Tierra Verde Regenerační sůl do myčky na nádobí 2000 g

119.00 
Tierra Verde Sůl do myčky 2 kg Čistý 100% chlorid sodný, bez příměsí jódu, fluoru a protihrudkujících látek přidávaných do běžné stolní soli. Sodík v soli obsažený pomáhá k tzv. regeneraci iontového výměníku, který zachycuje ionty vápníku a hořčíku a tím změkčuje mycí vodu. k zamezení tvorby usazenin na nádobí a skle do všech druhů domácích myček Použití: Doplňujeme do zásobníku myčky po rozsvícení kontrolky. Čistá hrubozrnná sůl v potravinářské kvalitě pro údržbu iontového výměníku domácích myček nádobí.

Tierra Verde Prášek do myčky na nádobí 1000 g

239.00 
Tierra Verde Prášek do myčky na nádobí 1000 g Prášek do myčky se zdokonaleným mycím výkonem je určený k mytí nádobí při teplotě vyšší než 55°C. Výrobek je účinný právě od této teploty. V kombinaci s bělicí složkou na bázi kyslíku a jedlou sodou odstraňuje skvrny od kávy, čaje a ovocných šťáv, umyje zaschlé zbytky jídla a nádobí perfektně odmastí. 99% ingrediencí je přírodního původu, prášek je plně odbouratelný, neobsahuje syntetické parfémy ani živočišné složky. Dávkování: Při běžném znečistění použijte na jedno mytí 1 polévkovou lžíci prášku (asi 15 g). Prášek nasypte do zásobníku myčky. Silně znečištěné nádobí: Přidejte ½ lžíce prášku navíc nebo 1 lžíci prostředku Puer – bělicí prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku. Přidejte lžíci kyseliny citronové, která zbaví myčku vodního kamene.   Tip: Pro dokonalý mycí výsledek používejte Leštidlo do myčky na nádobí a pravidelně doplňujte Regenerační sůl do myčky na nádobí. Myčku na nádobí pravidelně čistěte. Upozornění: NEBEZPEČÍ: Může zesílit požár; oxidant. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Složení: Prací soda (uhličitan sodný), 15-30 % perkarbonát sodný (bělicí činidlo na bázi kyslíku), jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný), silikáty (křemičitan sodný), citronan sodný, chelatační činidlo (MGDA), < 5 % aniontové a neiontové povrchově aktivní látky rostlinného původu   Prášek do myčky se zvýšeným podílem přírodních tenzidů odmašťuje a účinně odstraňuje zaschlé zbytky jídla. Bělicí složka si poradí i se skvrnami od kávy a čaje.  

Tierra Verde Mytí v kostce s vůní silice vavřín kubébový 165 g

233.00 
Tierra Verde Mytí v kostce s vůní silice vavřín kubébový 165 g Inovativní produkt Mytí v kostce pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, lamino a sklo) a pere jemné prádlo. Při práci s ním vás bude doprovázet svěží citrusová vůně bio esenciálního oleje vavřínu kubébového. Při výrobě mýdlové kostky nejsou potřeba žádné konzervanty. Přirozenou vlastností mýdla je, že díky svému pevnému složení nevytváří živnou půdu pro bakterie jako podobné mycí prostředky na bázi vody Použití:  Mytí nádobí: Lufu nebo kuchyňskou žínku namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny. Pěnu použijte k mytí nádobí stejně jako gel na nádobí a důkladně opláchněte. Ze silně umaštěného nádobí nejprve odstraňte vrstvu tuku. Na úklid: Hadřík na úklid namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny. Mytí v kostce můžete také nastrouhat do kbelíku s vodou, nechat rozpustit a roztok použít k omývání povrchů. Praní v ruce: Po namočení prádla přejíždějte kostkou po skvrně. Vzniklou pěnu jemně vetřete do ošetřované tkaniny a opláchněte teplou vodou. Odolnější skvrny odstraňujte navlhčenou kostkou přímo. Upozornění: Po použití uchovávejte kostku na suchém místě. Používejte vhodnou mýdlenku (nedoporučujeme dřevěnou), která umožňuje dobré proschnutí kostky a nezadržuje pod ní vodu. Složení: > 30% mýdlo, citronan sodný, glycerol, kaolín, přírodní esenciální olej z vavřínu kubébového v biokvalitě (Litsea Cubeba), citral, d-limonen. Inovativní produkt Mytí v kostce pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy a pere jemné prádlo.

