je vhodný zejména do interiérů. Jeho příjemná vůně vám zlepší náladu doma, v práci, při studiu i ve sdílených prostorách (čekárny, recepce, šatny, sociální zařízení). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiální účinky, proto je oblíbený v obdobích respiračních onemocnění. Zároveň patří mezi přírodní repelenty, takže od vás bude držet dále nezvaný hmyz. Toto balení je náhradní náplň pro skleněnou lahvičku s rozprašovačem o objemu 100 ml. Důkladně protřepejte, doplňte do lahvičky, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Certifikace: Ecogarantie. Složení: Líh denat., voda, eukalyptová silice v biokvalitě (Eucalyptus globulus), d-limonen. Upozornění:  Zvažte, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat. Eukalyptus Globulus není vhodný pro děti do 10 let a lidi trpícími astmatem. Výrazná a zároveň příjemně bylinná vůně eukalyptu působí blahodárně zejména na dýchací cesty. Skvěle také povzbudí a podpoří soustředění.