Zobrazen 1. – 18. z 63 výsledků

Zelená země Mléčná čokoláda s konopným semínkem 100 g

105.00 
Zelená země Mléčná čokoláda s konopným semínkem 100 g Pravá belgická čokoláda řemeslně vyrobená v samotném srdci Prahy. Čokoládovna pracuje jen s těmi nejlepšími surovinami z belgických Brugg. Lahodnou čokoládu doplňuje mix loupaného a neloupaného konopného semínka, který dodá čokoládě speciální ořechovo-konopnou chuť. Ideální kombinace, která pohladí Vaši duši či udělá radost Vašim milovaným. Jak čokoláda, tak konopí mají velice blahodárný vliv na nervovou soustavu, což z nich dělá pomocníka pro unavené tělo i mysl. Složení: Kakaová hmota 33 %, kakaové máslo, konopné semínko, sušené mléko, vanilka, sójový lecitin, cukr. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná mléčná čokoláda je ručně a s láskou vyrobená belgická čokoláda sypaná loupaným a neloupaným konopným semínkem.

Valor Mléčná čokoláda 35 %, se sníženým obsahem laktózy 100 g 1+1 zdarma

55.00 
Valor Mléčná čokoláda 35 %, se sníženým obsahem laktózy 100 g Složení: cukr, kakaové máslo, bezlaktózové sušené MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat MANDLE a LÍSKOVÉ OŘECHY. Země původu: Španělsko Je mléčná čokoláda 35 %, se sníženým obsahem laktózy.

Valor Mléčná čokoláda mléčná plněná krémem 35 %, bez přídavku cukru 100 g

53.00 
Valor Mléčná čokoláda mléčná plněná krémem 35 %, bez přídavku cukru 100 g Složení: sladidlo (maltitol), kakaová hmota, kakaové máslo, sušené MLÉKO, odstředěné sušené MLÉKO, rostlinné tuky (palmový, z palmových jader), LÍSKOVÉ OŘECHY (5%), sušená syrovátka (MLÉKO), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), sladidlo (steviol-glykosidy) (0,006%), aroma. Může obsahovat MANDLE. Kakaová sušina v mléčné čokoládě nejméně 36 %. Země původu: Španělsko Mléčná čokoláda plněná krémem 35 %, bez přídavku cukru.

Valor mléčná čokoláda 36 % kakaa bez lepku a přidaného cukru 100 g

59.00 
Valor mléčná čokoláda 36 % kakaa bez lepku a přidaného cukru 100 g   Země původu: Španělsko Mléčná čokoláda 36 % kakaa, bez cukru a lepku.

Trapa Mléčná čokoláda bez přidaného cukru 80 g

40.00 
Trapa Mléčná čokoláda bez přidaného cukru 80 g Mléčná čokoláda obsahuje 30 % kakaoové sušiny, slazená sladidlem maltitol. Vlastnosti a výhody: Kakao v čokoládě se získává z kakaovníku, rostliny bohaté na minerální látky a antioxidanty. Další pro nás prospěšné látky obsažené v kakau, s podobnými vlastnostmi jako mají antioxidanty, jsou flavanoly a polyfenoly.  Složení: Sladidlo maltitol,kakaová máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (sojový lecitin), aroma. Kakao: minimálně 30 %. Země původu: Španělsko. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Mléčná čokoláda bez přidaného cukru, obsahuje 30 % kakaoové sušiny, slazená sladidlem maltitol.

Trapa Mléčná čokoláda bez laktózy 90 g

45.00 
Trapa Mléčná čokoláda bez laktózy 90 g Mléčná čokoláda bez laktózy obsahuje minimálně 34 % kakaové sušiny. Vlastnosti a výhody: Kakao v čokoládě se získává z kakaovníku, rostliny bohaté na minerální látky a antioxidanty. Další pro nás prospěšné látky obsažené v kakau, s podobnými vlastnostmi jako mají antioxidanty, jsou flavanoly a polyfenoly.  Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko bez laktózy, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, příchutě. Obsah kakaové sušiny: minimálně 34 %. Země původu: Španělsko. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Mléčná čokoláda bez laktózy obsahuje minimálně 34 % kakaové sušiny.

Trapa Mléčná čokoláda 90 g

22.00 
Trapa Mléčná čokoláda 90 g Mléčná čokoláda obsahuje minimálně 29 % kakaové sušiny. Vlastnosti a výhody: Kakao v čokoládě se získává z kakaovníku, rostliny bohaté na minerální látky a antioxidanty. Další pro nás prospěšné látky obsažené v kakau, s podobnými vlastnostmi jako mají antioxidanty, jsou flavanoly a polyfenoly.  Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátor (sojový lecitin), aroma, mléčná čokoláda obsahuje min. 29 % kakaové sušiny. Země původu: Španělsko. Skladování: Skladujte v  temném, chladném a suchém místě. Mléčná čokoláda obsahuje minimálně 29 % kakaové sušiny.

