Zobrazen 1. – 18. z 37 výsledků

GRIZLY Čaj Earl Grey BIO 50 g

99.00 
GRIZLY Čaj Earl Grey BIO 50 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Čaj černý pravý*, přírodní aroma *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Srí Lanka Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě Balení: Sáček se ziplockem Pečlivě namíchaná směs černých čajů z cejlonské zahrady Blackwood a jihoindické Thaisholy ve státě Tamil Nadu. Čaj ovoněný podle tradiční receptury přírodní bergamotovou silicí. Výrazná a plná chuť s charakteristickým citrusovým aroma bergamotu. Čaj obsahuje kofein. Postup přípravy: 3 lžičky čaje vsypte do konvičky 0,6 l a zalijte vroucí vodou a louhujte 3 - 5 minut. Pečlivě namíchaná směs černých čajů z cejlonské zahrady, v bio kvalitě.

Grešík Kolekce černých čajů 4×5 sáčků

71.00 
Grešík Kolekce černých čajů 4x5 sáčků Kolekce obsahuje 4 druhy černých čajů: Assam, Černý čaj s limetkou, Earl Grey a Memory of Tea. Assam: Kvalitní třída assámského čaje. Nálev je silný, hutný, velmi povzbuzující. Černý čaj s limetkou: Černý čaj s vůní a chutí limetky. Earl Grey: Černý čaj s vůní a chutí bergamotu. Memory of Tea Memory of Tea - vzpomínka na čaj: Na silný, lahodný a voňavý. Vůně čajových plantáží se přenese až do vašeho šálku. Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 3 minuty louhovat. Memory of Tea zalijeme 200 ml právě vroucí vody. Složení: Pravý černý čaj Assam, pravý černý čaj, přírodní aroma, limetková kůra 0,5 %, pravý černý čaj, bergamotová silice, pravý černý čaj. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Kolekce oblíbených černých čajů.

Grešík Earl Grey černý čaj 20 sáčků

48.00 
Grešík Earl Grey černý čaj 20 sáčků Černý čaj s vůní a chutí bergamotu. Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 3 minuty louhovat. Složení: Pravý černý čaj, bergamotová silice. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Oblíbený earl grey obohacený o chuť bergamotu.

Grešík Argentinský černý čaj 20 sáčků

33.00 
Grešík Argentinský černý čaj 20 sáčků Silný černý čaj plné chuti a výrazné barvy pocházející z vysoko položených argentinských plantáží. Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 3 minuty louhovat. Složení: Pravý černý čaj Argentina BOPI. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Silný černý čaj plné a výrazné chuti.

Biogena Fantastic Tea Earl Grey 20 x 1,75 g

59.00 
Biogena Fantastic Tea Earl Grey 20 x 1,75 g aj má tmavě karamelovou barvu, silnou, intenzivní chuť s tóny bergamotu. Složení: Černý čaj, aroma. Příprava:  Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 3-5 minut. Skladování:  Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření. Země původu: Česká republika Černý čaj aromatizovaný, porcovaný.

Apotheke Pu-erh a ananas 20 sáčků

56.00 
Apotheke Pu-erh a ananas 20 sáčků Administrativní zařazení: Čaj ochucený aromatizovaný Složení: Černý čaj 73 %, zázvor kořen 10 %, aroma, kyselina citronová, ananasový extrakt 5%. Balení: Papírová krabička Vlastnosti a výhody: Čaj Pu-erh je v Číně znám a oblíben již odnepaměti. Je pěstován v provincii Yun-nan a připravován ze zelených listů, které jsou poté fermentovány, dokud nezískají červenohnědou barvu s jemnou typicky zemitou příchutí. Čaj pomáhá při kontrole váhy, podporuje degradaci lipidů, je přirozeným zdrojem antioxidantů, které pomáhají ochraňovat tělo před škodlivými účinky volných radikálů. Pomáhá osvěžit tělo a mysl. Použití: Na přípravu čaje. Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 3 - 5 min vyluhovat. Pijte 1 - 3 šálky denně. Černý čaj je vhodný při bolesti břicho se skvělou vůní po ananasu od českého výrobce BIO potravin a čajů.

