Zobrazen 1. – 18. z 47 výsledků

Mixit Velká křupavá jahoda 100 g

232.00 
Mixit Velká křupavá jahoda 100 g Velká křupavá jahoda je směs mrazem sušeného ovoce. Na výrobu 100 g mrazem sušených jahod v tomto tubusu bylo použito zhruba 1 kg čerstvých plodů. Složení: lyofilizované jahody Velká křupavá jahoda je směs mrazem sušeného ovoce.

Mixit Švestka Meruňka – Křupavé ovoce 70 g

182.00 
Mixit Švestka Meruňka - Křupavé ovoce 70 g Osvěžující mix křupavého mrazem sušeného ovoce z našich luhů a hájů. Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Složení: Lyofilizovaná ovoce (švestka 60 % a meruňka 40 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji.    Dovolili jsme si pár švestiček z naší zahrádky a k tomu i ty nejšťavnatější meruňky :)

Mixit Malé Křupavé lyofilizované ovoce 70 g

171.00 
Mixit Malé Křupavé ovoce 70 g Mrazem sušené ovoce v malém tubusu. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad. Chutná i voní úžasně! Složení: Lyofilizované maliny, jahody, ostružiny, černý rybíz a banán Země původu: Česká republika Mrazem sušené ovoce v malém tubusu. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad.

Mixit Lyofilizovaný banán 130 g

182.00 
Mixit Lyofilizovaný Banán - Křupavé ovoce 130g Složení: Lyofilizovaný banán Minimální trvanlivost: 180 dní Země původu: Česká republika Nutriční hodnoty / 100 g Energetická hodnota: 1400.0 kJ Tuky: 0.7 g z toho nasycených: 0.0 g Sacharidy: 74.0 g z toho cukry: 64.0 g Vláknina: 7.0 g Bílkoviny: 4.0 g Sůl: 0.0 g Co je lyofilizované ovoce? Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Výhody lyofilizovaného ovoce: zachování chutí zachování vůně zachování přírodní přirozené barvy zachování struktury zachování nutričních hodnot a vitamínů zachování živin a minerálů zachování energetické hodnoty neplatíte hmotnost vody 90% snížení hmotnosti při 100% zachování objemu dlouhá trvanlivost při správném skladování Proces lyofilizace: předčištění a kontrola kvality rychlé zmrazení při teplotě, která odpovídá přesnému kritickému bodu - při tomto procesu nedochází k vytvoření ledových krystalů, které porušují buněčné stěny ovoce, čímž ničí nutriční obsah, strukturu, chuť, vůni a barvu. první pomalé sušení ve vakuu - odstraní 95% vody a mimo jiné dochází i k odstranění kyseliny octové a alkoholu, jsou-li v čerstvém ovoci obsaženy. druhé sušení - postupné zvyšování teploty a snižování vakua. výsledkem je křehký, vysušený produkt s vlastnostmi čerstvého ovoce. Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném.

Mixit Lyofilizované jahody 50 g

141.00 
Mixit Lyofilizované jahody - Křupavé ovoce 50 g Složení: Lyofilizované jahody Minimální trvanlivost: 180 dní Země původu: Česká republika Co je lyofilizované ovoce? Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Výhody lyofilizovaného ovoce: zachování chutí zachování vůně zachování přírodní přirozené barvy zachování struktury zachování nutričních hodnot a vitamínů zachování živin a minerálů zachování energetické hodnoty neplatíte hmotnost vody 90% snížení hmotnosti při 100% zachování objemu dlouhá trvanlivost při správném skladování Proces lyofilizace: předčištění a kontrola kvality rychlé zmrazení při teplotě, která odpovídá přesnému kritickému bodu - při tomto procesu nedochází k vytvoření ledových krystalů, které porušují buněčné stěny ovoce, čímž ničí nutriční obsah, strukturu, chuť, vůni a barvu. první pomalé sušení ve vakuu - odstraní 95% vody a mimo jiné dochází i k odstranění kyseliny octové a alkoholu, jsou-li v čerstvém ovoci obsaženy. druhé sušení - postupné zvyšování teploty a snižování vakua. výsledkem je křehký, vysušený produkt s vlastnostmi čerstvého ovoce. Mrazem sušené jahody jsou tutovka, pokud Vás již omrzely sladkosti a ve vaší samoobsluze balancují mezi zelenými a přezrálými.

Mixit Křupavé dračí ovoce a meloun 80 g

182.00 
Mixit Křupavé dračí ovoce a meloun 80 g Plný tubus křupavého lyofilizovaného dračího ovoce a melounu. Tento exotický mix Vám dodá spoustu energie, vitamínů a antioxidantů. Náš tip: rozlámejte si kousíčky ovoce do snídaňové kaše, která vás nastartuje na nový den. Nejen, že bude výborně chutnat, ale díky dračímu ovoci, který má výraznou barvu, i skvěle vypadat. Složení: Lyofilizované ovoce (meloun 50 % a pitahaya 50 %) Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji. Exotický mix lyofilizovaného ovoce.

