Zobrazen 1. – 18. z 66 výsledků

Torras mléčná čokoláda s mandlemi 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda s mandlemi 75 g Mléčná čokoláda s mandlemi: bez lepku bez přidaného cukru bez ztužených tuků vhodné pro diabetiky Složení: Kakaová hmota, sladidlo ze škrobu (maltitol), mléko v prášku 14% kakaové máslo, inulin, mandle 12%, polotučný kakaový prášek, emulgátor (sójový lecitin) a aroma (vanilka). Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a mléka.   Mléčná čokoláda s mandlemi se sladidly.

Torras Mléčná čokoláda 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda 75 g Mléčná čokoláda bez lepku a bez přidaného cukru je: Vhodná pro diabetiky Bez lepku Bez ztužených tuků Bez přidaného cukru Složení: Sladidlo (maltitol), mléko v prášku 16%, kakaové máslo, inulin, polotučný kakaový prášek, emulgátor (sojový lecitin), aroma (vanilka). Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů. Mléčná čokoláda bez lepku a bez přidaného cukru.

Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda bez cukru 46% 100 g

54.00 
Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda bez cukru 46% 100 g Výborná čokoláda krémové chuti vyrobená z prémiových kakaových bobů z oblasti Ghany. Použití: Ideální na mlsání. Složení: Kakaová hmota, sladidlo (erythritol), sušené odstředěné mléko, emulátor (řepkový lecitin), vanilkové aroma. Obsah kakaa v čokoládě minimálně 46 %. Může obsahovat stopy lepku a skořápkových plodů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná, krémová čokoláda vyrobená z těch nejkvalitnějších kakaových bobů z Ghany to je mléčná čokoláda Exclusive Selection od Taitau.

GRIZLY Mléčná čokoláda 31% 500 g

109.00 
GRIZLY Mléčná čokoláda 31% 500 g Vlastnosti a výhody: Mléčnou čokoládu s 31% obsahem kakaa ve formě peciček využijete obzvláště pro pekařskou a cukrářskou výrobu. Má bod tání mezi 31 a 35 stupni. Kakao v čokoládě se získává z kakaovníku, rostliny bohaté na minerální látky a antioxidanty. Další pro nás prospěšné látky obsažené v kakau, s podobnými vlastnostmi jako mají antioxidanty, jsou flavanoly a polyfenoly. Právě díky již zmiňovaným flavanolům pozvedává náladu. V rozumné míře se tedy může považovat i mléčná čokoláda za zdravý pamlsek. Použití: V oblasti pečení nemohou pecičky z mléčné čokolády nikdy chybět v chocolate chip cookies. Jsou skvělé do těsta i na dozdobení palačinek a lívanců. Výborně chutnají v muffinech, nezklamou při přípravě fondue a využijeme je na čokoládové polevy všeho druhu. Malou hrst můžete přidat do ranní kaše, kde se lahodně roztečou nebo muesli. Nemluvě o tom, že jejich jemnou sladkou chuť oceníte, když si pecičky dopřejete jen tak samotné nebo v oříškovo-ovocné směsi. Administrativní zařazení: Čokoládové produkty Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů - lískových ořechů a mandlí. Země původu: Česko Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu). Kvalitní mléčná čokoláda s 31% obsahem kakaa ve formě peciček a od českého výrobce vás potěší lahodnou jemnou chutí.

Carla Český les neapolitánská mléčná 18 ks 90 g

83.00 
Carla Český les neapolitánská mléčná 18 ks 90 g Při mlsání této mléčné čokolády, můžeme poznávat s dětmi lesní zvířátka. Kvalitní čokoladové výrobky od společnosti Carla, jsou 100% zárukou zdravotně nezávadné a bezpečné. Pravidelné certifikace a zodpovědnost vůči zákazníkům motivuje k neustálemu zkvalitňování výroby. Složení: Mléčná čokoláda – cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR. Vyrobeno v České republice. Český les neapolitánská mléčná je sladká odměna pro děti.

Torras Mléčná čokoláda se stévií 100 g

64.00 
Torras Mléčná čokoláda se stévií 100 g Vlastnosti a výhody: Vychutnejte si výbornou mléčnou čokoládu, která je oslazena přírodním sladidlem, stévií. Neobsahuje žádný přidaný cukr, ani lepek. Složení: Kakaová hmota, sladidla: erythritol, steviol glykosidy 0,028 %, kakaové máslo, odstředěné mléko, inulin, odtučněný kakaový prášek, mléko v prášku, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilka). Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy mléka a ořechů. Lahodná mléčná čokoláda Torras slazená stévií je bez lepku a bez přidaného cukru. Vychutnejte si ji sami nebo ji darujte.

