Zobrazuji všech 18 výsledků

YumEarth Ovocná lízátka BIO 85 g

118.00 
YumEarth Ovocná lízátka BIO 85 g Mix lízátek s příchutí melounu, broskví, jahod a granátového jablka. Všechna jsou dochucená pravým ovocným džusem. Příchutě: granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C), granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*, ředkev*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

YumEarth Bonbóny Antioxidant BIO 94 g

118.00 
YumEarth Bonbóny Antioxidant BIO 94 g Mix tvrdých bonbónů s chutí borůvek, jahod, třešní a granátového jablka. Vhodné pro vegetariány i vegany. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C), přírodní příchutě (granátové jablko, jahoda, borůvka, višeň), přírodní barviva (černá mrkev, černý rybíz, mrkev*, jablko*, černý rybíz*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Bonbóny Antioxidant BIO jsou organické tvrdé bonbóny pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

Carraro Bonbony zelený čaj a spirulina 100 g

35.00 
Carraro Bonbony zelený čaj a spirulina 100 g Chutné bonbony s příchutí zeleného čaje a spiruliny. Složení: cukr, glukózový sirup, řasa spirulina 0,05%, aroma. Chutné bonbony s příchutí zeleného čaje a spiruliny.

Carraro Bonbony med a propolis 100 g

35.00 
Carraro Bonbony med a propolis 100 g Chutné bonbony s příchutí medu a propolisu. Složení: cukr, glukózový sirup, med 18%, suchý extrakt z propolisu 0,3%, přírodní aroma. Chutné bonbony s příchutí medu a propolisu.

YumEarth Lízátka s vitamínem C BIO 87 g

118.00 
YumEarth Lízátka s vitamínem C BIO 87 g Mix 14 lízátek s příchutí jahody, maliny a višně. Příchutě: jahoda, malina, višeň. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C),  přírodní příchutě (jahoda, malina, višně) ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lízátka s vitamínem C BIO jsou organická lízátka pro vaše malé mlsouny, v té nejlepší kvalitě.

Sulá Bonbóny bez cukru creme caramel 44 g

21.00 
Sulá Bonbóny bez cukru creme caramel 44 g  Skvělé karamelové bonbóny v krabičce. Složení: Náhradní sladidlo (isomalt), smetana 7 %, máslo 6 %, sůl, přírodní vanilkové aroma s dalšími přírodními příchutěmi, sójový lecitin, karamel, náhradní sladidlo (sukralóza). Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborné bonbóny bez cukru s příchutí krémového karamelu.

Sulá Bonbóny bez cukru euka menthol 44 g

20.00 
Sulá Bonbóny bez cukru euka menthol 44 g  Skvělé eukalyptové bonbóny v krabičce. Složení:Sladidla (isomalt, sukralóza), potravinářské barvivo (spirulina koncentrát, kurkuma extrakt), přírodní aroma mento, přírodní aroma máty peprné, kyselina (kyselina mléčná, laktát sodný). Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Svěží bonbóny bez cukru s příchutí eukalyptu a mentholu.

Peppersmith Bonbóny – sicilský citron a máta BIO 15 g

42.00 
Peppersmith Bonbóny – sicilský citron a máta BIO 15 g Osvěžující bonbóny s fresh příchutí neobsahují cukr, jsou slazené pouze xylitolem, což je ekologické sladidlo, které je získávané z kukuřice nebo z kůry bříz. Bonbóny nám tedy nezpůsobí kazivost zubů a díky xylitolu mají pozitivní účinky na naší zubní sklovinu. Všechny ingredience obsažené v bonbónech jsou získávány v té nejvyšší kvalitě z 100% rostlinných zdrojů a tento produkt je tedy BIO a vhodný pro vegany. Balení obsahuje 25 bonbónů Složení: xylitol* (94%), arabská guma, vápenata sůl#, citrónový olej (0.6%), mátový olej (0.3%), carnauba vosk 0svěžující bonbóny bez cukru a chemie.

Grešík Zázvorové bonbóny 100 g

44.00 
Grešík Zázvorové bonbóny 100 g Bonbony se zázvorem působí příznivě na zažívání. Složení: Cukr, glukózový sirup, kandysový sirup, karamelový sirup, přírodní zázvorový extrakt 0,3 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Zázvorové bonbony nejen skvěle chutnají, ale působí příznivě i na zažívání.

Grešík Rakytníkové bonbóny 100 g

48.00 
Grešík Rakytníkové bonbóny 100 g Osvěžující bonbóny s dužinou rakytníku. Složení: Cukr, glukózový sirup, dužina rakytníku 9,9 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, zahušťovadlo: pektin, přírodní aroma, přírodní barvivo (rostlinný extrakt z červené řepy a mrkve). Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Lahodné bonbony plné vitamínů.

