Zobrazen 1. – 18. z 83 výsledků

YumEarth Ovocná lízátka BIO 85 g

118.00 
YumEarth Ovocná lízátka BIO 85 g Mix lízátek s příchutí melounu, broskví, jahod a granátového jablka. Všechna jsou dochucená pravým ovocným džusem. Příchutě: granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C), granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*, ředkev*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

YumEarth Lízátka kyselá BIO 85 g

103.00 
YumEarth Lízátka kyselá BIO 85 g Mix 14 kusů lízátek s višňovou, hroznovou a jablečnou chutí. Příchutě: jablko, hroznové víno, višeň Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, L-kyselina askorbová (vitamin C), přírodní aromata (višeň, jablko, hroznové víno) ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lízátka kyselá BIO jsou pro vaše malé mlsouny v té nejlepší kvalitě.

YumEarth Bonbóny Antioxidant BIO 94 g

118.00 
YumEarth Bonbóny Antioxidant BIO 94 g Mix tvrdých bonbónů s chutí borůvek, jahod, třešní a granátového jablka. Vhodné pro vegetariány i vegany. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C), přírodní příchutě (granátové jablko, jahoda, borůvka, višeň), přírodní barviva (černá mrkev, černý rybíz, mrkev*, jablko*, černý rybíz*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Bonbóny Antioxidant BIO jsou organické tvrdé bonbóny pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

YumEarth Ovocná lízátka BIO 100 ks 600 g

845.00 
YumEarth Ovocná lízátka BIO 100 ks 600 g Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka s různými příchutěmi. Vhodné pro vegany a vegetariány. Příchutě: granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, třešeň, borůvky, jablko, mango. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C),  přírodní příchutě ( granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, třešeň, borůvky, jablko, mango), ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*, ředkev*), kurkumin. *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka s různými příchutěmi.

YumEarth Lízátka s vitamínem C BIO 87 g

118.00 
YumEarth Lízátka s vitamínem C BIO 87 g Mix 14 lízátek s příchutí jahody, maliny a višně. Příchutě: jahoda, malina, višeň. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C),  přírodní příchutě (jahoda, malina, višně) ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lízátka s vitamínem C BIO jsou organická lízátka pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

YumEarth Gumoví medvídci BIO 50 g

41.00 
YumEarth Gumoví medvídci BIO 50 g Gumoví medvídci BIO jsou lahodné gumové bonbóny pro vaše malé mlsouny, bez želatiny ve šťavnaté variantě granátového jablka. Složení: Rýžový sirup*, třtinový cukr*, želírující látka (pektin), kyselina citronová, kyselina askorbová  (vitamin C), přírodní příchuť (granátové jablko), koncentrát mrkve*, jablka*, černého rybízu*, slunečnicový olej*, leštící látka: karnaubský vosk*, pšeničný škrob* (bez lepku). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Gumoví medvídci BIO jsou lahodné gumové bonbóny pro vaše malé mlsouny.

YumEarth Gumové ovoce BIO 50 g

47.00 
YumEarth Gumové ovoce BIO 50 g V každém balíčku najdete gumové bonbóny bez želatiny  s banánovou, jahodovou, třešňovou a broskvovou příchutí. Vhodné pro vegany i vegetariány. Složení: Rýžový sirup*, třtinový cukr*,  želírující látka (pektin), kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C),  přírodní příchutě (banán, jahoda, višeň, broskev), koncentrát mrkve*, dýně*, černého rybízu*, slunečnicový olej*, leštící látka: karnaubský vosk*, pšeničný škrob* (bez lepku). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Gumové ovoce BIO jsou lahodné gumové bonbóny pro vaše malé mlsouny.

YumEarth Gumové kyselé fazolky BIO 50 g

47.00 
YumEarth Gumové kyselé fazolky BIO 50 g Gumové fazolky bez želatiny ve šťavnatých příchutích: granátové jablko, mango, jablko a broskev. Vhodné pro vegetariány i vegany. Složení: Třtinový cukr*, rýžový sirup*, kyseliny [mléčná, citronová,  askorbová (vitamin C)], želírující látka: pektin, kukuřičný škrob*,  přírodní příchutě (granátové jablko, mango, broskev, jablko), koncentrát mrkve*, dýně, jablka*, černého rybízu*, ředkve*, slunečnicový olej*, leštící látka: karnaubský vosk*, pšeničný škrob* (bez lepku). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Gumové kyselé fazolky BIO jsou lahodné gumové bonbóny pro vaše malé mlsouny.

