Zobrazuji všech 5 výsledků

GymBeam 4 Stack black

124.00 
GymBeam 4 Stack black Sestává ze čtyř na sobě nezávislých částí o objemu 150 ml, 100 ml, 60 ml a 40 ml se závitovým mechanismem. 4 Stak je vyroben z BPA free plastu, který je odolný vůči nárazu a pachu.   4 Stak Black je inteligentní a elegantní řešení pro mobilní stravu, doplňky výživy, vitamíny, prášky, léky, nebo snacky, jako například oříšky.

GymBeam Šejkr černý All-Black 700 ml

74.00 
GymBeam Šejkr černý All-Black 700 ml Má klasické uzavírání a sítko, díky kterému dokonale rozmícháte svůj oblíbený protein nebo předtréningovku. Má ideální tvar do ruky a velké logo GymBeam uprostřed produktu. Víko je uzavíratelný na závit, který nekape. Stane se z něj váš oblíbený společník na tréninky. Použití: Nasypte potřebné množství výživového doplňku, proteinového prášku, kreatinového prášku nebo předtréninkovky. Následně přidejte vodu, mléko, džus nebo ovocnou šťávu, dobře uzavřete a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Díky sítku se prášek rychle rozpustí a po několika sekundách můžete konzumovat svůj oblíbený drink. Po použití stačí řádně opláchnout teplou vodou a nechat vysušit. Šejkr černý All-Black je šejkr o objemu 700 ml, který je nejen krásný, ale také praktický a jednoduchý na používání.

Mixit Mixit 2go – svačinový box lososový

456.00 
Mixit Mixit 2go – svačinový box lososový Do horní mističky si můžete dát jogurt, mléko, vodu nebo třeba čerstvé ovoce. Do spodní si nasypte svůj oblíbený mix, kaši, lyo ovoce nebo oříšky, zkrátka cokoliv máte rádi. A v mžiku jste připraveni na mlsání! Design Mixit 2go je moderní a praktický, však ho má na svědomí světoznámá značka Lékué ze Španělska. Svačinový box od Mixit můžete mýt v myčce, zvládne ohřev v mikrovlnce i pobyt v lednici a je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA sloučenin. Horní mistička je vyrobena z prémiového a tvarově upravitelného silikonu. Obsah dolní nádoby je až 600 ml, horní mistička má dvě polohy na 110 nebo 220 ml. Mixit 2go aneb Mixit všude s sebou! Svačinový box Mixit 2go v krásné lososové barvě je skvělý parťák do práce, do školy nebo na výlet.

Mixit 2go – svačinový box mintový

456.00 
Mixit 2go – svačinový box mintový Do horní mističky si můžete dát jogurt, mléko, vodu nebo třeba čerstvé ovoce. Do spodní si nasypte svůj oblíbený mix, kaši, lyo ovoce nebo oříšky, zkrátka cokoliv máte rádi. A v mžiku jste připraveni na mlsání! Design Mixit 2go je moderní a praktický, však ho má na svědomí světoznámá značka Lékué ze Španělska. Svačinový box od Mixit můžete mýt v myčce, zvládne ohřev v mikrovlnce i pobyt v lednici a je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA sloučenin. Horní mistička je vyrobena z prémiového a tvarově upravitelného silikonu. Obsah dolní nádoby je až 600 ml, horní mistička má dvě polohy na 110 nebo 220 ml. Mixit 2go aneb Mixit všude s sebou! Svačinový box Mixit 2go v krásné mentolové barvě je skvělý parťák do práce, do školy nebo na výlet.