Zobrazuji všech 9 výsledků

Lifefood Goji sušené BIO RAW 500 g

800.00 
Lifefood Goji sušené BIO RAW 500 g Podle čínské medicíny i vědeckých výzkumů západních vědců lze goji považovat za supervýživnou rostlinu, která má ve všech směrech blahodárný vliv na organismus.  Lifefood goji nesou - stejně jako všechny produkty Lifefood - certifikát BIO, tzn. celý proces pěstování a zpracování je velice šetrný a striktně se vyhýbá umělému dosoušení a jakémukoliv použití chemikálií. Tím je dosaženo maximální „živosti“ sušených plodů a tedy zachování jejich nejvyšší možné nutriční hodnoty. Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Kakakový prášek je nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Uzbekistán Složení: kustovnice čínská* (100 %). * = produkt ekologického zemědělství Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Kustovnice čínská je supervýživná potravina, která má ve všech směrech blahodárný vliv na organismus.

Green Apotheke Kustovnice čínská 250 g

113.00 
Green Apotheke Kustovnice čínská 250 g Je označovaná také jako „plod dlouhověkosti“ nebo „ovoce radosti“ a je ceněnou součástí tradiční čínské medicíny. Používá se ve formě odvaru či čaje, kterému dodá specifickou chuť, po vyluhování můžete navíc plody sníst. Lze ji konzumovat přímo, přidávat do cereálních směsí, kaší či moučníků. Příprava odvaru a čaje: Jednu lžíci plodů vaříme po dobu 10 minut ve 250 ml vody, nebo zalijeme vroucí vodou a necháme 15 - 20 minut vyluhovat. Složení: Plody kustovnice čínské - nesířené 100 %. Může obsahovat stopy lepku. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Kustovnice je označovaná také jako „plod dlouhověkosti“. Připravte si lahodný čaj nebo jezte samotnou, kombinujte s ořechy, přidejte do kaší.

Green Apotheke Goji kustovnice čínská 100 g

51.00 
Green Apotheke Goji kustovnice čínská 100 g Vlastnosti a výhody: Je označovaná také jako „plod dlouhověkosti“ nebo „ovoce radosti“ a je ceněnou součástí tradiční čínské medicíny. Používá se ve formě odvaru či čaje, kterému dodá specifickou chuť, po vyluhování můžete navíc plody sníst.  Použití: Lze ji konzumovat přímo, přidávat do cereálních směsí, kaší či moučníků. Příprava čaje: Jednu lžíci plodů vaříme po dobu 10 minut ve 250 ml vody, nebo zalijeme vroucí vodou a necháme 15 - 20 minut vyluhovat. Doporučená denní dávka: max. 10 – 30 g (malá hrst) denně. Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové. Složení: Plody kustovnice čínské - nesířené. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy lepku. Kustovnice čínská neboli Goji. Připravte si lahodný čaj nebo jezte samotnou, kombinujte s ořechy, přidejte do kaší, cereálií či pečiva.

County life Kustovnice cizí sušená – goji 100 g

71.00 
County life Kustovnice cizí sušená - goji 100 g Plody kustovnice čínské hrají nezastupitelnou roli v tradiční čínské medicíně. Sušené plody lze konzumovat přímo, tradičně se však používají vařené. V Asii se přidávají do rýže nebo tonizujících polévek. Složení: Sušené plody kustovnice čínské (Lyceum chinensis). Může obsahovat stopy lepku. Kustovnice čínská je možná vůbec nejhodnotnější a nejvýživnější ovoce na celém světě. Svou chutí se podobá rozinkám, brusinkám a šípku.

Lifefood Goji sušené BIO 1000g

1,419.00 
Lifefood Goji sušené BIO 1000 g Podle čínské medicíny i vědeckých výzkumů západních vědců lze goji považovat za supervýživnou rostlinu, která má ve všech směrech blahodárný vliv na organismus. Dle čínské medicíny podporuje dlouhověkost, vitalitu, sexuální potenci, imunitní systém, chrání zrak a podporuje činnost ledvin. Co činí goji tak výjimečné? Podle metody ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je goji ze všech rostlin nejbohatší na antioxidanty! Kromě toho obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin (např. tryptofan či isoleucin), 21 stopových prvků (jmenujme například zinek, železo, měď, vápník, selen, fosfor a germanium které se v potravinách nachází jen velice zřídka a působí proti rakovinovým buňkám), jsou jedním z nejbohatším zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na Zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva). Co se týče betakarotenu, jsou goji vydatnější než mrkev. Dále obsahují vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Lifefood goji nesou - stejně jako všechny produkty Lifefood - certifikát BIO, tzn. celý proces pěstování a zpracování je velice šetrný a striktně se vyhýbá umělému dosoušení a jakémukoliv použití chemikálií. Tím je dosaženo maximální "živosti" sušených plodů a tedy zachování jejich nejvyšší možné nutriční hodnoty Použití a dávkování Odborníci tvrdí, že pro dosažení blahodárných účinků stačí konzumovat asi 30 gramů denně (malá hrst). Goji se konzumují samotné jako mimořádně zdravá svačinka, nebo je možné je přidávat do ovocných koktejlů a šejků, jejichž základem může být třeba super výživné konopné mléko. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Složení: kustovnice čínská* (100 %). * = produkt ekologického zemědělství. Země původu: Uzbekistán   Na sluníčku sušené, v bio kvalitě, s péči opečovávané. Supervýživné goji z Uzbekistánu.

