Zobrazen 1. – 18. z 381 výsledků

Zelená země Konopné semínko neloupané BIO 500 g

136.00 
Zelená země Konopné semínko neloupané BIO 500 g Neloupané konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus, obsahuje vysoký podíl vlákniny. Podporuje normální srdeční činnost a má příznivý vliv na imunitní systém. Semínko bylo vypěstováno v ekologickém zemědělství za použití povolených potravinářských odrud technického konopí. Nemá psychoaktivní účinky, neobsahuje lepek. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin), obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě. Z toho 8 esenciálních, které lze doplnit pouze stravou. Konopné semínko je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších bioaktivních látek. Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, dále pak fytosterolu, chlorofylu a lecitinu. Použití: Neloupaná semínka se hodí do salátů, nálevů, zasypávají se jimi omáčky, ovesné vločky a další jídla. Jejich rozemletím získáte pastu vhodnou jako přísadu do pomazánek nebo omáček. Tip: Semínka ponecháme namočená přes noc ve vodě. Ráno směs rozmixujeme, následně scedíme a získáme výživný konopný nápoj.  Semínka používejte při pečení chleba, buchet nebo koláčů. Dále je můžete nasucho opražit na pánvi a poté smíchat se solí a konopným olejem. Složení: Konopné semínko neloupané BIO. Konopné semínko je velmi výživné, bezlepkové a s jemnou oříškovou chutí. Vhodné k namáčení nebo pražení, skvělé do teplé i studené kuchyně.  

Zelená země Konopná semínka neloupaná BIO 150 g

62.00 
Zelená země Konopná semínka neloupaná BIO 150 g Neloupané konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus, obsahuje vysoký podíl vlákniny. Podporuje normální srdeční činnost a má příznivý vliv na imunitní systém. Semínko bylo vypěstováno v ekologickém zemědělství za použití povolených potravinářských odrud technického konopí. Nemá psychoaktivní účinky, neobsahuje lepek. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin), obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě. Z toho 8 esenciálních, které lze doplnit pouze stravou. Konopné semínko je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších bioaktivních látek. Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, dále pak fytosterolu, chlorofylu a lecitinu. Použití: Neloupaná semínka se hodí do salátů, nálevů, zasypávají se jimi omáčky, ovesné vločky a další jídla. Jejich rozemletím získáte pastu vhodnou jako přísadu do pomazánek nebo omáček. Tip: Semínka ponecháme namočená přes noc ve vodě. Ráno směs rozmixujeme, následně scedíme a získáme výživný konopný nápoj.  Semínka používejte při pečení chleba, buchet nebo koláčů. Dále je můžete nasucho opražit na pánvi a poté smíchat se solí a konopným olejem. Složení: Konopné semínko neloupané BIO.   Konopné semínko je velmi výživné, bezlepkové a s jemnou oříškovou chutí. Vhodné k namáčení nebo pražení, skvělé do teplé i studené kuchyně.

Zelená země Konopná semínka neloupaná BIO 1000 g

286.00 
Zelená země Konopná semínka neloupaná BIO 1000 g Neloupané konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus, obsahuje vysoký podíl vlákniny. Podporuje normální srdeční činnost a má příznivý vliv na imunitní systém. Semínko bylo vypěstováno v ekologickém zemědělství za použití povolených potravinářských odrud technického konopí. Nemá psychoaktivní účinky, neobsahuje lepek. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin), obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě. Z toho 8 esenciálních, které lze doplnit pouze stravou. Konopné semínko je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších bioaktivních látek. Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, dále pak fytosterolu, chlorofylu a lecitinu. Použití: Neloupaná semínka se hodí do salátů, nálevů, zasypávají se jimi omáčky, ovesné vločky a další jídla. Jejich rozemletím získáte pastu vhodnou jako přísadu do pomazánek nebo omáček. Tip: Semínka ponecháme namočená přes noc ve vodě. Ráno směs rozmixujeme, následně scedíme a získáme výživný konopný nápoj.  Semínka používejte při pečení chleba, buchet nebo koláčů. Dále je můžete nasucho opražit na pánvi a poté smíchat se solí a konopným olejem. Složení: Konopné semínko neloupané BIO. Konopné semínko je velmi výživné, bezlepkové a s jemnou oříškovou chutí. Vhodné k namáčení nebo pražení, skvělé do teplé i studené kuchyně.

