Lifefood Moruše bílá sušená BIO RAW 500 g

347.00 
Lifefood Moruše bílá sušená BIO 500 g Moruše je superpotravinou ceněnou již za císaře Svaté říše římské, Karla Velikého. Je bohatá na vitamín C, železo, vápník, bílkoviny a vlákninu. Také je zdrojem resveratrolu - látky s antioxidačními a antibakteriálními účinky, která chrání srdce, posiluje imunitu, odbourává stres a podle výzkumů napomáhá vyhladovět rakovinné buňky. Její využití je snadné. Dá se konzumovat jen tak jako sladká pochoutka, nebo je výborná jako součást mixu sušeného ovoce a oříšků. Lze z ní také vyrábět bonbóny tak, že ji rozmixujete s ořechovým máslem a dle chuti dosladíte. Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Moruše jsou nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Turecko Složení: moruše bílá sušená* (100 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Výborné sladké exotické ovoce vás překvapí svou lahodnou, originální chutí, které neodoláte.

Lifefood Moruše bílá sušená BIO RAW 1000 g

654.00 
Lifefood Moruše bílá sušená BIO RAW 1000 g Moruše je superpotravinou ceněnou již za císaře Svaté říše římské, Karla Velikého. Je bohatá na vitamín C, železo, vápník, bílkoviny a vlákninu. Také je zdrojem resveratrolu - látky s antioxidačními a antibakteriálními účinky, která chrání srdce, posiluje imunitu, odbourává stres a podle výzkumů napomáhá vyhladovět rakovinné buňky. Její využití je snadné. Dá se konzumovat jen tak jako sladká pochoutka, nebo je výborná jako součást mixu sušeného ovoce a oříšků. Lze z ní také vyrábět bonbóny tak, že ji rozmixujete s ořechovým máslem a dle chuti dosladíte. Balení: 100% kompostovatelný obal (Dokonale plní svou ochrannou funkci a zároveň jsou maximálně ohleduplné vůči přírodě. Moruše jsou nyní v 100% rozložitelném obalu. Neobsahuje plastové uzávěry a je ekologický včetně etikety a potisku. Nezbyde po něm vůbec nic. Volbou produktu podporujete nejen své tělo, ale i přírodu. Děkujeme.) Země původu: Turecko Složení: moruše bílá sušená* (100 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu. Výborné sladké exotické ovoce vás překvapí svou lahodnou, originální chutí, které neodoláte.

Iswari Moruše bílá sušená BIO 250 g

142.00 
Iswari Moruše bílá sušená BIO 250 g Morušovník je strom pocházející z Číny a do Evropy se rozšířil před mnoha staletími. Daří se mu zejména v teplých středomořských oblastech. Sušené plody moruše bílé jsou velmi chutnou a zdraví prospěšnou lahůdkou. Obsahují vysoké množství přírodních cukrů (glukóza a fruktóza), díky čemuž jsou sladké a chuťově připomínají med. Sušené moruše od Iswari nejsou uměle doslazované! Také obsahují vysoké množství vit. C a minerálů (vápník, železo, fosfor, hořčík). Moruše jsou zdrojem resveratrolu - látka s antioxidačními a antibakteriálními účinky, která chrání srdce, posiluje imunitu, odbourává stres a navíc napomáhá vyhladovět rakovinné buňky. přirozeně sladké (nejsou uměle doslazovány!) plné vitamínu C a minerálů zdroj resveratrolu   Způsob použití: Ideální je jejich použití do ovocných salátů, cereálních kaší, smoothie, dezertů, apod. Složení: 100% bio moruše bílá (sušené plody)     Ideální je jejich použití do ovocných salátů, cereálních kaší, smoothie, dezertů, apod.