Trapa Čokoláda mléčná se stévií 75 g

32.00 
Trapa Čokoláda mléčná se stévií 75 g Pochutnejte si na vynikající kombinaci kakaa, mléka a sladké stévie. TRAPA mléčná čokoláda se stévií navíc neobsahuje přidaný řepný cukr ani ztužené tuky. Složení: Sladidla (maltitol, stevie 0,02 %), kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, máslo, emulgátor (sójový lecitin), aroma. Mléčná čokoláda obsahuje min. 30 % kakaové sušiny. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Oblíbená mléčná čokoláda doslazená stévií, tedy bez klasického bílého cukru.

Torras Mléčná čokoláda se stévií 100 g

62.00 
Torras Mléčná čokoláda se stévií 100 g Vlastnosti a výhody: Vychutnejte si výbornou mléčnou čokoládu, která je oslazena přírodním sladidlem, stévií. Neobsahuje žádný přidaný cukr, ani lepek. Složení: Kakaová hmota, sladidla: erythritol, steviol glykosidy 0,028 %, kakaové máslo, odstředěné mléko, inulin, odtučněný kakaový prášek, mléko v prášku, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilka). Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy mléka a ořechů. Lahodná mléčná čokoláda Torras slazená stévií je bez lepku a bez přidaného cukru. Vychutnejte si ji sami nebo ji darujte.

Torras Mléčná čokoláda se sladidlem a mandlemi 125 g

69.00 
Torras Mléčná čokoláda se sladidlem a mandlemi 125 g Klasická mléčná čokoláda s mandlemi bez lepku, bez ztužených tuků a bez přidaného cukru slazená stévií. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Plná chuť hořké čokolády slazené stévií, doplněná o celé mandle. Složení: Kakaová hmota (min 35%), sladidlo erythritol (přírodní sladidlo), steviolglykosidy (sladidlo z rostliny Stévie) , kakaové máslo, odstředěné mléko, inulin, mandle (10%), odtučněný kakaový prášek, mléko v prášku, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilin). Upozornění: Obsahuje zdroj fenylalaninu. Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Klasická mléčná čokoláda s mandlemi slazená sladidlem z rostliny Stévia.

Torras mléčná čokoláda s mandlemi 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda s mandlemi 75 g Mléčná čokoláda s mandlemi: bez lepku bez přidaného cukru bez ztužených tuků vhodné pro diabetiky Složení: Kakaová hmota, sladidlo ze škrobu (maltitol), mléko v prášku 14% kakaové máslo, inulin, mandle 12%, polotučný kakaový prášek, emulgátor (sójový lecitin) a aroma (vanilka). Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a mléka.   Mléčná čokoláda s mandlemi se sladidly.

Torras mléčná čokoláda s lískovými oříšky 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 75 g Mléčná čokoláda s lískovými oříšky bez lepku, bez ztužených tuků a bez přidaného cukru, se sladidly. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Složení: Sladidlo (maltitol), kakaové máslo, sušené mléko (14%), kakaová hmota, lískové ořechy (12%), emulgátor (sójový lecitin) a aroma (vanilka). Upozornění: Obsahuje zdroj fenylalaninu. Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Mléčná  čokoláda s lískovými oříšky bez lepku, bez ztužených tuků a bez přidaného cukru, se sladidly. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Torras Mléčná čokoláda 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda 75 g Mléčná čokoláda bez lepku a bez přidaného cukru je: Vhodná pro diabetiky Bez lepku Bez ztužených tuků Bez přidaného cukru Složení: Sladidlo (maltitol), mléko v prášku 16%, kakaové máslo, inulin, polotučný kakaový prášek, emulgátor (sojový lecitin), aroma (vanilka). Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů. Mléčná čokoláda bez lepku a bez přidaného cukru.

Tony’s Chocolonely Mléčná čokoláda, svařené víno 180 g

169.00 
Tony’s Chocolonely Mléčná čokoláda, svařené víno 180 g Belgická mléčná čokoláda, která je obohacena o jedinečnou chuť svařeného vína. Můžete si ji nechat krásně rozplynout na jazyku a se zavřenýma očima se přenést ke stromečku, dárkům, koledám a všemu, co k Vánocům patří. Tato čokoláda Vám k tomu zaručeně dopomůže, a to nejen svou chutí, ale i tvarem. Navíc je vyrobena ze surovin, které byly získány v souladu s obchodními podmínkami FARETRAID. Země původu: Nizozemí Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, pomeranč 3%, prášek z červeného vína 1,7 % (maltodextrin, koncentrát červeného vína 20%), hřebíček 0,07%, skořice 0,06%, emulgátor: sójový lecitin. Může obsahovat arašídy nebo stopy vajec, lepku a jiných ořechů. Skladování: Skladujte v temnu, suchu a chladu, ale ne v chladničce. Tony’s Chocolonely mléčná čokoláda, svařené víno, to je kombinace, která bezesporu patří k vánočním svátkům. Splněný sen mílovníků Vánoc.