Zobrazuji všech 12 výsledků

Natu Lyo Mix meruňka a švestka 30 g

87.00 
Natu Lyo Mix meruňka a švestka 30 g Do práce nebo na výlet, do města i do hor, do kabelky či do školního  batohu. V NATU lyo mixech najdete ten nejlahodnější výběr ovoce a chutí, který Vás přes den nejen zasytí, ale potěší i smysly. Kombinace sladké meruňky, švestky a jahod vám vykouzlí úsměv na tváři. Složení: Lyofilizované švestky 43 %, lyofilizované meruňky 29 %, lyofilizované jahody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Zahradní směs křupavého ovoce obsahuje švestky, jahody a meruňky. Díky šetrnému zpracování lyofilizací si mix zachoval všechny živiny a především chuť.

Natu Lyo Mix jahoda a banán 40 g

87.00 
Natu Lyo Mix jahoda a banán 40 g Do práce nebo na výlet, do města i do hor, do kabelky či do školního batohu. Lyo mixy jsou skvělou možností jak si pochutnat, nehřešit a zůstat v kondici. Pochutnají si na nich děti i dospělí. V lyo mixu jahoda a banán najdete dva nejoblíbenější druhy ovoce. Křupavý banán a šťavnaté jahody. Láska na první ochutnání. Složení: Mrazem sušený banán 67,5 %, mrazem sušené jahody 32,5 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Sladký banán a křupavé jahody spojili své síly do jednoho mixu. Mrazem sušené ovoce si díky jedinečnému způsobu zpracování zachovává všechny živiny.

Natu Lyo Mix malina & višeň RAW 35 g

86.00 
Natu Lyo Mix malina & višeň RAW 35 g Pro zachování maximálního množství živin je výrobek šetrně sušen při nízké teplotě do 42 °C. Díky tomu má granola jemnou vláčnou konzistenci a rozplývá se krásně na jazyku. RAW kvalita vstupních surovin bez lepku, laktózy a konzervantů bez přidaného cukru vysoký obsah vlákniny vhodná pro vegany Rychlá a výživná snídaně nebo svačina. Stačí nasypat do misky a zalít rostlinným mlékem nebo jogurtem nebo si jemně křupavou konzistenci vychutnat samostatně. Mix maliny a višně chuťově doplňuje šťavnatá švestka. Výsledkem je sladkokyselá plná chuť. Složení: 43 % lyofilizované maliny, 29 % lyofilizované višně, lyofilizované švestky Vyrobeno v ČR. Lyo Mix malina & višeň RAW je přirozeně bezlepková, hodí se ke snídani nebo jako výživná svačina.

Natu Lyo Mix borůvka & jahoda RAW 35 g

86.00 
Natu Lyo Mix borůvka & jahoda RAW 35 g Pro zachování maximálního množství živin je výrobek šetrně sušen při nízké teplotě do 42 °C. Díky tomu má granola jemnou vláčnou konzistenci a rozplývá se krásně na jazyku. RAW kvalita vstupních surovin bez lepku, laktózy a konzervantů bez přidaného cukru vysoký obsah vlákniny vhodná pro vegany Rychlá a výživná snídaně nebo svačina. Stačí nasypat do misky a zalít rostlinným mlékem nebo jogurtem nebo si jemně křupavou konzistenci vychutnat samostatně. V lyo mixu borůvka a jahoda najdete čtyři druhy křupavého ovoce. Ke šťavnaté jahodě jsme přimíchali borůvku, sladkokyselou malinu a křupavý banán. Složení: lyofilizovaný banán, lyofilizované maliny, 23 % lyofilizované borůvky, 23 % lyofilizované jahody Vyrobeno v ČR. Lyo Mix borůvka & jahoda RAW je přirozeně bezlepková, hodí se ke snídani nebo jako výživná svačina.

Mixit Velké křupavé ovoce banán, jahoda a borůvka 160 g

259.00 
Mixit Velké křupavé ovoce banán, jahoda a borůvka 160 g Tři oblíbené druhy mrazem sušeného ovoce nově ve velkém tubusu za výhodnou cenu! Křupněte slaďounkou kombinaci křupavého banánu a jahody spolu s mrazem sušenou borůvkou. Složení: Lyofilizované ovoce (banán 58 %, jahody 30 %, borůvky 12 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů, sezamu a sóji. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborná kombinace mrazem sušeného ovoce, to je banán s jahodou a borůvkou. V ekonomicky výhodném balení.

