Zobrazen 1. – 18. z 23 výsledků

GRIZLY Česká jablka sušená – kostičky 500 g

109.00 
GRIZLY Jablka sušená Natural 500 g Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové Složení: Jablka 100% Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Země původu: Česká republika Naše sušená jablka se vyrábí z odstopkovaných jablek všech konzumních, především světlých odrůd, zdravých a s vhodnou technologickou zralostí. Vyrábí se praním, kostkováním, sušením vzduchem (nepřímý ohřev). Třídí se tak, že se odstraní vadné částice a jemný podíl. Vynikající česká sušená jablka kostky, jako pochoutka do kašiček, namočené do štrůdlu a jen tak na mlsání.

Green Apotheke Jablka kostky nesířené 100 g

34.00 
Green Apotheke Jablka kostky nesířené 100 g Vlastnosti a výhody: Jablka jsou stejně jako ostatní sušené ovoce koncentrovaným zdrojem energie, vlákniny, cukru a živin. Jsou použita jablka světlých odrůd, sušená vzduchem nepřímým ohřevem. Použití: Křupavé kostičky můžete použít jako svačinku, k obohacení jogurtu či müsli. Při pečení a vaření nahradí cukr a ostatní sladidla. Po otevření doporučujeme přesypat do uzavíratelné nádoby, aby ovoce nenavlhlo. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Jablko – sušené ovoce jednodruhové. Sušené plody neprošly procesem síření a slazení. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy lepku. Jablíčka vybrané kvality bez přídavku konzervantů. Pro všestranné využití – jen tak na chuť, do jogurtů, müsli i na pečení.

Green Apotheke Hrušky kostky nesířené 100 g

34.00 
Green Apotheke Hrušky kostky nesířené 100 g Vlastnosti a výhody: Hrušky jsou stejně jako ostatní sušené ovoce koncentrovaným zdrojem energie, vlákniny, cukru a živin. Jsou použity hrušky především světlých odrůd, sušené vzduchem nepřímým ohřevem. Použití: Křupavé kostičky můžete použít jako svačinku, k obohacení jogurtu či müsli. Při pečení a vaření nahradí cukr a ostatní sladidla. Po otevření doporučujeme přesypat do uzavíratelné nádoby, aby ovoce nenavlhlo. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Hrušky – sušené ovoce jednodruhové. Sušené plody neprošly procesem síření a slazení. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy lepku. Lahodné plody tradičního českého ovoce. Přijdou vhod na cestách jako svačinka či do jogurtu a cereálií.

Moštárna Louny Mošt jablko 100 % BIO 750 ml

73.00 
Moštárna Louny Mošt jablko 100 % BIO 750 ml Administrativní zařazení:Mošt Složení: Jablečná šťáva z českých jablek* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělý jablečný mošt je vyrobený z těch nejkvalitnějších jablek od českých farmářů. Jablka jsou s ekologického zemědělství a mošt neobsahuje žádné přidané konzervanty ani barviva, či aromata. Mošt vylisovaný z kvalitních jablek od českých farmářů je to nejlahodnější osvěžení.

Ovocňák Ovocné plátky jablko a meruňka 20 g

30.00 
Ovocňák Ovocné plátky jablko a meruňka 20 g Složení: Jablečná dřeň 80 %, meruňka dřeň 20 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Ačkoli sušené meruňky jsou kaloricky bohatší (jsou vyschlé, tedy "koncentrované"), oproti čerstvým mají navrch. Obsahují betakaroten, velké množství draslíku, bóru a železo. Sušené meruňky také obsahují procentuálně větší množství vlákniny než čerstvé a nemají prakticky žádný sodík ani tuk. Jablka pak obsahují spoustu vitamínů. Ovocňák navíc vyrobil plátky ze za studena pasírovaného ovoce, které nechal několik hodin sušit za velmi nízkých teplot. Veškeré prospěšné látky tedy zůstaly zachovány. Použití: Skvělá zdravá svačinka pro malé i velké strávníky. Můžete je přidat také do jogurtu nebo kaše. Oceníte je však i na cestách. Skvělé pochutnání pro všechny věkové kategorie, vyrobeno pouze z ovoce, bez cukrů, konzervantů, či barviv.

