Zobrazen 1. – 18. z 97 výsledků

Wasa sport 275 g

69.00 
Wasa sport 275 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná žitná mouka, jedlá sůl, droždí. Stoprocentně celozrnný žitný chléb je ideálním zdrojem energie v podobě komplexních sacharidů. Přínosem je také vysoký podíl vlákniny.

Wasa Sezam 200 g

69.00 
Wasa Sezam 200 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Pšeničná mouka 88 %, sezamová semínka 10 %, droždí, řepkový olej, cukr, jedlá sůl.   Pekařský výrobek z pšeničné mouky a  se sezamovými semínky.

Wasa Sandwich smetanový sýr 30 g

30.00 
Wasa Sandwich smetanový sýr 30 g Žitné celozrnné knäckebroty s náplní se sýrovou příchutí. Trvanlivé pečivo Wasa Sandwich smetanový sýr je celozrnný žitný křupavý chléb s náplní se sýrovou chutí. V praktickém kapesním formátu skládájící se ze dvou polovin, je perfektním občerstvením na cestách. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná žitná mouka 58 %, rostlinné tuky (řepkový, bambucký), sýrový prášek 11 %, maltodextrin, sezamová semena, sušené podmáslí, jedlá sůl, přírodní aroma (obsahuje mléko), droždí jedlé.   Žitné celozrnné knäckebroty s náplní se sýrovou příchutí. Trvanlivé pečivo.

Wasa Sandwich rajčata a bazalka 40 g

30.00 
Wasa Sandwich rajčata a bazalka 40 g Knäckebroty s náplní se sýrem a příchutí rajčat a bazalky. Trvanlivé pečivo. Svačina do práce i do školy. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Pšeničná mouka 58 %, rostlinné tuky (řepkový, bambucký), sýrový prášek 9 %, maltodextrin, sušené podmáslí, droždí jedlé, cukr, aroma (obsahuje mléko), jedlá sůl, sušená rajčata 0,7 %, sušená bazalka 0,02 %.    Knäckebroty s náplní se sýrem a příchutí rajčat a bazalky. Trvanlivé pečivo. Svačina do práce i do školy.

Wasa Original 275 g

69.00 
Wasa Original 275 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná žitná mouka, žitná mouka 29 %, jedlé droždí, jedlá sůl. Žitné knäckebroty. Trvanlivé pečivo.

Wasa Gluten free 240 g

178.00 
Wasa Gluten free 240 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Bramborový škrob, rýžová mouka, amarantová mouka, řepkový olej, vláknina z cukrové třtiny, bezlaktózové odtučněné sušené mléko, cukrový sirup, cukr, sušený rýžový kvas (rýžová mouka, voda), emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; droždí, jedlá sůl, zahušťovadlo: guma guar; fenykl, anýz, kmín.   Bezlepkový křupavý chléb s rýžovou a amarantovou moukou.

Wasa Fibre 230 g

69.00 
Wasa Fibre 230 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná žitná mouka 57 %, pšeničné otruby 27 %, ovesné vločky 13 %, sezamová semena 7,9 %, pšeničné klíčky, jedlá sůl. Knäckebroty s vysokým obsahem vlákniny. Trvanlivé pečivo.

Wasa Delikatess 270 g

69.00 
Wasa Delikatess 270 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná žitná mouka, jedlá sůl.   Žitné celozrnné knäckebroty. Trvanlivé pečivo.

Wasa Delicate sezam 190 g

88.00 
Wasa Delicate sezam 190 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná pšeničná mouka 49 %, pšeničná mouka 40 %, sezamová semínka 13 %, řepkový olej, mořská sůl 1,4 %, ječný sladový extrakt, jedlá sůl, droždí, antioxidant: výtažky z rozmarýnu. Vyroben z čistě přírodních přísad, obohacený o sezam a mořskou sůl. Zdravá svačina, zdravé mlsání, pouze přírodní suroviny.

Wasa Delicate rozmarýn 190 g

88.00 
Wasa Delicate rozmarýn 190 g Tyto Wasa křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Celozrnná pšeničná mouka 55 %, pšeničná mouka, řepkový olej, rozmarýn 2,0 %, jedlá sůl 1,5 %, mořská sůl 1,4 %, ječný sladový extrakt, droždí, antioxidant: výtažky z rozmarýnu. Země původu: Německo Rozmarýnový tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí. 

Wasa Delicate Rounds sezam 235 g

86.00 
Wasa Delicate Rounds sezam 235 g Jedná se o křupavé krekry vyrobené z pšeničné mouky posypané praženým sezamem a mořskou solí. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Pšeničná mouka 83 %, sezamová semínka 10 %, řepkový olej, droždí, cukr, jedlá sůl, mořská sůl 0,58 %.   Delicate Rounds sezam jsou pšeničné knäckerbroty se sezamem a mořskou solí.

Wasa Delicate Rounds francouzské bylinky 205 g

86.00 
Wasa Delicate Rounds francouzské bylinky 205 g Jedná se o pšeničné krekry dochucené francouzkými bylinkami. Krekry chutnají po rozmarýnu, petrželi, bazalce. Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě. Přesvědčte se sami, zkuste změnu a pokřupejte si na některých z jejich produktů. Více informací a plno zajímavých receptů nově naleznete na jejich webu, Facebooku nebo Instagramu. Složení: Pšeničná mouka 93 %, řepkový olej, droždí, cukr, přírodní aroma, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, jedlá sůl, mořská sůl 0,56 %, směs bylin 0,19 % (rozmarýn, petržel, bazalka).   Delicate Rounds francouzské bylinky jsou pšeničné knäckerbroty s bylinkami a mořskou solí.

Swad Papadums Jeera 200 g

49.00 
Swad Papar Jeera 200 g Vlastnosti a výhody: lehké, křehké plátky s římským kmínem Administrativní zařazení: Zdravé mlsání Složení: luštěninová mouka 77 %, voda, sůl, soda bikarbona, římský kmín, kukuřičný olej, asafoetida (pryskyřice z kořenů tropických stromů) Země původu: Indie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.   Papadums Jeera s římským kmínem jsou tenké oplatky, které si vychutnáte s mangovým chutney nebo jinými dipy.