Grešík Echinacea bonbóny 100 g

48.00 
Grešík Echinacea bonbóny 100 g Bonbony s echinaceou posilují obranyschopnost organismu a imunitní systém. Složení: Cukr, glukózový sirup, přírodní echinaceový extrakt 1 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma (citrónová silice), koncentrovaná šťáva z červené řepy. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodné bonbony, které zároveň posilují imunitu.

Dr. Popov Bonbony Multivitamin 70 g

55.00 
Dr. Popov Bonbony Multivitamin 70 g Bylinné multivitamínové bonbony vám dodají potřebné vitamíny. Obsahují vitamín C, E a ve velké míře jsou zde zastoupeny vitamíny skupiny B, konkrétně B1, B2, B3, B5, B6, B7 a B12. Přísun vitamínů skupiny B je důležitý zejména pro osoby se zvýšenou psychickou a fyzickou zátěží a pro posílení naší přirozené imunity. Složení: Isomalt, kyselina citronová, aroma, karotkový koncentrát, směs vitamínů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodné bonbony, plné důležitých vitamínů. Obsahují vitamíny C, E a B.

YumEarth Lízátka kyselá BIO 85 g

118.00 
YumEarth Lízátka kyselá BIO 85 g Mix 14 kusů lízátek s višňovou, hroznovou a jablečnou chutí. Příchutě: jablko, hroznové víno, višeň Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, L-kyselina askorbová (vitamin C), přírodní aromata (višeň, jablko, hroznové víno) ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko). *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lízátka kyselá BIO jsou pro vaše malé mlsouny v té nejlepší kvalitě.

Grešík Lékořicové bonbóny 100 g

48.00 
Grešík Lékořicové bonbóny 100 g Pro dobrou funkci dýchacího systému. Složení: Cukr, glukózový sirup, lékořice 2 % (lékořicový extrakt, melasa, glukózový sirup), kandysový sirup, karamelový sirup, přírodní aroma (bylinný extrakt, mentol). Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Výborné bonbony podporující normální funkci dýchacího systému.

Grešík Lišejník islandský bonbóny 100 g

48.00 
Grešík Lišejník islandský bonbóny 100 g Bylinné bonbóny jsou vhodné užívat, pokud vás trápí kašel nebo škrábe v krku. Složení: cukr, glukózový sirup, lišejník islandský extrakt 0,5 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma (citrónová silice, mentol), koncentráty (dýně, spirulina, jablko). Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Grešík Lišejník islandský bonbóny jsou lahodné chuti.

YumEarth Ovocná lízátka BIO 100 ks 600 g

845.00 
YumEarth Ovocná lízátka BIO 100 ks 600 g Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka s různými příchutěmi. Vhodné pro vegany a vegetariány. Příchutě: granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, třešeň, borůvky, jablko, mango. Složení: Třtinový cukr*, sirup z hnědé rýže*, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C),  přírodní příchutě ( granátové jablko, vodní meloun, jahoda, broskev, třešeň, borůvky, jablko, mango), ovocné a zeleninové koncentráty (mrkev*, černý rybíz*, jablko*, ředkev*), kurkumin. *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Ovocná lízátka BIO jsou organická lízátka s různými příchutěmi.

Peppersmith Bonbóny – máta peprná BIO 15 g

42.00 
Peppersmith Bonbóny – máta peprná BIO 15 g Osvěžující bonbóny s fresh příchutí neobsahují cukr, jsou slazené pouze xylitolem, což je ekologické sladidlo, které je získávané z kukuřice nebo z kůry bříz. Bonbóny nám tedy nezpůsobí kazivost zubů a díky xylitolu mají pozitivní účinky na naší zubní sklovinu. Všechny ingredience obsažené v bonbónech jsou získávány v té nejvyšší kvalitě z 100% rostlinných zdrojů a tento produkt je tedy BIO a vhodný pro vegany. Balení obsahuje 25 bonbónů. Složení: xylitol (94%), arabská guma, vápenatá sůl, mátový olej (0.6%), carnauba vosk Osvěžující bonbóny bez cukru a chemie.

Grešík Mátové bonbóny 100 g

41.00 
Grešík Mátové bonbóny 100 g Mátová klasika pro svěží dech. Složení: Cukr, glukózový sirup, přírodní aroma (máta peprná silice 0,17 %, mentol), koncentráty (dýně, spirulina, jablko). Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Lahodné mátové bonbony skvěle chutnají a osvěží dech.