Tierra Verde Leštidlo do myčky na nádobí 750 ml

149.00 
Tierra Verde Leštidlo do myčky na nádobí 750 ml Leštidlo slouží k závěrečné fázi mytí v myčce, je ideálním řešením, pokud chcete mít nádobí lesklé, bez šmouh a zaschlých kapek. Obsažená kyselina citronová, líh a rostlinný tenzid pomáhají rozpouštět minerální usazeniny z vody na nádobí. Výrobek je vysoce efektivní a přináší vynikající výsledek mytí. Bez parfemace, vhodné pro vegany.​ Použití: Leštidlo doplňujte při rozsvícení kontrolky podle návodu výrobce myčky. Samotné dávkování provede vaše myčka při každém mycím procesu. Tip: Pokud zůstávají na nádobí zaschlé kapky vody, zvyšte dávkování leštidla. Pokud zůstávají na nádobí lepivé šmouhy, dávkování leštidla naopak snižte. Složení: 15-30 % denaturovaný líh, 5-15 % kyselina citronová, 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky. Upozornění: VAROVÁNÍ. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě požáru: K uhašení použijte práškový hasící přístroj/písek/oxid uhličitý. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. '     Leštidlo do myčky dodává nádobí přirozený lesk. Čistě přírodní složky rozpouští usazené minerály vysrážené z mycí vody. Působení přírodních tenzidů urychluje schnutí nádobí. Šetrné složení bez parfémů neovlivňuje chuť pokrmů ani nápojů.

Tierra Verde Kokosový kartáč na zeleninu a nádobí s madlem 1 ks

70.00 
Tierra Verde Kokosový kartáč na zeleninu a nádobí s madlem 1 ks Kartáč (drátěnka) z kokosových vláken s dřevěným madlem, ideální na čistění ovoce, zeleniny a nádobí. Poradí si i s připálenými hrnci a pánvemi. Není vhodný na citlivé povrchy, např. teflon.Perfektní pomocník do vaší kuchyně, který nahradí umělohmotné kartáče a drátěnky. Složení: štětiny - kokosové vlákno navinuté na kovovém drátku, madlo - dřevo. Délka: 24,5 cm. Kartáč z kokosových vláken s dřevěným madlem, ideální na čistění ovoce, zeleniny a nádobí. Není vhodný na citlivé povrchy.

Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citrónovou silicí 1000 ml

149.00 
Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citrónovou silicí 1000 ml  Gel na nádobí má skvělý mycí výkon a zároveň šetrné přírodní složení na rostlinné bázi, vhodné i pro vegany. Používejte, pokud obvykle myjete nádobí bez rukavic či trpíte ekzémy. Gel jemně voní po přidané citrónové silici a je snadno odbouratelný v přírodě. Certifikace: Ecogarantie Použití: Malé množství gelu buď rozmícháme ve větším množství teplé vody nebo naneseme přímo na houbičku. Gel můžete používat několika způsoby - na mytí nádobí, k omytí ovoce a zeleniny, k odstranění mastných skvrn na prádle a odmaštění povrchů v celé domácnosti. Tip: Po omytí ovoce či zeleniny prostředek důkladně opláchněte pitnou vodou. Pokud se potýkáte se silnějším znečištěním, pomůže vám dřevěný kartáč na zeleninu. Upozornění: Gel při teplotě nižší než 15 °C tuhne a mění barvu (nažloutlá se mění na bílou). Při pokojové teplotě se jeho konzistence i barva obnoví. Případné tuhnutí nemá vliv na další funkčnost výrobku.  Složení: 5-<15 % aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, glycerol, chlorid sodný, xanthanová guma, benzoan sodný, kyselina citronová, GLDA, citronová silice v biokvalitě (Citrus limon), limonen, citral.   Gel na ruční mytí nádobí disponuje vysokou odmašťovací silou. Výborně pění, je snadno odbouratelný v přírodě a příjemně voní díky přírodní citronové silici. 

Tierra Verde Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů s bio pomerančovou silicí 1000 ml

202.00 
Tierra Verde Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů s bio pomerančovou silicí 1000 ml Gel na mytí nádobí do myčky s inovovaným složením a zdokonaleným mycím výkonem, je účinný již při teplotách od 40°C. Ve složení najdete 98% složek přírodního původu, je tedy výbornou volbou pro všechny, kterým záleží na kvalitním složení mycích prostředků. Základ mycího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů a tenzid alkylpolyglukosid, který je vyroben ze škrobů a olejů. Neobsahuje syntetické parfémy, jemně voní po pomerančové silici. Ta přirozeně odmašťuje a neutralizuje pachy. Díky rostlinnému složení je vhodný pro vegany a také je snadno rozložitelný v přírodě. Certifikace: Ecogarantie Použití: Nalijte 25 ml přípravku (asi 3/4 uzávěru lahve) do zásobníku v myčce. Při silně znečištěném nádobí zvyšte dávku gelu, použijte množství odpovídající celému uzávěru lahve. Přidejte lžíci kyseliny citronové, ta zbaví myčku vodního kamene. Účinky gelu zesílí i jedlá soda, zbavuje myčku možného zápachu.   Tip: Pokud používáte přípravky do myčky bez obsahu enzymů, zvolte mycí cyklus s teplotou alespoň 40 °C.    Pokud je na nádobí bílý povlak, jedná se o usazené minerály z vody. Používejte Leštidlo do myčky na nádobí, pravidelně doplňujte Regenerační sůl do myčky na nádobí a pravidelně čistěte myčku a filtr v ní. V případě, že je na nádobí stále bílý povlak, máte v domácnosti pravděpodobně příliš tvrdou vodu. Zjistěte hodnotu tvrdosti vody (od dodavatele vody) a nastavte myčku dle zjištěné hodnoty tak, jak je uvedeno v návodu. Správné nastavení myčky je velmi důležité pro dosažení výborných mycích výsledků. Myčku na nádobí pravidelně čistěte, včetně filtru. Filtr vyjměte, otřete hadříkem nebo propláchněte pod tekoucí vodou. Při celkovém čistění myčky nasypte vždy polévkovou lžíci Puer bělicího prášku a odstraňovače skvrn a Odstraňovače vodního kamene na dno myčky. Následně zapněte myčku na celý mycí cyklus s maximální teplotou.  Složení: < 15 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (GLDA), citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), uhličitan sodný (prací soda), glycerol, xanthanová guma, < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, přírodní pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonene.   Gel do myčky na nádobí obsahuje extrakt z mýdlových ořechů, který účinně odstraňuje nečistoty, dále přírodní tenzid. Ten výborně odmašťuje a jedlá soda přispívá k odstranění zaschlých zbytků jídla. Výborný mycí efekt doplňuje jemná vůně pomeranče.