GRIZLY Česká jablka sušená – křížaly 500 g

139.00 
GRIZLY Česká jablka sušená (křížaly) 500 g Křížaly jsou chutnou svačinkou pro děti i dospělé. Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechny jablka podlehájí přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky. Sušení je jedním z nejstarších a nejmírnějších forem konzervace. Po usušení si jablka ponechávají vysoký obsah minerálů a stávají se rychlým zdrojem sacharidů a vlákniny. Administraivní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové Složení: Jablka 100 % Nesířené Země původu: Česká Republika Skladování: V temném, suchém a větraném prostoru o teplotě maximálně do 18°C (zajistíte tím trvanlivost minimálně 6 měsíců) Balení: Vakuováno v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechny jablka podléhají přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky.  

Country Life Křížaly jablečné české BIO 60 g

61.00 
Country Life Křížaly jablečné české BIO 60 g Využití: pochoutka - samotné chutnají sušené křížaly výborně, můžete s nimi zahnat mlsnou sladké pečení - nebojte se do koláčů přidat sušené ovoce, pokud zrovna nemáte čerstvé, jen je třeba recept přizpůsobit, jelikož je sušené ovoce výrazně sladší než čerstvé snídaně - sušená jablka jsou chutná jako přídavek do vaší kaše nebo do domácího müsli cukroví - kroužky můžete obalit třeba v čokoládě čaj - 30 minut vařte křížaly, skořici, citronovou kůru a poté ještě deset minut louhujte, nakonec čaj přeceďte a slaďte medem Sušení ovoce přispívá výrazně k jeho trvanlivosti a lze ho využít jako alternativu mimo sezónu čerstvého ovoce. Pro lepší chuť můžete jablka na 15 minut před použitím namočit do teplé vody. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Sušená jablka*. Může obsahovat stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Jablečné křížaly v biokvalitě. Český výrobek. Vhodné jako pamlsek i jako náhrada čerstvého ovoce. Připravíte z nich sladké cukroví a také výborný čaj. 

GRIZLY Jablka sušená se skořicí kostičky 500 g

159.00 
GRIZLY Jablka sušená se skořicí kostičky 500 g Administrativní zařazení: Sušené proslazené jednodruhové ovoce Složení: Jablka (50,71 %), cukr (48 %), regulátor kyselosti – kyselina citrónová E330 (1,2 %), skořice (0,08 %), konzervant E220 oxid siřičitý (0,01%) Země původu: Thajsko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Sušená jablka nejen, že mají skvělou jemně sladkou chuť a měkou texturu, ale také obsahují velký poměr vitamínu C a draslíku. Použití: Díky svému tvaru, velikosti a šťavnatosti se přímo vybízí kostičky sušených jablek se skořicí přidat do ranního muesli, kaše nebo cereálií. Skvěle se budou vyjímat také v muffinech, sladkém pečivu a dalších pečených dobrotách. V neposlední řadě je můžete přidat do vlastního svačinového mixu oříšků a sušeného ovoce nebo s nimi dozdobit salát. Na kostičky nakrájená sušená jablka se skořicí jsou nezbytnou přísadou do domácího muesli a ovesné kaše. Jsou lahodné, šťavnaté a mají vysoký poměr vitamínu C.

GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 500 g

209.00 
GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 500 g Sušená jablka ve tvaru kroužků, bez jadřince, si užijete jako lehkou svačinku v případech, kdy nemáte po ruce čerstvé ovoce. Jablečné plátky jsou měkké, snadno se kousají, příjemně voní a mají výraznou chuť. Neobsahují přidaný cukr ani další látky. Křížaly jsou vyrobeny z pečlivě vybraných, plně zralých plodů a sušeny horkým vzduchem. Najdeme v nich minerální látky, vlákninu i vitamíny. Na oblíbeném anglickém pořekadle "An apple a day keeps the doctor away.", které ve volném překladu znamená: "Jedno jablko denně doktora ven ze dveří vyžene.", tak jistě bude něco pravdy. Použití: Sušená jablka jsou pochoutkou, spolehlivě s nimi zaženete chuť na sladké. Můžete je přidat do domácí granoly, vlastního oříškovo-ovocného mixu nebo použít při pečení koláčů a tvoření dezertů. Oslaďte si snídani, ať už si rádi pochutnáváte na ovesné kaši nebo müsli. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Jablka 100 % Země původu: Albánie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Sušená jablka s výrazně sladkou chutí a příjemným aroma. Vyrobeno z odrůdy Starking Delicious s tmavě červenou slupkou a šťavnatou dužinou.  

GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 250 g

99.00 
GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 250 g Sušená jablka ve tvaru kroužků, bez jadřince, si užijete jako lehkou svačinku v případech, kdy nemáte po ruce čerstvé ovoce. Jablečné plátky jsou měkké, snadno se kousají, příjemně voní a mají výraznou chuť. Neobsahují přidaný cukr ani další látky. Křížaly jsou vyrobeny z pečlivě vybraných, plně zralých plodů a sušeny horkým vzduchem. Najdeme v nich minerální látky, vlákninu i vitamíny. Na oblíbeném anglickém pořekadle "An apple a day keeps the doctor away.", které ve volném překladu znamená: "Jedno jablko denně doktora ven ze dveří vyžene.", tak jistě bude něco pravdy. Použití: Sušená jablka jsou pochoutkou, spolehlivě s nimi zaženete chuť na sladké. Můžete je přidat do domácí granoly, vlastního oříškovo-ovocného mixu nebo použít při pečení koláčů a tvoření dezertů. Oslaďte si snídani, ať už si rádi pochutnáváte na ovesné kaši nebo müsli. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Jablka 100 % Země původu: Albánie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Sušená jablka s výrazně sladkou chutí a příjemným aroma. Vyrobeno z odrůdy Starking Delicious s tmavě červenou slupkou a šťavnatou dužinou.

GRIZLY Hrušky sušené kostičky 500 g

159.00 
GRIZLY Hrušky sušené kostičky 500 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Sušené hrušky (94-97 %), rýžová mouka (3-6 %) Země původu: Turecko, Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Sušené hrušky kostky nejen, že mají skvělou jemně sladkou chuť a měkou texturu, ale také obsahují velký poměr vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Použití: Díky svému tvaru, velikosti a šťavnatosti se přímo vybízí kostičky sušených hrušek přidat do ranního muesli, kaše nebo cereálií. Skvěle se budou vyjímat také v muffinech, sladkém pečivu a dalších pečených dobrotách. V neposlední řadě je můžete přidat do vlastního svačinového mixu oříšků a sušeného ovoce nebo s nimi dozdobit salát. Na kostičky nakrájené sušené hrušky jsou nezbytnou přísadou do domácího muesli a ovesné kaše. Jsou lahodné, šťavnaté a mají vysoký poměr vlákniny.

GRIZLY Hrušky bez přidaného cukru 500 g

169.00 
GRIZLY Hrušky bez přidaného cukru 500 g Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Hrušky 99%, konzervant oxid siřičitý (0,06 %). Země původu: Jihoafrická republika. Balení: Vakuováno v PP obalu. Hrušky plátky jsou velice chutné a voňavé. Hodí se do salátů, na pečení nebo jenom tak jako zdravá svačinka. Mají světle skořicovou až hnědou barvu a jejich jasně výrazná chuť je sladká s lehce kyselými podtóny. V hruškách je obecně vysoký poměr sacharidů a zároveň nízký obsah proteinů a tuků. Ze sacharidů v nich převládá fruktóza, a proto je dobře snášejí i diabetici. Hrušky plátky jsou velice chutné a voňavé. Hodí se do salátů, na pečení nebo jenom tak jako zdravá svačinka.

GRIZLY Česká jablka sušená BIO (kostičky) 500 g

169.00 
GRIZLY Česká jablka sušená BIO (kostičky) 500 g Česká jablíčka z ekologické farmy zabývající se výrobou BIO potravin. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce. Složení: Jablka 100 %. Země původu: ČR Žlutické sušené kostičky, ideální pro nasypání do mussli, jogurtů, apod. Jablka jsou tříděna, omyta, rozkrájena, usušena horkým vzduchem, tříděna a balena. Ručně vybírané jednodruhové ovoce, šetrně sušené, bez konzervantů, barviv a dalších přísad. Bio jablíčka v podobě malých sušených kostiček.

