Zobrazen 1. – 18. z 61 výsledků

Zaječická hořká 0,5 l

42.00 
Zaječická hořká 0,5 l Zaječická rozpouští obsah střev, díky tomu je její užití bez nežádoucích vedlejších efektů. Tato legenda světového lékařství je po tři staletí známá a oblíbená pro svůj spolehlivý projímavý účinek. Od 18. století navštěvovala šlechta Teplické lázně také kvůli “očistě těla a krve” pitnou kúrou Zaječická. Zaječická hořká sůl byla záhy (F. Hoffmann 1726) hodnocena balneology lépe než sůl epsomská. Dnes víme, že její detoxikační účinek přičítáme blahodárnému vlivu síranů při vylučování toxinů z těla. Zaječická je dobře snášena i nejcitlivějším organizmem včetně dětského a je možné jí užívat dlouhodobě či trvale například v pooperačních stavech střev, při dlouhodobém pobytu na lůžku a při hemoroidech. Analýza: Přírodní, velmi silně mineralizovaná minerální voda se zvýšeným obsahem lithia, stroncia a fluoridů, hypertonická, sirano-hořečnatá z přírodního léčivého zdroje. Kationty mg/l, Na+ 1642, Mg2+ 4597, Ca2+ 451, K+ 646, Zn+ 0.056, Anionty mg/l, F- 2,76, Cl- 323, I- 0.488, SO4 2- 20026, HCO3- 2333, Celková mineralizace 31292 mg/l. Přírodní, velmi silně mineralizovaná minerální voda se zvýšeným obsahem lithia, stroncia a fluoridů, hypertonická, sírano - hořečnatá z přírodního léčivého zdroje.

YOYO Bear Černý rybíz 5 x 20 g

65.00 
YOYO Bear Černý rybíz 5 x 20 g Zdravé ovocné plátky, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti. Černý rybíz jojo jsou kousky ovoce a zeleniny srolované do ruliček. Složení: jablka, hrušky, černý rybíz Země původu: Velká Británie Černý rybíz jojo jsou kousky ovoce a zeleniny srolované do ruliček.  

YOYO Bear Mango 5 x 20 g

65.00 
YOYO Bear Mango 5 x 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet - balení obsahuje 5 ks želé bonbónů. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Mango, jablka, hrušky. Zdravé ovocné plátky, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

YOYO Bear Malina 5 x 20 g

65.00 
YOYO Bear Malina 5 x 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet - balení obsahuje 5 ks želé bonbónů. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Maliny, jablka, hrušky, extrakt z černé mrkve Zdravé želé bonbony, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

YOYO Bear jahoda 5 x 20 g

65.00 
YOYO Bear Jahoda 5 x 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet - balení obsahuje 5 ks želé bonbónů. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Jablka 65.8 %, hrušky 32,9 %, jahody 1 %, extrakt z černé mrkve 0,3 %   Bear Jahoda jsou zdravé želé bonbony, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

YOYO Bear Jablko 5 x 20 g

65.00 
YOYO Bear Jablko 5 x 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet - balení obsahuje 5 ks želé bonbónů. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Jablečná dřeň, hrušková dřeň, extrakt ze spiruliny. Zdravé ovocné plátky, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

Topnatur Low carb kaše kokosová 60 g

25.00 
Topnatur Low carb kaše kokosová 60 g Nízkosacharidová kaše pouze z mixu těch nejkvalitnějších mouk na trhu, plnou chutí mléka a jemnou strukturou.  Příprava: Obsah sáčku zalijte 100 ml horké vody a dobře promíchejte. Po uplynutí 3 minut je kaše připravena ke konzumaci. Složení: MANDLOVÁ mouka, sušené plnotučné MLÉKO, FOS (rozpustná vláknina), kokosová mouka 9,9 %, strouhaný kokos 9,8 %, sladidlo: xylitol, stabilizátor: xantanová guma *Xylitol: nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Low carb kaše kokosová je Nízkosacharidová kaše pouze z mixu těch nejkvalitnějších mouk na trhu, plnou chutí mléka a jemnou strukturou.

Topnatur Low carb kaše Kakao & borůvka 60 g

25.00 
Topnatur Low carb kaše Kakao & borůvka 60 g Nízkosacharidová kaše je složena pouze z mixu těch nejkvalitnějších mouk na trhu, má plnou chuť mléka a jemnou strukturu. Vysoký obsah vlákniny a bílkovin, neobsahuje lepek a slazená je přírodním xylitolem. Kaše obsahuje lyofilizovaní borůvky a kakao. Příprava: Obsah sáčku zalijte 120 ml horké vody a dobře promíchejte. Po uplynutí 3 minut je kaše připravena ke konzumaci. Složení: Inulin, kešu mouka, sušené plnotučné mléko, lněná mouka, kokosová mouka, mandlová mouka, sladidlo xylitol, alkalizovaný kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 3 %, lyofylizované borůvky 2,3 %, stabilizátor: xantanová guma, sůl. LOW CARB kaše s nízkým obsahem sacharidů s lyofilizovanými borůvkami a kakaem.