Torras mléčná čokoláda s lískovými oříšky 75 g

43.00 
Torras Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 75 g Mléčná čokoláda s lískovými oříšky bez lepku, bez ztužených tuků a bez přidaného cukru, se sladidly. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Složení: Sladidlo (maltitol), kakaové máslo, sušené mléko (14%), kakaová hmota, lískové ořechy (12%), emulgátor (sójový lecitin) a aroma (vanilka). Upozornění: Obsahuje zdroj fenylalaninu. Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Mléčná  čokoláda s lískovými oříšky bez lepku, bez ztužených tuků a bez přidaného cukru, se sladidly. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Tony’s Chocolonely Mléčná čokoláda 180 g

145.00 
Tony’s Chocolonely Mléčná čokoláda 180 g Belgická mléčná čokoláda, jejíž základem je kakao z těch nejkvalitnějších kakaových bobů. Nechte kousek rozplynout na jazyku a užijte si chuť čokolády tak, jak má být. Suroviny jsou získány v souladu s podmínkami FAIRTRADE. Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin. Obsah kakaa nejméně 32%. Může obsahovat arašídy nebo stopy vajec, lepku a jiných ořechů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Poctivá belgická mléčná čokoláda s obsahem kakaa 32% z těch nejkvalitnějších kakaových bobů.

The Chocolate Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100 g

54.00 
The Chocolate Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100 g Lahodná mléčná čokoláda obohacená o lískové oříšky ve tvaru trojúhelníku je nejen chutnou mlskou, ale i krásným a vkusným dárkem pro vaše nejbližší. Je vyrobená v České republice z kvalitní belgické čokolády. Složení: Cukr 31 %, lískové oříšky 30 %, sušené mléko 16 %, kakaové máslo 14,5 %, kakaová hmota 8,1 %, emulgátor-sojový lecitin 0,3 %, aroma-přírodní vanilka. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 32 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Oblíbená mléčná čokoláda ve spojení s lískovými oříšky je až hříšné mlsání. Vyrobené v České republice z kvalitní belgické čokolády.

Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda 35% 50 g

25.00 
Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda 35 % 50 g Lahodná mléčná čokoláda s obsahem kakaa  35 %. Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, emulgátor - řepkový lecitin, vanilkové aroma. Kakaová sušina min. 35 %, min. 18% mléčné sušiny.  Může obsahovat stopy lískových ořechů a pšeničného lepku. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Exclusive Selection Mléčná čokoláda s obsahem kakaa 35 % je plná lahodné čokoládové chuti.

Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda 35% 100 g

38.00 
Taitau Exclusive Selection Mléčná čokoláda 35% 100 g Lahodná mléčná čokoláda s obsahem kakaa  35 %. Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, emulgátor - řepkový lecitin, vanilkové aroma. Kakaová sušina min. 35 %, min. 18% mléčné sušiny.  Může obsahovat stopy lískových ořechů a pšeničného lepku. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Exclusive Selection Mléčná čokoláda s obsahem kakaa 35 % je plná lahodné čokoládové chuti.

Mixit Preclíky mléčná čokoláda 250 g

139.00 
Mixit Preclíky mléčná čokoláda 250 g Na začátku byl preclík. Preclík pěkně vypečený, jemně solený a křupavý. A pak přišla na řadu čokoládová kouzla. Každý preclík je čokoládou bohatě obalen a tím se probudili jeho nadpřirozené schopnosti. Záhadně rychle totiž mizí z tubusu. Po prvním soustu celé kouzlo pochopíte a raději tubus nenecháte bez dozoru. Kouzlilo se bez palmového oleje a bez umělých aromat. Složení: Mléčná čokoláda 65 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), preclíky solené 33 % (pšeničná mouka, řepkový olej, jedlá sůl 2,3 %, mořská sůl 1,2 %, regulátor kyselosti: hydroxid sodný; droždí, ječný sladový výtažek, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný), leštící látka: arabská guma; cukr, med. V mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 30 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, vajec, arašídů, sóji a sezamu. Oblíbené slané preclíky obalené v mléčné čokoládě jsou lahodnou kombinací sladko–slané chuti. Vychutnejte si tuto výbornou kombinaci chutí od Mixit.

