Zobrazuji všech 5 výsledků

Živina Tahináda pistácie slaná 220 g

161.00 
Živina Tahináda pistácie slaná 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Rádi mlsáte slané pistácie? Zkuste naší slanou pistáciovou tahinádu. Má krémovou texturu a bohatou chuť. Pistácie jsou bohaté na zdravé tuky, vitamíny, bílkoviny, vlákninu a minerály. Jedná se o přírodní antioxidanty. Svým složením tahináda zrychluje metabolismus a snižuje množství špatného cholesterolu v těle. Jakmile ji jednou ochutnáte, nebudete vědět, kdy přestat. Dopřejete si ji na palačinkách nebo lívancích. Chcete-li zdravěji hřešit, je pistáciová tahináda tou správnou volbou. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka 47 %), pistácie 47 %, agávový sirup, rýžový olej, sůl himálajská 1,4 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Rádi mlsáte slané pistácie? Zkuste naší slanou pistáciovou tahinádu. Má krémovou texturu a bohatou chuť.

Živina Tahináda Pistácie sladká s kousky pistácií 220 g

161.00 
Živina Tahináda Pistácie sladká s kousky pistácií 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda má krémovou texturu a bohatou chuť. Pistácie jsou bohaté na zdravé tuky, vitamíny, bílkoviny, vlákninu a minerály. Jedná se o přírodní antioxidanty. Jakmile ji jednou ochutnáte, nebudete vědět, kdy přestat. Dopřejete si ji na palačinkách nebo lívancích. Chcete-li zdravěji mlsat, je pistáciová tahináda tou správnou volbou. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka 46 %), pistácie 46 %, agávový sirup, datlový sirup, sůl himálajská, drcený vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda má krémovou texturu a bohatou chuť. Pistácie jsou bohaté na zdravé tuky, vitamíny, bílkoviny, vlákninu a minerály.

Živina Tahináda kešu s kousky kešu 220 g

147.00 
Živina Tahináda kešu s kousky kešu 220 g Tato Tahináda, vyrobená ze sezamové pasty tahini a z 66 % keču ořechy, připomíná chutí oříškové máslo. Její mlsání si můžete užít bez výčitek, protože neobsahuje žádné přidané cukry, konzervační látky, barviva ani palmový olej. Naopak je nabitá bílkovinami, kvalitními tuky a vlákninou. Skvěle dochutí jakoukoliv kaši, dá se namazat na chleba a výborná je i jen tak na lžičku. Pokud u vás doma ráno vítězí sladké, Tahináda od Živiny právě kandiduje na snídani šampionů. Složení: Kešu ořechy loupané 66 %, tahini (drcená sezamová semínka, 21 %), agávový sirup, datlový sirup, sůl himálajská, drcený vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tato Tahináda, vyrobená ze sezamové pasty tahini a z 66 % kešu ořechy, připomíná chutí oříškové máslo.

Živina Tahináda kešu a kakao s kousky kešu 220 g

147.00 
Živina Tahináda kešu a kakao s kousky kešu 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda od Živiny s 44 % loupaných kešu oříšků svou chutí připomíná krémovou čokoládu. Bez palmáče a přidaného cukru! Obsahuje čistě přírodní sladidlo – agávový sirup, což je šťáva z kaktusu agáve. Jakmile tahinádu jednou ochutnáte, nebudete vědět, kdy přestat. Z vitamínů obsahuje zejména vitamín E – významný antioxidant, B-komplex a provitamin A. Kešu jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro tělo prospěšné, jelikož udržují normální hladinu cholesterolu v krvi. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka 44 %), kešu ořechy loupané 44 %, kakaový prášek 4,8 %, agávový sirup, datlový sirup, sůl himálajská, drcený vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda od Živiny s 44 % loupaných kešu oříšků svou chutí připomíná krémovou čokoládu. Bez palmáče a přidaného cukru!

Živina Tahináda kešu a kakao 220 g

147.00 
Živina Tahináda kešu a kakao 220 g „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Je vyrobené z tahini pasty, tedy rozemletých seznamových semínek, kešu a pravého kakaa. Nenajdete v ní žádný palmový olej a ani zbytečný přidaný cukr. Připomíná klasická oříšková másla, která se skvěle hodí na palačinky, lívance, do kaší nebo do müsli. Kešu jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro tělo prospěšné, jelikož udržují normální hladinu cholesterolu v krvi. Jakmile tahinádu jednou ochutnáte, nebudete vědět, kdy přestat. Složení: Tahini (drcená sezamová semínka 44 %), kešu ořechy loupané 44 %, kakaový prášek 4,8 %, agávový sirup, datlový sirup, sůl himálajská, drcený vanilkový lusk. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. „Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Je vyrobené z tahini pasty, kešu a pravého kakaa. Nenajdete v ní žádný palmový olej a ani zbytečný přidaný cukr.