GRIZLY Čaj Nepál Sakhejung Black, Autumnal Flush 2020 S 58, 50 g

159.00 
GRIZLY Čaj Nepál Sakhejung Black, Autumnal Flush 2020 S 58, 50 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Čaj černý pravý, celolistový Země původu: Nepál- Illam Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě Balení: Sáček se ziplockem Vlastnosti a výhody: Podzimní sběr černého čaje ze zahrady Sakhejung v nepálském Ilamu. Pěkně zpracovaný, zcela oxidovaný, lehce rolovaný nelámaný suchý list tvořený převážně ochmýřenými vrcholovými tipsy. Plný hutný nálev tmavě oranžové barvy a kulaté, medové, sladce dřevité chuti s tóny peckového ovoce, vanilky, sladu a s příjemnou dužnatou svíravostí v dozvuku. Postup přípravy: 3 čajové lžičky čaje na 0,5 l převařené vody, louhujeme 2 - 3 minuty. Lahodný černý čaj ze zahrady Sakhejung má v chuti výrazné tóny vanilky, peckového ovoce a sladu.

Apotheke Premier Pu-erh a citron čaj 20 sáčků

53.00 
Apotheke Premier Pu-erh a citron čaj 20 sáčků Administrativní zařazení: Čaj ochucený aromatizovaný Složení: Černý čaj 84 %, přírodní aroma, kyselina citronová, citronová kůra 1 %. Balení: Papírová krabička Vlastnosti a výhody: Čaj Pu-erh je v Číně znám a oblíben již odnepaměti. Je pěstován v provincii Yun-nan a připravován ze zelených listů, které jsou poté fermentovány, dokud nezískají červenohnědou barvu s jemnou typicky zemitou příchutí. Čaj pomáhá při kontrole váhy, podporuje degradaci lipidů, je přirozeným zdrojem antioxidantů, které pomáhají ochraňovat tělo před škodlivými účinky volných radikálů. Pomáhá osvěžit tělo a mysl. Společně s citronem je jeho chuť opravdu lahodná. Použití: Na přípravu čaje. Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 3 - 5 min vyluhovat. Pijte 1 - 3 šálky denně. Lahodný čaj s jemnou citronovou příchuť. Pomáhá při kontrole váhy, je plný antioxidantů a má příjemnou chuť.

GRIZLY Čaj Yunnan Puerh BIO 50 g

139.00 
GRIZLY Čaj Yunnan Puerh BIO 50 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Čaj černý pravý* *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Čína Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě Balení: Sáček se ziplockem Suchý list pravidelného tvaru, drobného vzhledu, typické hnědé popelavé barvy a hutné máslově oříškové vůně. Nálev je tmavě hnědorudé barvy, hutné až krémové chuti s tóny vlašských ořechů, suchého dubového dřeva a velmi lehkou kyselinkou. Čaj obsahuje kofein. Postup přípravy: 5 g čaje vložíme do vyhřáté konvičky o objemu 150 ml a zalijeme vroucí vodou. Slíváme po pár vteřinách. Tímto způsobem připravíme i další nálevy. Pravý černý čaj z jihočínské provincie Yunnan.

GRIZLY Čaj Masala Chai & Black Tea 50 g

109.00 
GRIZLY Čaj Masala Chai & Black Tea 50 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Kardamom, zázvor, hřebíček, skořice, pepř bílý, černý čaj z Ásámu (50 %) Země původu: Indie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě Balení: Sáček se ziplockem Původní indická receptura s několika druhy koření, jejíž složení pochází ze starých ájurvédských receptů. Tato směs koření a černého čaje v sobě snoubí schopnost povzbudit a zahřát. Čaj obsahuje kofein. Postup přípravy:  Silnější výluh: Čtyři čajové lžičky směsi nasypte do 500 ml vroucí vody a pět minut povařte. Přilijte 250 - 500 ml mléka a oslaďte cukrem. Pokud čaj sladíte medem, přidejte ho až nakonec. Znovu přiveďte k varu a na pět minut odstavte. Po slití přes sítko můžete podávat. Slabší výluh: 4 lžičky směsi zalijte horkou vodou, po 5 minutách slijte přes sítko, přidejte teplé mléko a oslaďte. Tradiční indická směs pro přípravu kořeněného čaje Yogi.

