Zobrazuji všech 7 výsledků

Nutrisslim Cranberries BIO 200 g

216.00 
Nutrisslim Cranberries BIO 200 g  Sušené brusinky v BIO kvalitě.  Slazeno jablečnou šťávou Zdravá svačinka mezi jídly Balení: 200 g Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy siřičitanů, lepku, suchých skořápkových plodů a sezamu.  Sušené brusinky v BIO kvalitě. 

Lifefood Brusinky sušené BIO 1000 g

1,252.00 
Lifefood Brusinky sušené BIO 1000 g Brusinky jsou jediné ovoce, které je původem ze severní Ameriky a bylo užíváno původními americkými obyvateli - Indiány, jako potravina, která byla součástí jejich tradiční lidové medicíny a také jako barvivo. Narozdíl od většiny brusinek na trhu, brusinky Lifefood jsou jen lehce doslazované jablečnou šťávou, díky čemuž je zachována jejich autentická chuť. Oživte svůj salát, omáčky, musli nebo dezerty delikátním, lehce trpkým nádechem našich brusinek a pozvedněte je tak o třídu výš! Vysoký obsah vlákniny Nesířené. Nepasterizované. Slazené jablečnou šťávou. Pohodlný způsob, jak i na cestách zajistit celoroční přísun ovoce té nejvyšší kvality Vegan BIO kvalita Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Sušené brusinky jsou nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Kanada Složení: brusinky sušené velkoplodé* (Vaccinium macrocarpon) (60 %), jablečná šťáva* (39 %), slunečnicový olej* (1 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Sušené brusinky z Kanady slazené jablečnou šťávou.

Country life Klikva velkoplodá (brusinky) proslazená jablečnou šťávou 100 g

73.00 
Country life Klikva velkoplodá (brusinky) proslazená jablečnou šťávou 100 g Sušené brusinky neslazené cukrem, ale jablečnou šťávou v biokvalitě. Chutnají skvěle samotné, můžou být součástí snídaně a lze je využít i při pečení. Vhodné jako pamlsek i jako náhrada čerstvého ovoce. Pro lepší chuť a strukturu je můžete předem namočit. Výborné jen tak na zobání nebo se hodí k dochucení kaší, jogurtů, tvarohů. Klikva neboli brusinky jsou ideální pro naše ledviny. Složení: Plody klikvy velkoplodé* ( Vaccinium Macrocarpon) 60 %, jablečný koncentrát* 29 %, slunečnicový olej* 0,1 %. Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sóji, skořápkových plodů a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Brusinky, které nejsou slazené cukrem, ale jablečnou šťávou.

GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 500 g

139.00 
GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 500 g Zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce Složení: Celé plody brusnice - klikvy velkoplodé (55-65 %), cukr (35-45 %), slunečnicový olej (0,3-1%) Země původu: USA, Chile Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Jsou také oblíbenou přísadou do salátů. Plodina bývá oprávněně spojována s prevencí proti zánětům močového měchýře. Společně s borůvkami patří k rodu Vaccinium a až na malé rozdíly mají podobné složení. Brusinková šťáva má antiseptické a antibiotické účinky na bakterie, které způsobují infekce močových cest, obzvláště na bakterii Escherichia coli. Brusinky mají tu výhodu, že nevyvolávají rezistenci bakterií. Proto se zejména doporučují v případě chronické nebo recidivující infekce močového měchýře. Aby se projevili účinky brusinek a brusinkové šťávy, je třeba dlouhodobé užívání, denně po dobu jednoho až tří měsíců. Léčba se může bez rizika prodloužit o další tři měsíce. Brusinky obsahují kyselinu chinovou, která se vylučuje močí. Antimikrobiální účinek brusinek a stahující síla taninů společně působí na trávící soustavu. Konzumace těchto plodů je vhodná po užívání antibiotik. Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Oprávněně bývají spojovány s prevencí proti zánětům močového měchýře.

Green Apotheke Brusinky 100 g

38.00 
Green Apotheke Brusinky 100 g Vlastnosti a výhody: Sušené plody klikvy jsou chutným doplněním jídelníčku, dají se použít do kaší, jogurtů či nejrůznějších müsli mixů. Stejně jako ostatní sušené ovoce jsou skvělým zdrojem rychlé energie. Uplatní se také při přípravě nejrůznějších moučníků. Použití: Jako lehká svačina, k obohacení jogurtu a müsli, výborně chutnají samotné, lze je však také přidat do kaší nebo sladkého pečiva. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Brusnice (klikva) velkoplodá, třtinový cukr, slunečnicový olej. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a sezamu. Oblíbené ovoce příjemné sladkokyselé chuti. Vychutnejte je jen tak, nebo přidejte do pečiva či müsli.

GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 1000 g

259.00 
GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 1000 g Zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce Složení: Celé plody brusnice - klikvy velkoplodé (55-65 %), cukr (35-45 %), slunečnicový olej (0,3-1%) Země původu: USA, Chile Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Jsou také oblíbenou přísadou do salátů. Plodina bývá oprávněně spojována s prevencí proti zánětům močového měchýře. Společně s borůvkami patří k rodu Vaccinium a až na malé rozdíly mají podobné složení. Brusinková šťáva má antiseptické a antibiotické účinky na bakterie, které způsobují infekce močových cest, obzvláště na bakterii Escherichia coli. Brusinky mají tu výhodu, že nevyvolávají rezistenci bakterií. Proto se zejména doporučují v případě chronické nebo recidivující infekce močového měchýře. Aby se projevili účinky brusinek a brusinkové šťávy, je třeba dlouhodobé užívání, denně po dobu jednoho až tří měsíců. Léčba se může bez rizika prodloužit o další tři měsíce. Brusinky obsahují kyselinu chinovou, která se vylučuje močí. Antimikrobiální účinek brusinek a stahující síla taninů společně působí na trávící soustavu. Konzumace těchto plodů je vhodná po užívání antibiotik. Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Oprávněně bývají spojovány s prevencí proti zánětům močového měchýře.

Lifefood Brusinky sušené BIO 500 g

618.00 
Lifefood Brusinky sušené BIO 500 g Brusinky jsou jediné ovoce, které je původem ze severní Ameriky a bylo užíváno původními americkými obyvateli - Indiány, jako potravina, která byla součástí jejich tradiční lidové medicíny a také jako barvivo. Narozdíl od většiny brusinek na trhu, brusinky Lifefood jsou jen lehce doslazované jablečnou šťávou, díky čemuž je zachována jejich autentická chuť. Oživte svůj salát, omáčky, musli nebo dezerty delikátním, lehce trpkým nádechem našich brusinek a pozvedněte je tak o třídu výš! Vysoký obsah vlákniny Nesířené. Nepasterizované. Slazené jablečnou šťávou. Pohodlný způsob, jak i na cestách zajistit celoroční přísun ovoce té nejvyšší kvality Vegan & BIO kvalita Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Sušené brusinky jsou nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Kanada Složení: brusinky sušené velkoplodé* (Vaccinium macrocarpon) (60 %), jablečná šťáva* (39 %), slunečnicový olej* (1 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Sušené brusinky z Kanady slazené jablečnou šťávou.