Živina Mandlový krém s kousky mandlí 220 g

149.00 
Živina Mandlový krém s kousky mandlí 220 g Křupavý mandlový krém s kousky oříšků je 100% přírodní dobrota se špetkou himálajské soli. Krém je vyrobený v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru. Mandle jsou pražené ve slupce, takže si tento krém zachová všechny důležité živiny. Tuto pochoutku můžete přidat do smoothie nebo jogurtů, namazat na toust nebo si ho dát samostatně na lžičku. Tento lahodný oříškový krém můžete použít také na pečení. Složení: Mandle loupané 99,7 %, sůl himálajská. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Křupavý mandlový krém s kousky oříšků je 100% přírodní dobrota, jen se špetkou himálajské soli. Krém je vyrobený v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru.

Živina Mandlový krém 220 g

149.00 
Živina Mandlový krém 220 g Křupavý mandlový krém s kousky oříšků je 100% přírodní dobrota se špetkou himálajské soli. Krém je vyrobený v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukruMandlový krém je 100% přírodní dobrota, jen se špetkou himálajské soli. Krém je vyrobený v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru. Mandle jsou pražené ve slupce, takže si tento krém zachová všechny důležité živiny. Tuto pochoutku můžete přidat do smoothie nebo jogurtů, namazat na toust nebo si ho dát samostatně na lžičku. Tento lahodný oříškový krém můžete použít také na pečení. Složení: Mandle loupané 99,7 %, sůl himálajská. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Mandlový krém je 100% přírodní dobrota, jen se špetkou himálajské soli. Krém je vyrobený v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru.

Kolatch Dezert v tubě s kousky jahod 45 g

49.00 
Kolatch Dezert v tubě s kousky jahod 45 g Bezlepkový dezert s příchutí jahod je vyroben bez konzervantů, navíc nebyla použita žádná aditiva. Díky praktickému balení je dezert výborný i na cesty do batohu nebo do kabelky. Složení: Pražené mandle blanšírované, sušené mléko plnotučné, třtinový cukr, slunečnicový olej, jahodové kousky 5 %, glukózový sirup, jahody, cukr, tapiokový škrob, lyofilizované maliny v prášku, kakaové máslo, emulgátor E322 - lecitiny slunečnicové, přírodní smetanové aroma, sůl. Může obsahovat  sóju, arašídy a  jiné skořápkové plody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný tekutý dezert s kousky jahod pro mlsání přímo z tuby.

HealthyCo Mandlové máslo s kokosem křupavé 180 g

123.00 
HealthyCo Mandlové máslo s kokosem křupavé 180 g  Mandlové máslo s kokosem křupavé obsahuje 82,2 % oříšků. Bez přidaného cukru. 100% vegan. Složení: pražené mandle (74,2 %), krém z kokosových vloček (17 %), blanšírované kousky mandlí (8 %), mořská sůl (0,8 %).* Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Může obsahovat stopy jiných ořechů a arašídů. Mandlové máslo s kokosem křupavé obsahuje 82,2 % oříšků. Bez přidaného cukru. 100% vegan.

HealthyCo Mandlové máslo křupavé 180 g

123.00 
HealthyCo Mandlové máslo křupavé 180 g Mandlové máslo křupavé obsahuje 99,6 % mandlí. Bez přidaného cukru. 100% vegan. Složení: mandle (91,6 %), kousky pražených mandlí (8 %), mořská sůl (0,4 %). Mandlové máslo křupavé obsahuje 99,6 % mandlí. Bez přidaného cukru. 100% vegan.

Kolatch Dezert v tubě s kousky vanilky BIO 45 g

65.00 
Kolatch Dezert v tubě s kousky vanilky BIO 45 g Bezlepkový dezert s příchutí bílé čokolády a kousky vanilky je vyroben bez konzervantů, navíc nebyla použita žádná aditiva. Díky praktickému balení je dezert výborný i na cesty do batohu nebo do kabelky. Složení: Pražené mandle blanšírované, sušené mléko plnotučné, třtinový cukr, slunečnicový olej, kakaové máslo, emulgátor E322 - lecitiny slunečnicové, přírodní smetanové aroma, vanilka bourbon 0,2 %, sůl Může obsahovat  arašídy a  jiné skořápkové plody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Skvělá krémový dezert s příchutí bílé čokolády a kousky pravé vanilky.

So Vegan So Fine Mandlová pomazánka BIO 270 g

139.00 
So Vegan So Fine Mandlová pomazánka  BIO 270 g Bio čokoládová pomazánka neobsahuje lepek nebo palmový olej a všechny suroviny pochází z organického zemědělství. Jak mlsat So Vegan So Fine Almond Spread? namazané na pečivo, palačinky, lívance přidané do dezertů, dortů, muffinů, cupcaků samotné. Všechny pomazánky So Vegan So FIne v 100% bio kvalitě od Brinkers splňují standardy Fairtrade. Složení: Třtinový cukr*, slunečnicový olej*, mandle* 15 %, sirup rýžový sušený*, čokoláda* 5 % (třtinový cukr*, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku*, kakaové máslo*), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku*, emulgátor: lecitin (slunečnicový)*, aroma: extrakt z vanilky bourbon*. Přítomnost bílých zrnek kakaového másla v pomazánce je přirozený a nenarušuje její kvalitu. * = produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy mléčných výrobků, sóji, ořechů a lupiny. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná veganská pomazánka So Vegan So Fine zaujme už na první ochutnání výjimečnou chutí a krémovou konzistencí.