Zobrazuji všech 5 výsledků

GRIZLY Brusinky sušené celé 500 g

149.00 
GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 500 g Zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce Složení: Klikva velkoplodá 60%, třtinový cukr 39 %, slunečnicový olej 1 % Země původu: Kanada Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Jsou také oblíbenou přísadou do salátů. Plodina bývá oprávněně spojována s prevencí proti zánětům močového měchýře. Společně s borůvkami patří k rodu Vaccinium. Šťavnaté celé plody brusinek z kanadských lesů slazené třtinovým cukrem.

GRIZLY Brusinky sušené celé 1000 g

269.00 
GRIZLY Brusinky sušené celé (klikva) 1000 g Zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce Složení: Klikva velkoplodá 60%, třtinový cukr 39 %, slunečnicový olej 1 % Země původu: Kanada Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Jsou také oblíbenou přísadou do salátů. Plodina bývá oprávněně spojována s prevencí proti zánětům močového měchýře. Společně s borůvkami patří k rodu Vaccinium. Šťavnaté celé plody brusinek z kanadských lesů slazené třtinovým cukrem.

Country life Klikva velkoplodá (brusinky) proslazená jablečnou šťávou 100 g

76.00 
Country life Klikva velkoplodá (brusinky) proslazená jablečnou šťávou 100 g Sušené brusinky neslazené cukrem, ale jablečnou šťávou v biokvalitě. Chutnají skvěle samotné, můžou být součástí snídaně a lze je využít i při pečení. Vhodné jako pamlsek i jako náhrada čerstvého ovoce. Pro lepší chuť a strukturu je můžete předem namočit. Výborné jen tak na zobání nebo se hodí k dochucení kaší, jogurtů, tvarohů. Klikva neboli brusinky jsou ideální pro naše ledviny. Složení: Plody klikvy velkoplodé* ( Vaccinium Macrocarpon) 60 %, jablečný koncentrát* 29 %, slunečnicový olej* 0,1 %. Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sóji, skořápkových plodů a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Brusinky, které nejsou slazené cukrem, ale jablečnou šťávou.

Nutrisslim Cranberries BIO 200 g

216.00 
Nutrisslim Cranberries BIO 200 g  Sušené brusinky v BIO kvalitě.  Slazeno jablečnou šťávou Zdravá svačinka mezi jídly Balení: 200 g Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy siřičitanů, lepku, suchých skořápkových plodů a sezamu.  Sušené brusinky v BIO kvalitě. 

Green Apotheke Brusinky 100 g

37.00 
Green Apotheke Brusinky 100 g Vlastnosti a výhody: Sušené plody klikvy jsou chutným doplněním jídelníčku, dají se použít do kaší, jogurtů či nejrůznějších müsli mixů. Stejně jako ostatní sušené ovoce jsou skvělým zdrojem rychlé energie. Uplatní se také při přípravě nejrůznějších moučníků. Použití: Jako lehká svačina, k obohacení jogurtu a müsli, výborně chutnají samotné, lze je však také přidat do kaší nebo sladkého pečiva. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Brusnice (klikva) velkoplodá, třtinový cukr, slunečnicový olej. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a sezamu. Oblíbené ovoce příjemné sladkokyselé chuti. Vychutnejte je jen tak, nebo přidejte do pečiva či müsli.