Manna Gruzínský čaj Černý sypaný BIO 70 g

108.00 
Manna Gruzínský čaj Černý sypaný BIO 70 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Čaj černý* 100 % *CZ-BIO-002 produkt ekologického zemědělství Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě ​Vlastnosti a výhody: Gruzínský BIO černý čaj Manna je charakteristický výrazným tónem chuti. Můžete jej pít v kteroukoliv dobu, neboť prospívá Vašemu zdraví a vytváří příjemnou náladu. Výrazné změny teploty mezi denní a noční dobou a rovněž spojení mořského a horského klimatu dává čajovým listům jejich unikátní aroma. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, aromata, třísloviny, kofein, vitamíny P a C, jejichž příznivé účinky na kardiovaskulární, oběhový a nervový systém jsou nesporné. Čaj obsahuje kofein. Postup přípravy:Základním pravidlem přípravy je zalití jedné čajové lžičky čaje 150 ml vroucí vody v porcelánové nádobě s vestavěným sítkem a víčkem. Není přesné vodítko, kolik lístků kterého druhu při přípravě použít. To správné dávkování, které vyhovuje právě Vám, musíte objevit sami. Obecně se doporučuje jedna čajová lžička na osobu a šálek. Čajové lístky spařujeme vždy v zakryté nádobě, aby neunikla nejtěkavější složka aroma. V některých zemích čajové lístky nechají nejprve rozvinout v páře, až pak je spaří vodou. Vzhledem k tomu, že gruzínský čaj má jemnější a sametovější chuť, protože obsahuje méně tříslovin než čaj z tropických zemí, můžete ho bezpečně louhovat pět (i více) minut, čímž nakonec získáte maximální množství užitečných látek a chutný čaj bez hořkosti. Upozornění: Pro děti, těhotné a osoby přecitlivělé na kofein připravujeme čaj metodou druhého záparu (tzv. druhák), která eliminuje kofein. Černý gruzínský čaj je charakteristický výrazným chuťovým tónem a také intenzivní vůní.

Manna Gruzínský čaj Černý Premium sypaný 250 g

246.00 
Manna Gruzínský čaj Černý Premium sypaný 250 g Administrativní zařazení: Čaj pravý - černý čaj Složení: Čaj černý 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě ​Vlastnosti a výhody: Gruzínský černý čaj Manna je charakteristický výrazným tónem chuti. Můžete jej pít v kteroukoliv dobu, neboť prospívá Vašemu zdraví a vytváří příjemnou náladu. Výrazné změny teploty mezi denní a noční dobou a rovněž spojení mořského a horského klimatu dává čajovým listům jejich unikátní aroma. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, aromata, třísloviny, kofein, vitamíny P a C, jejichž příznivé účinky na kardiovaskulární, oběhový a nervový systém jsou nesporné Čaj obsahuje kofein. Postup přípravy:Základním pravidlem přípravy je zalití jedné čajové lžičky čaje 150 ml vroucí vody v porcelánové nádobě s vestavěným sítkem a víčkem. Není přesné vodítko, kolik lístků kterého druhu při přípravě použít. To správné dávkování, které vyhovuje právě Vám, musíte objevit sami. Obecně se doporučuje jedna čajová lžička na osobu a šálek. Čajové lístky spařujeme vždy v zakryté nádobě, aby neunikla nejtěkavější složka aroma. V některých zemích čajové lístky nechají nejprve rozvinout v páře, až pak je spaří vodou. Vzhledem k tomu, že gruzínský čaj má jemnější a sametovější chuť, protože obsahuje méně tříslovin než čaj z tropických zemí, můžete ho bezpečně louhovat pět (i více) minut, čímž nakonec získáte maximální množství užitečných látek a chutný čaj bez hořkosti. Upozornění: Pro děti, těhotné a osoby přecitlivělé na kofein připravujeme čaj metodou druhého záparu (tzv. druhák), která eliminuje kofein. Lahodný černý čaj charakteristický výraznou chutí a unikátním aroma.