Semix Müsli srdíčka s čokoládou 50 g

12.00 
Semix Müsli srdíčka s čokoládou 50 g Mají vysoký obsah přirozené vlákniny (3,9 g v porci 50 g) a obsahují betaglukany (1,1 g v porci 50 g). Betaglukany přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmout 3 g betaglukanů denně. Nezapomínejte dodržovat základy zdravého životního stylu a konzumovat zdravou vyváženou stravu.  Složení: Ovesné vločky 52 %, cukr, čokoláda 8 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin), extrudát (rýžová mouka, cukr, ječný sladový výtažek, mořská sůl), olivový olej, kokosový tuk, maltodextrin, rýžový sirup, zahušťovadlo (arabská guma), pšeničná mouka, strouhaný kokos, kakao se sníženým obsahem tuku, aroma, mořská sůl. Může obsahovat stopy sóji, mléka, suchých skořápkových plodů a sezamu. Skaldování: Skladujte v chladném, temném a suchém místě. Rozkošně maličká cereální srdíčka s betaglukany. Müsli srdíčka jsou vyráběna unikátní technologií výroby. Jsou vhodné jako svačinka pro dospělé i děti.

Prostě pekařská Mouka žitná 900 g

19.00 
Prostě pekařská Mouka žitná 900 g Mouky značky „Prostě pekařská“ neobsahují žádné chemické či enzymatické preparáty a ani nejsou uměle bělené. Vlastní výroba se vyznačuje velmi jemným mletím, mouka tak má lepší nutriční hodnoty, skvělou vaznost a mimořádné pečicí vlastnosti. Špičková technologie ze Švýcarska, značky Bühler nejlepší ve světě. Kvalitní příprava surovin před zpracováním dle laboratorního zadání, stálé udržování nejvyšší kvality, špičkové hygienické standardy, velmi dobrá výtěžnost a efektivita výroby. Surovina pochází z našeho kraje a od prověřených dodavatelů, místních zemědělců. Složení: žitná mouka Země původu: Česká republika Mouka žitná z nejkvalitnějšího obilí.

Prostě pekařská Mouka pšeničná hladká 1000 g

21.00 
Prostě pekařská Mouka pšeničná hladká 1000 g Mouky značky „Prostě pekařská“ neobsahují žádné chemické či enzymatické preparáty a ani nejsou uměle bělené. Vlastní výroba se vyznačuje velmi jemným mletím, mouka tak má lepší nutriční hodnoty, skvělou vaznost a mimořádné pečicí vlastnosti. Špičková technologie ze Švýcarska, značky Bühler nejlepší ve světě. Kvalitní příprava surovin před zpracováním dle laboratorního zadání, stálé udržování nejvyšší kvality, špičkové hygienické standardy, velmi dobrá výtěžnost a efektivita výroby. Surovina pochází z našeho kraje a od prověřených dodavatelů, místních zemědělců. Složení: pšeničná mouka Země původu: Česká republika Pšeničná hladká z nejkvalitnějšího obilí.

Oxalis čaj Pu-Erh 60 g

107.00 
Oxalis čaj Pu-Erh 60 g  Černý čaj z oblasti Yunnan, zemitá chuť. Výrazná, silná vůně. Rarita degustovaná již čínskými císaři. Země původu: Čína Počet nálevů : 1 Příprava : vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 1 nálev. Složení: pravý černý čaj Kofein: střední Pu-Erh je nejstarším čajem světa.

Oatly! Barista 1 l

75.00 
Oatly! Barista 1 l Pomocí ovesného nápoje Barista si připravíte jemnou a našlehanou pěnu, jako máte rádi v kavárně. S ovesným nápoje se většinou pořádná pěna vyšlehat nedá, ale složení ovesného nápoje Barista je upraveno tak, aby vám to šlo hravě a pěna na nápoji vydržela. Nápoj můžete použít nejen ke šlehání pěny, ale také k zalití ovesné kaše, k pití nebo všude tam, kde jste zvyklí používat jiné rostlinné nápoje Složení: Ovesný základ (voda, oves (10%)), řepkový olej, regulátor kyselosti (fosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, jodovaná sůl, vitamíny (D2, riboflavin, B12). Ovesný nápoj nejen pro baristy, se kterým si vytvoříte pěnu jako v kavárně.

