Lifefood Fíky sušené BIO RAW 1000 g

500.00 
Lifefood Fíky sušené BIO RAW 1000 g Lifefood Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny. Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy, které podporují trávení. Fíky jsou také díky tryptofanu výborné na zdravý noční spánek. Lifefood Fíky jsou sušené na slunci a pochází z ekologického zemědělství. Mají medově nasládlou chuť a dodají vám energii v té nejčistší formě. Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Fíky jsou nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Španělsko Složení: fíky sušené* (100 %). * = produkt ekologického zemědělství Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Fíky byly v antickém Řecku považovány za afrodiziakum, teď již víme, že jsou nabité energií a živinami.

GRIZLY Sušené fíky Baby 500 g

89.00 
GRIZLY Sušené fíky Baby 500g Vlastnosti a výhody:  Fíky jsou jedním z nejsladších druhů ovoce, nemusíte se ale bát přibírání na váze, právě naopak. Mají nízký glykemický index a velký poměr vlákniny. Fíky jsou výborným zdrojem vitamínu B6, kyseliny pantothenové (vitamín B5) a mědi. Čerstvé plody jsou poměrně náročné na přepravu, proto si většinou vychutnáváme sušené. Sušením ovoce naštěstí nutričně nestrádá, ztrácí pouze poměr vody. V našich fících nenajdete žádné konzervanty, jsou nesířené a neslazené. Použití:  Sušené fíky jsou výborné jen tak samotné. Oceníte je jako zdravou svačinu na cestách, rychle dodají energii a také poměrně zasytí. Často se využívá k výrobě fíkových RAW tyčinek a dalších RAW dezertů. Dá se kombinovat se slanými sýry nebo se sušenou šunkou. Fíky mohou sloužit jako doplňky do salátů, a to zeleninových i ovocných. V salátech iv sladkých pokrmech se vyjímají v lahodné kombinaci s ořechy (hlavně mandlemi). Administrativní zařazení:  Sušené jednodruhové ovoce Složení:  Fíky sušené 99 %, rýžová mouka 1 % Může obsahovat stopy arašídů a suchých skořápkových plodů. Země původu:  Turecko, Řecko, Španělsko Skladování:  Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení:  Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivňuje kvalitu ovoce) Sušené fíky jsou velice zdravou, nutričně bohatou pochoutkou plnou živin. Oceňujte především jejich vysoký poměr vlákniny a vitamínu B6.

GRIZLY Sušené fíky Baby 1000 g

149.00 
GRIZLY Sušené fíky Baby 1000 g Vlastnosti a výhody: Fíky jsou jedním z nejsladších druhů ovoce, nemusíte se ale bát přibírání na váze, právě naopak. Mají nízký glykemický index a velký poměr vlákniny. Fíky jsou výborným zdrojem vitamínu B6, kyseliny pantothenové (vitamín B5) a mědi. Čerstvé plody jsou poměrně náročné na přepravu, proto si je většinou vychutnáváme sušené. Sušením ovoce naštěstí nutričně nestrádá, ztrácí pouze poměr vody. V našich fících nenajdete žádné konzervanty, jsou nesířené a neslazené. Použití: Sušené fíky jsou výborné jen tak samotné. Oceníte je jako zdravou svačinu na cestách, rychle dodají energii a také poměrně zasytí. Často se využívají k výrobě fíkových RAW tyčinek a dalších RAW dezertů. Dají se kombinovat se slanými sýry nebo se sušenou šunkou. Fíky mohou sloužit jako přísada do salátů, a to zeleninových i ovocných. V salátech i v sladkých pokrmech se vyjímají v lahodné kombinaci s ořechy (hlavně mandlemi). Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Fíky sušené 99 %, rýžová mouka 1 %. Může obsahovat stopy arašídů a suchých skořápkových plodů. Země původu: Turecko, Řecko, Španělsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Sušené fíky jsou velice zdravou, nutričně bohatou pochoutkou plnou živin. Oceníte především jejich vysoký poměr vlákniny a vitamínu B6.

GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g

159.00 
GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g Fíky patří mezi jedno z nejoblíbenějších druhů sušeného ovoce. Jsou chuťově výborné a hodí se na cesty jako sladká svačina, která dodá energii díky nerafinovaným cukrům. Výborné ovoce za super cenu, nepřislazované a nesířené. Prostě pouze sušené fíky. Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny. Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy. Díky značnému množství cukru je téměř okamžitým zdrojem energie pro všechny sportovce! Jedná se o nerafinované cukry, jsou ihned uvolňovány do krve a využívány tělem, obava, že bychom po konzumaci fíků přibírali na váze, je zbytečná. Vysoký obsah vlákniny může napomáhat ke zlepšení při zažívacích problémech, především při střevní nedostatečnosti a porušené střevní mikroflóře. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce zpracované Složení: Fíky 100% Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Země původu: Řecko / Turecko NESÍŘENÉ Štavnaté a příjemně sladké fíky jsou bohaté na živiny a mají vysoký obsah vlákniny. Nesířené a nepřislazované.