GRIZLY Višně lyofilizované XXL 125 g

189.00 
GRIZLY Višně lyofilizované XXL 125 g Lyofilizované višně mají typickou kyselou chuť a navíc jsou i příjemně křupavé. Posypte si s nimi ranní kaši, zdravé dezerty a poháry, které vyrobíte ve vaší kuchyni. Zkuste je přidat do domácí granoly anebo použít při pečení. Višně mají antioxidační účinky, obsahují minerální látky, zejména jód, železo, hořčík a draslík.Vyrobeno bez přidaného cukru a barviv. Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované višně celé 100% Může obsahovat stopy lepku a arašídů. Země původu: Německo Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15 - 18°C. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Dopřejte si višně po celý rok. Díky šetrnému způsobu zpracování skvěle chutnají. Baleno v znovuuzavíratelném obalu, který pomáhá udržet ovoce čerstvé a křupavé.

GRIZLY Švestky lyofilizované XXL 125 g

159.00 
GRIZLY Švestky lyofilizované XXL 125 g Mrazem sušené švestky se vyrábí z celých, zralých, pečlivě vybraných plodů. Příjemně křupou a skvěle chutnají. Hodí se jen tak samotné na svačinu, na ozdobení ranní kaše, přidejte je do jogurtu nebo domácí granoly. Zkuste je použít při pečení a vaření. Švestky jsou bohaté na vitamíny, minerální látky a vlákninu. Také v nich najdeme sorbitol, který ve střevech funguje podobně jako vláknina. Obsažené pektiny zpomalují vstřebávání cukrů a zvyšují spalování tuků. Lyofilizace je sušení hlubokým mražením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Zabalené ovoce může mít odlišnou podobu než jak je zobrazeno na fotografii, dodáváme jej v rozličných tvarech a velikostech. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované švestky 100% Země původu: Srbsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal    Mrazem sušené švestky chutnají téměř jako čerstvé a navíc krásně křupou. Ve výhodném znovuuzavíratelném balení, které zajistí, že ovoce bude po celou dobu v té nejlepší kvalitě.

GRIZLY Ostružiny Lyofilizované 35 g

69.00 
GRIZLY Ostružiny Lyofilizované 35 g Sušené bobule ostružin, barva jednotně černá. Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Ostružiny jsou skoro jako z lesa trhané a chuťově velmi lahodné.

GRIZLY Mango lyofilizované 20 g

59.00 
GRIZLY Mango lyofilizované 20 g Mrazem sušené mango chutná téměř jako čerstvé. Dejte si mango v kombinaci s jogurtem jako sladkou svačinku nebo jej přidejte do ranní kaše či domácí limonády. Na skus může být trochu tužší, což snadno vyřešíte namočením nebo nakrájením na menší kousky. Mango roste v tropickém pásu a má mnoho odrůd. Dužina je vždy žlutá, má velikou placatou pecku a chutí může připomínat broskev. Má vysoký obsah draslíku, vitamínu E a C, betakarotenu a také některých vitamínů skupiny B.  V balení najdete plátky nebo kostky.  Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované mango 100 %. Země původu: Peru Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Sáček. Ochutnejte kousky manga, šetrně sušeného mrazem, které příjemně křupou a výborně chutnají. 

GRIZLY Maliny lyofilizované XXL 125 g

299.00 
GRIZLY Maliny lyofilizované XXL 125 g Maliny jsou nejen chutné ovoce, ale také zdroj spousty minerálních látek, vitamínů a živin. Obsahují vitamín C, vitamíny skupiny B a z minerálních látek pak především fosfor, železo, hořčík, vápník a zinek. Také je v nich obsažená kyselina ellagová, která je silný antioxidant. Naše GRIZLY lyofilizované maliny jsou nyní ve větším, znovuuzavíratelném balení. Vydrží tedy déle a zároveň si zachovají čerstvou a křupavou chuť. Lyofilizace je sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Použití: Maliny sušené mrazem se hodí na pečení, do jogurtů, kaší, smoothie i do proteinů. Vychutnáte si je ale i jen tak samotné. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované maliny celé 100 %. Země původu: Německo, Čína Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovu uzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Mrazem sušené maliny GRIZLY představují lahodné a zdravé pochutnání. Díky znovuuzavíratelnému obalu zůstanou čerstvé a křupavé až do poslední porce.

GRIZLY Jahody lyofilizované XXL 125 g

189.00 
GRIZLY Jahody lyofilizované XXL 125 g Vlastnosti a výhody: Díky šetrnému sušení mrazem mají GRIZLY lyofilizované jahody zachované veškeré vitamíny a živiny jako jahody čerstvé. Jsou bohatým zdrojem vitamínu C, a díky nízkému glykemickému indexu a vysokému obsahu vlákniny je mohou jíst i diabetici. Procesem lyofilizace se jahody zbavily vody a díky tomu krásně křupou – tuto jejich vlastnost vám pomůže zachovat až do posledního sousta znovuuzavíratelný obal. Lyofilizace je sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Použití: Jahody sušené mrazem se hodí na pečení, do jogurtů, kaší, smoothie i do proteinů. Vychutnáte si je ale i jen tak samotné.  Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované jahody plátky 100 % Země původu: Německo, Čína, Turecko, Egypt Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Jahody GRIZLY sušené mrazem jsou výbornou, zdravou a výživnou svačinkou. Díky znovuuzavíratelnému obalu vydrží čerstvé a křupavé. Ve větším praktickém balení.