Grešík Earl Grey sypaný černý čaj 70 g

72.00 
Grešík Earl Grey sypaný černý čaj 70 g Černý čaj s vůní a chutí bergamotu. Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 3 - 5 minut odstát a pak se scedí. Složení: Pravý černý čaj, bergamotová silice. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Černý čaj obohacený o výraznou chuť bergamotu.

Sonnentor Chai-polibek černého čaje BIO 36 g

81.00 
Sonnentor Chai-polibek černého čaje BIO 36 g Čaj Chai je nejen v Indii více než pití čaje. Je to rituál, jak si vychutnat a užít si klid. Vytvořte si tedy s černým čajem relaxační chvilku. Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml), přelejte vroucí vodou a nechte 7-10 min. louhovat.  Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Složení: Zázvor*, skořice-Cassia*, rooibos*, fenykl*, kakaové slupky*, kardamon* 9 %, hřebíček*, badyán* 7 %, chrpa květ*. *produkt kontrolovaného ekologického hospodářství   Chuť a životní styl Indie. Všechny směsi chai jsou vytvořeny na základě klasických receptur chai kořeněných čajů za použití kardamonu, zázvoru, skořice, hřebíčku a fenyklu.

Ronnefeldt Tea Couture English Breakfast 100 g

248.00 
Ronnefeldt Tea Couture English Breakfast 100 g Administrativní zařazení: Cejlonský černý sypaný čaj  Složení: Cejlonský čaj černý Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Lahodný sypaný černý čaj Cejlonský si díky balení v plechové dóze uchová dlouho čerstvou chuť i aroma.  Použití: Na přípravu čaje. Příprava: Zalijte vodou o teplotě cca 100 °C a louhujte cca 3-4 min. Poté přeceďte. Tea Couture English Breakfast je Cejlonský černý sypaný čaj.

Ronnefeldt Tea Couture Earl Grey 100 g

248.00 
Ronnefeldt Tea Couture Earl Grey 100 g Administrativní zařazení: černý sypaný čaj s příchutí bergamotu Složení: čaj černý Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Lahodný sypaný černý čaj s bergamotem si díky balení v plechové dóze uchová dlouho čerstvou chuť i aroma.  Použití: Na přípravu čaje. Příprava: Zalijte vodou o teplotě cca 100 °C a louhujte cca 3-4 min. Poté přeceďte. Tea Couture Earl Grey je černý sypaný čaj.

Ronnefeldt Tea Couture Black Assam 100 g

248.00 
Ronnefeldt Tea Couture Black Assam 100 g Administrativní zařazení: Čaj sypaný černý Složení: Black Assam Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Lahodný sypaný černý čaj Black Assam si díky balení v plechové dóze uchová dlouho čerstvou chuť i aroma.  Použití: Na přípravu čaje. Příprava: Zalijte vodou o teplotě cca 100 °C a louhujte cca 5 min. Poté přeceďte. Tea Couture Black Assam je silný aromatický indický čaj.

Ronnefeldt Čaj Tea Couture Darjeeling Gold 100 g

248.00 
Ronnefeldt Čaj Tea Couture Darjeeling Gold 100 g Administrativní zařazení: Čaj sypaný- černý Složení: Čaj černý Darjeeling Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Darjeeling, jeden z nejoblíbenějších černých čajů, zabalený do plechové dózy, aby si co nejdéle udržel svěží chuť i aroma. Vychutnejte si ho v každém doušku. Použití: Na přípravu čaje. Příprava: Zalijte vodou o teplotě cca 100 °C a louhujte 3–4 min. Poté přeceďte. Oblíbený a chuťově velmi silný čaj, to je Darjeeling Gold.