Zobrazen 1. – 18. z 218 výsledků

Veganz Čokoládová tyčinka s nugátem BIO 40 g

49.00 
Veganz Čokoládová tyčinka s nugátem BIO 40 g Vlastnosti a výhody: Obsahuje celé lískové oříšky. Vyrobena z kvalitních surovin a je slazena přírodním třtinovým cukrem, neobsahuje lepek, laktózu ani sóju. Vyrobena z bio ingrediencí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Administrativní zařazení: Tyčinky Složení: Třtinový cukr*, pražené lískové ořechy* (25 %), kakaové máslo*, kakaová hmota*, sušený rýžový glukózový sirup*, slunečnicový olej*, emulgátor: slunečnicový lecitin*; mleté vanilkové lusky*, mořská sůl. Min. podíl kakaa v čokoládě 38 %. *z kontrolovaného biologického zemědělství. Může obsahovat stopy MANDLÍ a MLÉKA.  Země původu: Německo Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Čokoládová tyčinka s nugátem BIO s lískooríškovým nugátem a celými lískovými ořechy.

Veganz Čokoládová tyčinka s kokosem BIO 40 g

49.00 
Veganz Čokoládová tyčinka s kokosem BIO 40 g Vlastnosti a výhody: Křupavá tyčinka s kokosovou náplní. Vyrobena z kvalitních surovin a je slazena přírodním třtinovým cukrem, neobsahuje lepek, laktózu ani sóju. Vyrobena z bio ingrediencí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Administrativní zařazení: Tyčinky Složení: Strouhaný kokos* (35 %), třtinový cukr*, kakaové máslo*, inulin*, sušený rýžový glukózový sirup*, kakaová hmota*, pražené lískové ořechy*, emulgátor: slunečnicový lecitin*; mořská sůl, mleté vanilkové lusky*. Min. podíl kakaa v čokoládě 38 %. *z kontrolovaného biologického zemědělství. Může obsahovat stopy MANDLÍ a MLÉKA.  Země původu: Německo Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Čokoládová tyčinka s kokosem BIO obsahuje šťavnatou kokosovou náplň.

Veganz Čokoládová tyčinka s jahodami BIO 35 g

49.00 
Veganz Čokoládová tyčinka s jahodami BIO 35 g Vlastnosti a výhody: Je plněna lahodným jemným krémem z mandlí a kousky lyofilizovaných jahod. Vyrobena z kvalitních surovin a je slazena přírodním třtinovým cukrem, neobsahuje lepek, laktózu ani sóju. Vyrobena z bio ingrediencí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Administrativní zařazení: Tyčinky Složení: Třtinový cukr*, mandle (26 %), kakaové máslo*, inulin*, kakaová hmota*, mrazem sušené kousky jahod* (3,5 %), citrónový prášek*, emulgátor: slunečnicový lecitin*; přírodní aroma*. Min. podíl kakaa v čokoládě 55 %. *z kontrolovaného biologického zemědělství. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.  Země původu: Německo Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Čokoládová tyčinka s jahodami BIO je čokoládová tyčinka s mandlovým krémem a kousky lyofilizovaných jahod.

Twiggy Müsli ovocná s jablky 30 g

9.00 
Twiggy Müsli ovocná s jablky 30 g Lehká chutná müsli tyčinka. Výborná jako rychlá svačina. Noste ji všude s sebou a uvidíte, jak Vás její chuť plná ovoce a müsli opět během dne postaví na nohy! Složení: Glukózový sirup, 15% sušená jablka, pšeničné vločky, ječné vločky, extrudované obiloviny (pšenice, kukuřice), rostlinné tuky v různém poměru (palmový, shea), 3% vláknina - inulin, semena slunečnice, emulgátor: sójový lecitin, sója, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, zvlhčující látka: sorbitol, aroma.     Műsli tyčinka s jablky.