GRIZLY Broskve lyofilizované XXL 125 g

179.00 
GRIZLY Broskve lyofilizované XXL 125 g Vlastnosti a výhody: Lyofilizované broskve mají zachované veškeré vitamíny a živiny jako čerstvé ovoce. Díky sušení mrazem přišly o vodu, a proto jsou krásně křupavé. Nic jim však neubylo z jejich chuti. Čerstvou a křupavou chuť si díky tomu, že jsou baleny ve znovuuzavíratelném obalu, můžete vychutnat až do posledního sousta. Zároveň jsou i ve větším balení, vydrží vám doma tedy déle, nebo se o ně můžete podělit s rodinou či přáteli. Lyofilizace je sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Použití: Broskve sušené mrazem jsou výborné jen tak samotné. Zkuste si je přidat i do vody, vašemu nápoji dodají nevšední chuť. Stejně tak se hodí na pečení, do jogurtů, kaší, smoothie i do proteinů. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované broskve plátky nebo kostičky 100 %. Země původu: Německo, Čína, Turecko Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Mrazem sušené broskve GRIZLY si vychutnáte i ve větším balení, a to díky znovuuzavíratelnému obalu, který jim zachová křupavost a čerstvost.

GRIZLY Broskve lyofilizované 35 g

79.00 
GRIZLY Broskve lyofilizované 35 g Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované plátky nebo kostičky broskví 100% Může obsahovat stopy lepku a arašídů. Země původu: Německo, Čína, Turecko Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15 - 18°C. Balení: Znovuuzavíratelný potravinářský plastový sáček nebo vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu), papírová krabička Říká se, že broskve jsou nejlepší čerstvé, proto Vás jistě potěší, že po lyofilizaci jsou téměř takové.

GRIZLY Banán lyofilizovaný plátky 50 g

79.00 
GRIZLY Banán lyofilizovaný plátky 50 g Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované plátky banánu 100% Může obsahovat stopy lepku a arašídů. Země původu: Turecko Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15 - 18°C. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Křupavé bánanové kousky, které prošly procezem lyofilizace, skvěle využijete například jogurtu či domácího musli.

GRIZLY Aronie lyofilizovaná 50 g

99.00 
GRIZLY Aronie lyofilizovaná 50 g Arónie má tmavě fialové až černé plody podobné lesním borůvkám, jsou však velmi trpké. Arónie obsahuje tzv. anthokyany - barvivo (flavonoidy - vitamin P), díky kterému mají plody arónie schopnost ničit volné radikály, které urychlují proces stárnutí. Použití: Cereální směsi v kombinaci s mlékem nebo jogurtem, ochucení vody, limonády, zmrzliny, mražené drtě, sorbety, pečení: kynutá těsta, piškotová těsta, odpalovaná těsta, vaření: přesnídávky, polevy, želé, alkoholické i nealkoholické nápoje (sekty, destiláty – pálenky, čaje, koktejly ) Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované celé plody arónie 100% Může obsahovat stopy lepku a arašídů. Země původu: Německo Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15 - 18°C. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). 100% přírodní lyofilizované celé plody arónie (černého jeřábu) jsou plné vitamínů a bez přidaného cukru.

Gemuani Třešně sušené mrazem chips 50 g

100.00 
Gemuani Třešně sušené mrazem chips 50 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Lyofilizované třešně 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Přírodní lyofilizované třešně bez umělých barviv, konzervantů, či doslazování. Mají zachovaných 98 % všech vitamínů a živin jako třešně čerstvé. Lyofilizace je sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Použití: Lyofilizované třešně výborně chutnají samotné. Hodí se ale i do dezertů, nápojů, do smoothie, na palačinky nebo zmrzlinu. Lahodné třešně z divoké gruzinské přírody zpracovány tak, aby si zachovaly co nejvíce živin.

Natu Lyo Mix meruňka a švestka 30 g

87.00 
Natu Lyo Mix meruňka a švestka 30 g Do práce nebo na výlet, do města i do hor, do kabelky či do školního  batohu. V NATU lyo mixech najdete ten nejlahodnější výběr ovoce a chutí, který Vás přes den nejen zasytí, ale potěší i smysly. Kombinace sladké meruňky, švestky a jahod vám vykouzlí úsměv na tváři. Složení: Lyofilizované švestky 43 %, lyofilizované meruňky 29 %, lyofilizované jahody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Zahradní směs křupavého ovoce obsahuje švestky, jahody a meruňky. Díky šetrnému zpracování lyofilizací si mix zachoval všechny živiny a především chuť.