YOYO Bear Mango 20 g

21.00 
YOYO Bear Mango 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Mango, jablka, hrušky. Zdravé želé bonbony, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

YOYO Bear Jahoda 20 g

21.00 
YOYO Bear jahoda 20 g Zdravé mlsání, když dostanete chuť na něco sladkého. Vhodné jako svačina či rychlé dodání energie na výlet. Neobsahuje žádné přidané cukry a proto sladkosti YOYO Bear oceníte jako zdravé mlsání pro vaše děti. Výhody: pouze z ovoce bez přidaného cukru bez koncentrátů Složení: Jablka, hrušky, jahody, extrakt z černé mrkve. Zdravé želé bonbony, které jsou pouze z ovoce a vychutnají si je nejen děti.

Veri Beri višeň 50 g

49.00 
Veri Beri višeň 50 g Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce. 100% přírodní ovocné "kousky", měkké, šťavnaté, přirozeně voňavé. Skvělé sladké ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce působí pozitivně na trávicí systém. Chutná jak dětem, tak i dospělým, z 5 druhů stripsů si určitě každý vybere toho svého favorita. Praktické balení "zip-lock" uchovává obsah vždy čerstvý a chutný i po opakovaném otevření. Charakteristika Vytvořeno z různých 100% ovocných složek. Bez přidaného cukru. Bez konzervantů. Bez barviv. Bez lepku. Vysoký obsah vlákniny. Sladkost pochází výhradně z cukrů přirozeně se vyskytujících v ovoci. Složení koncentrovaná jablečná šťáva, koncentrované jablečné pyré, koncentrovaná višňová šťáva (4%), zahušťující látka: citrusový pektin; citrusová vláknina, přírodní aroma Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce.

Veri Beri malina 50 g

49.00 
Veri Beri malina 50 g Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce. Ovocná sladkost s delikátní kyselostí 100% přírodní ovocné "kousky", měkké, šťavnaté, přirozeně voňavé. Skvělé sladké ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce působí pozitivně na trávicí systém. Chutná jak dětem, tak i dospělým, ze 4 druhů stripsů si určitě každý vybere toho svého favorita. Praktické balení "zip-lock" uchovává obsah vždy čerstvý a chutný i po opakovaném otevření. Charakteristika Vytvořeno výhradně z různých 100% ovocných složek. Bez přidaného cukru. Bez konzervantů. Bez barviv. Bez lepku. Vysoký obsah vlákniny. Sladkost pochází jen z cukrů přirozeně se vyskytujících v ovoci. Složení: koncentrovaná jablečná šťáva, koncentrované jablečné pyré, koncentrovaná malinová šťáva (4%), zahušťující látka: citrusový pektin; citrusová vláknina, přírodní aroma Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce.

Veri Beri jahoda 50 g

49.00 
Veri Beri jahoda 50 g - Potraviny na dovolenou ☀️ Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce. Intenzivní a voňavé a lehce kyselé 100% přírodní ovocné "kousky", měkké, šťavnaté, přirozeně voňavé. Skvělé sladké ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce působí pozitivně na trávicí systém. Chutná jak dětem, tak i dospělým, ze 4 druhů stripsů si určitě každý vybere toho svého favorita. Praktické balení "zip-lock" uchovává obsah vždy čerstvý a chutný i po opakovaném otevření. Charakteristika Vytvořeno z různých 100% ovocných složek. Bez přidaného cukru. Bez konzervantů. Bez barviv. Bez lepku. Vysoký obsah vlákniny. Sladkost pochází výhradně z cukrů přirozeně se vyskytujících v ovoci. Složení: koncentrovaná jablečná šťáva, koncentrované jablečné pyré, koncentrovaná šťáva z černého rybízu (4%), zahušťující látka: citrusový pektin; citrusová vláknina, přírodní aroma   Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce. Potraviny na dovolenou ☀️

Veri Beri černý rybíz 50 g

49.00 
Veri Beri černý rybíz 50 g Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce. Intenzivní a voňavé a lehce kyselé 100% přírodní ovocné "kousky", měkké, šťavnaté, přirozeně voňavé. Skvělé sladké ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce působí pozitivně na trávicí systém. Chutná jak dětem, tak i dospělým, ze 4 druhů stripsů si určitě každý vybere toho svého favorita. Praktické balení "zip-lock" uchovává obsah vždy čerstvý a chutný i po opakovaném otevření. Charakteristika Vytvořeno z různých 100% ovocných složek. Bez přidaného cukru. Bez konzervantů. Bez barviv. Bez lepku. Vysoký obsah vlákniny. Sladkost pochází výhradně z cukrů přirozeně se vyskytujících v ovoci. Složení: koncentrovaná jablečná šťáva, koncentrované jablečné pyré, koncentrovaná šťáva z černého rybízu (4%), zahušťující látka: citrusový pektin; citrusová vláknina, přírodní aroma. Není nad to, když uděláte dětem radost a třeba s těmito měkkými kousky lisovaného ovoce. 100% přírodní ovocné kousky šťavnaté, sladké, ale zdravé občerstvení, vysoký obsah vlákniny z ovoce.