GRIZLY Moruše sušená 500 g

129.00 
GRIZLY Moruše 500 g Jsou nejen sladkým ovocem, ale také velice výživnou superpotravinou. Mají vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin; jsou skvělým zdrojem vlákniny. Naše sušené moruše jsou sklízeny ze stromů nesoucí název Morus Alba. Moruše byly velmi ceněny již od dávných dob. Karel Veliký, císař Svaté říše římské, nařídil, aby byly moruše pěstovány jako užitečné rostliny na císařské farmě. Sušené moruše jsou trošku křupavé, asi tak jako fíky. Mohou se jíst jen tak samotné nebo např. jako osvěžující alternativa místo rozinek nebo jiných sušených bobulí. Můžete také vyzkoušet bonbóny z moruše (rozemelte v mixéru, přidejte ořechové máslo a oslaďte dle chuti). Jsou také výtečné jako součást mixu sušeného ovoce a oříšků nebo při přípravě různých chutných vita-sladkostí. Naše moruše jsou sbírány a zpracovány s největší péčí. Kvůli zachování co nejvyšší kvality plodů se však v balení mohou vzácně objevovat kamínky. Administrativní řazení: Sušené ovoce jednodruhové  Složení: Moruše bílá sušená 100% Země původu: Turecko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Moruše jsou nejen sladkým ovocem, ale také velice výživnou superpotravinou. Mají vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin, také jsou skvělým zdrojem vlákniny.

GRIZLY Moruše černá sušená 500 g

149.00 
GRIZLY Moruše černá sušená 500 g Vlastnosti a výhody: Plody morušovníku jsou nejen lahodným sladkým ovocem, ale hlavně velice výživnou superpotravinou. Jsou zklízeny ze stromů nesoucí název Morus Alba. Moruše byly velmi ceněny již od dávných dob. Karel Veliký, císař Svaté říše římské, nařídil, aby byly moruše pěstovány jako užitečné rostliny na císařské farmě. Mají vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin, také jsou skvělým zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny. Jsou přímo napěchované antioxidanty. Použití: Sušené moruše mají přirozeně sladkou chuť srovnávanou s chutí kustovnice nebo fíků. Můžeme je jíst jen tak samotné jako zdravou svačinu. Výborně chutnají připravené jako zdravé přírodní bonbóny (rozemelte moruše v mixéru, přidejte ořechové máslo a oslaďte dle chuti). Jsou také výtečné jako součást mixu sušeného ovoce a oříšků nebo při přípravě chutných pečených i raw dezertů. Pokud moruše přidáte do smoothie, výrazně tím navýšíte denní příjem vitamínů a antioxidantů. Naše moruše jsou sbírány a zpracovány s největší péčí, kvůli zachování co nejvyšší kvality plodů se však v balení mohou vzácně objevovat kamínky. Nesířené. Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce Složení: Sušená moruše černá 100 % Země původu: Turecko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Moruše černá je nejen lahodným ovocem, ale hlavně výživnou superpotravinou. Má vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin, také je skvělým zdrojem vlákniny a antioxidantů. Oceníte ji nejen při přípravě nepečených raw dezertů.

Purasana Moruše bílá BIO 200 g

207.00 
Purasana Moruše bílá BIO 200 g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty. Bílá moruše má nezaměnitelnou sladkou chuť, pro kterou byla oblíbená už před stovkami let. Má mnohostranné účinky a vlastnosti. Ve smoothies dodává přirozeně sladší, plnější a kulatější chuť. Složení: 100% sušené plody moruše bílé (Morus alba). Sušené ovoce.   Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem

GRIZLY Moruše sušená 1000 g

229.00 
GRIZLY Moruše sušené 1000 g Jsou nejen sladkým ovocem, ale také velice výživnou superpotravinou. Mají vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin; jsou skvělým zdrojem vlákniny. Naše sušené moruše jsou sklízeny ze stromů nesoucí název Morus Alba. Moruše byly velmi ceněny již od dávných dob. Karel Veliký, císař Svaté říše římské, nařídil, aby byly moruše pěstovány jako užitečné rostliny na císařské farmě. Sušené moruše jsou trošku křupavé, asi tak jako fíky. Mohou se jíst jen tak samotné nebo např. jako osvěžující alternativa místo rozinek nebo jiných sušených bobulí. Můžete také vyzkoušet bonbóny z moruše (rozemelte v mixéru, přidejte ořechové máslo a oslaďte dle chuti). Jsou také výtečné jako součást mixu sušeného ovoce a oříšků nebo při přípravě různých chutných vita-sladkostí. Naše moruše jsou sbírány a zpracovány s největší péčí, kvůli zachování co nejvyšší kvality plodů se však v balení mohou vzácně objevovat kamínky. Nesířené. Administrativní řazení: Sušené ovoce jednodruhové  Složení: Moruše bílá sušená 100% Země původu: Turecko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Moruše jsou nejen sladkým ovocem, ale také velice výživnou superpotravinou. Mají vysoký obsah vitamínu C, železa, vápníku a bílkovin, také jsou skvělým zdrojem vlákniny.