Zobrazuji všech 5 výsledků

Kolatch Dezert v tubě s proteinem a vanilkou 45 g

55.00 
Kolatch Dezert v tubě s proteinem a jahodami 45 g Bezlepkový dezert se syrovátkovým proteinem a vanilkou, je vyroben bez konzervantů, navíc nebyla použita žádná aditiva. Díky praktickému balení je dezert výborný i na cesty do batohu nebo do kabelky. Složení: Pražené mandle blanšírované, syrovátkový proteinový koncentrát 17 %, třtinový cukr, slunečnicový olej, karamlové kousky (cukr, škrob, sušené mléko odstředěné, karamelizovaný cukr, maltodextrin, přírodní aroma), kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, emulgátor E322 - lecitiny slunečnicové, přírodní smetanové aroma, vanilka bourbon 0,15 %, sůl. Může obsahovat  sóju, arašídy a  jiné skořápkové plody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný dezertní krém v tubě obohacený o syrovátkový protein a vanilkovou příchuť.

GymBeam Proteinová pomazánka MoiMüv lískový ořech 400 g

228.00 
GymBeam Proteinová pomazánka MoiMüv lískový ořech 400 g Proteinová pomazánka MoiMüv pomazánka je snadno roztíratelná krémová pomazánka obohacená o vysoký podíl bílkovin ze syrovátkového proteinu. Jedná se o rebranding naší proteinely, která neobsahuje žádný palmový olej ani GMO. Je slazená sladidlem maltitol, který má výrazně nižší množství kalorií než běžný rafinovaný cukr. Proteinová pomazánka MoiMüv je prostě skvělá alternativa ke sladkým pomazánkám, které jsou plné cukru. Použití: Příjemně vás překvapí nejen její výjimečná chuť, ale i jemná textura, kterou oceníte při dochucování vašich oblíbených dezertů, kaší, smoothie a jiných receptů, případně pouze na lžičce. Složení: Sladidlo - maltitol, slunečnicový olej, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) 17 %, pražené lískové ořechy 10 %, sušená syrovátka (mléko), odtučněný kakaový prášek 7 %, emulgátor - slunečnicový lecitin, aromata. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Proteinová pomazánka MoiMüv je krémová proteinová pomazánka, jejíž chuť si zamilujete. Má vysoký podíl bílkovin, ale neobsahuje palmový olej ani GMO.

GymBeam Proteinová pomazánka MoiMüv milky 400 g

228.00 
GymBeam Proteinová pomazánka MoiMüv milky 400 g Proteinová pomazánka MoiMüv pomazánka je snadno roztíratelná krémová pomazánka obohacená o vysoký podíl bílkovin ze syrovátkového proteinu. Jedná se o rebranding naší proteinely, která neobsahuje žádný palmový olej ani GMO. Je slazená sladidlem maltitol, který má výrazně nižší množství kalorií než běžný rafinovaný cukr. Proteinová pomazánka MoiMüv je prostě skvělá alternativa ke sladkým pomazánkám, které jsou plné cukru. Použití: Příjemně vás překvapí nejen její výjimečná chuť, ale i jemná textura, kterou oceníte při dochucování vašich oblíbených dezertů, kaší, smoothie a jiných receptů, případně pouze na lžičce. Složení: Sladidlo - maltitol, slunečnicový olej, odtučněné sušené mléko, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) 12 %, sušená syrovátka (mléko), emulgátor - slunečnicový lecitin, aromata. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Proteinová pomazánka MoiMüv je krémová proteinová pomazánka, jejíž chuť si zamilujete. Má vysoký podíl bílkovin, ale neobsahuje palmový olej ani GMO.

Kolatch Dezert v tubě s proteinem a kakaem 45 g

55.00 
Kolatch Dezert v tubě s proteinem a kakaem 45 g Bezlepkový dezert se syrovátkovým proteinem a kakaem, je vyroben bez konzervantů, navíc nebyla použita žádná aditiva. Díky praktickému balení je dezert výborný i na cesty do batohu nebo do kabelky. Složení: Pražené mandle blanšírované, syrovátkový proteinový koncentrát 17 %, třtinový cukr, slunečnicový olej, kakaové máslo, kakaový prášek 3 %, sušené mléko plnotučné, emulgátor E322 - lecitiny slunečnicové, přírodní smetanové aroma, sůl. Může obsahovat  sóju, arašídy a  jiné skořápkové plody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný krémový dezert v tubě obohacený o syrovátkový protein a kakaovou příchuť.

Kolatch Dezert v tubě s proteinem a jahodami 45 g

55.00 
Kolatch Dezert v tubě s proteinem a jahodami 45 g Bezlepkový dezert se syrovátkovým proteinem a jahodami, je vyroben bez konzervantů, navíc nebyla použita žádná aditiva. Díky praktickému balení je dezert výborný i na cesty do batohu nebo do kabelky. Složení: Pražené mandle blanšírované, syrovátkový proteinový koncentrát 17 %, třtinový cukr, slunečnicový olej, jahodový prášek 4 % (glukózový sirup, jahody, cukr, tapiokový škrob), kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, emulgátor E322 - lecitiny slunečnicové, přírodní smetanové aroma, sůl. Může obsahovat  sóju, arašídy a  jiné skořápkové plody. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Skvělá svačinka na výlety obohacená o syrovátkový protein a svěží chuť jahod.