Tierra Verde Dřevěný kartáč na zeleninu a ovoce 1 ks

169.00 
Tierra Verde Dřevěný kartáč na zeleninu a ovoce 1 ks Kartáč  je vyroben z přírodních materiálů, využijete jej na čištění brambor, mrkve, okurek a další zeleniny a ovoce. Má dva druhy štětin - světlé pro jemné nečistoty, tmavé pro odstranění větších nečistot. Dobře sedí v ruce a snadno se používá. Upozornění: Po každém použití kartáč pečlivě opláchněte a nechte vyschnout na vzdušném místě. Tím prodloužíte jeho životnost. Rozměry kartáče: 13,5 cm, šířka: 5 cm. Složení: dřevo s certifikátem PEFC, štětiny - směs agáve (tampico) a listů palmy lontaru vějířovitého (palmyra). PEFC certifikát zaručuje původ dřeva z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a zároveň zaručuje dodržení sociálních, bezpečnostních i etických standardů. Praktický kartáč na čištění zeleniny a ovoce se stane každodenním pomocníkem ve vaší domácnosti. Se dvěma druhy štětin pro důkladné očištění i hrubých nečistot.

Tierra Verde Čistič lahví sáček 1000 g

192.00 
Tierra Verde Čistič lahví 250 g Čistič lahví ve formě prášku využijete k ručnímu mytí lahví na nápoje a kojenecké lahvičky. Odstraňuje povlak, nečistoty a vápenaté usazeniny uvnitř lahví, dále pohlcuje případné pachy a dezinfikuje. Vhodný pro lahve skleněné, plastové i nerezové. Tento čisticí prostředek je schválen Státním zdravotním ústavem (SZÚ) pro údržbu kojeneckých lahví. Certifikace: Ecogarantie Použití: Do lahve nasypte 1 polévkovou lžíci prášku (zhruba 30 g), zalijte teplou vodou, lahev uzavřete a důkladně protřepejte. Poté lahev opatrně otevřete a roztok nechte působit několik minut. Po umytí nádobu vypláchněte čistou vodou. Pokud je lahev silně znečištěná, roztok nechte působit po delší dobu. Upozornění: NEBEZPEČÍ. Může zesílit požár; oxidant. Dráždí kůži. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Obsahuje: 15-<30 % bělicí činidla na bázi kyslíku. Složení: > 30 % soda bikarbona, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citronová. Čistič lahví vyčistí vaše lahve na nápoje nebo kojenecké lahvičky. Odstraňuje usazeniny i zápachy, zároveň dezinfikuje.

Sonett Tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1000 ml

145.00 
Sonett Tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1000 ml Přípravek na mytí nádobí z řady Sensitive má speciální složení bez dráždivých látek a je určený pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky. Snadno odstraníte mastnotu i zaschlé zbytky jídla. Obsahuje cukrové tenzidy vyrobené z cukru, škrobu a kokosového tuku.  Certifikáty: Vegan, CSE Použití: Přípravek rozmíchejte ve vodě (cca 3 ml na 5 l vody) nebo naneste malé množství přímo na houbičku. Upozornění: Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí. Technické údaje: Hustota: (20°C) cca. 1,04 g/cm³; Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 7,5-8,5. Složení dle nařízení ES 648/2004: 5- <15% neiontové povrchově aktivní látky (cukerné tenzidy), 1-5% aniontové povrchově aktivní látky (derivované z kokosového oleje), rostlinný škrob a cukr, 1-5% rostlinný alkohol (ethanol), <1% sůl, citrát, vířená voda. Přípravek určený k ručnímu mytí nádobí, s neutrální vůní a šetrným složením. Vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.