Mixit Velké křupavé ovoce banán a jahoda 160 g

249.00 
Mixit Velké křupavé ovoce banán a jahoda 160 g Oblíbená dvojka to rozjela ve velkém! Pan Banán a Jahůdka Pohůdka jsou nově také ve velkém tubusu a za super cenu! Křupněte slaďounké a křupavé jahody s banánem nebo si jimi vylepšete vlastní mixy nebo kulinářské výtvory. Složení: Lyofilizované ovoce (banán 65 %, jahody 35 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Oblíbené lyofilizované jahody v kombinaci s lyo banánem ve velkém ekonomicky výhodném balení.

Mixit Švestka Meruňka – Křupavé ovoce 70 g

179.00 
Mixit Švestka Meruňka - Křupavé ovoce 70 g Osvěžující mix křupavého mrazem sušeného ovoce z našich luhů a hájů. Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Složení: Lyofilizovaná ovoce (švestka 60 % a meruňka 40 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji.    Dovolili jsme si pár švestiček z naší zahrádky a k tomu i ty nejšťavnatější meruňky :)

Mixit Křupavé ovoce lyofilizovaný banán a jahody 80 g

159.00 
Mixit Křupavé ovoce lyofilizovaný banán a jahody 80 g Kombinace banánu a jahody? Křupavé šílenství? Skvělé kombinace do práce i k televizi. Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném. Složení: Lyofilizovaný banán 65 %, jahody 35 %. Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji.   Kombinace banánu a jahody? Křupavé šílenství? Skvělé kombinace do práce i k televizi.

Mixit Křupavé ovoce banán a jahoda 23 g

49.00 
Mixit Křupavé ovoce banán a jahoda 23 g Kombinace lyofilizovaného banánu a jahod v malém balení do kapsy. Svělé jako svačinka nebo když máte chuť na něco sladkého. Složení: Lyofilizované ovoce (banán 65 % a jahody 35 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji. Malé balení křupavého ovoce si můžete vzít vždy do kapsy a mít po ruce rychlou a dobrou svačinku.

Mixit Malé křupavé lyofilizované ovoce 70 g

169.00 
Mixit Malé křupavé lyofilizované ovoce 70 g Mrazem sušené ovoce v malém tubusu. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad. Chutná i voní úžasně! Složení: Lyofilizované ovoce (jahody 31 %, maliny 24 %, banán 21 %, ostružiny 16 %, černý rybíz 8 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji. Mrazem sušené ovoce v malém tubusu. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad.

Mixit Křupavé dračí ovoce a meloun 80 g

179.00 
Mixit Křupavé dračí ovoce a meloun 80 g Plný tubus křupavého lyofilizovaného dračího ovoce a melounu. Tento exotický mix vám dodá spoustu energie, vitamínů a antioxidantů. Náš tip: rozlámejte si kousíčky ovoce do snídaňové kaše, která vás nastartuje na nový den. Nejen, že bude výborně chutnat, ale díky dračímu ovoci, který má výraznou barvu, i skvěle vypadat. Složení: Lyofilizované ovoce (meloun 50 % a pitahaya 50 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji. Exotický mix lyofilizovaného ovoce.

GRIZLY Lyo mix Šestka 125 g

229.00 
GRIZLY Lyo mix Šestka 125 g Je pro vás občas těžké rozhodnout se na co vlastně máte chuť? Jestliže zbožňujete lyofilizované ovoce nebo se jej teprve chystáte ochutnat, tak naše směs se vám bude zaručeně líbit. Najdete v ní lahodnou kombinaci jahod, malin a broskví a navíc kousky ananasu, banánu a manga. Vše pořádně křupavé, voňavé a chuťově naprosto dokonalé. Lyofilizace je proces sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy. Směs ovoce je zabalena do znovuuzavíratelného sáčku, který zaručuje, že ovoce zůstane po celou dobu ve skvělé kondici. Použití: Ovoce doporučujeme jako zdravou svačinku na doplnění energie během dne anebo k snídani, třeba na ranní kaši. Pokud rádi trávíte čas v kuchyni, vyzkoušejte jej i při tvorbě domácích moučníků, přidejte do granoly či pestrého smoothie. Je to jen na vás. Administrativní zařazení: Sušené ovoce Složení: Jahody plátky lyofilizované 30 %, maliny lyofilizované 15 %, broskve lyofilizované 15 %, mango lyofilizované 15 %, banán plátky lyofilizované 15 %, ananas lyofilizovaný 10 %.  Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů. Vyrobeno v ČR. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovu uzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).     Pestrá směs ovoce sušeného mrazem obsahuje jahody a maliny, doplněné plátky banánu a kousky ananasu, broskví a manga. Potěšení pro vaše chuťové buňky ve výhodném balení.