Country Life Kustovnice cizí sušená – goji BIO 250 g

233.00 
Country Life Kustovnice cizí sušená - goji BIO 250 g Plody kustovnice čínské hrají nezastupitelnou roli v tradiční čínské medicíně. Sušené plody lze konzumovat přímo, tradičně se však používají vařené. V Asii se přidávají do rýže nebo tonizujících polévek. Složení: Sušené plody kustovnice čínské (Lyceum chinensis). Může obsahovat stopy lepku. Skladování: Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Kustovnice čínská je možná vůbec nejhodnotnější a nejvýživnější ovoce na celém světě. Svou chutí se podobá rozinkám, brusinkám a šípku.

GRIZLY Kustovnice čínská – Goji BIO 500 g

329.00 
GRIZLY Kustovnice čínská Goji BIO 500 g Příznivé účinky tohoto ovoce na lidský organismus prověřily staleté zkušenosti tradiční čínské medicíny, tibetští mnichové dokonce vyrábějí svůj elixír zdraví a dlouhověkosti právě z goji. Podle metody ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je goji ze všech rostlin nejbohatší na antioxidanty! Kromě toho obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin (např. tryptofan či isoleucin), 21 stopových prvků (jmenujme například zinek, železo, měď, vápník, selen, fosfor a germanium které se v potravinách nachází jen velice zřídka a působí proti rakovinovým buňkám), jsou jedním z nejbohatším zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na Zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva). Co se týče betakarotenu, jsou goji vydatnější než mrkev. Dále obsahují vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Kustovnice čínská je asi 150cm vysoký keř s oranžovými plody a roste v jihovýchodní Asii od subtropů až po Himaláje. Půda, na které se jí v této oblasti daří, je obzvlášť bohatá na minerály, mnoho řek a potoků navíc zajišťuje celé úrodě maximální množství dalších látek, které jsou prospěšné cenné pro lidský organismus. Kustovnice čínská obsahuje mimo jiné: • 11 základních a 22 stopových minerálů • četné aminokyseliny • 6 základních vitamínů • 8 polysacharidů a 6 monosacharidů • 5 nenasycených mastných kyselin • beta-sitosterol a další fytosteroly • 5 karotenoidů • četné fenolové pigmenty (fenoly) Minerály a vitamíny obsažené ve 100g goji: (V závorce jsou uvedeny doporučené denní dávky.) Draslík: 1132mg (2000mg); Železo: 9mg (14mg); Zinek: 2mg (10mg); Vápník: 112mg (800mg), Selen: 50µg (55µg); Vitamín B2: 1.3mg (1.4mg); Beta-karoten: 7mg Jak konzumovat: Kustovnice čínská se dá, podobně jako rozinky, jíst v sušené podobě, ale také si ji můžete přidat do cereálií, jogurtu, rýže, koláčů, nebo ovocných koktejlů. Pokud nemáte rádi suché plody, tak 3 čajové lžičky goji zalijte 3/4l horké vody, nechejte 3 minuty odstát a sceďte. Vzniklý čaj si klidně přislaďte například medem a plody kustovnice můžete samostatně zkonzumovat. BIO výrobek pod kontrolou: CZ-BIO-003 Rozhodli jsme se zařadit i GOJI v BIO kvalitě díky vysoké poptávce právě po organické kvalitě.

Country life Kustovnice cizí sušená – goji BIO 100 g

96.00 
Country life Kustovnice cizí sušená - goji BIO 100 g Kustovnice je keřovitá rostlina, která se u nás pěstuje především jako okrasná. Tyto keře jsou ale rozšířené i jinde po světě a v poslední době se jejich plody staly velmi oblíbenými. Odvar z plodů a kůry z kořene se hojně používá v tradiční čínské medicíně. Můžeme z ní vyrobit musli, přidat si ji do kaše či jogurtu nebo také přidat do salátu. Složení: Sušené pldy kustovnice cizí* (Lycium barbarum). *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Goji je známá svými omlazujícími účinky, již jako prastará polodiny z Himalájí.

Natu Mini Mix goji 80 g

61.00 
Natu Mini Mix goji 80 g Kombinace kešu, mandlí, goji a kokosových chipsů. Praktické balení můžete vzít s sebou do školy, do práce nebo na sport. Můžete přidat do kaše, jogurtu. Složení:  jádra mandlí, jádra kešu ořechů, 25 % kustovnice čínská (kustovnice, konzervant: oxid siřičitý), kokosové plátky Mini Mix goji je plnohodnotná svačinka pro malé i velké.