Johny Doodle Mléčná čokoláda, slané arašídy a karamel 150 g

119.00 
Johny Doodle Mléčná čokoláda, slané arašídy a karamel 150 g Mléčná čokoláda nejlepší kvality s fondánovými karamelkami a karamelizovanými arašídy. Skvěle vypadá a ještě lépe chutná. Složení: Mléčná čokoláda 68 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), karamelizované a solené arašídy 20 % (arašídy, cukr, sůl, glukózový sirup, slunečnicový olej, med), fondán 12 % (cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový), sušené odstředěné mléko, zvlhčovadlo: glycerol, máslo, sůl, emulgátor: mono a diglycerid mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma).  Může obsahovat stopy vajec, lepku a ořechů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Mléčná čokoláda posypaná slanými karamelizovanými arašídy a kousky karamelek.

Johny Doodle Mléčná čokoláda, pekanové ořechy a javorový sirup 150 g

119.00 
Johny Doodle Mléčná čokoláda, pekanové ořechy a javorový sirup 150 g Mléčná čokoláda posypaná karamelizovanými pekanovými ořechy a javorovým sirupem. Obsah kakaa nejméně 32 %. Složení: Mléčná čokoláda 78 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), karamelizované pekanové ořechy 15 % (pekanové ořechy, máslo, sůl), javorový sirup 7 %. Může obsahovat stopy vajec, lepku a jiných ořechů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Mléčná čokoláda s pekanovovými ořechy a javorovým sirupem.

Healthyco Mléčná čokoláda bez cukru 100 g

57.00 
Healthyco Mléčná čokoláda bez cukru 100 g Čokoláda, která neobsahuje palmový tuk, éčka a hlavně žádný cukr. Hlavní složkou je maltitol a kakaové máslo. Jako sladidlo je použit maltitol, který představuje alkoholický cukr - jeho kalorická hodnota je přibližně o 70 % nižší než kalorická hodnota normálního cukru. Má také asi o 50 % nižší glykemický index než sacharóza (běžný cukr). To znamená, že nezvyšuje hladinu cukru v krvi jako běžný cukr a mohou jej i diabetici. Složení: sladidlo (maltitol 42 %), kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor (slunečnicový lecithin), aroma. Mléčná čokoláda: kakaová sušina: minimálně 33,9 %, mléčná sušina: 20,5 % minimálně. Nadměrná konzumace, může způsobit projímavé účinky. Země původu: Švédsko Mléčná čokoláda bez cukru, slazená maltitolem.

Frakonia No sugar added mléčná čokoláda 80 g

59.00 
Frakonia No sugar added mléčná čokoláda 80 g Mléčná čokoláda bez cukru, se sladidlem maltitol a vlákninou inulin. Složení: sladidlo: maltitol; sušené odstředěné mléko (20 %); kakaové máslo; kakaová hmota; inulin (7 %); čistý máselný tuk; dřeň z lískových oříšků; emulgátor: lecitin (ze sóji); přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 30 %. Může obsahovat stopy vajec, ořechů a sezamu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Země původu: Německo Mléčná čokoláda bez cukru.

Carla Mléčná čokoláda Opice 100 g

37.00 
Carla Mléčná čokoláda Opice 100 g Čokoládu ocení předvším děti. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kaková hmota, emulgátory (sojový lecitin, polyglycerol, polyricin, oleát), vanilkové aroma.Může obsahovat suché skořápkové plody. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě min.32 %. Vyrobeno v ČR. Mléčná čokoláda Opice je určená především dětem.

Chocomaze Mléčná čokoláda sweet 100 g

144.00 
Chocomaze Mléčná čokoláda sweet 100 g Sladká chuť byla v minulosti velmi vzácná, jelikož její přirozený výskyt převažoval jen v některých druzích ovoce. Dnes zde máme naštěstí perfektní kombinaci čokolády, jahody a maliny, která zalahodí i těm nejnáročnějším. Složení: Mléčná čokoláda 33,6 % (cukr, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilka), mrazem sušená jahoda, malina, drcené kakaové boby. Skladování: Skladujte v suchém, temném a chladném místě. Vyber si tuto jemnou aromatickou čokoládu pro něžné ženy.