Nominal Cereální kaše lahodná 300 g

61.00 
Nominal Cereální kaše lahodná 300 g Tato cereální kaše je přirozeně bezlepková a je ideální volbou zdravé a chutné snídaně či svačinky. Kaše dodá našemu tělu potřebné živiny svými vyváženými nutričními hodnotami. Kaši si dochutíte dle toho, co máte rádi. Za nás doporučujeme GRIZLY oříškové máslo, čerstvé ovoce a potom si už jen smlsnete na zdraví snídani či svačince, po které se budete oblizovat až za ušima :-) Příprava je velice jednoduchá a rychlá a skvělá chuť kaše nás mile překvapí. Jak na to? Do teplého mléka či vody vmícháme cereální kaši Nomina až docílíme požadované hustoty. Necháme 2-3 minuty odstát a podáváme Složení: Celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina. Výborná varianta snídaně či svačinky. Výhodou je rychlá příprava a vyvážené nutriční hodnoty, které naše tělo jistě ocení.

Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji kousky 1000 g

209.00 
Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji 1000 g Slušné množství bílkovin, málo tuku, žádné sacharidy. Praktická potravina pro sportovce i dietáře! Ve vašem jídelníčku se pro ni určitě místo najde a vůbec nevadí, když si tuňáky nakoupíte do zásoby. Obsahuje 950 g masa! Složení: tuňák (tuňák pruhovaný - Katsuwonus pelamis), rostlinný olej, zeleninový výtažek, jedlá sůl skladování: od +2 až +28 stupňů Země původu: Ekvádor Lovná metoda: Košelkový nevod Produkt mořského rybolovu  Výhody tohoto obalu: snadné otevření bez nebezpečí poranění možnost okamžitého servírování bez potřeby odkapávání vyšší kvality díky šetrnému způsobu konzervace úspora místa při skladování méně obalového materiálů Slušné množství bílkovin, málo tuku, žádné sacharidy. Praktická potravina pro sportovce i dietáře! Ve vašem jídelníčku se pro ni určitě místo najde a vůbec nevadí, když si tuňáky nakoupíte do zásoby.

Mixit Mix preclíků v čokoládě 250 g

150.00 
Mixit Mix preclíků v čokoládě 250 g Mix preclíků v čokoládě je mix slaných preclíků v bílé čokoládě se slaným karamelem, v hořké a mléčné čokoládě. Složení: preclíky solené 33 % (pšeničná mouka, řepkový olej, jedlá sůl 2,3 %, mořská sůl 1,2 %, regulátor kyselosti: hydroxid sodný; droždí, ječný sladový výtažek, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný), bílá čokoláda s karamelem 21,7 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, karamelový prášek s mléčným tukem 10,5 % (sušené mléko, sušená syrovátka, cukr, mléčný tuk, přírodní vanilkové aroma), karamelizovaný cukr 1,5 %, emulgátor: lecitiny; kakaová hmota, jedlá sůl 0,5 %), hořká čokoláda 21,7 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma, sušené mléko), mléčná čokoláda 21,7 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), leštící látka: arabská guma; cukr, med, jedlá sůl 0,3 %. V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 49 % a v mléčné čokoládě nejméně 30 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, vajec, arašídů, sóji a sezamu. Mix preclíků v čokoládě je mix slaných preclíků v bílé čokoládě se slaným karamelem, v hořké a mléčné čokoládě.

České ghíčko natural 1000 ml

508.00 
České ghíčko natural 1000 ml Komu nestačí naše největší balení, je tady ještě větší! Celý litr přepuštěného másla. Obal: plastový kyblík vhodný pro balení potravin. Trvanlivost 8 měsíců, skladovat při teplotě do 20°C, po otevření spotřebujte do třech měsíců. Složení: mléčný tuk min. 99,3 %   Ghí přepuštěné z čerstvého másla v litrovém balení.

Country Life Kombucha meduňka BIO 2 l

99.00 
Country Life Kombucha meduňka BIO 2 l Kombucha se říká houbě pocházející z východní Asie. Nejedná se o běžnou houbu, jak ji známe, ale o symbiotický útvar tvořený několika druhy kvasinek a bakterií. Má tvar plochého gumovitého světlešedého nebo hnědého lívance. V Japonsku byla Kombucha známá již 400 let po Kristu. Ve staré Číně se ctila čajová houba jako božský dar. V průběhu staletí putoval přírodní osvěžující nápoj z kombuchy přes Japonsko a Rusko až do Evropy. Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Složení: Nálev ze zeleného čaje a meduňky 92 % (pitná voda, zelený čaj*, meduňka*), třtinový cukr*, kvasinkové kultury, bakterie mléčného a octového kvašení. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Kombucha bancha s příchutí meduňky je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt. Je velmi osvěžující.