Zobrazuji všech 6 výsledků

RYOR Rozjasňující make-up 8v1 MEDIUM 30 ml

248.00 
RYOR Rozjasňující make-up 8v1 MEDIUM 30 ml Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. obsahuje krycí minerální pigmenty, které současně zajišťují UV ochranu komplex aktivních látek zajišťuje vysokou hydrataci a redukci drobných vrásek díky vysoce modernímu složení je přípravek voděodolný a otěru-odolný vhodný pro všechny věkové kategorie i typy pletí včetně očních partií Použití: Nejprve aplikujte krém dle typu pleti a následně pro dlouhodobou fixaci Podkladovou bázi pod  make-up RYOR. Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti.

Tierra Verde Tyčinky na čistění uší z bambusu a biobavlny 200 ks

89.00 
Tierra Verde Tyčinky na čistění uší z bambusu a biobavlny 200 ks Vatové tyčinky jsou vyrobené z bavlny v bio kvalitě a bambusu z udržitelných zdrojů. Bio bavlna zajišťuje jemnost a díky pevnému dřívku z bambusu jsou tyčinky velmi pevné a nelámou se. Vhodné ke každodennímu použití, rozložitelné a kompostovatelné. V krabičce z recyklovaného papíru jich naleznete rovných 200 ks. Složení: bio bavlna, bambus. Vatové tyčinky z ekologických materiálů, bio bavlny a bambusu, v krabičce z recyklovaného papíru. Alternativa klasických vatových tyčinek.   

RYOR Rozjasňující make-up 8v1 LIGHT 30 ml

248.00 
RYOR Rozjasňující make-up 8v1 LIGHT 30 ml Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. obsahuje krycí minerální pigmenty, které současně zajišťují UV ochranu komplex aktivních látek zajišťuje vysokou hydrataci a redukci drobných vrásek díky vysoce modernímu složení je přípravek voděodolný a otěru-odolný vhodný pro všechny věkové kategorie i typy pletí včetně očních partie Použití: Nejdříve aplikujte krém dle typu pleti a následně pro dlouhodobou fixaci Podkladovou bázi pod make-up RYOR. Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti.

RYOR Rozjasňující make-up 8v1 DARK 30 ml

248.00 
RYOR Rozjasňující make-up 8v1 DARK 30 ml Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmírňuje projevy zarudnutí, chrání před UV zářením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku. obsahuje krycí minerální pigmenty, které současně zajišťují UV ochranu komplex aktivních látek zajišťuje vysokou hydrataci a redukci drobných vrásek díky vysoce modernímu složení je přípravek voděodolný a otěru-odolný vhodný pro všechny věkové kategorie i typy pletí včetně očních partií Použití: Nejdříve aplikujte krém dle typu pleti a následně pro dlouhodobou fixaci Podkladovou bázi pod  make-up RYOR. Jemný, lehký tónovací make-up, který nabízí výhody přípravků 8v1 - sjednocuje barevnost pleti, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti.

RYOR Krémový rozjasňovač 10 ml

145.00 
RYOR Krémový rozjasňovač 10 ml  Krémový rozjasňovač povznese vaše líčení, dodá pleti svěží vzhled. Jemná perleť zajistí přirozené rozjasnění bez nežádoucího třpytivého efektu. Krémová textura umožňuje snadnou aplikaci, perfektní přilnutí k pokožce a odolnost vůči rozmazání i otěru. Odstín je vhodný pro všechny barevné tóny pleti. Použití: Rozjasňovač aplikujte bodově bříšky prstů na místa obličeje, která si přejete zviditelnit a zvýraznit. Rozetřete do ztracena. Rozjasňovač s krémovou texturou vhodný pro všechny barevné tóny pleti. 

RYOR Báze pod make-up 10 ml

151.00 
RYOR Báze pod make-up 10 ml Vyrovnávací báze pod make-up a líčidla, která prodlužuje efekt nalíčení a zabraňuje rozmazání make-upu, očních stínů, pudru i rtěnky. pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti vyplňuje nerovnosti pleti a dodává sametový pocit fixuje na pleti veškerou dekorativní kosmetiku aplikujte v malém množství po použití krému dermatologicky testováno bez konzervačních látek Tento produkt získal ocenění Asociací vizážistů a stylistů České republiky v soutěži o Nejlepší výrobek roku 2015 za nadprůměrné hodnocení. Titul: Doporučeno AVS-ČR. Vyrovnávací báze pod make-up a líčidla, která prodlužuje efekt nalíčení a zabraňuje rozmazání.