Zobrazuji všech 14 výsledků

Moštárna Louny Mošt jablko 100 % BIO 750 ml

69.00 
Moštárna Louny Mošt jablko 100 % BIO 750 ml Administrativní zařazení:Mošt Složení: Jablečná šťáva z českých jablek* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělý jablečný mošt je vyrobený z těch nejkvalitnějších jablek od českých farmářů. Jablka jsou s ekologického zemědělství a mošt neobsahuje žádné přidané konzervanty ani barviva, či aromata. Mošt vylisovaný z kvalitních jablek od českých farmářů je to nejlahodnější osvěžení.

GRIZLY Česká jablka sušená – křížaly 500 g

139.00 
GRIZLY Česká jablka sušená (křížaly) 500 g Křížaly jsou chutnou svačinkou pro děti i dospělé. Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechny jablka podlehájí přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky. Sušení je jedním z nejstarších a nejmírnějších forem konzervace. Po usušení si jablka ponechávají vysoký obsah minerálů a stávají se rychlým zdrojem sacharidů a vlákniny. Administraivní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové Složení: Jablka 100 % Nesířené Země původu: Česká Republika Skladování: V temném, suchém a větraném prostoru o teplotě maximálně do 18°C (zajistíte tím trvanlivost minimálně 6 měsíců) Balení: Vakuováno v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Jablíčka rostou v sadech v obci Slaný, kde mají tradici v ovocnářství od roku 1970. Všechny jablka podléhají přísným kontrolám, takže se k Vám dostanou pouze vybraná sušená jablka z České republiky.  

Green Apotheke Jablka kostky nesířené 100 g

35.00 
Green Apotheke Jablka kostky nesířené 100 g Vlastnosti a výhody: Jablka jsou stejně jako ostatní sušené ovoce koncentrovaným zdrojem energie, vlákniny, cukru a živin. Jsou použita jablka světlých odrůd, sušená vzduchem nepřímým ohřevem. Použití: Křupavé kostičky můžete použít jako svačinku, k obohacení jogurtu či müsli. Při pečení a vaření nahradí cukr a ostatní sladidla. Po otevření doporučujeme přesypat do uzavíratelné nádoby, aby ovoce nenavlhlo. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Jablko – sušené ovoce jednodruhové. Sušené plody neprošly procesem síření a slazení. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy lepku. Jablíčka vybrané kvality bez přídavku konzervantů. Pro všestranné využití – jen tak na chuť, do jogurtů, müsli i na pečení.

GRIZLY Hrušky bez přidaného cukru 500 g

149.00 
GRIZLY Hrušky bez přidaného cukru 500 g Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Hrušky 99%, konzervant oxid siřičitý (0,06 %). Země původu: Jihoafrická republika. Balení: Vakuováno v PP obalu. Hrušky plátky jsou velice chutné a voňavé. Hodí se do salátů, na pečení nebo jenom tak jako zdravá svačinka. Mají světle skořicovou až hnědou barvu a jejich jasně výrazná chuť je sladká s lehce kyselými podtóny. V hruškách je obecně vysoký poměr sacharidů a zároveň nízký obsah proteinů a tuků. Ze sacharidů v nich převládá fruktóza, a proto je dobře snášejí i diabetici. Hrušky plátky jsou velice chutné a voňavé. Hodí se do salátů, na pečení nebo jenom tak jako zdravá svačinka.

Green Apotheke Hrušky kostky nesířené 100 g

38.00 
Green Apotheke Hrušky kostky nesířené 100 g Vlastnosti a výhody: Hrušky jsou stejně jako ostatní sušené ovoce koncentrovaným zdrojem energie, vlákniny, cukru a živin. Jsou použity hrušky především světlých odrůd, sušené vzduchem nepřímým ohřevem. Použití: Křupavé kostičky můžete použít jako svačinku, k obohacení jogurtu či müsli. Při pečení a vaření nahradí cukr a ostatní sladidla. Po otevření doporučujeme přesypat do uzavíratelné nádoby, aby ovoce nenavlhlo. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Hrušky – sušené ovoce jednodruhové. Sušené plody neprošly procesem síření a slazení. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy lepku. Lahodné plody tradičního českého ovoce. Přijdou vhod na cestách jako svačinka či do jogurtu a cereálií.

Rival Sušená jablka premium 150 g

69.00 
Rival Sušená jablka premium 150 g Jedná se o 100 % přírodní výrobky, bez přidaného cukru, barviv, konzervantů či GMO. Stejně jako při sušení, tak i při výběru plodů je kladen důraz na kvalitu a přírodnost ovoce, které nesmí být nijak chemicky ošetřeno. Pro zajištění stabilně vysoké kvality a udržitelnosti produktů má firma Rival v Arménii své vlastní smluvní dodavatele ovoce v řadách místích farmářu a sadařů. Složení: 100 % jablka, antioxidant: oxid siřičitý <2g/kg Země původu: Arménie Sušená jablka premium z Arménie sušené na slunci.

GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 500 g

199.00 
GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 500g Sušená jablka ve tvaru kroužků, bez jadřince, si užijete jako lehkou svačinku v případech, kdy nemáte po ruce čerstvé ovoce. Jablečné plátky jsou měkké, snadno se kousají, příjemně voní a výraznou chuť. Neobsahují přidaný cukr ani další látky. Křížaly jsou vyrobeny z pečlivě vybraných, plně zralých plodů a sušeny horkým vzduchem. Najdeme v nich minerální látky, vlákninu a vitamíny. Na oblíbeném anglickém pořekadle "An apple a day keeps the doctor away.", které ve volném překladu znamená: "Jedno jablko denně doktora ven ze dveří vyžene.", tak jistě bude něco pravdy. Použití: Sušená jablka jsou pochoutkou, spolehlivě s nimi zaženete chuť na sladké. Můžete si přidat do domácích granoly, vlastního oříškovo-ovocného mixu nebo použít při pečení koláčů a tvoření dezertů. Oslaďte si snídani, ať už si rádi pochutnáte na  ovesné kaši  nebo  müsli . Administrativní zařazení:  Sušené jednodruhové ovoce Složení:  Jablka 100 % Země původu:  Albánie Skladování:  Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení:  Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Sušená  jablka s výrazně sladkou chutí a příjemným aroma. Vyrobeno z odrůd Starking Delicious nebo Golden delicous se šťavnatou dužinou.  

GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 250 g

99.00 
GRIZLY Jablka sušená bez jadřince 250 g Sušená jablka ve tvaru kroužků, bez jadřince, si užijete jako lehkou svačinku v případech, kdy nemáte po ruce čerstvé ovoce. Jablečné plátky jsou měkké, snadno se kousají, příjemně voní a mají výraznou chuť. Neobsahují přidaný cukr ani další látky. Křížaly jsou vyrobeny z pečlivě vybraných, plně zralých plodů a sušeny horkým vzduchem. Najdeme v nich minerální látky, vlákninu i vitamíny. Na oblíbeném anglickém pořekadle "An apple a day keeps the doctor away.", které ve volném překladu znamená: "Jedno jablko denně doktora ven ze dveří vyžene.", tak jistě bude něco pravdy. Použití: Sušená jablka jsou pochoutkou, spolehlivě s nimi zaženete chuť na sladké. Můžete je přidat do domácí granoly, vlastního oříškovo-ovocného mixu nebo použít při pečení koláčů a tvoření dezertů. Oslaďte si snídani, ať už si rádi pochutnáváte na ovesné kaši nebo müsli. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Jablka 100 % Země původu: Albánie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Sušená jablka s výrazně sladkou chutí a příjemným aroma. Vyrobeno z odrůdy Starking Delicious s tmavě červenou slupkou a šťavnatou dužinou.

Ovocňák Plátky jablko – švestka 20 g

31.00 
Ovocňák Plátky jablko - švestka 20 g Ovoce bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Na 20 g plátků bylo potřeba 100 g pyré, které je ze 130 g čerstvého ovoce. Složení: 80 % jablečná a 20 % švestková dřeň. 100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce.

Ovocňák Plátky jablko – malina 20 g

31.00 
Ovocňák Plátky jablko - malina 20 g Ovoce bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Na 20 g plátků bylo potřeba 100 g pyré, které je ze 130 g čerstvého ovoce. Složení: 80 % jablečná a 20 % malinová dřeň 100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce.

Ovocňák Plátky jablko – hruška 20 g

31.00 
Ovocňák Plátky jablko - hruška 20 g Ovoce bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Na 20 g plátků bylo potřeba 100 g pyré, které je ze 130 g čerstvého ovoce. Složení: 80 % jablečná a 20 % hrušková dřeň 100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z ovoce.

GRIZLY Hrušky sušené kostičky 500 g

159.00 
GRIZLY Hrušky sušené kostičky 500 g Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Sušené hrušky (94-97 %), rýžová mouka (3-6 %) Země původu: Turecko, Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Sušené hrušky kostky nejen, že mají skvělou jemně sladkou chuť a měkou texturu, ale také obsahují velký poměr vlákniny, vitamínů a antioxidantů. Použití: Díky svému tvaru, velikosti a šťavnatosti se přímo vybízí kostičky sušených hrušek přidat do ranního muesli, kaše nebo cereálií. Skvěle se budou vyjímat také v muffinech, sladkém pečivu a dalších pečených dobrotách. V neposlední řadě je můžete přidat do vlastního svačinového mixu oříšků a sušeného ovoce nebo s nimi dozdobit salát. Na kostičky nakrájené sušené hrušky jsou nezbytnou přísadou do domácího muesli a ovesné kaše. Jsou lahodné, šťavnaté a mají vysoký poměr vlákniny.