GRIZLY Fíky sušené Natural 1000 g

309.00 
GRIZLY Fíky sušené Natural 1000 g Fíky patří mezi jedno z nejoblíbenějších druhů sušeného ovoce. Jsou chuťově výborné a hodí se na cesty jako sladká svačina, která dodá energii díky nerafinovaným cukrům. Výborné ovoce za super cenu, nepřislazované a nesířené. Prostě pouze sušené fíky. Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny. Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy. Díky značnému množství cukru je téměř okamžitým zdrojem energie pro všechny sportovce! Jedná se o nerafinované cukry, jsou ihned uvolňovány do krve a využívány tělem, obava, že bychom po konzumaci fíků přibírali na váze, je zbytečná. Vysoký obsah vlákniny může napomáhat ke zlepšení při zažívacích problémech, především při střevní nedostatečnosti a porušené střevní mikroflóře. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Fíky 100% Země původu: Řecko / Turecko Skladování: Uchovávejte na tmavém a chladném místě. Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Štavnaté a příjemně sladké fíky jsou bohaté na živiny a mají vysoký obsah vlákniny. Nesířené a nepřislazované.

GRIZLY Fíky sušené kostičky 500 g

89.00 
GRIZLY Fíky sušené kostičky 500 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Sušené fíky 95 %, rýžová mouka (max. 5 %) Země původu: Turecko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Sušené fíky sekané na kostičky jsou na povrchu posypané rýžovou moukou. Fíky mají nízký glykemický index a velký poměr vlákniny. Jsou výborným zdrojem vitamínu B6, kyseliny pantothenové (vitamín B5) a mědi. Použití: Díky svému tvaru, velikosti a šťavnatosti se přímo vybízí kostičky fíků přidat do ranního muesli, kaše nebo cereálií. Skvěle se budou vyjímat také v cookies, muffinech, sladkém pečivu a dalších pečených dobrotách. V neposlední řadě je můžete přidat do vlastního svačinového mixu oříšků a sušeného ovoce nebo s nimi dozdobit salát. Na kostičky nakrájené sušené fíky jsou nezbytnou přísadou do domácího muesli a ovesné kaše. Jsou lahodné, šťavnaté a mají vysoký poměr vlákniny.

GRIZLY Fíky sušené BIO 500 g

169.00 
GRIZLY Fíky sušené BIO 500 g Administrativní zařazení: Sušené plody jednodruhové Složení: fíky sušené BIO* Výrobek může obsahovat stopy BIO arašídů, BIO jiných skořápkových plodů a BIO seznamu. *CZ-BIO-003 | Zemědělská produkce mimo EU Země původu: Turecko Balení: Vakuované v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Naše postřehy: fíky patří mezi nejoblíbenější sušené ovoce, nejenže jsou chuťově výborné a hodí se na cesty jako sladká svačina, která dodá energii díky nerafinovaným cukrům a pokud nesníte 3 kg na posezení tak není důvod se bát o přibírání na váze. Výborné ovoce za super cenu, které je nepřislazované a nesířené. Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny. Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy, které podporují trávení. Fíky odrůdy LERIDA nabité energií ze slunce s velkým poměrem vlákniny. Jsou šťavnaté, bohaté na živiny a v BIO kvalitě.

GRIZLY Fíky sušené BIO 1000 g

319.00 
GRIZLY Fíky sušené BIO 1000 g Administrativní zařazení: Sušené plody jednodruhové  Složení: fíky sušené BIO* Výrobek může obsahovat stopy BIO arašídů, BIO jiných skořápkových plodů a BIO seznamu. *CZ-BIO-003 | Zemědělská produkce mimo EU Země původu: Turecko Balení: Vakuované v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Naše postřehy: fíky patří mezi nejoblíbenější sušené ovoce, nejenže jsou chuťově výborné a hodí se na cesty jako sladká svačina, která dodá energii díky nerafinovaným cukrům a pokud nesníte 3 kg na posezení tak není důvod se bát o přibírání na váze. Výborné ovoce za super cenu, které je nepřislazované a nesířené. Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny. Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy, které podporují trávení. Fíky odrůda LERIDA nabité energií ze slunce s velkým poměrem vlákniny. Jsou šťavnaté, bohaté na živiny a v BIO kvalitě.

GRIZLY Fíková pasta 500 g

129.00 
GRIZLY Fíková pasta 500 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Fíky 100 % Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu Země původu: Turecko , Španělsko Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Fíková pasta 100 % slouží jako skvělé přírodní sladidlo bez přidaného cukru a konzervačních látek, které by již nemělo chybět v žádné kuchyni. Můžete si je nakrájet do své oblíbené kaše, musli nebo použít k výrobě domácích musli tyčinek. Ovocný cukr dodává tělu rychlou energii a zároveň je to velmi lehce a rychle stravitelná část potravy s vysokým obsahem vláknin, vitamínů a minerálů. Díky své sladké chuti a pojivé schopnosti se hodí k přípravě nepečených sladkostí či marmelád. Skvělé přírodní sladidlo bez přidaného cukru a konzervačních látek, které by již nemělo chybět v žádné kuchyni. Můžete si je nakrájet do své oblíbené kaše, musli nebo použít k výrobě domácích musli tyčinek.