GRIZLY Česká jablka sušená – křížaly 250 g

79.00 
GRIZLY Česká jablka sušená - křížaly 250 g Křížaly jsou chutnou svačinkou pro děti i dospělé. Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechny jablka podlehájí přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky. Sušení je jedním z nejstarších a nejmírnějších forem konzervace. Po usušení si jablka ponechávají vysoký obsah minerálů a stávají se rychlým zdrojem sacharidů a vlákniny. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové Složení: Jablka 100 % Nesířené Země původu: Česká Republika - Slaný Skladování: V temném, suchém a větraném prostoru o teplotě maximálně do 18°C (zajistíte tím trvanlivost minimálně 6 měsíců) Balení: Vakuováno v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Křížaly jsou chutnou svačinkou pro děti i dospělé. Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechna jablka podlehájí přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky.

Ovocňák Plátky jablko – jahoda 20 g

30.00 
Ovocňák Plátky jablko - jahoda 20 g Ovoce bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Na 20 g plátků bylo potřeba 100 g pyré, které je ze 130 g čerstvého ovoce. Složení: 80 % jablečná a 20 % jahodová dřeň 100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce.

Rival Sušená jablka premium 150 g

77.00 
Rival Sušená jablka premium 150 g Jedná se o 100 % přírodní výrobky, bez přidaného cukru, barviv, konzervantů či GMO. Stejně jako při sušení, tak i při výběru plodů je kladen důraz na kvalitu a přírodnost ovoce, které nesmí být nijak chemicky ošetřeno. Pro zajištění stabilně vysoké kvality a udržitelnosti produktů má firma Rival v Arménii své vlastní smluvní dodavatele ovoce v řadách místích farmářu a sadařů. Složení: 100 % jablka, antioxidant: oxid siřičitý <2g/kg Země původu: Arménie Sušená jablka premium z Arménie sušené na slunci.

Ovocňák Ovocné plátky jablko a višeň 20 g

30.00 
Ovocňák Ovocné plátky jablko a višeň 20 g Složení: Jablečná dřeň 80 %, višňová dřeň 20 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Višně obsahují sice menší množství vitamínů, ale jsou známé jako zdroj minerálních a stopových látek, které si tělo nedokáže vytvořit samo. Zejména jód, vápník, železo či draslík. Višně zároveň dokáží na sebe vázat škodlivé látky a tím nám pomáhají čistit krev, játra a ledviny. Jablka obsahují spoustu vitamínů jako jsou vitamíny, A, B, C a kyselinu listovou. Plátky jsou vyrobené ze za studena pasírovaného ovoce, kdy vzniklá dřeň je sušená několik hodin při nízkých teplotách, aby si výsledný produkt zachoval všechny prospěšné látky. Použití: Skvělá zdravá svačinka pro malé i velké strávníky. Můžete je přidat také do jogurtu nebo kaše. Oceníte je však i na cestách. To nejlepší ovocné pochutnání, nejen pro malé strávníky. Vyrobeno z čisté jablečné a višňové dřeně, bez cukrů, konzervantů. či barviv.

Ovocňák Ovocné plátky jablko a černý rybíz 20 g

30.00 
Ovocňák Ovocné plátky jablko a černý rybíz 20 g Složení: Jablečná dřeň 80 %, rybízová dřeň 20 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Černý rybíz obsahuje desetkrát více vitaminu C než citrony. Důležitý je rutin ze skupiny vitaminů P. V rybízu najdeme i vitamíny skupiny B. Co se týče minerálů, je v něm zejména vápník a železo, dále hořčík, draslík a mangan. Jablka zase obsahují vitamíny A, B, C a E, a také kyselinu listovou. Ovocné složky byly před výrobou za studena pasírovány, a pak za velmi nízkých teplot sušeny, aby si zachovaly všechny důležité látky. Použití: Skvělá zdravá svačinka pro malé i velké strávníky. Můžete je přidat také do jogurtu nebo kaše. Oceníte je však i na cestách. Skvělé ovocné spojení jablka a černého rybízu, plné svěží chuti a vitamínů. Vyrobeno pouze z ovoce, bez cukrů, konzervantů. či barviv.