Zelená země Konopná semínka loupaná BIO 500 g

299.00 
Zelená země Konopná semínka loupaná BIO 500 g Loupané konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus. Ekologicky vypěstováno z povolených potravinářských odrůd konopí, nemá psychoaktivní účinky. Proces loupání je prováděn šetrně tak, aby si semínka uchovala veškeré živiny. Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin). Obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě, z toho 8 esenciálních (takových, které si lidské tělo neumí vytvořit samo), které se doplňují do těla pouze stravou. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E, antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších látek. Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9, dále pak fytosterolu, chlorofylu, lecitinu a vlákniny. Obsažené látky podporují normální činnost srdce a imunitní systém. Užívání konopného semínka je vhodným doplňkem při vysoké fyzické i psychické zátěži. Výhodou pro sportovce je také schopnost odbourávat metabolity kyseliny mléčné, zodpovědné za bolesti svalů. Konopné semínko neobsahuje lepek, a proto jsou konopné produkty vhodné i pro lidi s bezlepkovou dietou. Použití: Konopné semínko přidejte do salátu, těsta, pomazánky, obilné kaše, polévky nebo nasypte na těstoviny.  Složení: BIO konopné semínko loupané. Poznámka: Produkce se může během roku vzhledově lišit, z důvodu zpracovávání jiné odrůdy konopí. V balení můžete najít i semínka, která obsahují slupky.    Komplexní výživa a nejzdravější semínko pro organismus. Šetrně loupáno pro zachování veškerých živin. Jemná oříšková chuť, snadno stravitelné a bez lepku. Skvělé do teplé i studené kuchyně.

Zelená země Konopná semínka loupaná BIO 150 g

109.00 
Zelená země Konopná semínka loupaná BIO 150 g Loupané konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus. Ekologicky vypěstováno z povolených potravinářských odrůd konopí, nemá psychoaktivní účinky. Proces loupání je prováděn šetrně tak, aby si semínka uchovala veškeré živiny. Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin). Obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě, z toho 8 esenciálních (takových, které si lidské tělo neumí vytvořit samo), které se doplňují do těla pouze stravou. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E, antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších látek. Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9, dále pak fytosterolu, chlorofylu, lecitinu a vlákniny. Obsažené látky podporují normální činnost srdce a imunitní systém. Užívání konopného semínka je vhodným doplňkem při vysoké fyzické i psychické zátěži. Výhodou pro sportovce je také schopnost odbourávat metabolity kyseliny mléčné, zodpovědné za bolesti svalů. Konopné semínko neobsahuje lepek, a proto jsou konopné produkty vhodné i pro lidi s bezlepkovou dietou. Použití: Konopné semínko přidejte do salátu, těsta, pomazánky, obilné kaše, polévky nebo nasypte na těstoviny.  Poznámka: Produkce se může během roku vzhledově lišit, z důvodu zpracovávání jiné odrůdy konopí. V balení můžete najít i semínka, která obsahují slupky.  Komplexní výživa a nejzdravější semínko pro organismus. Šetrně loupáno pro zachování veškerých živin. Jemná oříšková chuť, snadno stravitelné a bez lepku. Skvělé do teplé i studené kuchyně.

Wholebake Flapjack ovesný brusinka bezlepkový 80 g

40.00 
Wholebake Flapjack ovesný brusinka bezlepkový 80 g Ovesné tyčinky firmy Wholebake se vyrábí v krásném údolí Llangollen v severním Walesu. K výrobě se používají jen ty nejlepší a zcela přírodní ingredience z celého světa. Všechny výrobky jsou vhodné pro vegetariány a celiaky - neobsahují pšenici, umělá barviva, aromata nebo konzervační látky. Brusinky obsažené v tyčince jsou lyofilizované, tedy sušené mrazem. Zachovají si tak lépe svou původní barvu, aroma i chuť. Lyofilizace je navíc šetrnější než běžné sušení, protože ovoce neztratí tolik vitamínů.  Složení: Bezlepkové ovesné vločky (44 %), sirup z invertního cukru, rostlinný olej (palmový, řepkový), cukr, sójová mouka, lyofilizované brusinky (1,3 %), sůl, přírodní aroma. Ovesná tyčinka s brusinkami, plná energie a skvělé chuti v optimální gramáži 80g, která zasytí a potěší naše chuťové buňky.

Via Delicia Švestkový džem s perníkovým kořením 165 g

112.00 
Via Delicia Švestkový džem s perníkovým kořením 165 g Švestkový džem s perníkovým kořením obohacený badyánem, hřebíčkem a skořicí. Zpracované ovoce, výběrový džem méně sladký. Složení: švestky odpeckované, cukr, pektin, perníkové koření 1 % Švestkový džem s perníkovým kořením obohacený badyánem, hřebíčkem a skořicí.

Via Delicia Jelení paštika s brusinkami 130 g

127.00 
Via Delicia Jelení paštika s brusinkami 130 g Složení: Jelení maso 51%, vepřový podbradek, zelenina (cibule, mrkev, celer), červené víno, brusinky 3%, cukr, koření, jedlá sůl Hmotnost: 130g Masný výrobek, konzerva Alergeny: celer Tato chuťově výrazná paštika z naloženého jeleního masa a brusinek je skutečnou lahůdkou pro znalce a milovníky zvěřinových specialit.  

Twiggy Müsli organic s meruňkami 20 g BIO

10.00 
Twiggy Müsli organic s meruňkami 20 g BIO Osvěžující tyčinka s kousky meruněk. Volba každého, kdo hledá lehkou, a přitom výraznou chuť. Vše plně v souladu s přírodou! Složení: Glukózový sirup*, sušené meruňky* 20%,  kukuřično-pšeničný extrudát*, ječné a ovesné vločky* 13%, sušená jablka*, rostlinný tuk palmový*, emulgátor: sójový lecitin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní meruňkové aroma (* bio surovina). Osvěžující tyčinka s kousky meruněk.