Twiggy MüsIi ovocná s klikovou a malinami v jogurtové polevě 30 g

11.00 
Twiggy MüsIi ovocná s klikovou a malinami v jogurtové polevě 30 g Když Vás honí mlsná, ale i tak chcete volit chytře! Díky vysokému podílu ovoce v kombinaci s ovesnými vločkami a lahodnou jogurtovou polevou, nemůžete šlápnout vedle. Složení: Glukózový sirup, jogurtová poleva 25 % (cukr, rostlinné tuky v různém poměru (palmový, palmojádrový, shea), sušená syrovátka, sušené mléko odstředěné, sušený jogurtový prášek, emulgátor: sójový lecitin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, vanilkový extrakt), ovesné vločky, sušená proslazená klikva velkoplodá 9 % (klikva 60 %, sacharóza, slunečnicový olej), malinové kousky 8 % (maliny 16 %, malinová šťáva 15 %, jablečné pyré, jablečná šťáva, sacharóza, fruktózový sirup, rýžová mouka, palmojádrový olej, želírovací látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma), sušená jablka, sójová krupice, extrudovaná rýže, rostlinné tuky (palmový a shea v různém poměru), maltodextrin, emulgátor: sójový lecitin, zvlhčující látka: sorbitol, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma. Müsli tyčinka s klikvou a malinami v jogurtové polevě.

Twiggy Max s pistáciemi polomáčená v čokoládě 35 g

15.00 
Twiggy Max s pistáciemi  polomáčená v čokoládě 35 g Výjimečná oříšková tyčinka s pistáciemi, které jsou díky svému vysokému obsahu vitamínů, minerálů a zdravých tuků považovány doslova za nutriční zázrak. Složení: 35% pražené arašídy, glukózový sirup, 14% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin, polyglicerilpolyricinoleát, přírodní vanilka), pražená jádra mandlí, 4,5% jádra pistácií, extrudované obiloviny (kukuřice, rýže, pšenice, cukr), rostlinné tuky v různém poměru (palmový, shea), emulgátor: sójový lecitin, jedlá sůl. Výjimečná oříšková tyčinka s pistáciemi v čokoládě.

Twiggy Max s kešu polomáčená v čokoládě 35 g

15.00 
Twiggy Max s kešu polomáčená v čokoládě 35 g Vysoký podíl ořechů je zárukou obsahu mnoha prospěšných látek pro zdraví člověka. Kešu ořechy jsou pak známé pro svůj vysoký podíl hořčíku, který je nezbytný pro nervovou soustavu a pomáhá předcházet podrážděnosti, depresi a nervozitě. Složení: Glukózový sirup, 30% pražené arašídy, 24% pražená jádra kešu ořechů, 14% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin, polyglicerilpolyricinoleát, přírodní vanilka), extrudované obiloviny (kukuřice, rýže, pšenice, cukr), rostlinné tuky v různém poměru (palmový, shea), emulgátor: sójový lecitin, jedlá sůl. Musli tyčinka s vysokým podílem ořechů v čokoládové polevě.

Raw Me Tyčinka ovocná s příchutí manga 45 g

28.00 
Raw Me Tyčinka ovocná s příchutí manga 45 g Složení: Datle 38 %, mango 32 %, KEŠU OŘECHY 15 %, MANDLE 15 %. Může obsahovat stopy arašídů.   100 % vegan

Raw Me Tyčinka ovocná s příchutí maliny 45 g

38.00 
Raw Me Tyčinka ovocná s příchutí maliny 45 g Ovocná raw tyčinka složená ze stoprocentně přírodních surovin. Hlavním pojivem tyčinky jsou datle, které jsou plné draslíku, železa a vitamínu B. Další důležitou složkou jsou pak mandle, které obsahují hořčík, společně s datlemi jsou také bohatým energetickým zdrojem pro náš organismus. Lahodná malinová příchuť je pak dána přidáním lyofilizovaných malin. Další ovocnou ingrediencí jsou jablka, takže šťavnatá ovocná chuť je zaručena. Výhody: bezlepková bez přidaného cukru veganská Raw Složení: Datle 69 %, jablko 11 %, mrazem sušené maliny 10 %, mandle 10 %. Může obsahovat stopy arašídů a jiných ořechů. Ve výrobku se mohou ojediněle vyskytnout pecky a skořápky. Ovocná tyčinka plná kvalitních surovin bez přidaného cukru a jiných živočišných surovin, to je Raw Me tyčinka s příchutí malin. Lahůdka pro děti i dospělé.

Raw me Tyčinka ovocná s příchutí jahody 42 g

30.00 
Raw me Tyčinka ovocná s příchutí jahody 42 g RAW tyčinka, ve které nenajdete žádný přidaný cukr, pouze přirozeně vyskytující se cukry. Složení: Datle 66%, mrazem sušené jahody 13%, jablko 11%, mandle 10%. Bez přidaného cukru. Ideální svačinka na cesty, která vás zasytí.